Bezhladoveni.cz

Spirulina a její účinky

Spirulina stejně jako její známá příbuzná chlorella poskytuje našemu organismu mnoho přínosných látek. O tom, že účinky spiruliny na lidské tělo jsou možná ještě lepší, než jste si mysleli, vás přesvědčíme na následujících řádcích.

reklama

V čem, že je Spirullina tak zázračná?

Podporuje obranyschopnost organismu

Díky vysokému obsahu antioxidantů, vitamínů a minerálů podporuje spirulina imunitní systém a pomáhá celkové obranyschopnosti organismu proti vnějším vlivům.

Vhodný doplněk stravy při hubnutí

Spirulina se také doporučuje užívat při redukčních režimech, jelikož svým složením napomáhá stimulovat metabolismus, lymfatický systém a díky vysokému obsahu enzymů podporuje i další fyziologické pochody v našem těle.

reklama

Doporučujeme

FotoPopis

Blendea SUPERGREENS

Směs Blendea SUPERGREENS je unikátní kombinace 5 zelených superpotravin, kterou v žádném jiném doplňku stravy nenajdete. Poměr chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene i mladé pšenice jsme vyvážili tak, abyste nemuseli užívat žádné další podobné přípravky.

Pro naše čtenáře jsme domluvili 10 % slevu. Zadejte při objednávce kód 10usetrim a sleva je vaše!

Pomáhá chránit naše srdce a cévy

Tato superpotravina dále pomáhá snižovat hladinu špatného LDL cholesterolu a její užívání tak může být rovněž vhodnou prevencí některých kardiovaskulárních onemocnění.

ochrana srdce a cév

Bojuje proti anémii

Spirulina pomáhá krvetvorbě a měli by ji užívat nejenom lidé s poruchou krvetvorby, ale i ženy v produktivním věku.

Prebiotikum

Vláknina obsažená v této řase je výbornou živinou pro hodné bakterie v našich střevech a působí tak příznivě nejenom na naše zažívání, ale i na imunitní funkce organismu.

Zdravá pokožka a vlasy

Stejně jako chlorella i spirulina obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků, které napomáhají udržet naši pleť i vlasy ve skvělé kondici. Výborně funguje také na zuby a kosti.

krásná pleť

Detoxikace organismu

Díky pravidelnému užívání spiruliny podpoříte činnost jater a ledvin, hlavních detoxikačních orgánů v lidském těle.

Protirakovinotvorná

Některé zdroje uvádí i preventivní účinky spiruliny proti nádorovým onemocněním.

Urychluje hojení ran a má antiseptické účinky

Zvyšte příjem řady po úrazech nebo operacích.

Psychická pohoda

Ano, užívání spiruliny vám může také zlepšit náladu. Nutriční složení této řasy pomáhá snižovat pocit únavy a lépe se vyrovnávat se stresem. Posiluje i mozek a celkové soustředění.

psychická pohoda

Chcete se dozvědět více o složení a vlivu této úžasné řasy na lidské tělo? Přečtěte si náš článek úžasná řasa spirulina.

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.


Sandra Figalová

Zdravý životní styl je mojí zálibou už delší dobu, kromě studia oboru Nutriční terapie na 1. lékařské fakultě se o výživu a sport zajímám i ve volném čase. Zastávám přístup, že každý jsme trochu jiný a máme jiné individuální potřeby, na které bychom měli brát vždy ohled.

Nenechte si ujít

reklama
reklama