BezHladovění.cz

Spirulina a její účinky

Spirulina stejně jako její známá příbuzná chlorella poskytuje našemu organismu mnoho přínosných látek. O tom, že účinky spiruliny na lidské tělo jsou možná ještě lepší, než jste si mysleli, vás přesvědčíme na následujících řádcích.

V čem, že je Spirullina tak zázračná?

Podporuje obranyschopnost organismu

Díky vysokému obsahu antioxidantů, vitamínů a minerálů podporuje spirulina imunitní systém a pomáhá celkové obranyschopnosti organismu proti vnějším vlivům.

Vhodný doplněk stravy při hubnutí

Spirulina se také doporučuje užívat při redukčních režimech, jelikož svým složením napomáhá stimulovat metabolismus, lymfatický systém a díky vysokému obsahu enzymů podporuje i další fyziologické pochody v našem těle.

reklama

Doporučujeme

FotoPopis

Blendea SUPERGREENS

Směs Blendea SUPERGREENS je unikátní kombinace 5 zelených superpotravin, kterou v žádném jiném doplňku stravy nenajdete. Poměr chlorelly, spiruliny, zeleného ječmene i mladé pšenice jsme vyvážili tak, abyste nemuseli užívat žádné další podobné přípravky.

Pro naše čtenáře jsme domluvili 10 % slevu. Zadejte při objednávce kód 10usetrim a sleva je vaše!

Pomáhá chránit naše srdce a cévy

Tato superpotravina dále pomáhá snižovat hladinu špatného LDL cholesterolu a její užívání tak může být rovněž vhodnou prevencí některých kardiovaskulárních onemocnění.

ochrana srdce a cév

Bojuje proti anémii

Spirulina pomáhá krvetvorbě a měli by ji užívat nejenom lidé s poruchou krvetvorby, ale i ženy v produktivním věku.

Prebiotikum

Vláknina obsažená v této řase je výbornou živinou pro hodné bakterie v našich střevech a působí tak příznivě nejenom na naše zažívání, ale i na imunitní funkce organismu.

Zdravá pokožka a vlasy

Stejně jako chlorella i spirulina obsahuje řadu minerálních látek a stopových prvků, které napomáhají udržet naši pleť i vlasy ve skvělé kondici. Výborně funguje také na zuby a kosti.

krásná pleť

Detoxikace organismu

Díky pravidelnému užívání spiruliny podpoříte činnost jater a ledvin, hlavních detoxikačních orgánů v lidském těle.

Protirakovinotvorná

Některé zdroje uvádí i preventivní účinky spiruliny proti nádorovým onemocněním.

Urychluje hojení ran a má antiseptické účinky

Zvyšte příjem řady po úrazech nebo operacích.

Psychická pohoda

Ano, užívání spiruliny vám může také zlepšit náladu. Nutriční složení této řasy pomáhá snižovat pocit únavy a lépe se vyrovnávat se stresem. Posiluje i mozek a celkové soustředění.

psychická pohoda

Chcete se dozvědět více o složení a vlivu této úžasné řasy na lidské tělo? Přečtěte si náš článek úžasná řasa spirulina.

Baví vás žít zdravě? Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout.
Upozornění na nové články, jídelníčky a recepty posíláme 3x týdně (po, st, pá). Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit.
Sandra Figalová

Sandra Figalová

Zdravý životní styl je mojí zálibou už delší dobu, kromě studia oboru Nutriční terapie na 1. lékařské fakultě se o výživu a sport zajímám i ve volném čase. Zastávám přístup, že každý jsme trochu jiný a máme jiné individuální potřeby, na které bychom měli brát vždy ohled.

Share via
Send this to a friend