Hubnutí po 50: Už to nejde tak snadno, ale pořád je to reálné

Chcete zhubnout po padesátce? Menopauza a andropauza sice hubnutí komplikují, ale se správným jídelníčkem a pravidelným pohybem budete úspěšní.

reklama
Popis

Pomůžeme vám zmírnit příznaky menopauzy úpravou stravy. Začněte ještě dnes

Rezervujte si nezávaznou konzultaci s výživovým poradcem, na které získáte:

 • Diagnostiku těla na přístroji typu InBody / Tanita
 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit pro spokojený život v menopauze
 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici
 • Motivaci a návrh postupu pro úspěšné hubnutí a zmírnění příznaků menopauzy úpravou stravy
 • Pomohli jsme ženám, jako jste vy. Podívejte se na jejich proměny
 • Rezervujte si konzultaci dnes a získejte 2 kuchařky plné zdravých receptů zdarma

Proč po 50 tolik lidí přibírá?

 • Hormonální změny spojené s menopauzou/andropauzou
 • Zpomalení metabolismu
 • Úbytek svalové hmoty
 • Méně pohybu

Po padesátce se začíná tuk usazovat zejména v rizikových partiích, jako jsou boky a pas. Kvůli hormonálním změnám a postupnému ubývání svalové hmoty je těžší zhubnout i udržet si stávající váhu. O složitosti hubnutí po 50. roce věku hovoří i zahraniční studie.

Podle magazínu Healthline často stojí za přibíráním po padesátce nejen metabolické změny, ale také nezdravé stravovací návyky a sedavý způsob života.

Chcete zhubnout? Eliminujte tyto potraviny

Pochoutky plné soli

Nadbytečný příjem soli způsobuje zadržování vody a zvyšuje krevní tlak. Čím více soli budete jíst, tím více vody bude tělo ukládat a naopak. Pokud omezíte příjem soli, bude se vám mnohem snadněji hubnout. Z jídelníčku tak raději vyškrtněte chipsy, slané oříšky, bujóny, instantní pokrmy a kořenící směsi s vysokým obsahem soli.

Uzeniny

Šunky, salámy, klobásy a párky v sobě ukrývají plno soli a tuků. Místo uzenin do svého jídelníčku zařaďte ryby a libové drůbeží a hovězí maso. Pokud dostanete neodolatelnou chuť na uzeniny, dopřejte si čas od času kvalitní šunku s 95 % masa.

Výživová poradkyně Marika Králíková varuje:

Zvýšený podíl soli, cukru a tuku a naopak málo kvalitních živin číhají především ve vysoce zpracovaných potravinářských výrobcích. Ty nás svým složením často vyloženě lákají k tomu, abychom jich zkonzumovali o něco více, než chceme.

Jak poznat nekvalitní uzeniny a další potraviny:

Jsou to ty potraviny, které při výrobě prošly celou řadou technologických procesů. Navíc často obsahují nejrůznější potravinářská aditiva a mívají dlouhou trvanlivost. Řadíme sem i slazené nápoje, instantní pokrmy, sladké tyčinky, trvanlivé sladké pečivo aj.

dodává Marika z JakoProutek.cz.

Sladkosti

Cukr má neblahý vliv na zažívání i celý hormonální systém. Ovlivňuje hladinu krevního cukru, způsobuje únavu a nahrává přibírání na váze. Místo dortů, zákusků a čokoládových tyčinek sáhněte raději po ovoci a hořké čokoládě. Ze sladidel se hodí například stévie nebo čekankový sirup.

Alkohol

Víno, pivo i další alkoholické nápoje jsou plné prázdných kalorií a navíc zvyšují chuť k jídlu. Dalším důvodem přibírání po alkoholu je zpomalení metabolismu tuků.

reklama

Tipy na zdravé potraviny a nápoje pro hubnutí nejen po 50

 • ananas
 • avokádo
 • cibule
 • citrusy
 • cuketa
 • česnek
 • dýně
 • fazole
 • houby
 • chia semínka
 • chilli papričky
 • chřest
 • jablko
 • křen
 • kysané zelí
 • ovesné vločky
 • řapíkatý celer
 • skořice
 • tvaroh
 • vejce
 • zázvor
 • zelený čaj

PŘEČTĚTE SI TAKÉ
Zdravý jídelníček na hubnutí ve věku 50+

Stravování a pohyb po 50 podle výživových poradců

9 tipů na hubnutí po padesátce

1. Myslete na pitný režim

S postupujícím věkem pomalu mizí přirozený pocit žízně. Hydratace je přitom důležitá pro vyplavování toxinů z těla, podporu metabolismu a snížení chuti k jídlu. Proto je nezbytné si pitný režim s přibývajícím věkem více hlídat, a to jak v práci, tak i doma či na cestách.

2. Pozor na přidané cukry

Slazené nápoje, džusy a kupované smoothies bývají často plné kalorií a přidaných cukrů. Podle magazínu Healthline zejména nápoje slazené kukuřičným sirupem nebo fruktózou přispívají k tloustnutí a jsou spojené se zdravotními problémy, jako je obezita, srdeční choroby, diabetes a jaterní onemocnění.

Když vyměníte sladké nápoje za vodu a bylinné čaje, snadněji zhubnete a ještě snížíte riziko vzniku chronických onemocnění.

Výživová poradkyně k tomu dodává:

Obliba použití glukózového (neboli glukózo-fruktózového) sirupu v potravinářství je dána jeho poměrně levnou výrobou (než výroba klasického cukru) a vhodnými technologickými vlastnosti, ke kterým přispívá jeho tekutá konzistence a také vyšší sladivost.

Co to znamená z hlediska rizika obezity?

Problémem přispívajícím k nárůstu obezity se zdá být zejména konzumace potravin s větším množstvím fruktózo-glukózových a vysoko fruktózových sirupů, kde je vyšší obsah fruktózy.

Fruktóza na rozdíl od glukózy, která přechází do krve a stává se hlavním zdrojem energie, putuje ze střeva přímo do jater, kde se velmi ochotně ukládá do formy tuků,

dodává Marika.

3. Dodržujte pravidelnost v jídle

Při hubnutí nezáleží tolik na tom, zda budete jíst 3× nebo 5× denně. Frekvence záleží na potřebách vašeho těla. Mnohem důležitější je pravidelnost. Jídlo si rozdělte do 3–6 menších porcí a jezte ho průběžně během celého dne.

4. Nevynechávejte přílohy

Častým hříchem mnoha hubnoucích je vyhýbání se všem sacharidům bez rozdílu. To je ale velká chyba. Sacharidy dodávají mozku, svalům i dalším orgánům v těle potřebnou energii. Ze svého jídelníčku vyškrtněte jednoduché cukry, které se ukrývají ve sladkostech, slazených nápojích, bílé mouce apod. a naopak dejte šanci komplexním sacharidům, mezi které patří celozrnné obiloviny, luštěniny a zelenina.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ
Sacharidy v potravinách: Seznam 60+ nejlepších zdrojů

5. Přidejte bílkoviny

Lidé ve středním a vyšším věku mívají v jídelníčku nedostatek kvalitních bílkovin. Ty jsou přitom důležité pro budování svalové hmoty. Zaměřte se na libové maso, ryby, vejce, luštěniny, mléčné výrobky, tofu a tempeh.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ
Seznam 100+ nejlepších zdrojů bílkovin v potravinách

6. Obraťte se na odborníky

Hubnutí se vám i přes velké úsilí nedaří? Netrapte se a požádejte o pomoc odborníka.

Zkušený výživový poradce zhodnotí vaše současné snažení, navrhne optimální jídelníček a vhodnou pohybovou aktivitu. Získáte v něm pomocníka, díky kterému nebudete na hubnutí sama.

O výhodách odborníků na výživu píše i magazín Prevention. Výživový poradce najde správný jídelníček, který bude vyhovovat přesně vašim nutričním potřebám a cílům.

Navíc vás připraví na možné překážky, které by mohly bránit v plnění vašich cílů, jako jsou chutě na sladké, stres, únava apod.

Marika radí:

Výživového poradce vybírejte důkladně, třeba na základě referencí od vašich známých. Vždy si vyhledejte informace o jeho vzdělání a odborných zkušenostech. Podnikání v oblasti výživového poradenství bohužel není živnost vázaná a může ji tedy provádět téměř kdokoliv.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ
Jak správně vybrat výživového poradce

Kdy si dát pozor?

Buďte ostražití, pokud vám někdo bude hned nabízet potravinové doplňky, zázračné přípravky na hubnutí nebo doporučovat, ať vynecháváte některé základní potraviny (třeba přílohy nebo ovoce).

Nový režim by naopak měl být pro vás příjemný a hlavně dlouhodobě udržitelný,

dodává výživová poradkyně.

7. Dávejte si reálné cíle

Je důležité si stanovit reálný cíl. Chtít shodit za měsíc 10 kilogramů není zdravé a většinou ani reálné. Pokud máte větší nadváhu, rozdělte si metu do několika menších cílů, kterých jste skutečně schopní dosáhnout.

Sledujte, jak se cítíte a všímejte si všech pozitivních změn, které se ve vašem životě dějí. Vnímání příjemných pocitů udrží vaši motivaci k hubnutí mnohem lépe než číslo na váze.

8. Hýbejte se

Po padesátce se metabolismus zpomaluje a v těle postupně ubývá svalová hmota. V 50 letech máte o celých 20 % méně svalů, než když vám bylo 20. Pravidelný pohyb minimálně 2–3× týdně vám pomůže spalovat přebytečnou energii, posílit svaly a zlepšit vaši náladu.

Hlavní je najít si sport, který vás bude bavit a kterému se vydržíte věnovat delší dobu. Ideálně kombinujte aerobní aktivitu, jako je rychlá chůze, běh nebo jízda na kole s posilovacím cvičením.

Proč je posilování v tomto věku tak důležité?

Svaly v těle spotřebovávají přirozeně víc energie než tuková vrstva. Čím více svalů na těle budete mít, tím více kalorií denně spálíte a kila půjdou snadněji dolů. Když se chcete protáhnout nebo uvolnit, vyzkoušejte pilates či jógu.

Podle studií se po padesátce svalová hmota snižuje asi o 1–2 % ročně, zatímco svalová síla klesá rychlostí 1,5–5 % za rok. Zařazením cvičení na budování svalů můžete zamezit ztrátě svalové hmoty a současně dosáhnout zdravé tělesné hmotnosti.

9. Najděte si parťáka

Dodržování zdravého jídelníčku a pravidelné cvičení na vlastní pěst může být někdy náročné. Pokud se spojíte s kamarádem nebo rodinným příslušníkem, budete mít mnohem větší šanci svůj plán dodržet a dosáhnout skvělých výsledků.

10. Mějte trpělivost

Po padesátce jde hubnutí pomaleji než dříve. Může se proto stát, že i když upravíte stravu a zařadíte pravidelný pohyb, výsledky se nedostaví tak rychle, jako byste si přáli. Nenechte se ale odradit a ve svém úsilí vydržte. Pokud budete mít trpělivost a nebudete se zdánlivými nezdary stresovat, vytouženého hubnutí se dočkáte.

Doporučení výživoví specialisté, s jejichž pomocí můžete hubnutí po padesátce urychlit

KrajMěsto

Jihočeský

České Budějovice, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

Jihomoravský

Brno, Břeclav, Hodonín, Kyjov, Vyškov, Znojmo

Karlovarský

Cheb, Karlovy Vary

Královehradecký

Hradec Králové, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov

Liberecký

Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Turnov

Moravskoslezský

Bruntál, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Třinec

Olomoucký

Hranice, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Pardubický

Chrudim, Litomyšl, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Plzeňský

Klatovy, Plzeň, Rokycany, Sušice

Praha

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11

Středočeský

Benešov, Beroun, Brandýs nad Labem, Dobříš, Jesenice u Prahy, Kladno, Kolín, Kralupy nad Vltavou, Lysá nad Labem, Mělník, Mladá Boleslav, Poděbrady, Příbram

Ústecký

Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Roudnice nad Labem, Teplice, Ústí nad Labem, Žatec

Vysočina

Havlíčkův Brod, Jihlava, Moravské Budějovice, Třebíč

Zlínský

Kroměříž, Rožnov pod Radhoštěm, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Zlín

Přejeme vám brzké výsledky a radost ze zdravého a štíhlého těla 🙂

reklama
Popis

I po 50 se můžete cítit skvěle. Máme pro vás řešení. Udělejte první krok ještě dnes

Rezervujte si nezávaznou konzultaci s výživovým poradcem, na které získáte:

 • Diagnostiku těla na přístroji typu InBody / Tanita
 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit po padesátce
 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici
 • Motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé hubnutí po 50
 • Pomohli jsme ženám, jako jste vy. Podívejte se na jejich proměny
 • Rezervujte si konzultaci dnes a získejte 2 kuchařky plné zdravých receptů zdarma
 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.

Šárka Jirchářová

Šárka Jirchářová

Mým velkým koníčkem je vaření a pečení. Nepříjemné střevní onemocnění mě přivedlo na dietu Low-FODMAP, která ve světě sklízí velké úspěchy. Ulehčuje život mnoha lidem se syndromem dráždivého tračníku. Nedostatek informací v našich končinách mě přivedl k psaní vlastního blogu www.lowfodmapdieta.cz.

Zhubněte zdravě a bez jojo efektu

Pomůžeme vám zdravě zhubnout a váhu si dlouhodobě udržet. Sestavíme vám jídelníček, s kterým se dostanete do formy.

S jídelníčkem na míru zhubnete přirozeně a dlouhodobě.

Že naše metoda funguje, dokazují výsledky našich klientů

Lucie Absolonová -21 kg

„Zkusila jsem různé diety, ale nikdy mi to nevydrželo dlouhou dobu, proto jsem se obrátila na NUTRIADAPT. Nyní jsem o 20 kg lehčí a ještě nekončím.“

Zobrazit celý příběh

Martin Bartys -19 kg

„Musím se přiznat, že i když jsem to stoprocentně nedodržoval, takový výsledek jsem nečekal. Cítím se o deset let mladší, a hlavně jsem o 20 kilo lehčí!”

Zobrazit celý příběh

Jarmila Čížková – 56 kg

„Můj cíl byl shodit alespoň 20 kg. Nakonec mám dole 56 kg. Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší.”

Zobrazit celý příběh

Milan Buška – 21 kg

„Můj moment zlomu nastal, když jsem začal brát léky na zvýšený krevní tlak, řekl jsem si a dost! Díky odborníkům z NUTRIADAPTU jsem nyní o 20 kg lehčí a především zdravější.”

Zobrazit celý příběh

Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Popis

Udělejte první krok pro úspěšné hubnutí ještě dnes

Rezervujte si nezávaznou konzultaci s výživovým poradcem, na které získáte:

 • Diagnostiku těla na certifikovaném přístroji (% tuku, svalů a vody v těle, metabolický věk, bazální metabolismus, rizikový viscerální tuk, atd.)
 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit, aby šla vaše váha dolů
 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici
 • Motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé hubnutí
 • Rezervujte si konzultaci dnes a získejte ihned 2 ukázkové jídelníčky na celý týden včetně receptů zdarma (ke stažení po odeslání rezervačního formulář)

Co můžete očekávat?

Zjistíme, proč se vám nedaří zhubnout

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém při hubnutí a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a může tak negativně působit na správné fungování organismu.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste hubli.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů a bránit vašemu hubnutí.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak nejlépe dosáhnete vysněné váhy.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, kterým vás dovede k vaší ideální váze.

Vybudujeme vám zdravé stravovací návyky

Po první konzultaci se sami rozhodnete, jestli se o hubnutí pokusíte sami, nebo zhubnete s námi, v souladu se svým metabolickým typem.

Připravíme vám výživovou strategii na míru tak, aby se vám dobře a snadno dodržovala – v úvahu vezmeme váš životní styl i zdravotní stav.

Naučíme vás, jak správně a zdravě jíst

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru a seznam potravin rozdělený na ty, po kterých budete štíhlí a ty, po kterých přiberete.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, co vám chutná a co vám vadí. Společně najdeme stravovací režim, který vás bude bavit.

Nový štíhlý život i bez naší pomoci

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete umět jíst tak, že si optimální váhu udržíte navždy.

Obávaný jojo efekt nepřijde a před vámi bude nový, štíhlý život.

Kde vám rádi pomůžeme?

Zobrazit seznam poraden ->

Jihočeský kraj

Písek – třída Národní svobody 468

České Budějovice – Husova 17

/

Jihomoravský kraj

Břeclav – Lidická 3411

Brno – Koliště 13

Brno – Horova 32

Hodonín – Palackého 1018/2

/

Karlovarský kraj

Karlovy Vary – Náměstí Republiky 1068/3

/

Královehradecký kraj

Hradec Králové – Emy Destinnové 233/36

Jičín – Pod Koželuhy 591

Trutnov – Pražská 168

/

Liberecký kraj

Česká Lípa – Hrnčířská 2985

Jablonec nad Nisou – Dvorská 4950/8

Liberec – Husova 29/1

/

Moravskoslezský kraj

Frýdek-Místek – J. V. Sládka 41

Havířov – Hlavní třída 386 (objekt Lučina)

Karviná – Fryštátská 9/64

Opava – Dolní náměstí 20

Ostrava – Porubská 708/16

Ostrava – nám Msgre Šrámka 5

Ostrava – Sadová 1892/41

Třinec – 1.Máje 123

/

Olomoucký kraj

Olomouc – Horní lán 1328/6, Nová Ulice

Prostějov – Olomoucká 3199/1a

Šumperk – Langrova 3140/25

/

Pardubický kraj

Chrudim – ulice Obce Ležáků 835

Pardubice – Nábřeží Závodu Míru 2737

Svitavy – Svitavská 665

Ústí nad Orlicí – T. G. Masaryka 128

/

Plzeňský kraj

Plzeň – Zbrojnická 1

Rokycany – Srbova 216/1

/

Praha

Praha 1 – Vodičkova 19

Praha 2 – Slezská 28

Praha 4 – Budějovická 11

Praha 4 – Opatovská 1753/12

Praha 5 – Radlická 117

Praha 5 – Drtinova 363/22

Praha 6 – V. P. Čkalova 26

Praha 8 – Sokolovská 59

Praha 9 – Vysočanská 382/20

/

Středočeský kraj

Benešov – Hráského 531

Beroun – V Pražské bráně 74/2

Kladno – Poděbradova 3329

Kolín – Jaselská 875

Mělník – Legionářů 73

Mladá Boleslav – Zalužanská 1463

Poděbrady – Husova 6/17

Příbram – nám. Arnošta z Pardubic 156

/

Ústecký kraj

Děčín – Sládkova 1062

Chomutov – Zborovská 1760/3

Litoměřice – Svatojiřská 596/32

Most – SNP 2526/60

Teplice – Školní 1019/19

Ústí nad Labem – Bratislavská 1369/6

/

Vysočina

Havlíčkův Brod – Humpolecká 217

Jihlava – Mrštíkova 16

/

Zlínský kraj

Valašské Meziříčí – Králova 1283

Zlín – náměstí T.G. Masaryka 2433

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá. Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Je to jednodušší, než si myslíte

  1. Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluvíte si společně termín nezávazné konzultace.

  1. Konzultace stojí 200 Kč a platí se až ji absolvujete.

  1. Nezávazná konzultace trvá 45 minut. V rámci ní vám uděláme základní diagnostiku (bioimpedanční analýzu). Výsledky vaší diagnostiky porovnáme s databází více než 30 000 klientů, kteří prošli našimi programy. Díky tomu můžeme v návrhu Plánu redukce hmotnosti / zdravého přibírání eliminovat “slepé” uličky a celý proces urychlit.

  1. Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi – dlouhodobě.

  1. Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Rezervujte si konzultaci dnes, získáte od nás 2 ukázkové jídelníčky, včetně receptů ze sezónních surovin. Můžete si je stáhnout ihned po odeslání formuláře.

Garance až -1,5 kg / týden při dodržení výživových zásad našich specialistů

načítá se objednávkový formulář

Výživové poradenství zajišťuje

Proč Nutriadapt?

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak „RADOST ZE SEBE“. A my vám s tím rádi pomůžeme.

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.