Bezhladoveni.cz

Nejlepší knihy o hubnutí

Chcete zhubnout, ale nevíte, jak a kde začít? Na cestě k vysněné postavě vám mohou pomoci i kvalitní knihy tematicky zaměřené právě na hubnutí.

reklama

Vysvětlí vám základní pravidla a principy redukce hmotnosti.

Přinášíme vám pár prověřených tipů, po jakých titulech sáhnout, abyste nešlápli vedle.

Jak pálit a neukládat (Petr Novák)

Kniha vás provede zásadami zdravého životního stylu a hubnutí od samotného počátku, naučí vás rozlišovat dobré a špatné potraviny dnešní doby a vysvětlí vám, že na spalování tuků nemá vliv pouze jídlo a pohyb.

V knize se dozvíte mnoho zajímavých informací o funkci některých hormonů, motivaci při hubnutí i vhodném pohybu pro spalování tuků.

Pokud nevíte, kde začít a hledáte knihu, která vás opravdu motivuje a zároveň vám předá cenné informace, rady a doporučení, vsaďte právě na tuto publikaci.

Náš tip! Podívejte se na ukázkové kapitoly hned teď ->

PŘEČTĚTE SI TAKÉ
Recenze knihy „Jak tuky pálit a neukládat?“

Jídlo jako životní styl (Petr Havlíček, Petra Lamschová)

Kniha Jídlo jako životní styl vám osvětlí základní pojmy při hubnutí takovým způsobem, abyste nenaletěli na rádoby zázračné diety, které v mnoha případech tělu ve výsledku škodí.

Autoři v ní naopak ukazují, jak bychom měli správně hubnout, aby naše výsledky byly dlouhodobé a efektivní, bez negativních následků.

Navíc zde najdete inspiraci, co si při hubnutí uvařit, aby vám jídlo chutnalo. Dozvíte se také odpovědi na nejčastější otázky týkající se hubnutí. Pokud chcete vědět, jak si i českou klasiku uvařit doma zdravě, dejte knize šanci.

kniha o hubnutí

Jde to i bez pšenice (Petr Havlíček, Petra Lamschová)

Známá dvojice autorů nás opět zavede do tajů zdravé kuchyně a dietního vaření. V této knize najdete řadu receptů a zodpovězených otázek kolem hubnutí, přičemž hlavním tématem bude právě život bez pšenice a bez lepku.

Jak je to s lepkem doopravdy a není jeho současné démonizování pouhým mýtem šířícím se dnešní společností? Odpověď na tuto, i jiné zajímavé otázky, najdete uvnitř této knihy.

Ovládněte svůj metabolismus (Jilian Michaels, Mariska van Aalst)

Známá expertka na fitness a výživu oslovila odborníky a poradila se s nimi ohledně svých otázek kolem metabolismu. Ona sama dříve zažívala problémy s udržováním hmotnosti. Z tohoto důvodu se rozhodla sepsat knihu, která ostatním lidem pomůže s hubnutím stejně, jako se to podařilo jí samotné.

Kniha obsahuje podrobný třífázový plán pro podporu hormonů, které spoluzodpovídají za tělesnou hmotnost. Díky knize se naučíte rozlišovat vhodné a nevhodné potraviny a také přijdete na kloub tomu, jakým způsobem nejlépe spalovat tukové zásoby.

Tak co, která z knih vás zaujala? Nebo už ji máte ve své knihovničce? Napište nám na Facebooku.

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.


Sandra Figalová

Zdravý životní styl je mojí zálibou už delší dobu, kromě studia oboru Nutriční terapie na 1. lékařské fakultě se o výživu a sport zajímám i ve volném čase. Zastávám přístup, že každý jsme trochu jiný a máme jiné individuální potřeby, na které bychom měli brát vždy ohled.

Nenechte si ujít

reklama
reklama