Tipy na skvělé knihy o hubnutí, které vás naučí jíst a žít zdravěji

Žádný moudrý z nebe nespadl. Chcete-li žít zdravěji a zhubnout, je vhodné se s touto problematikou nejprve seznámit a zjistit co, jak a proč funguje, než slepě následovat rady osob, které na jejich poskytování nemají znalosti ani zkušenosti. Třeba si přečíst opravdu dobrou knihu o lidském těle a zdravém hubnutí.

reklama
Popis

Udělejte první krok pro úspěšné hubnutí ještě dnes

Rezervujte si nezávaznou konzultaci s výživovým poradcem, na které získáte:

 • Diagnostiku těla na přístroji typu InBody / Tanita
 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit, aby šla vaše váha dolů
 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici
 • Motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé hubnutí
 • Rezervujte si konzultaci dnes a získejte ihned 2 ukázkové jídelníčky na celý týden včetně receptů zdarma

Na cestě k vysněné postavě i lepšímu zdraví vám mohou pomoci kvalitní knihy zaměřené na hubnutí z pohledu výživy nebo pohybu či obojího. Vysvětlí základní principy redukce hmotnosti, jejího udržení a zdravého stravování obecně. 

Připravili jsme si pro vás hned několik prověřených knižních titulů dostupných na pultech našich knihkupectví, s nimiž nešlápnete vedle. Některé jsou populárnější, jiné méně. Vždy však knihy čtěte s nadhledem a naučte se vnímat a respektovat hlas vlastního těla.

Lukáš Roubík: Moderní výživa ve fitness a silových sportech

Bývalý kulturista Lukáš Roubík spolu s Miloslavem Šindelářem od roku 2017 vede Institut moderní výživy. Cílem institutu je mezi lidmi šířit povědomí o sportovní výživě (nejen) a to na základě vědecky podložených informací.

Vzdělání a odborná praxe Lukáše Roubíka mluví za vše: 

 • Vystudoval obor Výživa člověka na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a obor Klinická a biomedicínská technika na ČVUT v Praze.
 • Během studií působil jako lektor ve Fitness akademii Ronnie.cz při výuce budoucích trenérů.
 • Je předsedou Trenérsko-metodické komise a Komise mládeže a členem výkonného výboru Svazu kulturistiky a fitness ČR.
 • Pracuje se sportovní mládeží, organizuje předsoutěžní srazy a soustředění. 
 • Pracoval ve Fakultní nemocnici Olomouc nebo jako analytik v soukromé společnosti působící v oblasti technologií ve zdravotnictví.

Jeho druhá kniha Moderní výživa z roku 2018 se snaží popularizovat individuální přístup k výživě a klade důraz na tělesný a osobní rozvoj prostřednictvím pohybu v přírodě. Zajímavé informace o hubnutí, cvičení a na co v dnešní době dávat pozor, si můžete poslechnout také na jejich podcastu.

Kniha obsahuje základy biochemie a fyziologie výživy, fungování metabolismu v rámci fyzického tréninku, popis jednotlivých živin a jejich zdrojů, reálné účinky suplementů. Dále nahlíží pod pokličku výživových mýtů a kontroverzních témat ve výživě, které se týkají lepku, veganství a dalších. 

Další část knihy rozebírá různé výživové styly a radí, jak sestavit jídelníček pro sportovce i v případě redukce hmotnosti nebo jak si vytvořit a udržet správné výživové návyky. Na konci knihy čtenář najde výživová doporučení a jídelníčky od známých osobností ze světa fitness a silových sportů.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ
Intuitivní stravování: Co to je, jak funguje a na co si dát pozor

Kristýna Ostratická: Restart jídelníček: Kuchařka, která nastartuje vaše hubnutí

Nejedná se o klasickou knihu, ale e-book, na jehož tvorbě se kromě Kristýny podílely Monika Divišová a Hana Střelečková. O koho přesně se jedná a proč tato kniha vznikla?

Kristýna působí jako výživová poradkyně a profesionální kuchařka, Monika propojuje výživu s psychikou a prosazuje celostní přístup ke zdraví a Hanka je současně sportovní trenérkou a lektorkou zdravé výživy.

V e-booku se společně zaměřují na principy zdravého stravování bez velkého omezování a radí, jak správně sestavit jídelníček na podporu redukce váhy a její udržení. Sází přitom na běžně dostupné suroviny, vyváženost a pestrost jídelníčku, nenutí čtenáře k počítání kalorií, ani hladovění, ale učí, jak si osvojit zdravé stravovací návyky. 

E-book obsahuje nákupní seznamy a zdravé recepty na tři týdny, které by měly stačit k tomu, aby se čtenáři naučili jíst lépe a zdravěji. Jídla jsou plná živin. Nechybí zde tipy na recepty pro vegetariány a vegany či osoby alergické na laktózu nebo lepek

Bonusem jsou videa pro snazší hubnutí a také tipy na konkrétní prodejny i e-shopy, jež zahrnují běžné i speciální obchody s biopotravinami, čerstvými rybami a podobně.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ
Recenze e-booku Restart jídelníček: Hubnutí s podporou odborníků

reklama

Josef Tóth a Pavel Walek: Co vám výživoví poradci neříkají a Projezte se k novému tělu

První titul jednoduše popisuje základní principy vyváženého stravování a zároveň vysvětluje, proč je většina diet nesmyslných a často i zdraví nebezpečných. Autoři radí, jak se zbavit přebytečného tuku, i jak nabrat více svalové hmoty

Druhý titul kritizuje extrémní a radikální dietní směry. Přináší rady, jak zdravě zhubnout bez diet a hladovění. Zaměřují se také na vliv psychiky a genetiky při hubnutí, zabývají se jojo efektem a dalšími palčivými otázkami v oblasti zdravého a nezdravého hubnutí.

Své názory v knihách podkládají odkazy na klinické studie. Knihy jsou určeny začátečníkům i pokročilým sportovcům. 

Kristýna Ostratická: Restart jídelníček: Zdravé jídlo 2× denně

Po úspěšném e-booku trojice autorek vydala pokračování. Druhý e-book pokračuje v tématu, jak zdravě zhubnout, nabízí odpovědi na otázky ohledně výživy a hubnutí a nechybí ani další recepty na zdravé svačiny, snídaně i hlavní jídla. 

Jedním ze stěžejních témat je například počet jídel za den. Společně vyvrací zažitý mýtus, podle něhož je správné jíst pětkrát denně, když někomu stačí tři či dokonce dvě hlavní jídla.

E-book Restart jídelníček: Zdravé jídlo 2× denně je vhodný pro všechny, kteří hledají tipy a inspirace, jak jíst zdravěji, aniž by museli v kuchyni trávit příliš mnoho času a měli spoustu času na sebe a své zájmy.

Petr Havlíček a Petra Lamschová: Jídlo jako životní styl

Petr Havlíček je specialista na výživu a Petra Lamschová šéfredaktorka. Petr se vyzná ve stravě, Petra v psaní. Společnými silami napsali knihu Jídlo jako životní styl, v rámci které se pokusili najít nejlepší odpovědi na 100 otázek ohledně hubnutí.

Kniha vysvětluje základní pojmy jednoduchým a názorným způsobem, aby čtenáři nenaletěli na všechny ty zázračné diety a pilulky, které zdraví více uškodí než pomohou. Současně se snaží čtenářům ukázat, jak zhubnout, aby výsledky byly efektivní, udržitelné a bez následků v podobě jojo efektu či poškozeného zdraví.

V knize najdete inspiraci na zdravá jídla, která vám budou i chutnat. Pokud chcete vědět, jak českou klasiku uvařit chutně a zdravě, dejte této české knize šanci.

reklama

Petr Havlíček a Petra Lamschová: Jde to i bez pšenice

Dvojice autorů napsala více knih. Hlavním tématem další knihy je život bez lepku, tedy bez pšenice a dalších obilovin obsahujících tuto složku, která může vážně poškodit zdraví. 

Kniha se snaží jednoduše a srozumitelně odpovědět na otázky typu: Je vyloučení lepku jen výživový trend nebo nutnost? Kdo by měl lepek z jídelníčku vyřadit a proč? Co je alergie na lepek? Proč by zdravé osoby neměly lepek vyřazovat? 

Zdravá kuchařka odpovídá na tyto a další otázky ohledně bezlepkové diety a navíc obsahuje inspirativní, jednoduché a nutričně vyvážené recepty. Potěší i příjemná grafika a hezky nafocené recepty.

Timothy Ferriss: Čtyřhodinové tělo: Neobvyklá cesta ke zhubnutí, zlepšení sexu a vůbec k proměně v superčlověka

Kniha nabízí netradiční přístup k hubnutí člověka, který neváhá vše vyzkoušet a otestovat na svém vlastním těle. To má klady i negativa.

Není to nejvhodnější titul pro úplné začátečníky. Je vhodné si ji přečíst až po získání alespoň základního přehledu. Autor je velký experimentátor a rozhodně nedoporučujeme jeho leckdy šílené pokusy provádět na vlastním těle. 

Nicméně Timothy přináší spoustu zajímavých tipů týkajících se výživy a pohybu, které mohou zlepšit zdraví a pomoci s hubnutím. Kromě kapitol o výživě a pohybu obsahuje i části, které se věnují kvalitě spánku, sexuálního života, zvýšení testosteronu u mužů a další.

Co v knize Čtyřhodinové tělo například najdete?

 • Jak předejít nabírání, když si dáváte do trumpety přes víkendy, Velikonoce, Vánoce a jiné svátky spojené s “obžerstvím”.
 • Jak dosáhnout o 300 % vyššího úbytku tuku jen s pár pytlíky ledu.
 • Jak zařídit 15 minutový ženský orgasmus.
 • Jak ztrojnásobit testosteron, zdvojnásobit počet spermií a užít si sex.

Kniha není nejkratší, ale je psaná velmi čtivě, a jak svérázný autor doporučuje, můžete ji číst na přeskáčku v takovém pořadí, jak se vám zlíbí. 

Petr Novák: Jak pálit a neukládat: Vše, co jste chtěli vědět o spalování tuků

Kniha Petra Nováka, který dlouho bojoval s nadváhou a na vlastní kůži zakusil následky celé řady špatných diet včetně jojo efektu, provází zásadami zdravého životního stylu a hubnutí.

Nejde o žádnou zázračnou dietu, ale o změnu životního postoje. S knihou v ruce jednoduše prozkoumáte lidské tělo, naučíte se rozlišovat dobré a méně prospěšné potraviny a zároveň se dozvíte, že spalování tuků není jen o jídle a pohybu.

V knize se dočtete spoustu zajímavostí k funkcím nejdůležitějších hormonů, motivaci při hubnutí i vhodném pohybu pro spalování tuků. Jde o kombinaci vzdělání, zábavy i motivace. Je to ideální četba pro začátečníky.

Nevíte-li, kde začít a hledáte tu pravou knihu, která vás dokáže motivovat a zároveň předat cenné informace, rady a doporučení, vsaďte na tuto publikaci.

Náš tip! Podívejte se na ukázkové kapitoly hned teď ->

PŘEČTĚTE SI TAKÉ
Recenze knihy „Jak tuky pálit a neukládat?“

reklama

Jillian Michaels a Mariska van Aalst: Ovládněte svůj metabolismus: 3 tajemství stravy pro přirozené vyrovnání hladiny hormonů a svůdné a zdravé tělo

Svádíte neustálý boj s kilogramy navíc? Známá expertka na fitness a výživu s Mariskou van Aalst oslovily odborníky, aby se s nimi poradily.

Základem knihy je třífázový plán hubnutí podporující takzvané hubnoucí hormony, které odpovídají za řízení a kontrolu tělesné hmotnosti. Díky knize se naučíte rozlišovat vhodné a nevhodné potraviny. Zjistěte, které pokrmy podpoří spalování tuků i jak pomocí jídla získat více energie.

Jillian Michaels nabízí velké množství informací zahrnujících podrobný nákupní seznam, chytré tipy pro jídelníček mimo domov včetně tipů na rychlé a jednoduché recepty.

Dallas a Melissa Hartwigovi: Jídlo na první místě

Manželé Hartwigovi trh s knihami o zdravé výživě obohatili o jeden z nejlepších titulů vůbec. Kniha je nabitá informacemi a obsahuje rady, jak jíst pro lepší trávení a celkové zdraví, pro redukci tělesné váhy i pro maximální sportovní výkon. 

Podrobně, ale vždy srozumitelně a jednoduše představují biochemické pochody probíhající v lidském oganismu a vysvětlují závislost mozku na cukru či vzájemné působení jednotlivých hormonů a další důležité informace.

Závěrečné shrnutí: Knihy pomohou, ale pro jídelníček si raději dojděte k výživovému poradci

 • Na téma zdravé výživy a hubnutí vyšly stovky knih. Vybírejte pečlivě z pestré nabídky a do své knihovny pořizujte tituly od ověřených autorů, kteří se vám nesnaží pouze prodat fádní rady nebo dokonce drahé a neúčinné přípravky na hubnutí.
 • Také platí, že dobrá kniha pomůže, poradí a vysvětlí. Hledáte-li ale jídelníček, který vám při hubnutí opravdu pomůže, raději vyhledejte odborníka na výživu. Provede nezbytné testy a vyšetření, probere s vámi vaše stravovací návyky a vymyslí přístup přímo pro vás.

Která z uvedených knih vás zaujala a máte ji ve své knihovně? Kterou z vašich knih jste tu naopak nenašli a doporučili byste ji? Napište nám na Facebooku.

reklama
Popis

Udělejte první krok pro úspěšné hubnutí ještě dnes

Rezervujte si nezávaznou konzultaci s výživovým poradcem, na které získáte:

 • Diagnostiku těla na přístroji typu InBody / Tanita
 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit, aby šla vaše váha dolů
 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici
 • Motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé hubnutí
 • Rezervujte si konzultaci dnes a získejte ihned 2 ukázkové jídelníčky na celý týden včetně receptů zdarma
 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.

Monika Šaríková

Monika Šaríková

Když jsem před léty studovala historii a literaturu, nenapadlo by mě, že se nakonec budu živit psaním. Jednoznačně nejradši se věnuji psaní o zdravém životním stylu. Miluji dobré jídlo, ráda vařím, ujetá jsem zejména na českou a asijskou kuchyni, zbožňuji přírodu a pohyb. Mezi mé velké sportovní lásky patří zejména běh, kolo, turistika a jóga :). Nově jsem kromě textařky také funkční trenérkou.

Zhubněte zdravě a bez jojo efektu

Pomůžeme vám zdravě zhubnout a váhu si dlouhodobě udržet. Sestavíme vám jídelníček, s kterým se dostanete do formy.

S jídelníčkem na míru zhubnete přirozeně a dlouhodobě.

Že naše metoda funguje, dokazují výsledky našich klientů

Lucie Absolonová -21 kg

„Zkusila jsem různé diety, ale nikdy mi to nevydrželo dlouhou dobu, proto jsem se obrátila na NUTRIADAPT. Nyní jsem o 20 kg lehčí a ještě nekončím.“

Zobrazit celý příběh

Martin Bartys -19 kg

„Musím se přiznat, že i když jsem to stoprocentně nedodržoval, takový výsledek jsem nečekal. Cítím se o deset let mladší, a hlavně jsem o 20 kilo lehčí!”

Zobrazit celý příběh

Jarmila Čížková – 56 kg

„Můj cíl byl shodit alespoň 20 kg. Nakonec mám dole 56 kg. Daleko lépe si mi dýchá, přestaly mě bolet klouby, celkově jsem daleko méně unavená a cítím se mnohem mladší.”

Zobrazit celý příběh

Milan Buška – 21 kg

„Můj moment zlomu nastal, když jsem začal brát léky na zvýšený krevní tlak, řekl jsem si a dost! Díky odborníkům z NUTRIADAPTU jsem nyní o 20 kg lehčí a především zdravější.”

Zobrazit celý příběh

Výsledky klientů prezentované na webu nejsou typické. Výsledky každého klienta jsou individuální. Vždy záleží na přístupu klientů a dodržování navržených doporučení od našich specialistů.

Popis

Udělejte první krok pro úspěšné hubnutí ještě dnes

Rezervujte si nezávaznou konzultaci s výživovým poradcem, na které získáte:

 • Diagnostiku těla na certifikovaném přístroji (% tuku, svalů a vody v těle, metabolický věk, bazální metabolismus, rizikový viscerální tuk, atd.)
 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit, aby šla vaše váha dolů
 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici
 • Motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé hubnutí
 • Rezervujte si konzultaci dnes a získejte ihned 2 ukázkové jídelníčky na celý týden včetně receptů zdarma (ke stažení po odeslání rezervačního formulář)

Co můžete očekávat?

Zjistíme, proč se vám nedaří zhubnout

Na první konzultaci vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla.

Na základě těchto informací nutriční specialista pozná, jaký je váš největší problém při hubnutí a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

Diagnostikou zjistíte:

MNOŽSTVÍ NEBEZPEČNÉHO TUKU MEZI VAŠIMI ORGÁNY

Viscerální (vnitřní) tuk se postupně ukládá mezi orgány a může tak negativně působit na správné fungování organismu.

KOLIK POTŘEBUJETE DENNĚ PŘIJMOUT KALORIÍ

Zjistíte, kolik energie potřebuje váš organismus ke své běžné činnosti. Tedy jaký by měl být váš maximální denní příjem kalorií, abyste hubli.

KOLIK MÁTE V TĚLE VODY

Nedostatečná hydratace organismu může stát za řadou zdravotních problémů a bránit vašemu hubnutí.

SLOŽENÍ VAŠEHO TĚLA

Dozvíte se, kolik % tuku, svalů či kostí obsahuje vaše tělo a jaké by měly být vaše ideální hodnoty.

NA KOLIK LET SE CÍTÍ VAŠE TĚLO

Špatná strava a nadváha zkracují život. Metabolický věk vám ukáže, na kolik let se vaše tělo cítí.

Najdeme pro vás nejvhodnější řešení

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček.

Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak nejlépe dosáhnete vysněné váhy.

Specialista vám na první konzultaci:

PŘEDÁ A VYSVĚTLÍ VÝSLEDKY DIAGNOSTIKY

Specialista vám detailně vysvětlí jednotlivé výsledky a upozorní na případná rizika, která z nich plynou.

ZKONZULTUJE VÁŠ JÍDELNÍČEK

Specialista s vámi probere stravovací návyky, upozorní na vaše chyby.

NAVRHNE POSTUP PRO DOSAŽENÍ VAŠEHO CÍLE

Na základě výsledků analýz vám specialista navrhne způsob, kterým vás dovede k vaší ideální váze.

Vybudujeme vám zdravé stravovací návyky

Po první konzultaci se sami rozhodnete, jestli se o hubnutí pokusíte sami, nebo zhubnete s námi, v souladu se svým metabolickým typem.

Připravíme vám výživovou strategii na míru tak, aby se vám dobře a snadno dodržovala – v úvahu vezmeme váš životní styl i zdravotní stav.

Naučíme vás, jak správně a zdravě jíst

K výživové strategii dostanete vzorový jídelníček na míru a seznam potravin rozdělený na ty, po kterých budete štíhlí a ty, po kterých přiberete.

Pravidelně se vás budeme ptát, jak se cítíte, co vám chutná a co vám vadí. Společně najdeme stravovací režim, který vás bude bavit.

Nový štíhlý život i bez naší pomoci

Až se za pár měsíců rozloučíme, budete umět jíst tak, že si optimální váhu udržíte navždy.

Obávaný jojo efekt nepřijde a před vámi bude nový, štíhlý život.

Kde vám rádi pomůžeme?

Zobrazit seznam poraden ->

Jihočeský kraj

Písek – třída Národní svobody 468

České Budějovice – Husova 17

/

Jihomoravský kraj

Břeclav – Lidická 3411

Brno – Koliště 13

Brno – Horova 32

Hodonín – Palackého 1018/2

/

Karlovarský kraj

Karlovy Vary – Náměstí Republiky 1068/3

/

Královehradecký kraj

Hradec Králové – Emy Destinnové 233/36

Jičín – Pod Koželuhy 591

Trutnov – Pražská 168

/

Liberecký kraj

Česká Lípa – Hrnčířská 2985

Jablonec nad Nisou – Dvorská 4950/8

Liberec – Husova 29/1

/

Moravskoslezský kraj

Frýdek-Místek – J. V. Sládka 41

Havířov – Hlavní třída 386 (objekt Lučina)

Karviná – Fryštátská 9/64

Opava – Dolní náměstí 20

Ostrava – Porubská 708/16

Ostrava – nám Msgre Šrámka 5

Ostrava – Sadová 1892/41

Třinec – 1.Máje 123

/

Olomoucký kraj

Olomouc – Horní lán 1328/6, Nová Ulice

Prostějov – Olomoucká 3199/1a

Šumperk – Langrova 3140/25

/

Pardubický kraj

Chrudim – ulice Obce Ležáků 835

Pardubice – Nábřeží Závodu Míru 2737

Svitavy – Svitavská 665

Ústí nad Orlicí – T. G. Masaryka 128

/

Plzeňský kraj

Plzeň – Zbrojnická 1

Rokycany – Srbova 216/1

/

Praha

Praha 1 – Vodičkova 19

Praha 2 – Slezská 28

Praha 4 – Budějovická 11

Praha 4 – Opatovská 1753/12

Praha 5 – Radlická 117

Praha 5 – Drtinova 363/22

Praha 6 – V. P. Čkalova 26

Praha 8 – Sokolovská 59

Praha 9 – Vysočanská 382/20

/

Středočeský kraj

Benešov – Hráského 531

Beroun – V Pražské bráně 74/2

Kladno – Poděbradova 3329

Kolín – Jaselská 875

Mělník – Legionářů 73

Mladá Boleslav – Zalužanská 1463

Poděbrady – Husova 6/17

Příbram – nám. Arnošta z Pardubic 156

/

Ústecký kraj

Děčín – Sládkova 1062

Chomutov – Zborovská 1760/3

Litoměřice – Svatojiřská 596/32

Most – SNP 2526/60

Teplice – Školní 1019/19

Ústí nad Labem – Bratislavská 1369/6

/

Vysočina

Havlíčkův Brod – Humpolecká 217

Jihlava – Mrštíkova 16

/

Zlínský kraj

Valašské Meziříčí – Králova 1283

Zlín – náměstí T.G. Masaryka 2433

Jde o vaše zdraví. Každá minuta se počítá. Konzultaci neodkládejte. Udělejte první krok již dnes!

Je to jednodušší, než si myslíte

  1. Vyplníte rezervační formulář, naše asistentka se s vámi do dvou pracovních dní spojí a domluvíte si společně termín nezávazné konzultace.

  1. Konzultace stojí 200 Kč a platí se až ji absolvujete.

  1. Nezávazná konzultace trvá 45 minut. V rámci ní vám uděláme základní diagnostiku (bioimpedanční analýzu). Výsledky vaší diagnostiky porovnáme s databází více než 30 000 klientů, kteří prošli našimi programy. Díky tomu můžeme v návrhu Plánu redukce hmotnosti / zdravého přibírání eliminovat “slepé” uličky a celý proces urychlit.

  1. Pohovoříte si s naším výživovým specialistou, proberete vaše cíle, vysvětlíme vám jak se s námi dostanete na ideální hmotnost a co je potřeba udělat, abyste si ji udrželi – dlouhodobě.

  1. Pojďte do toho s námi a hubněte tak, abyste nejenom skvěle vypadal/a, ale hlavně se skvěle cítil/a.

Rezervujte si konzultaci dnes, získáte od nás 2 ukázkové jídelníčky, včetně receptů ze sezónních surovin. Můžete si je stáhnout ihned po odeslání formuláře.

Garance až -1,5 kg / týden při dodržení výživových zásad našich specialistů

načítá se objednávkový formulář

Výživové poradenství zajišťuje

Proč Nutriadapt?

Stejně jako je normální se starat o své zdraví a chodit na pravidelné preventivní prohlídky k lékaři.

Je přirozené si udržovat zdravou hmotnost. Je-li vysoká, výrazně nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchávání se do schodů, estetického hlediska, zhoršení civilizačních chorob, jako je mj. cukrovka nebo vysoký cholesterol, až po kratší dobu života. Je správné se o své tělo v různých etapách života starat tak, abyste dokázali naplnit váš cíl a mít tak „RADOST ZE SEBE“. A my vám s tím rádi pomůžeme.

Protože u nás najdete pouze vysoce kvalifikované odborníky na úpravu hmotnosti.

Všichni naši zaměstnanci musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Zaměstnanci se musí neustále vzdělávat, proto navíc u nás také najdete specialisty na hubnutí dětí, sportovní výživu apod.

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkem nespočetného množství ověřených klinických studií.

Opírá se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie. Bude vám zpracována gramážová kuchařka v osobním výživovém plánu, kde lze upravovat energetickou hodnotu i četnost porcí, a to v rozmezí 2–6 jídel denně. Osobní výživový plán respektuje i vaše chuťové preference. Potraviny, které vám nechutnají, se automaticky do osobního výživového plánu nezařadí.