Bezhladoveni.cz

Nejlepší YouTube kanály na cvičení

Cvičíte rádi doma, ale už vám docházejí nápady? Inspirujte se nejlepšími YouTube kanály, kde najdete potřebnou motivaci i účinné cviky.

reklama

Zuzka Light

Rodačka z Prahy Zuzka působí jako fitness instruktorka v zahraničí a pravidelně přináší nová videa z oblasti cvičení a zdravého životního stylu. Při jejích workoutech se zapotíte a dáte si pořádně do těla. Kromě cvičebních videí se můžete podívat i na vlogy z jejího běžného života a získat potřebnou motivaci do dalších tréninků.

Yoga with Adriene

Milovníci jógy budou nadšení z kanálu Yoga with Adriene, který nabízí desítky videí rozdělených podle typu. Čeká na vás jóga pro začátečníky, těhotné, ranní, jemná, pro lepší spánek a mnohé další. Těšit se můžete i na zajímavé vlogy a recepty na zdravá jídla.

Blogilates

Známá fitness instruktorka a bloggerka Casey Ho patří k těm nejlepším ve svém oboru. Její cviky jsou dobře podané a vysvětlené i těm, kteří neumí příliš dobře anglicky. Nejen proto je tolik oblíbená i u nás. Nabídka cviků na jejím kanále je velmi široká. Pokud budete chtít jednotlivá cvičení kombinovat, nabízí se i nespočet variant.

StillOnTheWay

Sympatická Češka Rozálie je instruktorkou jógy a z natáčení videí na svůj YouTube kanál si udělala oblíbený koníček. Pokud máte rádi jógu a nechce se vám chodit nalekce, zavítejte na StillOnTheWay a nechte se inspirovat.

POPSUGAR fitness

Kanál POPSUGAR fitness je zaměřený převážně na ženy a každý týden přináší nová cvičení a fitness tutoriály, které vám pomůžou v cestě za zdravým životním stylem. Řídí se posledními trendy a přináší mimo jiné i cvičení modelek Victoria´s Secret, tabatu, P90X nebo TRX. Všechna videa jsou přehledně seřazená, takže si můžete vybrat cvičení, na které máte zrovna náladu. Nechybí ani zdravé recepty.

Fitness Blender

Manželský pár Daniel a Kelli si spolu v roce 2010 založili YouTube kanál Fitness Blender. Jejich cílem bylo vytvořit seznam cvičení vhodný i pro ty, kteří nemají dostatek času a financí chodit pravidelně do posilovny. Stovky videí, zaměřených na muže i ženy, získávají čím dál více fanoušků.

XHIT Daily

Videa zejména pro ženy obsahují kombinaci prvků HIIT, crossfitu a pilates. K dispozici je i seznam videí inspirovaných cvičením modelek Victoria´s Secret a známých celebrit. Díky XHIT Daily posílíte celé tělo, zlepšíte svou fyzickou kondici a ještě vás to bude bavit.

HASfit

Na HASfit najdete přes 1 000 bezplatných videí se cvičením, 30–90denní programy, tipy na zdravá jídla a potřebnou motivaci k udržení zdravého životního stylu. Předcvičuje sympatický pár, který vám pomůže spálit přebytečné kalorie a nabudí vás do dalších výkonů.

The Fitness Marshall

S Calebem Marshallem se pořádně zapotíte. Originální kardio si můžete sestavit podle své nálady a fyzické kondice. Ke cvičení si vyberete hudbu, která se vám líbí, a můžete jít na to. Nuda v žádném případě nehrozí.

BeFiT

Díky videím z kanálu BeFiT si procvičíte celé tělo od hlavy až k patě. Posílíte záda, břicho, nohy, zadek i ramena. Těšit se můžete na špičkové trenéry, jako je Billy Blanks Jr., Jane Fonda, Scott Herman nebo třeba Denise Austin.

A podle jakých YouTube kanálů nejraději cvičíte vy? Napište nám na Facebooku.

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.


Šárka Jirchářová

Šárka Jirchářová

Mým velkým koníčkem je vaření a pečení. Nepříjemné střevní onemocnění mě přivedlo na dietu Low-FODMAP, která ve světě sklízí velké úspěchy. Ulehčuje život mnoha lidem se syndromem dráždivého tračníku. Nedostatek informací v našich končinách mě přivedl k psaní vlastního blogu www.lowfodmapdieta.cz.

Nenechte si ujít

reklama
Doprava zdarma od 2000 Kč při nákupu ochranných pomůcek na Mediskont.cz
Doprava zdarma od 2000 Kč při nákupu ochranných pomůcek na Mediskont.cz
Test na COVID, jednorázové rukavice, roušky a respirátory, jednorázové oděvy, obličejové štíty, dezinfekce na ruce, antibakteriální ubrousky, produkty za velkoobchodní ceny.

Zobrazit další slevové kupony →

Už jste ochutnali Zdravou jednohubku?

Každý všední den jeden tip pro lepší zdraví a snadnější hubnutí ve vaší emailové schránce.

Dejte si Zdravou jednohubku spolu s dalšími 4 562 čtenáři.

Varování: Po požití Zdravé jednohubky můžete být chytřejší a zdravější. Když vám přestane chutnat, můžete se kdykoli odhlásit.

reklama
Pošlete článek přátelům