Představujeme: FitLady club Praha

FitLady club provozuje v Praze dvě fitness studia, která jsou zaměřena především na kruhový trénink. Jak napovídá název, obě studia jsou určena pouze pro ženy, a to jakéhokoliv věku a kondice. 

Kromě vybavení pro kruhový trénink studia přicházejí i s dalšími službami, které jsou cílené na dámské potřeby. Patří mezi ně například cvičení ve vakuové komoře VacuShape, na vibrační plošině či se speciálním pásem Active Belly, který je určen k redukci tuku v oblasti břicha. 

Hubnutí tu lze podpořit také skrze zábaly Body Wraps Slim nebo pomocí masážního přístroje Rolletic, který zároveň působí proti celulitidě. Klientky FitLady clubu mají k dispozici také možnost terapie na andulačním lehátku, masáže pomocí lymfatických kalhot nebo návštěvy místního solária a infrasauny.

Jak cvičení ve FitLady clubu probíhá?

Kruhový trénink je ve FitLady clubu sestavený tak, aby se klientka mohla maximálně soustředit na provedení cviků. Zóna pro tento druh cvičení se skládá z několika stanovišť zaměřených na různé svalové skupiny a uspořádaných do kruhové formace – proto kruhový trénink. Cvičení potom probíhá tak, že se klientka přesouvá od jednoho stanoviště k dalšímu, přičemž na každém z nich cvičí po dobu 30 sekund. 

Po uplynutí této doby se ozve gong, který signalizuje, že je načase se přesunout na další stanoviště. Jakmile klientka dokončí celý okruh, celá série se opakuje. Během jednoho okruhu nejsou žádné přestávky. Počet opakování pak záleží úrovní kondice klientky, obvykle se však doporučují tři až čtyři.

Jestliže už má klientka se cvičením ve FitLady clubu zkušenosti, nemusí si lekci rezervovat předem. Avšak v případě zájmu o cvičení na přístrojích nebo jiné procedury je rezervace nutná.

Trenérka neustále k dispozici

Každá nová klientka má nárok na první návštěvu zdarma, kterou je třeba rezervovat předem prostřednictvím online systému, telefonicky či osobně. Během ní se jí bude plně věnovat trenérka, která jí ukáže všechna stanoviště a vysvětlí celý průběh kruhového tréninku. Při dalších návštěvách už klientka cvičí sama, vždy má ale možnost se personálu na cokoliv zeptat.

Skupinové lekce

FitLady club skupinové lekce nenabízí.

Služby navíc

Na pobočkách FitLady clubu mohou klientky podstoupit procedury, které jim pomohou s podporou hubnutí a v boji s celulitidou – patří mezi ně zábaly Body Wraps Slim, lymfatické kalhoty nebo masážní přístroj Rolletic. Centrum nabízí také možnost využití andulačního lehátka, které slouží zejména k odbourání bolesti zad, svalů a kloubů. Mimo to jsou prostory vybavené také soláriem a infrasaunou.

Kolik cvičení ve FitLady clubu stojí?

Služby FitLady clubu je možné si vyzkoušet zdarma pod dohledem trenérky. V případě zájmu o pravidelné návštěvy pak mohou klientky vybírat z následujících balíčků:

  • Basic – kruhové cvičení a kardio zóna;
  • Active – kruhové cvičení, Active Belly, VacuShape a vibrační plošina;
  • Relax – lymfatické kalhoty, masážní přístroj Rolletic, andulační lehátko, infrasauna a jeden zábal Body Wraps Slim;
  • Exclusive – všechny služby z balíčků Active a Relax.

Všechny balíčky platí na jeden měsíc s tím, že je možné každý z nich předplatit na tři, šest či dvanáct měsíců dopředu, a tak dosáhnout výhodnější měsíční ceny. Ke každému balíčku je možné za příplatek dodat jakoukoliv službu, kterou standardně nezahrnuje. 

Studio nabízí také permanentky bez časového omezení s určitým počtem vstupů (10, 30 nebo 50), které lze zakoupit buď na všechny, nebo pouze na jednu vybranou službu. 

Klientky zde mohou platit platebními kartami VISA a MasterCard a také benefitními kartami MultiSport, Edenred a Benefit Plus.

Kde fitka najdete?

  • FitLady club Stodůlky, Suchý vršek 2122/33, 158 00 Praha 5 – Stodůlky
  • FitLady club Háje, Hviezdoslavova 1600/6, 149 00 Praha 4 – Háje

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.

Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.