Představujeme: BodyBrí studio České Budějovice

Dámské fitness studio BodyBrí funguje již více než pět let a nabízí široké spektrum sportovních aktivit. Klientky sem mohou přijít si zacvičit jednotlivě nebo se přihlásit na některou ze skupinových lekcí.

Ty mají maximální kapacitu 6–8 osob, aby se lektorky mohly každé klientce dostatečně věnovat a dohlížet na správné provedení cviků.

Studio disponuje veškerým vybavením potřebným pro kruhové tréninky. Také je vybavené TRX závěsnými systémy, balančními podložkami BOSU a dalšími pomůckami potřebnými pro jednotlivé lekce. Kromě toho nabízí cvičení s přístroji Power Plate a VacuShape nebo masážním přístrojem BodyRoll. Studio provádí také lymfodrenážní masáže.

Klientky mohou při návštěvě využít služby měření stavby těla pomocí přístroje InBody, výživového poradenství a individuálních tréninků.

Jak cvičení v BodyBrí studiu probíhá?

BodyBrí studio je zaměřené především na skupinové lekce, které probíhají ve stanovené termíny. Lekci je třeba rezervovat předem – přes online rezervační systém, osobně, e-mailem nebo telefonicky. Při návštěvě pak stačí uvést jméno a zaplatit vstup nebo předložit permanentku.

Výjimkou je cvičení s osobním trenérem nebo na přístrojích Vacushape a Power Plate, kde se termín domlouvá individuálně.

Individuální osobní trénink

Klientky, které z jakéhokoliv důvodu nechtějí navštěvovat skupinové lekce si také mohou domluvit individuální lekci s trenérkou. V takovém případě jim po konzultaci sestaví lekci dle individuálních potřeb a cílů, která trvá 60 minut. Během ní pak trenérka klientce ukáže všechny cviky, vysvětlí zapojení svalů i způsob použití případných pomůcek a bude dohlížet na správné provedení cvičení.

Skupinové lekce

Fitness studio klientkám nabízí široké spektrum skupinových lekcí, ze kterých mohou vybírat. Patří mezi ně funkční a kruhové tréninky, posilování s vlastní vahou, cvičení zaměřené na problematické partie, jako je břicho a zadek, nebo na posílení středu těla. Pravidelně pořádá také lekce jógy a pilates, stejně tak jako BOSU, TRX a také lekci, která tyto dva systémy kombinuje.

Služby navíc

Klientky BodyBrí studia mohou využít také lymfodrenáže s použitím speciálních kalhot nebo masáže s přístrojem Body Roll. V případě zájmu je k dispozici také analýza pomocí přístroje InBody (dostupná také pro muže) a výživové poradenství, které klientkám pomůže rychleji dosáhnout svých fitness cílů. Tyto služby se vždy platí zvlášť.

Kolik cvičení v BodyBrí studiu stojí?

Studio neposkytuje možnost bezplatného vyzkoušení služeb. Klientky si ale mohou zaplatit jednorázový vstup bez registrace, a tak si lekce bez větší investice vyzkoušet. Pokud budou se cvičením v BodyBrí studiu spokojené, mohou si koupit permanentku na určitý počet vstupů. 

Permanentky se dělí podle toho, zda se vztahují na skupinové lekce, VacuShape, PowerPlate, lymfodrenáž nebo BodyRoll. Pro každou službu je nutné vstupy předplatit zvlášť – od toho se liší i jejich cena. Každá permanentka má časově omezenou dobu platnosti, kterou nelze prodloužit:

  • 5 vstupů – 2 měsíce,
  • 10 vstupů – 3 měsíce,
  • 20 vstupů – 6 měsíců. 

Individuální tréninky mají jednotnou cenu a platí se vždy jednorázově. Totéž platí i pro měření na přístroji InBody a výživové poradenství, kde však mohou klientky získat slevu, pokud se registují do klientského systému.

V BodyBrí studiu lze platit platební kartou či hotově. Klientky tu mohou také využít MultiSport karty a příspěvky poskytované zaměstnavatelem v rámci FKSP.

Kde fitko najdete?

BodyBrí studio, J. Haška 1819/3, 370 04 České Budějovice

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.

Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.