Chci zhubnout

V našem magazínu najdete dostatečné množství informací, aby se vám podařilo dosáhnout vysněné postavy. Existují však služby, které můžou celý proces hubnutí ulehčit a urychlit. Nebo vám pomoct ve chvílích, kdy to chcete vzdát.

Vybrali jsme pro vás jen ty služby, které jsme sami vyzkoušeli a máme s nimi dobré zkušenosti – a s kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Vybíráme pro vás to nejlepší, co jsme vyzkoušeli

Hubnutí pod dohledem odborníků – výživových specialistů

Skvělá volba když: Chcete se naučit zdravé návyky nebo je potřebujete upevnit. Máte slabou vůli. Potřebujete motivovat a někomu se „zodpovídat“. Máte za sebou neúspěšné pokusy o hubnutí. Máte výživová omezení nebo nějaký zdravotní problém. Máte možnost pravidelně dojíždět na konzultace. Jste ochotní si zaplatit za nadstandardní péči a výsledky. Potřebujete zhubnout větší množství kilogramů.

Co nezávaznou konzultací s odborníkem získáte?

ikonkaPopis
free-consultation-list-2

Přesnou bioimpedanční analýzu vašeho těla

Výživový specialista vás změří na přístroji typu InBody / Tanita. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla: % podkožního tuku, množství rizikového viscerálního tuku, hmotnost svalové hmoty a kostry, množství vody, metabolický věk, atd. 

free-consultation-list-1

Zjistíte, proč se vám nedaří zhubnout

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček. Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak nejlépe dosáhnete vysněné váhy.

Vyberte si město pro více informací

Pokud v seznamu nenajdete to vaše, nezoufejte. Vyberte nejbližší město, přečtěte si všechny informace, podívejte se na zkušenosti klientů, rezervujte si nezávaznou konzultaci a s asistentkou se domluvíte na konzultaci po telefonu či online.

Hubnutí online

Skvělá volba když: Chcete hubnout sami. Máte omezený rozpočet. Nejste „věčnými dietáři“. Máte sebekázeň. Stačí vám, když vám někdo ukáže jasnou cestu. Netrpíte vážnými zdravotními problémy. Cílíte na 0-10 zhubnutých kg.

Skvělá volba když: Chcete se naučit zdravé návyky nebo je potřebujete upevnit. Máte sebekázeň. Potřebujete jasný směr. Netrpíte vážnými zdravotními problémy. Hodila by se vám podpora výživového specialisty, ale nechce se vám (nebo nemůžete) k němu dojíždět. Cílíte na 0-10 zhubnutých kg. I když nepotřebujete hubnout, ale jen zkvalitnit životní styl.

Online nástroje pro podporu hubnutí

Kuchařka s jídelníčkem na 21 dní, co nastartuje vaše hubnutí


Restart jídelníček
Žádný stres z vymýšlení jídla na druhý den. Vaříte zdravě, jednoduše a přitom hubnete. Naservírovali jsme vám jednoduchý plán na 21 dní, se kterým nastartujete hubnutí, a nebude chtít přestat.

Vaříte zdravě, jednoduše a přitom hubnete


 • Nemusíte počítat kalorie.
 • Jídelníčky na 3 týdny + návod, jak si nakombinovat vlastní.
 • 83 snadných receptů z dostupných surovin (většina jídel do 30 minut).
 • Široký výběr jídel, i když máte nějaké stravovací omezení.
 • Nakupujete 1x týdně.

Sebekoučink: Chytrý program, který pomáhá měnit špatné návyky v životosprávě


SebekoučinkOnline program od společnosti STOB (PhDr. Iva Málková), který vám pomůže hlídat a sestavit vyvážený jídelníček a především vás bude motivovat k tomu, abyste ho dodržovali.

Program je pomocníkem nejen při redukci hmotnosti či udržování shozených kilogramů, ale je vhodný i pro ty, kteří hubnout nepotřebují a jen se zajímají o svůj jídelníček.

Osobní kouč zdravého životního stylu, který je vám stále k dispozici


 • Pomůže vám zkvalitnit jídelníček.
 • Sleduje množství přijaté energie a hlídá příjem základních a rizikových živin.
 • Sleduje vaši pohybovou aktivitu.
 • Hlídá a mění vaše špatné životní návyky (zaměřuje se na psychologické aspekty ovlivňující životní styl).

Náš komentář: Oba dva produkty fungují skvěle samostatně, ale daleko větší hodnotu získáte, když je zkombinujete. Kuchařka s jídelníčky vám dá jasnou cestu, po které dojít ke štíhlejší postavě. V Sebekoučinku si snědená jídla zapíšete a hned vidíte, jak se vám daří naplňovat denní potřebu důležitých živin. Tím se učíte, jak jednotlivé potraviny ovlivňují vaše tělo. Dále si zapíšete pohybové aktivity, práci na zdravých návycích a sledujete pokroky v hubnutí – uděláte si z hubnutí zábavnou hru. Díky tomu zůstanete motivováni i ve slabších chvilkách, kdy se budete chtít vrátit do starých zajetých kolejí. Důležitou součástí je i sledování vývoje podkožního tuku a změny objemu tělesných partií. Pro měření nepotřebujete drahé váhy, postačí vám Set pro měření podkožního a rizikového viscerálního tuku. Naměřené hodnoty zapíšete do Sebekoučinku a sledujete pokroky – kterých si po chvíli začnou všímat i lidé kolem vás.

Online program na hubnutí

Restart hubnutí: Online program, se kterým si během 10 týdnů vybudujete zdravé návyky tak, aby byly „slučitelné se životem“


Restart hubnutíRestart hubnutí je systém vytvořený nutričními specialistkami, který je o změně jídla, myšlení, chování i vztahu k vlastnímu tělu. Během 10 týdnů se podíváte na klasická hubnoucí témata novýma očima. Žádné zákazy, omezování, počítání kalorií, ani pocity selhání. Hubnutí vlastním tempem, v pohodlí domova.

Restart je systém, který není o dietě, ale o změně


 • Naučíte se vařit zdravě a jednoduše plánovat.
 • Získáte praktické znalosti o výživě, psychice a každodenních návycích.
 • Zjistíte, jak ušetřit hromadu času při přípravě skvělých jídel.
 • Taháky pro dny, kdy máte naspěch.
 • 10 videí s domácím cvičením.
 • Pracovní sešity, ktkeré vás vedou krok za krokem k vysněné postavě.

Náš komentář: Program Restart hubnutí obsahuje velké množství výukových materiálů (40 lekcí pro podporu hubnutí, 15 lekcí přímo z kuchyně, 10 taháků na lednici, 10 lekcí online cvičení, jídelníčky na 21 dnů, 83 receptů, pracovní sešity, atd.), které svou hodnotou daleko převyšují cenu programu. Informace jsou dávkovány postupně, lehce stravitelnou formou. Postupně si budujete správné návyky, které vydrží. Nesmíme opomenout osobní podporu nutričních specialistek v rámci uzavřené Facebookové skupiny. I když hubnete online „od počítače“, nejste na to sami. Pro lepší představu si můžete přečíst naší recenzi nebo vyzkoušet týden zdarma.