Představujeme: AURA Fit Lady Club

AURA Fit Lady Club je síť fitness center pro ženy, která má celkem čtyři pobočky – tři z nich se nacházejí v Praze a jedna v Kralupech nad Vltavou.

První provozovna se otevřela v roce 2012 a patřila mezi několik center, která začala nabízet kruhový trénink se speciálními pístovými stroji určenými přímo pro ženy.

Právě na kruhové tréninky se centrum zaměřuje dodnes. Všechny pobočky mají plně vybavenou zónu pro tento účel, která kromě posilovacích strojů disponuje také závěsným systémem TRX, závažími Kettlebell různé hmotnosti, BOSU, PlyoBoxem, Ybell činkami a dalším příslušenstvím, jako jsou švihadla, činky nebo odporové gumy. 

Na pobočkách AURA Fit Lady Club se můžete věnovat i jiným aktivitám pro udržování kondice a formování těla. Jedná se například o cvičení s přístroji Vibrogym a VacuShape nebo tréninky na eliptických trenažérech – BetterBelly (pro hubnutí v oblasti břicha) a BetterLegs (pro zpevnění a hubnutí hýždí a stehen).

Některá fitness centra ze sítě nabízejí také masáže proti celulitidě s přístrojem Rolletic a lymfodrenážní masáže.

Jak cvičení v AURA Fit Lady Club probíhá?

Hlavním zaměřením AURA Fit Lady Club jsou kruhové tréninky, při kterých se střídají cviky na různé svalové partie. Zóna pro kruhové tréninky je rozdělena na osm stanovišť a osm mezistanovišť, která klientky po krátkých časových intervalech střídají. 

Po dokončení cvičení na všech stanovištích se celý kruh znovu opakuje. Konkrétní počet opakování záleží na kondici a cílech klientky. V rámci jednoho vstupu je možné se kruhovému tréninku věnovat po libovolně dlouhou dobu. 

Cvičení na přístrojích Vibrogym a VacuShape je třeba objednat dopředu a je časově omezené – VacuShape na 30 minut, Vibrogym na 15–20 minut. Klientka má k dispozici trenérku, která jí vysvětlí fungování přístroje a ukáže, jak má cvičit.

Osobní trenérka při první návštěvě

Pro nové klientky má AURA Fit Lady Club připravenou úvodní lekci s trenérkou, kterou je třeba domluvit předem. Během ní se klientka seznámí s fungováním všech strojů a celkovým postupem cvičení. Jakmile si osvojí postup kruhového tréninku, cvičení se věnuje sama – trenérky jsou však v případě dotazů neustále k dispozici.

Skupinové lekce

Studio skupinové lekce nenabízí.

Služby navíc

Kromě kruhového tréninku a cvičení na eliptických trenažérech mohou klientky na některých pobočkách využít masáže proti celulitidě s přístrojem Rolletic a lymfodrenážní masáže. K dispozici je také analýza stavby těla pomocí přístroje TANITA (za zvláštní poplatek).

AURA Fit Lady Club je také výdejním místem Ježkových krabiček, ABC diety a NutriCare a prodejnou doplňků stravy a dalších produktů souvisejících s hubnutím a zdravým životním stylem.

Kolik cvičení v AURA Fit Lady Club stojí?

Všechny provozovny AURA Fit Lady Clubu nabízí první návštěvu zdarma, která zahrnuje jednodenní vstup a služby trenérky. Poté mohou klientky zvolit některý z nabízených balíčků:

  • Kruhový trénink – neomezený vstup do zóny pro kruhový trénink, platí se měsíčně, ale lze přeplatit na několik měsíců či let za výhodnější cenu;
  • Anticelu balíček – zahrnuje 20 vstupů a vztahuje se na masáže Rolletic a lymfodrenážní masáže, použití přístrojů VacuShape a VibroGym a cvičení BetterLegs;
  • Doplňky – platí se na měsíčně a zahrnuje masáže Rolletic a lymfodrenážní masáže, použití přístrojů VacuShape a VibroGym a cvičení BetterBelly a BetterLegs;
  • All In členství – neomezené využití všech služeb, lze zakoupit na měsíc či na rok.

U všech balíčků se vstup vztahuje na všechny pobočky v síti AURA Fit Lady Club. Studentky, seniorky a maminky na rodičovské dovolené si mohou pořídit takzvanou OFF-PEAK verzi, která je levnější – do fitka pak mohou přijít mezi 10:00 a 14:00. K dispozici jsou také jednorázové vstupy.

Na všech pobočkách mohou klientky platit klasickou platební kartou nebo také kartou Benefit Plus, Sodexo (FlexiPass), MultiSport nebo FKSP a Unišeky.

Kde fitka najdete?

  • AURA Fit Lady Club Vinohrady, Slavíkova 15, 120 00 Praha 2
  • AURA Fit Lady Club Strašnice, Na Hroudě 28, 100 00 Praha 10
  • AURA Fit Lady Club Pankrác, Hanusova 1537/1a, 140 00 Praha 4
  • AURA Fit Lady Club Kralupy, Nerudova 801, 278 01 Kralupy

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.

Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.