Představujeme: Ladies Fitness Praha

Ladies Fitness je centrum určené výhradně pro ženy, které funguje od roku 2003. Jedná se o rodinný podnik, který ke cvičení a hubnutí přistupuje komplexně.

Nabízí prostor pro různé varianty cvičení, osobní tréninky, tvorbu individuálních tréninkových a stravovacích plánů i měření tělesné stavby pomocí analyzátoru TANITA. 

Klientky fitness centra mohou ke cvičení využít:

  • klasickou posilovnu – klimatizovaný prostor vybavený posilovacími stroji, lavičkami a činkami různé váhy (vše je doplněné návody a fotografiemi pro snadnou orientaci začátečníků), 
  • aerobní zónu – pouze rotopedy,
  • speciální přístroje – vibrační plošiny FLABéLOS, podtlakový pohybový systém VacuShape.

Ladies Fitness je zároveň partnerským prodejním místem proteinové diety KetoDiet a odběrovým místem krabičkové diety Fit strava. Mimo to disponuje také soláriem.

Jak cvičení v Ladies Fitness probíhá?

Návštěvu posilovny a aerobní zóny není třeba předem rezervovat – je tedy možné přijít kdykoli během otevírací doby fitness centra. Stačí zaplatit vstup na recepci nebo předložit permanentku a poté se klientky mohou věnovat cvičení po neomezenou dobu.

V případě dotazů je pro ně k dispozici odborný personál. 

Jestliže má klientka zájem o návštěvu posilovny s trenérem, je třeba se na termínu domluvit předem. Totéž platí v případě zájmu o cvičení na vibrační plošině FLABéLOS nebo s přístrojem VacuShape. Návštěvu lze rezervovat telefonicky nebo skrze online rezervační systém. U obou přístrojů má klientka k dispozici trenéra, který jí ukáže postup cvičení a pomůže s obsluhou. 

Jakým způsobem funguje cvičení s osobním trenérem?

Klientky si v Ladies Fitness mohou nechat vypracovat tréninkový plán a využít služeb osobního trenéra, který jim navrhne vhodné cviky a bude dohlížet na jejich správné provedení.

Samotnému cvičení s trenérem předchází diagnostika pohybového aparátu, analýza těla pomocí přístroje TANITA a konzultace, při které trenér s klientkou probere její cíle a případná zdravotní omezení. Následně vytvoří plán cvičení a na základě časových kapacit klientky a vlastního rozvrhu se s ní domluví na konkrétních termínech.

Při zaplacení cvičení s trenérem se samotný vstup do posilovny neplatí, tvorba plánu a analýza těla je ale zpoplatněná. Výjimkou je, když si klientka rovnou pořídí permanentku – pak má nárok na analýzu a sestavení tréninkového plánu zdarma. 

Skupinové lekce

Studio skupinové lekce nenabízí.

Služby navíc

Kromě tréninkových plánů si klientky v Ladies Fitness mohou nechat sestavit také stravovací plán, který se platí zvlášť. V případě sestavení tréninkového a stravovacího plánu najednou je cena výhodnější.

Centrum je také prodejním místem proteinové diety KetoDiet a odběrovým místem krabičkové diety Fit strava. Pokud tedy klientky mají zájem o některou z těchto služeb, mohou si zde produkty koupit či vyzvednout.

Ladies Fitness je vybavené soláriem, které se platí podle počtu minut strávených opalováním. Klientky si mohou pořídit zvýhodněnou permanentku a při opakovaných návštěvách mají nárok na každé desáté opalování zdarma. 

Kolik cvičení v Ladies Fitness stojí?

Fitness centrum neumožňuje vyzkoušení služby zdarma. Nabízí ale možnost jednorázového vstupu bez jakékoliv registrace a také balíček sestavení tréninkového plánu a jednoho cvičení s trenérem za zvýhodněnou cenu. Výhodou je také možnost cvičení s trenérem pro dvě osoby, která v přepočtu na osobu vyjde levněji.

Kromě jednorázových vstupů Ladies Fitness umožňuje nákup permanentek na deset či dvacet vstupů do posilovny a na vibrační plošinu FLABéLOS – na VacuShape se kupuje zvlášť. Nabízí se také varianty na určité časové období s neomezeným počtem vstupů, a sice na:

  • 1 měsíc,
  • 3 měsíce,
  • 6 měsíců,
  • 12 měsíců.

U neomezených permanentek mají klientky v rámci předplaceného časového období k dispozici libovolný počet vstupů do posilovny a aerobní zóny (bez časového omezení) a na vibrační plošinu FLABéLOS (maximálně 30 minut).

Permanentku lze zakoupit také na služby osobního trenéra, a to na deset či dvacet vstupů – vždy je k dispozici varianta pro jednu nebo dvě osoby.

Při nákupu jakékoliv permanentky může klientka využít analýzu těla a sestavení tréninkového plánu zdarma. Ke každému vstupu dostává bezplatně také iontový nápoj (300 ml) nehledě na to, zda ho platí jednorázově nebo má předplacených více vstupů.

Kde fitko najdete?

Ladies Fitness, Svornosti 804/16, 150 00 Praha 5-Smíchov

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.

Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.