Představujeme: Ladies Gym Brno

Ladies Gym v Brně

Hlavním cílem fitness centra Ladies Gym je nabídnout ženám příjemný prostor ke sportu i relaxaci. V prostorách se nachází klasická posilovna s posilovacími stroji a aerobní zónou a konají se zde také různé skupinové a individuální lekce. 

Jedná se o fitness určené pouze pro ženy a od toho se odvíjí také celkové pojetí centra a spektrum nabízených služeb. Dámy si mohou zajít například na hodiny zumby, pilates, power jógy či jumpingu nebo lekce zaměřené na zpevnění konkrétních problematických partií.

Pro klientky je zde připravena řada dodatečných služeb, které s hubnutím a zdravým životním stylem souvisí, jako je výživové poradenství, měření stavby těla nebo služby osobního trenéra. Mimo cvičení se mohou také odměnit masáží, návštěvou sauny nebo solária. 

Jak cvičení v Ladies Gym probíhá?

Ladies Gym je velmi variabilní a nabízí ženám prostor k pohybu různých podob. Vstup do posilovny či na lekce lze koupit jak s registrací, tak i bez ní – pokud ji ale klientka nemá, zaplatí o něco dražší vstupné. 

Klasická posilovna má otevřený vstup po celou otevírací dobu centra. Stačí jen na recepci zaplatit poplatek (nechat si odečíst kredity) a vyřešit případné formality. Pokud má klientka zájem o asistenci osobního trenéra, platí si za hodinovou individuální lekci a musí si předem domluvit termín. 

Všechny skupinové lekce a jejich termíny jsou vypsané v online rezervačním systému fitness centra. Pokud chce mít klientka jisté místo, musí si lekci dopředu rezervovat – kapacity se mohou naplnit. U soukromých lekcí je nutná individuální domluva.

Cvičení s osobním trenérem – jaký je postup?

V rámci fitness centra je možné nechat si vypracovat tréninkový plán a poté podle něj v Ladies Gym také cvičit s asistencí trenéra. 

Pro sestavení tréninkového plánu trenéři využívají měření na přístroji InBody 230, který vytvoří analýzu stavby těla klientky – při první návštěvě je toto měření bezplatné. Následuje konzultace získaných dat a požadavků klientky, na základě kterých trenér vypracuje cvičební plán.

Tvorba prvního plánu je zdarma, za každý další si pak klientka musí zaplatit. U lekcí s trenérem se platí jak služby trenéra, tak vlastní vstup do fitness.

V plánu jsou kromě konkrétních cviků rovnou zahrnuté i domluvené termíny tréninků, na které pak klientka do fitness centra dochází. Zde v tomto čase bude čekat trenér, který jí všechny cviky ukáže a bude kontrolovat správnost jejich provedení.

Po několika týdnech je možné si nechat vypracovat navazující plán a případně provést další měření přes InBody – za něj si fitness centrum účtuje 150 Kč.

Nabídka skupinových lekcí

Dámy se v Ladies Gym mohou těšit na rozmanitý výběr skupinových lekcí. Ty probíhají v několika sálech podle toho, jaký je charakter tréninku a tím pádem i nároky na prostor a náčiní.

V aerobním sále probíhá klasické cvičení na podložkách, případně s drobným příslušenstvím. Konají se zde lekce pilates, tabaty, zumby, power jógy, cvičení na závěsném systému TRX nebo také posilovací lekce – např. „Pevné bříško, hezké pozadí“ a „Zdravá záda, pevné bříško“.

Funkční sál je určený pro menší skupiny v maximálním počtu 4 osob. Pro ně tu mají lektoři připravené hodiny Pilates Rehab (pilates s rehabilitačními prvky) a Strong Lady (intenzivní silový trénink).

Kromě toho Ladies Gym pořádá také lekce Jumpingu a programu H.E.A.T., který je dále rozdělený do různých variant podle intenzity a zaměření lekce.

Služby navíc

Mimo služby osobního trenéra, sestavení tréninkového plánu a měření stavby těla je možné využít také služeb výživového poradenství nebo soukromých lekcí – například cvičení na stroji Pilates Reformer nebo pomocí Power plate.

Kromě toho mohou klientky využít také wellness, kam si mohou zajít na masáž, do hydromasážní vany, infrasauny či solária. Některé služby (měření stavby těla, sestavení plánu) jsou pro nové klientky zdarma, jinak se všechny dodatečné služby platí zvlášť. 

Kolik cvičení v Ladies Gym stojí?

Fitness centrum má pro nové klientky připravený startovací balíček na 62 dní, který zahrnuje vstupní konzultaci, měření na InBody 230, tréninkový plán, tři vstupy do centra a tři osobní tréninky. 

Posilovnu i skupinové lekce je možné navštívit jednorázově bez registrace, nebo s ní. V případě registrace jsou pak vstupy levnější a platí se z kreditů, které se dopředu dobíjí na vytvořený účet. Při návštěvě posilovny se vstup platí na 120 minut, v případě skupinových lekcí na délku trvání jedné lekce. 

Při návštěvě fitness centra ve všední dny mezi 7:00 a 15:00 nebo o víkendu (tedy během takzvaných Happy Hours) je cena jednoho vstupu nižší. Fitness centrum má také zvýhodněné ceny pro studenty a seniory.

Kde fitko najdete?

Ladies Gym, Palackého tř. 516, 612 00 Brno-Královo Pole

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.

Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.