Představujeme: DejFit Praha

Hlavním cílem studia DejFit je vytvářet příjemné a bezpečné prostředí, ve kterém se ženy mohou věnovat pohybu a cítit se přitom uvolněně.

Fitness klub se zaměřuje především na kruhové tréninky, které v sobě kombinují kardio cvičení s vlastní vahou a posilování na strojích určených speciálně pro ženy.

Kromě toho má v nabídce i cvičení s Belly pásy zaměřené na oblast břicha, které probíhá na crossovém trenažéru nebo běžeckém pásu. Klientky mohou vybírat ze dvou variant pásů, a to Better Belly (infračervené záření) nebo Active Belly (tlaková masáž). Pro členky klubu a majitelky permanentek jsou dostupné i různé skupinové lekce.

DejFit fitness klub má v nabídce také individuální cvičení s osobní trenérkou a poradenství v oblasti výživy.

Jak cvičení v DejFit probíhá?

Hlavním zaměřením DejFit je kruhový trénink. První návštěvu je třeba domluvit dopředu, jelikož při ní mají klientky k dispozici trenérku, která jim vysvětlí a předvede průběh cvičení a zodpoví veškeré otázky. Také pomůže s obsluhou strojů a navrhne vhodné cviky pro kardio stanoviště, na kterých se nevyužívají stroje. 

Při další návštěvě už není třeba rezervovat termín – je tedy možné přijít kdykoli během otevírací doby studia. Vždy je k dispozici trenérka, která klientkám v případě potřeby poradí a poskytne jim potřebou motivaci k tomu, aby ze svých tréninků vytěžily maximum.

Cvičení s osobní trenérkou

Klientky, které vyžadují individuální přístup, ocení lekce s osobní trenérkou. Ta jim připraví trénink založený na jejich současné kondici, zdravotních omezeních a fitness cílech. Po celou lekci se jim bude plně věnovat, aby dohlédla na správné provedení všech cviků. Cena i termíny individuálních tréninků jsou na domluvě.

Skupinové lekce pro registrované klientky

Dámy, které jsou součástí klubu DejFit nebo mají zakoupenou permanentku, mohou navštívit skupinové lekce, které probíhají v pevně stanovených termínech – všechny jsou vypsané v klientské zóně webových stránek studia. 

Patří mezi ně hodiny tabaty, silového tréninku nebo cvičení pro zdraví, které se zaměřuje na aktivaci středu těla a správné držení postavy. Kromě toho studio organizuje i lekce posilování problémových partií, jako jsou stehna, bříško, zadek či paže, a cvičení pro maminky s dětmi zhruba do 3 let.

Služby navíc

Jako doplňkovou službu DejFit poskytuje poradenství ve výživě. To zahrnuje konzultaci a následné vypracování jídelníčku na míru, který bude odpovídat potřebám a cílům klientky. Cena výživového poradenství záleží na individuální domluvě.

Kolik cvičení v DejFit stojí?

Nové klientky mají možnost využít první trénink zdarma, aby si mohly cvičení v DejFit nezávazně vyzkoušet – tato možnost platí jak pro kruhový trénink, tak pro cvičení s Belly pásy. V případě spokojenosti pak mohou vybírat ze dvou variant permanentek omezených počtem vstupů:

  • 10 vstupů na kruhový trénink a skupinové lekce (platnost 2 měsíce);
  • 12 vstupů na hubnutí bříška – cvičení s Belly pásy (platnost 2 měsíce).

Pokud chce mít klientka neomezený počet vstupů, může využít časové permanentky (3 nebo 12 měsíců), které platí buď na kruhový trénink a skupinové lekce, nebo na cvičení s Belly pásy. U první varianty (kruhový trénink) je součástí ceny také poradenství trenérky a v případě nákupu ročního členství také diagnostika na váze Tanita.

Studio přijímá hotovost, platební karty a také karty MultiSport.

Kde fitko najdete?

DejFit, Evropská 695/73, 160 00 Praha 6 OC Billa – přízemí

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.

Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.