Představujeme: Jako proutek Olomouc, Ostrava, Přerov

Síť fitness center Jako proutek funguje už od roku 2011, kdy otevřela první studio pro ženy v Přerově. Už o necelý rok později se síť rozšířila také do Olomouce a po dalších několika letech také do Ostravy-Zábřehu. V současné době provozuje tuto trojici provozoven, z nichž každá je zaměřená výhradně na ženy.

Olomoucké fitness studio funguje především jako klasická posilovna vybavená posilovacími stroji, kardio zónou opatřenou systémem Spoteee a řadou pomůcek, jako jsou balanční podložky, činky, švihadla či kettlebelly. Pobočky v Přerově a Ostravě nabízejí také skupinové lekce jógy, tabaty nebo posilování problémových partií.

Na všech pobočkách je možné absolvovat tělesnou analýzu pomocí speciálního přístroje a nechat si vypracovat výživový plán. Na některých místech jsou dostupné Rollmasáže a klasické masáže, infrasauna či solárium.

Jak cvičení v Jako proutek probíhá?

Cvičení v Jako proutek vždy začíná takzvanou úvodní hodinou, která je bezplatná a musí se předem rezervovat. Při ní má klientka k dispozici osobní trenérku, která ji seznámí s fungováním fitness centra. Na další tréninky už pak může docházet sama kdykoliv během otevírací doby centra. 

Výjimkou jsou skupinové lekce a doplňkové služby, které je nutné rezervovat předem online, telefonicky nebo osobně na pobočce.

Individuální plán s trenérkou

Před samotným cvičením klientka vyplní připravený dotazník, podstoupí analýzu stavby těla a zkonzultuje s trenérkou své požadavky a cíle. Následuje doporučení tréninkového plánu a seznámení s vybavením posilovny a cviky, které si klientka rovnou vyzkouší. Úvodní lekce končí závěrečným protažením. 

Trenérka je v centru neustále k dispozici pro případnou asistenci a zodpovídání dotazů. Její služby jsou součástí ceny členství.

Skupinové lekce

Ve fitness centrech v Přerově a Ostravě mají klientky možnost navštívit také skupinové lekce jógy, tabaty, intervalového tréninku nebo posilování problémových partií. Lekce probíhají v předem stanovené termíny a musí se rezervovat dopředu – rozpis je pro klientky k dispozici v kalendáři přímo na pobočce nebo online po přihlášení do osobní složky.

Služby navíc

V rámci úvodní lekce a následného členství získávají klientky individuální tréninkový plán a mají nárok na pravidelnou tělesnou analýzu zdarma. Také si mohou nechat vytvořit stravovací plán, který je na prvních 30 dní zdarma a teprve poté se platí.

Kromě služeb souvisejících s hubnutím, budováním svalové hmoty a dalšími fitness cíli nabízí některé pobočky možnost využít solárium, infrasaunu nebo masáže – jak klasické, tak pomocí masážního přístroje. Tyto služby jsou za příplatek.

Kolik cvičení v Jako proutek stojí?

První lekce a s ní spojená úvodní analýza je na všech pobočkách Jako proutek zdarma. Poté si klientky mohou vybrat některé z dostupných členství, které se liší délkou trvání a cenou:

  • 3 měsíce,
  • 6 měsíců,
  • 12 měsíců.

Jelikož je spektrum služeb v Ostravě a Olomouci širší, ceny jsou zde o něco vyšší než v Přerově. Na všech pobočkách je možné platit hotově, platební kartou a benefitními kartami Benefit Plus a Sodexo.

Kde fitka najdete?

  • Jako proutek Olomouc, Lafayettova 12, 779 00 Olomouc
  • Jako proutek Ostrava, Patrice Lumumby 2528, 700 30 Ostrava-Jih
  • Jako proutek Přerov, Velká Dlážka 6, 750 02 Přerov

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.

Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.