BezHladovění.cz

Jak zhubnout pomocí akupunktury?

Pro většinu Čechů není čínská medicína něco, k čemu by se při potížích běžně obraceli. I tak se ale zdá, že její obliba stoupá, o čemž svědčí i to, že některé kosmetické salóny nabízejí jako novou službu hubnutí akupunkturou.

Někoho by možná odradila představa jehliček zabodaných po celém těle, ale takové obavy jsou opravdu zbytečné. Ač vypadá akupunktura bolestivě, není vlastně skoro cítit.

Co se týče účinků, tak vám tato metoda může pomoci snížit pocit hladu až na třetinu a hlavně zrychluje klidový metabolismus. To znamená, že v například v noci spálíte více kalorií než předtím.

Pokud vás tato metoda hubnutí zaujala, ale nejste si ještě jistí, zda to zkusíte, tak pro vás máme pár užitečných informací, které by vám mohli pomoci se rozhodnout.

Co hubnutí pomocí akupunktury obnáší?

Hubnutí s akupunkturou funguje většinou tak, že vás v ordinaci nejprve vyšetří, aby se ujistili, že je tato metoda pro vás nezávadná. Poté vám do ucha v oblasti ušního boltce zavedou speciální akupunkturní jehličku, která bude stimulovat určitý bod a tím snižovat vaši chuť k jídlu. Jehlička je plochá a po aplikaci se přelepuje náplastí tělové barvy. Takto zavedená akupunkturní jehla se nechává v uchu tři týdny a poté se vyndá.

Od tohoto okamžiku se přístup ke klientovi v různých salonech a ordinacích liší. Pokud se chcete vyvarovat jojo efektu a zbytečného hladovění, tak neposlouchejte následující rady.

reklama

Kaliper od Bezhladovění.cz

FotoPopis
Kaliperační kleště

Pořiďte si vlastní kaliper a zjistěte, kolik máte % podkožního tuku v pohodlí domova

Psalo nám hodně čtenářů, kde kaliper koupit. Na českém trhu není tolik možností a tak jsme se rozhodli, že vám kaliperační kleště seženeme sami. Proto jsme založili specializovaný miniobchod kaliper.cz, kde si můžete kaliper od nás koupit - ještě máme pár kusů skladem. Zařaďte se mezi naše čtenáře, kteří sledují pokroky při hubnutí správně!

Na co si dát pozor?

Zaprvé si nesmíte nechat namluvit, že pro váhový úbytek vám postačí pouze jedna aplikace jehličky. Určitě byste měli tuto proceduru absolvovat ještě minimálně jednou, a to po čtrnácti dnech od vyjmutí jehličky. Poté je to už na vás. Po dobře provedené akupunktuře by vám snížený pocit hladu měl nějaký čas vydržet.

Další věc, kterou vám budou na některých místech doporučovat, je dieta. Ta bývá v některých případech až zbytečně přehnaná. Často se podobá dělené stravě a hlavní podíl zde mají bílkoviny. Potom se člověk nemůže divit, že když dietu vysadí, kila se mu automaticky vrátí.

Co najdeme o akupunktuře v diskuzích?

Cena této procedury se pohybuje okolo 500 Kč za jednu aplikaci a ideálním výsledkem je úbytek váhy 1 až 3 kila za měsíc, což není mnoho. Proto lidé na internetových diskuzích tuto metodu často kritizují. Je totiž možné, že díky nařízené dietě by člověk tato kila zhubl tak jako tak. Každopádně lze nalézt i spoustu pozitivních reakcí, a někteří lidé jsou dokonce tak spokojeni, že si nechávají jehličky aplikovat pravidelně.

Baví vás žít zdravě? Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout.
Upozornění na nové články, jídelníčky a recepty posíláme 3x týdně (po, st, pá). Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit.
Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.

Share via
Send this to a friend