BezHladovění.cz

Hubnutí a homeopatika, má to cenu?

Začneme nejdříve tím, co to vlastně ta homeopatie je. Jedná se o celostní léčebnou metodu, která léčí tělo nejen po fyzické, ale také po psychické stránce. Stejně jako například ajurvéda nebo klasická čínská medicína. Tato metoda pracuje s výsledky komplexního vyšetření, a tak je dávkování a skladba léčiv velice individuální. Proto je zhola nemožné naordinovat si takovou léčbu sám. Pokud se tedy rozhodnete pro takové alternativní řešení vašeho problému, objednejte se na konzultaci k homeopatovi. To je bez diskuze.

reklama

Homeopatie se hodí například pro lidi, kteří mají alergii na některé klasické léky. Také je velmi vhodná pro těhotné a kojící ženy nebo pro děti. Její nesporná výhoda tkví v tom, že při správném dávkování nemá žádné vedlejší účinky. Navíc může posloužit nejen jako léčba, ale také jako prevence nejrůznějších onemocnění.

Existuje homeopatický lék na hubnutí?

Odpověď zní ne. A kdo by vám tvrdil něco jiného, tak s největší pravděpodobností lže. Homeopatie jednoduše klasický lék na hubnutí ve smyslu moderní medicíny nemá. Některé přípravky vám ale mohou ve vašem snažení značně pomoci. Například tím, že upraví poruchy látkové výměny nebo nastartují váš metabolismus. Další vám pomohou vyléčit poruchy trávení nebo vás zbaví nadměrného zadržování vody v těle. To vše jistě oceníte.

reklama

Doporučujeme

FotoPopis
naturhouse

Zhubněte zdravě, trvale a ohleduplně k vašemu tělu.

Bezplatná konzultace zahrnuje: měření % podkožního tuku, rizikového tuku mezi orgány, metabolického věku, atd. Výživový poradce s vámi probere vaše stravovací návyky, sestaví jídelníček a dá vám konkrétní tipy na hubnutí.

Rezervujte si konzultaci dnes 16.1.2021 a navíc získáte 2 kuchařky plné zdravých receptů zdarma.

Prohlédnout si proměny klientů 

Asi nejznámějším takovým prostředkem je Kurdlipid. Tento výrobek ruské homeopatické společnosti je připraven z tuku pocházejícího z mazové žlázy kurdské ovce. Zní to sice nevábně, ale jeho účinky jsou pozoruhodné. Po jeho nasazení na sobě budete sledovat snížení chutě k jídlu a následný váhový úbytek.

Ani u něj se nemusíte bát vedlejších účinků, protože je to čistě přírodní přípravek. Pokud vás tedy zaujal, najděte si ve svém okolí šikovného homeopata a tento lék určitě vyzkoušejte.

Celková změna k lepšímu

Nezapomínejte, že samotný homeopat vás vaší nadváhy nezbaví. Jestliže dáváte přednost odborné pomoci, tak je na místě si ještě najít soukromého fitness trenéra, protože bez dostatečného pohybu vám ani ten nejlepší homeopatický přípravek nepomůže. A v ideálním případě ještě výživového specialistu, který sestaví jídelníček na míru vám i vašemu životnímu stylu.

Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.

reklama

Už jste ochutnali Zdravou jednohubku?

Každý všední den jeden tip pro lepší zdraví a snadnější hubnutí ve vaší emailové schránce.

Dejte si Zdravou jednohubku spolu s dalšími 4 562 čtenáři.

Varování: Po požití Zdravé jednohubky můžete být chytřejší a zdravější. Když vám přestane chutnat, můžete se kdykoli odhlásit.

reklama