Představujeme: Body-Fitness Ostrava

Studio Body-Fitness poskytuje klientkám různé cvičební a masážní přístroje, s jejichž pomocí mohou zhubnout, zpevnit postavu a zlepšit svou fyzickou kondici. 

K dispozici je běžící pás, lekce na přístrojích Power Plate a Body-Space VacuTherm TX6 nebo rotační masáže s přístrojem Bodyroll. Kromě toho je studio Body-Fitness vybaveno soláriem a také prodává produkty na podporu hubnutí, opalování nebo například proti celulitidě.

Jak cvičení v Body-Fitness probíhá?

Před návštěvou Body-Fitness studia je nutné si rezervovat termín telefonicky či online, a to nejpozději dvě hodiny předem. Konkrétní postup a délka cvičení se odvíjí od zvoleného přístroje.

Cvičení na Power Plate a Body-Space VacuTherm TX6 trvá 30 minut a probíhá pod vedením instruktora. V obou případech se platí jednotná cena za lekci, která se s nákupem permanentky snižuje.

U běžícího pásu a masážního přístroje Bodyroll je třeba při rezervaci upřesnit plánovanou délku použití. Cena vstupu se totiž odvíjí od toho, kolik minut klientka přístroj využívá. Při nákupu kreditů předem se cena za minutu snižuje. 

Cvičení s asistencí trenérky

Při návštěvě se klientkám věnuje trenérka, která je seznámí s fungováním vybraného přístroje. V případě přístrojů Power Plate a Body-Space VacuTherm TX6 je také provede cviky zvolenými podle cílů, kterých chce klientka dosáhnout. Asistence trenérky je v ceně vstupu, a tak se za ni nic dalšího neplatí.

Skupinové lekce

Studio skupinové lekce Body-Fitness nenabízí.

Služby navíc

Kromě cvičení na přístrojích si zde mohou klientky zakoupit produkty na podporu hubnutí, prokrvení kůže nebo proti celulitidě a nebo také využít také návštěvy solária. To se platí zvlášť a je kromě žen dostupné také pro muže – pro ně tu ale není dostupná šatna, studio má totiž pouze jednu, a sice dámskou. 

Kolik cvičení v Body-Fitness stojí?

Na všechny přístroje si klientky mohou zakoupit jednorázový vstup i permanentku – je tedy možné službu nejprve vyzkoušet. 

U přístrojů Power Plate a Body-Space VacuTherm TX6 si studio účtuje jednotnou cenu za půlhodinovou lekci. V případě masážního přístroje Bodyroll a běžícího pásu klientky platí za každou minutu využívání. S nákupem permanentky nebo dobitím kreditu (v případě přístrojů účtovaných za minutu) cena klesá. Pro každý přístroj se permanentka kupuje zvlášť.

Kromě platby hotově a klasickou platební kartou studio přijímá také karty Sodexo (Flexi Pass, Dárkový Pass, Relax Pass, Fokus Pass) a FKSP.

Kde fitko najdete?

Body-Fitness, Stodolní 741/15, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.

Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.