BezHladovění.cz

Frýdek-Místek

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím ve Frýdku-Místku

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Nutriadapt, Hlavní třída 2326, 738 01 Frýdek-Místek

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-beskyd-frydek-mistek

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Malé náměstí 95, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-frydek-mistek/

Vitário

Změňte svůj životní styl a obraťte se na pomoc u odborníků. Nutriční poradna nabízí diagnostiku těla a na tomto základě vytvoření optimálního plánu pro dosažení vašeho cíle. Individuální výživový plán obsahuje 5 jídel během dne a cenné rady, jak si nový životní styl zamilovat.

Cena: konzultace 250 Kč

Adresa: Vitário, Jamnická 348, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.vitario.cz/

Nutriční poradna Frýdek-Místek

O sestavení jídelníčku se stará nutriční specialista, který posuzuje vaši konkrétní situaci a na základě výsledků zhotovuje plán. Dostanete režimová opatření, která vám pomohou shodit hmotnost, případně zlepšit své zdravotní potíže.

Cena: vstupní konzultace 350 Kč

Adresa: Nutriční poradna Frýdek-Místek, Pionýrů 400, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.nutricniporadnafm.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: týden cvičení zdarma, 3měsíční permanentka 2 990 Kč

Adresa: Contours, Pionýrů 839, 738 01 Frýdek-Místek

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-frydek-mistek/

B-Fit fitness

Fitness centrum s moderními stroji a příjemným profesionálem, který vám poradí, jak správně a efektivně cvičit. Během cvičení si zároveň příjemně odpočinete a nabijete se novou energií. Po cvičení si užijete pohodu v sauně a navštívit můžete i solárium.

Cena: neomezená permanentka 1 000 Kč

Adresa: B-Fit fitness, 8. pěšího pluku 1975, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.b-fitness.cz/

Phoenix GYM

Vybavené fitness centrum s příjemnou atmosférou nabídne volné váhy i účinné stroje. Během hezkého počasí můžete využít i venkovní workout. Na vybaveném venkovním prostranství jsou připraveny hrazdy a další pomůcky pro opravdu efektivní trénink.

Cena: měsíční permanentka 750 Kč

Adresa: Phoenix GYM, Třebízského 1481, 738 01 Frýdek-Místek

Web: https://www.facebook.com/sportrelax

Amazing fitness

Moderně vybavená posilovna nabízí dostatečné příležitosti pro silové i kardio cvičení. K dispozici je i poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Využít můžete i solárium přímo v prostorách budovy.

Cena: měsíční permanentka 880 Kč

Adresa: Amazing fitness, Lipová 3511, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.amazing-fitness.cz/

Obchody se zdravou výživou

VEGA – zdravá výživa

Prodejna zdravých potravin v bio kvalitě nabízí široký sortiment chlazeného zboží, luštěnin, semen, ořechů, obilovin, bezlepkových výrobků, oleje a ekologickou drogerii. V sortimentu mají hlavní zastoupení čeští dodavatelé.

Pobočky:

  • VEGA – zdravá výživa, třída T.G.Masaryka 1131, 738 01 Frýdek-Místek
  • VEGA – zdravá výživa, tNáměstí Svobody 28, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://provita.cz/

Beskydské farmářské trhy

Oblíbené farmářské trhy jsou ideální příležitostí, jak si nakoupit kvalitní suroviny od českých výrobců. Vybrat si můžete z vajec, zeleniny, ovoce, mléčných výrobků, masných produktů, koření, a dalších výborných a poctivých potravin.

Adresa: Beskydské farmářské trhy, Náměstí Svobody, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.beskydskefarmarsketrhy.cz/

Náš grunt

Farmářské potraviny bez zbytečné chemie, s jasným původem od malých a středních dodavatelů, včetně regionálních specialit.

Adresa: Náš grunt, Tržní 19, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://nasgrunt.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Etno

Vegetariánská restaurace nabízí čerstvá jídla z kvalitních surovin. Pochutnat si na nich můžete přímo na místě, nebo můžete využít rozvor. Při vaření nejsou používána žádná umělá dochucovadla a vždy je kladen důraz na využití surovin bohatých na výživné látky.

Adresa: Etno, Farní 16, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.etno.podsvicnem.cz/

Minirestaurace U Denči

Na domácích vegetariánských dobrotách připravovaných s láskou si jistě pochutnáte. Každý den je připraveno denní menu. Pro větší zájemce jsou připravovány i kurzy vaření podle zásad zdravého životního stylu.

Adresa: Minirestaurace U Denči, Náměsti Svobody 26, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.minirestauraceudenci.cz/

Ugo

Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy do vás dostanou spoustu vitamínů a zdraví prospěšných látek. Jsou ideální jako rychlá svačina a možná budete překvapeni, jak vás dokážou zasytit. V nabídce freshbaru se pravidelně objevují sezónní kombinace.

Adresa: Ugo, Na Příkopě 3727, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://ugo.cz/

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Krabičková strava složená z pěti porcí nutričně vyvážených jídel z kvalitních surovin je snadnou cestou, jak se přiblížit svému cíli. Vybrat si můžete programy bez mléčných výrobků, bez cukru, pro mámy a speciálně upravené pro sportovně aktivní lidi. Každý jídelníček je ovlivněn i cílem, jakého chcete dosáhnout. Jídla jsou rozvážena 5x týdně.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-frydek-mistek

Krabičky rozvoz

Krabičková dieta nabízí několik variant programu. Zvolte si požadované množství energie podle svého životního stylu a cíle. Je zde možnost objednat si jídla na celý den, ale i pouze na dopoledne, či jenom na odpoledne.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.krabicky-rozvoz.cz/

Harmonické krabičky

Každý den dostanete 5 chutných a nutričně vyvážených jídel připraveným podle pokynů výživového poradce. Vybrat si můžete z několika programů v závislosti na potřebách vašeho těla.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.harmonickekrabicky.cz/

Harmony servis

Zdravý životní styl může být díky krabičkové dietě překvapivě jednoduchý. Zvolte si vhodný program a objednejte si krabičky na celý den o vyvážené nutriční a energetické hodnotě. Krabičky můžete vyzkoušet na jeden den za zvýhodněnou cenu.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.harmonyservis.cz/

Fitness Food Menu

Každý den si pochutnáte na 5 vyvážených jídlech. Program je možné přizpůsobit podle vašeho cíle – hubnutí, udržování, nabírání. Menu je sestavováno s ohledem na opravdu dostatečný příjem kalorií, které nebalancují pod hranicí bazálního metabolismu.

Výdejní místo: B-Fit Fitness, 8. pěšího pluku 1975

Web: http://www.ffmenu.cz/

Je ve Frýdku-Místku podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

Share via
Send this to a friend