BezHladovění.cz

Frýdek-Místek

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím ve Frýdku-Místku

Podívejte se:

Výživové poradenství

Svět zdraví

Svět zdraví zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Svět zdraví, Hlavní třída 2326, 738 01 Frýdek-Místek

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-beskyd-frydek-mistek

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Malé náměstí 95, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-frydek-mistek/

Vitário

Změňte svůj životní styl a obraťte se na pomoc u odborníků. Nutriční poradna nabízí diagnostiku těla a na tomto základě vytvoření optimálního plánu pro dosažení vašeho cíle. Individuální výživový plán obsahuje 5 jídel během dne a cenné rady, jak si nový životní styl zamilovat.

Cena: konzultace 250 Kč

Adresa: Vitário, Jamnická 348, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.vitario.cz/

Nutriční poradna Frýdek-Místek

O sestavení jídelníčku se stará nutriční specialista, který posuzuje vaši konkrétní situaci a na základě výsledků zhotovuje plán. Dostanete režimová opatření, která vám pomohou shodit hmotnost, případně zlepšit své zdravotní potíže.

Cena: vstupní konzultace 350 Kč

Adresa: Nutriční poradna Frýdek-Místek, Pionýrů 400, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.nutricniporadnafm.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: týden cvičení zdarma, 3měsíční permanentka 2 990 Kč

Adresa: Contours, Pionýrů 839, 738 01 Frýdek-Místek

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-frydek-mistek/

B-Fit fitness

Fitness centrum s moderními stroji a příjemným profesionálem, který vám poradí, jak správně a efektivně cvičit. Během cvičení si zároveň příjemně odpočinete a nabijete se novou energií. Po cvičení si užijete pohodu v sauně a navštívit můžete i solárium.

Cena: neomezená permanentka 1 000 Kč

Adresa: B-Fit fitness, 8. pěšího pluku 1975, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.b-fitness.cz/

Phoenix GYM

Vybavené fitness centrum s příjemnou atmosférou nabídne volné váhy i účinné stroje. Během hezkého počasí můžete využít i venkovní workout. Na vybaveném venkovním prostranství jsou připraveny hrazdy a další pomůcky pro opravdu efektivní trénink.

Cena: měsíční permanentka 750 Kč

Adresa: Phoenix GYM, Třebízského 1481, 738 01 Frýdek-Místek

Web: https://www.facebook.com/sportrelax

Amazing fitness

Moderně vybavená posilovna nabízí dostatečné příležitosti pro silové i kardio cvičení. K dispozici je i poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Využít můžete i solárium přímo v prostorách budovy.

Cena: měsíční permanentka 880 Kč

Adresa: Amazing fitness, Lipová 3511, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.amazing-fitness.cz/

Obchody se zdravou výživou

VEGA – zdravá výživa

Prodejna zdravých potravin v bio kvalitě nabízí široký sortiment chlazeného zboží, luštěnin, semen, ořechů, obilovin, bezlepkových výrobků, oleje a ekologickou drogerii. V sortimentu mají hlavní zastoupení čeští dodavatelé.

Pobočky:

  • VEGA – zdravá výživa, třída T.G.Masaryka 1131, 738 01 Frýdek-Místek
  • VEGA – zdravá výživa, tNáměstí Svobody 28, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://provita.cz/

Beskydské farmářské trhy

Oblíbené farmářské trhy jsou ideální příležitostí, jak si nakoupit kvalitní suroviny od českých výrobců. Vybrat si můžete z vajec, zeleniny, ovoce, mléčných výrobků, masných produktů, koření, a dalších výborných a poctivých potravin.

Adresa: Beskydské farmářské trhy, Náměstí Svobody, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.beskydskefarmarsketrhy.cz/

Náš grunt

Farmářské potraviny bez zbytečné chemie, s jasným původem od malých a středních dodavatelů, včetně regionálních specialit.

Adresa: Náš grunt, Tržní 19, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://nasgrunt.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Etno

Vegetariánská restaurace nabízí čerstvá jídla z kvalitních surovin. Pochutnat si na nich můžete přímo na místě, nebo můžete využít rozvor. Při vaření nejsou používána žádná umělá dochucovadla a vždy je kladen důraz na využití surovin bohatých na výživné látky.

Adresa: Etno, Farní 16, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.etno.podsvicnem.cz/

Minirestaurace U Denči

Na domácích vegetariánských dobrotách připravovaných s láskou si jistě pochutnáte. Každý den je připraveno denní menu. Pro větší zájemce jsou připravovány i kurzy vaření podle zásad zdravého životního stylu.

Adresa: Minirestaurace U Denči, Náměsti Svobody 26, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://www.minirestauraceudenci.cz/

Ugo

Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy do vás dostanou spoustu vitamínů a zdraví prospěšných látek. Jsou ideální jako rychlá svačina a možná budete překvapeni, jak vás dokážou zasytit. V nabídce freshbaru se pravidelně objevují sezónní kombinace.

Adresa: Ugo, Na Příkopě 3727, 738 01 Frýdek-Místek

Web: http://ugo.cz/

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Krabičková strava složená z pěti porcí nutričně vyvážených jídel z kvalitních surovin je snadnou cestou, jak se přiblížit svému cíli. Vybrat si můžete programy bez mléčných výrobků, bez cukru, pro mámy a speciálně upravené pro sportovně aktivní lidi. Každý jídelníček je ovlivněn i cílem, jakého chcete dosáhnout. Jídla jsou rozvážena 5x týdně.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-frydek-mistek

Krabičky rozvoz

Krabičková dieta nabízí několik variant programu. Zvolte si požadované množství energie podle svého životního stylu a cíle. Je zde možnost objednat si jídla na celý den, ale i pouze na dopoledne, či jenom na odpoledne.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.krabicky-rozvoz.cz/

Harmonické krabičky

Každý den dostanete 5 chutných a nutričně vyvážených jídel připraveným podle pokynů výživového poradce. Vybrat si můžete z několika programů v závislosti na potřebách vašeho těla.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.harmonickekrabicky.cz/

Harmony servis

Zdravý životní styl může být díky krabičkové dietě překvapivě jednoduchý. Zvolte si vhodný program a objednejte si krabičky na celý den o vyvážené nutriční a energetické hodnotě. Krabičky můžete vyzkoušet na jeden den za zvýhodněnou cenu.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.harmonyservis.cz/

Fitness Food Menu

Každý den si pochutnáte na 5 vyvážených jídlech. Program je možné přizpůsobit podle vašeho cíle – hubnutí, udržování, nabírání. Menu je sestavováno s ohledem na opravdu dostatečný příjem kalorií, které nebalancují pod hranicí bazálního metabolismu.

Výdejní místo: B-Fit Fitness, 8. pěšího pluku 1975

Web: http://www.ffmenu.cz/

Je ve Frýdku-Místku podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.