Ostrava

Výživový poradce Ostrava – Řešení pro úpravu váhy (hubnutí, přibírání, atd.)

Trápí vás nadváha, obezita nebo naopak chcete zdravě přibrat? Cítíte se unavení, potřebujete vyřešit zdravotní problém nebo se jen chcete naučit správně jíst? Svěřte se do rukou výživových poradců. Podívejte se, jaké máte možnosti v Ostravě a okolí.

Péče o tělo v Ostravě: Výživový poradceKrabičková dietaCvičení pro ženyDiagnostika těla

Koho v Ostravě doporučujeme

Spolupracujeme se společnostmi, jejichž programy na hubnutí jsme si sami úspěšně prošli.

Nemůžeme sice dát ruku do ohně za každého jednoho specialistu (obě společnosti mají desítky poraden a stovky odborníků v celé ČR), ale oproti individuálním výživovým poradcům mají jednu velkou výhodu:

Díky velkému množství poboček a klientů, si specialisté můžou navzájem vyměňovat zkušenosti a osvědčené postupy.

Problém, který vás trápí, jistě už několikrát řešili.

Každý ze specialistů a specialistek těží ze zkušeností ostatních a využívá je k vašemu prospěchu. Nemusíte tak procházet slepými uličkami. Ať už chcete zhubnout, přibrat, udržet si stávající váhu nebo snížit riziko zdravotních problémů, najdou rychlé a udržitelné řešení.

PopisFoto

Udělat první krok je to nejtěžší. Váš zdravotní stav by měl být sám o sobě tou nejsilnější motivací, ale raději vás ještě trošku popostrčíme.

  • Pokud si u Nutriadapt nebo Naturhouse rezervujte nezávaznou úvodní konzultaci dnes , získáte od nás 2 kuchařky plné zdravých receptů v pdf zdarma. Odkaz na stažení najdete na stránce s dokončením rezervace.
Dva ebooky zdarma

Nutriadapt

Adresa:

  • Porubská 708/16, 708 00 Ostrava

FotoPopis
NutriadaptNenabízíme zázračné diety, ale vysoce odbornou péči, která je založená na klinických studiích a nejnovějších trendech v oblasti výživy. Opíráme se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie.

Všichni naši specialisté musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Musí se neustále vzdělávat.

Proto se u nás můžete setkat se specialisty, kteří jsou oprávněni se starat například o klienty, kteří prošli onkologickou léčbou, trpí diabetes, jsou senioři nebo naopak nezletilí, sportovci apod.

Zobrazit proměny klientů

Naturhouse

Adresa:

  • Jantarová 3344/4, 702 00 Ostrava
  • Masarykovo Náměstí 15, 702 00 Ostrava

FotoPopis
naturhouse

Každý jsme jiný. To, co jednomu pomůže, může jinému způsobit problémy. Neexistují stravovací rady vhodné pro všechny zároveň.

Zjistíme, co pomůže právě vám.

Ověříme, jak rychlý je váš metabolismus a v jaké jste kondici, kolik je ve vašem těle tuku a zda je správně hydratované. Zjistíme, jaké potraviny vašemu tělu pomůžou a kterým se raději vyhnout.

Společně sestavíme vyvážený jídelníček. Zdravý, chutný a dostupný.

Zobrazit proměny klientů

Pokud si chcete kvalitního výživového poradce či poradkyni najít sami, připravili jsme pro vás 2 návody, abyste se při hledání nespálili:

Po přečtení budete mít jasno, jaký je rozdíl mezi výživovým poradcem, dietologem a nutričním terapeutem. Budete vědět, jak by měl výživový poradce správně postupovat a na co si dát při jeho výběru pozor.

V dnešní době je specialistů na výživu jako hub po dešti. A ne každý má potřebné znalosti a zkušenosti. Proto buďte při výběru obezřetní. Zdraví máte jen jedno.

Další místa, kde vám pomůžou s hubnutím / úpravou stravy

FotoPopis
Mgr. Daniela Krčová

Mgr. Daniela Krčová

Nevíte si rady se svými stravovacími návyky? Poradíme vám a sestavíme výživový plán na míru pro vytyčený cíl. Věnovat se vám bude zkušená nutriční specialistka Mgr. Daniela Krčová s mnohaletou praxí a vysokoškolským vzděláním v oboru výživy člověka. 

Přečtěte si náš rozhovor

Adresa: Francouzská 6167/5, 708 00 Ostrava-Poruba

Adéla Dlouhá

Bc. Adéla Dlouhá, DiS.

Cílem mé práce je aby klient odešel domů plně informován, motivován, byl mu poskytnut individuální, lidský přístup v rámci konzultace. Podporovat klientovo nutriční zdraví a minimalizovat rizika onemocnění související s výživou.

Adresa: Zdeňka Chalabaly 3041/2, 700 30 Ostrava

Alena Melišová

Solertus

Cílem výživového poradenství je naučit vás, které potraviny jsou pro redukci hmotnosti vhodné a proč, jak se vyvarovat jo-jo efektu a jak hubnout nejen počítáním kalorií, ale celkovou změnou životního stylu.

Adresa: Bendlova 10, 709 00 Ostrava

Hana Nováková

Mgr. Hana Nováková

Jsem registrovaná na ministerstvu zdravotnictví jakožto zdravotnický pracovník. Praxi v oboru nutriční terapie mám již 13 let. Neustále se vzdělávám v nutriční terapií pomocí konvenčních zdravotnických certifikovaných kurzů, např. v oblasti diabetologie, obezitologie, celiakie, výživy těhotných a kojicích žen, anorexie a bulimie. Dále se věnuji a vzdělávám se v alternativní medicíně co se týče vyváženosti a energií každé potraviny.

Adresa: Opavská 6192/13, 708 00 Ostrava

Zuzana Nováková

Zuzana Nováková

Nabízíme výživové poradenství, aktivity a vzdělávání v oblastí zdraví. Dále nabízíme měření přístrojem inBody120. Pracujeme pro manažery, studenty, rodiče, ale i celé rodiny. Hovoříme anglicky. Řešíme redukci, racionální stravování, výživu dětí, celiakii, diabetes a další.

Adresa: Čkalovova 882/17, 708 00 Ostrava

Zdroj: Katalog specialistů na výživu v Ostravě

Výživové poradenství přehledně na mapě

Poradny pro hubnutí jsou označeny srdíčkem v červeném kruhu. I když doporučujeme orientovat se zejména podle kvalifikace a referencí, lokalita poradny je při výběru také důležitá. Šance na úspěch roste, když budete mít odbornou pomoc „po ruce“.

Výživové poradny v okolních městech

S úpravou stravy vám pomůžou výživoví specialisté i v dalších městech Moravskoslezského kraje. Hledání toho pravého odborníka na hubnutí / přibírání vám ulehčí naši průvodci:

Bruntál, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Třinec, Vrbno pod Pradědem

Pokud se spíše pohybujete v jiném kraji, mrkněte na přehled podle krajů.

Když výživového poradce nepotřebujete…

Víte, co dělá vašemu tělu dobře, a jenom nestíháte vařit nebo vás příprava jídla nebaví? Vyzkoušejte krabičkovou dietu.

Krabičky s jídlem dostanete přímo domů nebo do práce – vy si je jen rozbalíte a jídlo ohřejete. O nic jiného se nestaráte. Strava je pestrá, chutná a sestavená nutričními specialisty tak, abyste neměli hlad a zároveň jste dosáhli vašeho cíle (zhubnout, přibrat, udržet si váhu, atd.).

Připravili jsme pro vás seznam poskytovatelů krabičkových diet v Ostravě a okolí.