Ostrava

Krabičková dieta Ostrava – Zdravé stravování bez práce

Krabičková dieta může být skvělým nástrojem pro hubnutí či zdravé přibírání. Málokdo si ovšem uvědomuje, že přínos krabiček leží i jinde – neztratíte drahocenný čas, který byste jinak strávili vymýšlením, co uvařit, čekáním ve frontách v obchodě a samotnou přípravou jídla. Pokud se vám nechce vařit a stravujete se často v restauracích, s rozvozem hotových jídel můžete i ušetřit.

V případě, že je vám koncept krabičkové diety zatím neznámý, přečtěte si nejdříve náš článek, ve kterém popisujeme, jak krabičky fungují a jak se nespálit při výběru jejich dovozce.

Jaké máte možnosti rozvozu hotových jídel v Ostravě?

V Ostravě spolupracujeme se společností Zdravé stravování. Jejich krabičky sami odebíráme a můžeme je tak z vlastní zkušenosti doporučit.

FotoPopis
Zdravé stravování

Zdravé stravování

Jídelníčky sestavují nutriční specialisté a jídla pravidelně mění, abyste jedli vyváženě a dali vašemu tělu všechny potřebné živiny.


Zdravé stravování nabízí nejširší paletu krabičkových diet v ČR. Můžete si navolit různé chody i celkovou energetickou hodnotu jídel. Pokud sledujete denní příjem kalorií, nemusíte nic složitě počítat či vážit.


Stručně řečeno - můžete si vybrat takový program, který vám bude nejlépe vyhovovat a dosáhnete s ním vašeho cíle.


V případě, že si sami nevyberete, můžete se obrátit na nutriční specialisty Zdravého stravování a ti vám s výběrem rádi poradí.

Doprava je zdarma.

Programy Zdravého stravování

IkonaProgram
Pro zdraví

PRO ZDRAVÍ

Zdravý program je určen pro každého, kdo se chce zdravě stravovat nebo má nadbytečná kila, která potřebuje shodit. Samozřejmě bez zbytečného hladovění. Vhodné pro rychlou dietu i dlouhodobé stravování. více informací

Protein +

PROTEIN +

Program pro všechny, kteří se věnují silovému tréninku. Dostatek správných živin je základem pro růst svalů a regeneraci. více informací

Fit +

FIT +

Program pro ty, kteří potřebují zlepšit svoji fyzičku nebo zhubnout pár kilogramů tak, aby prospěli svému zdraví.  Skladba jídelníčku nezapomíná na dostatečnou regeneraci a přípravu na další trénink. více informací

Pro mámy

PRO MÁMY

Program speciálně vytvořený pro kojící maminky. Tento program vaříme pouze ve variantách 7 000, 8 000 a 10 000 kJ. více informací

Bez masa

BEZ MASA

Ne každému vyhovuje jídelníček obsahující maso. Vhodnou stravu si mohou objednat i vegetariáni. Jídelníček je sestavený tak, aby maso bylo nahrazeno rostlinnými bílkovinami. více informací

Salát +

SALÁT +

Nabídka obědových salátů pro ty, kteří preferují lehčí jídla. Saláty můžou být ochuceny i dresingy plných zajímavých chutí. více informací

Bez cukru

BEZ CUKRU

U libovolného programu lze omezit potraviny a suroviny obsahující jednoduché cukry (cukr, marmelády, kompoty, aj.) a nahradit je umělými sladidly a vhodnými potravinami.

Nemusíte bydlet v Ostravě, abyste si mohli objednat krabičkovou dietu od Zdravého stravování. Krabičky rozváží i v okolí a do dalších měst.

Další možnosti rozvozu hotových jídel

FotoPopis
DietFreshMenu

Dietfreshmenu.cz

DietFreshMenu pro vás vaří z čerstvých ingrediencí více než 9 let. Jsou výjimeční výrobou vlastních domácích produktů a používáním surovin od českých dodavatelů.

Programy: Hubnutí, Něco mezi, Udržení váhy
Energetické varianty (kJ): 5000, 6000, 7000, 8000, 9000, 10000

FotoPopis
Jsme FF menu

Jsmeffmenu.cz

Již 11 let připravují moderní a komplexní způsob zdravého stravování. Produkty a služby jsou připraveny pro redukci váhy, snížení tělesného tuku i pro váš fyzický nebo psychický výkon, který potřebujete v práci nebo při sportu.

 

Programy: Racio (zdravé a efektivní hubnutí), Low Carb, Vegetariáni, Nabírání svalů
Energetické varianty (kJ): 5000, 6000, 7000, 7500, 8000, 9000, 10000, 11000, 12000

FotoPopis
Antónia Mačingová

Macingova.com

Dovoz jídel od Antónie Mačingové, autorky populárních knih o harmonizačním stravování, kterých se prodalo více než 500 000. Antónie dostane vaše tělo do harmonie, zlepší vám imunitu a pomůže získat ztracenou vitalitu.

Programy: Startovací 28 denní harmonizační program, Celoroční 28 denní program, 28 denní program bez masa

Chcete-li odebírat krabičky jinde, můžete se podívat na ostatní přehledy, např.:

Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Dětmarovice, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek, Havířov, Hlučín, Karviná, Klimkovice, Kopřivnice, Nový Jičín, Opava, Orlová, Ostrava, Petřvald, Rychvald, Rýmařov, Šenov, Třinec, Vratimov