Přerov

Cvičení pro ženy Přerov – Hubnutí a formování postavy v dámském kolektivu

Hledáte cvičení v ryze ženském kolektivu, které vás bude bavit a zároveň díky němu zhubnete, zformujete postavu nebo si jen zlepšíte náladu záplavou endorfinů?

Připravily jsme pro vás přehled dámských fitek v Přerově. Posiloven, kam bychom šly samy cvičit.

Nahánějí vám posilovny hrůzu? Bojíte se, že když budete zvedat činky, tak si vás začnou kamarádky plést s Arnoldem Schwarzeneggerem? Pak si nejdříve přečtěte tento článek:

Zjistíte, že silový trénink je skvělý nejenom na hubnutí, ale i pro udržení zdravého funkčního těla v pozdějším věku.

Kam bychom šly v Přerově cvičit

V Přerově spolupracujeme se společností Contours, která provozuje desítky dámských posiloven po celé ČR.

Cvičení jsme si samy vyzkoušely, a líbí se nám z několika důvodů:

  1. Když s nějakým cvičením začínáme, nechceme se hned upisovat a platit členství dopředu. Třeba nás to nebude bavit. Peníze tak vyhodíme z okna nebo to dochodíme „aby se neřeklo“. V Contours můžete cvičit celý týden zdarma – až pak se sama svobodně rozhodnete, jestli budete pokračovat a zaplatíte si členství nebo ne.
  2. Bály jsme se i úrovně. Cvičí se formou kruhového tréninku, ve skupině. Nebudeme ostatní ženy zdržovat nebo naopak ony nás? Cvičí se sice ve skupině (což je hodně motivující), ale každá žena sama za sebe. Na cvičení vždy dohlíží trenérka, která sleduje správné provedení cviků, abychom si neublížily, a každé z nás nastavuje individuálně obtížnost podle toho, zda se cvičením začíná nebo už má pár kruhových tréninků za sebou.
  3. Zpátky k první otázce – bude nás to bavit? Výhodou kruhového tréninku je pestrost. Střídají se kardio a posilovací cviky. Na nic nečekáte. Přijdete, zapojíte se do tréninku a procvičujete celé tělo po dobu, jaká vám je přijemná. Původně jsme přišly na půl hodiny – ale zůstaly jsme déle. Motivovala nás nejenom trenérka, ale hlavně zápal ostatních žen. A přišly jsme i další den.

Jako bonus jste v kolektivu žen. Nejste terčem oplzlých pohledů. Nikdo vás nehodnotí. V Contours je čisto a v některých fitkách mají i dětský koutek, kde se postarají o vašeho caparta, když právě cvičíte.

Nám se cvičení v Contours líbí. Věříme, že se bude líbit i vám. Ale znáte to – tisíc lidí, tisíc chutí. Třeba zjistíte, že vám koncept kruhového tréninku nevyhovuje. Nebo vám nesedne trenérka. Udělejte si na sebe čas, vemte s sebou kamarádku a zkuste to. Za zkoušku nic nedáte. Doslova.

Contours

Adresa: Velká Dlážka 6, 750 02 Přerov

FotoPopis
ContoursNeškatulkujeme věkem, nesoudíme ženy podle váhy, ale podle jejich odvahy. Máte chuť změnit váš život? My vám v cestě za vysněnou postavou pomůžeme.

Stačí vám jen 30 minut kruhového cvičení, abyste se cítila fyzicky i psychicky mnohem lépe. Absolutně nezáleží na vašem věku, váze či zkušenostech se cvičením. Cvičíte pod dohledem certifikované trenérky, která vás motivuje a dohlíží na vás, abyste cvičila správně.

Fitness pro ženy Contous si můžete vyzkoušet celý týden zdarma.

Zobrazit proměny klientek

Další fitness pro ženy v Přerově, kde si můžete zacvičit

Kromě Contours si můžete v dámském kolektivu zacvičit v těchto posilovnách:

FotoPopis
Pohybové studio Žaneta

Pohybové studio Žaneta

Na rozdíl od velkých sportovních center, v mém studiu vás chci všechny znát a je pro mě velmi důležitý osobní přístup ke klientům. Proto máme pouze 15 klientů na lekci, abychom se jim mohly plně věnovat a dohlédnout na správné provedení všech cviků.

Adresa: Wilsonova 17, 750 02 Přerov

Fitklub Přerov

Fitklub Přerov

Fitklub Přerov je moderní fitness a wellness centrum zaměřené na zdravý životní styl. K dispozici je špičkově vybavená posilovna stroji značka Panatta Sport, spinning, Race Walker, skupinová cvičení, sportovní a regenerační masáže, solárium, sauny a sport bar. Můžete zde sportovat i relaxovat. Nabízené skupinové aktivity v aerobním sále: TRX, Move it, Power jóga, Pilates, Taebo, Bodystyling, Bosu Mix, Balancé, Interval, CardioBalance, Cardio Dance, Břicho, Zdraví 50+.

Adresa: Trávník 29, 750 02 Přerov

Posilovny pro ženy přehledně na mapě

Posilovny jsou označeny činkou v červeném kruhu. Typ cvičení a prostředí posilovny jsou velice důležité, ale lokalita hraje také svou roli. Šance, že u cvičení vydržíte, roste, když budete mít fitko „po ruce“.

Dámská fitka v okolních městech

Dát si do těla můžete i v dalších městech. Hledání fitek pro ženy vám ulehčí naši průvodci:

Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Havířov, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Kopřivnice, Kroměříž, Liberec, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Praha 1, Praha 5, Praha 6, Přerov, Třinec, Zlín

Pokud chcete zhubnout (nebo přibrat) upravte i stravu

Říká se, že cvičení dělá jen 30 % postavy. Zbylých 70 % je strava – to, co dlouhodobě jíte. Pokud chcete dosáhnout vašeho cíle rychleji (zhubnout / přibrat / zformovat postavu / získat energii), doplňte pohyb zdravou stravou.

Myslíte si, že máte v jídle rezervy? V Přerově vám můžeme doporučit dvě možná řešení. Naučte se zdravě jíst s pomocí výživového poradce nebo si rovnou nechte zdravé jídlo dovézt. Vaší vysněnou postavu získáte rychleji, než s jednostrannými dietami či metodou pokus-omyl.

Výživové poradny

FotoPopis
Výživový poradceSeznam doporučených výživových poradců. Nechte si sestavit jídelníček na míru a hubněte pod dohledem odborníků. Zjistíte, co je dobré pro vaše tělo. Naučíte se správně jíst.

Krabičková dieta

FotoPopis
Krabičková dietaKdyž vás nebaví nad jídlem přemýšlet, vařit nebo jen chcete ušetřit čas. Zdravá jídla vymyšlená nutričními specialisty a uvařená profesionálními kuchaři. Jídlo "neřešíte". Dovezou vám ho až domů. Jen ho ohřejete a jíte.