Žďár nad Sázavou

Výživový poradce Žďár nad Sázavou – Řešení pro úpravu váhy (hubnutí, přibírání, atd.)

Trápí vás nadváha, obezita nebo naopak chcete zdravě přibrat? Cítíte se unavení, potřebujete vyřešit zdravotní problém nebo se jen chcete naučit správně jíst? Svěřte se do rukou výživových poradců. Podívejte se, jaké máte možnosti ve Žďáru nad Sázavou a okolí.

Péče o tělo ve Žďáru nad Sázavou: Výživový poradceKrabičková dieta

Pokud si chcete kvalitního výživového poradce či poradkyni najít sami, připravili jsme pro vás 2 návody, abyste se při hledání nespálili:

Po přečtení budete mít jasno, jaký je rozdíl mezi výživovým poradcem, dietologem a nutričním terapeutem. Budete vědět, jak by měl výživový poradce správně postupovat a na co si dát při jeho výběru pozor.

V dnešní době je specialistů na výživu jako hub po dešti. A ne každý má potřebné znalosti a zkušenosti. Proto buďte při výběru obezřetní. Zdraví máte jen jedno.

Další místa, kde vám pomůžou s hubnutím / úpravou stravy

FotoPopis
Táňa Wasserbauerová

Mgr. Táňa Wasserbauerová

Usiluji o celostní přístup ke zdraví, který plně podporuje a respektuje osobnost každého jedince. Svým klientů předávám reálné, praktické rady, přizpůsobené jejich fyziologickému nastavení, individuálnímu režimu a možnostem.

Mým cílem je klienty přirozeně nadchnout pro zdravé stravování, které ho už se nikdy nebudou chtít vzdát, a neustálá motivace ke zdravému tělu i mysli.

Adresa: Dolní 11, 591 01 Žďár nad Sázavou

Radka Brhelová

Radka Brhelová

Zaměřujeme se na komplexní přístup ke zdraví člověka. Můžete k nám přijít na skupinové lekce, pohybové terapie, výživové poradenství nebo masáže.

Adresa: Horní 36, 591 01 Žďár nad Sázavou

Zdroj: Katalog specialistů na výživu ve Žďáru nad Sázavou

Výživové poradenství přehledně na mapě

Poradny pro hubnutí jsou označeny srdíčkem v červeném kruhu. I když doporučujeme orientovat se zejména podle kvalifikace a referencí, lokalita poradny je při výběru také důležitá. Šance na úspěch roste, když budete mít odbornou pomoc „po ruce“.

Výživové poradny v okolních městech

S úpravou stravy vám pomůžou výživoví specialisté i v dalších městech kraje Vysočina. Hledání toho pravého odborníka na hubnutí / přibírání vám ulehčí naši průvodci:

Havlíčkův Brod, Jihlava, Moravské Budějovice, Třebíč

Pokud se spíše pohybujete v jiném kraji, mrkněte na přehled podle krajů.

Když výživového poradce nepotřebujete…

Víte, co dělá vašemu tělu dobře, a jenom nestíháte vařit nebo vás příprava jídla nebaví? Vyzkoušejte krabičkovou dietu.

Krabičky s jídlem dostanete přímo domů nebo do práce – vy si je jen rozbalíte a jídlo ohřejete. O nic jiného se nestaráte. Strava je pestrá, chutná a sestavená nutričními specialisty tak, abyste neměli hlad a zároveň jste dosáhli vašeho cíle (zhubnout, přibrat, udržet si váhu, atd.).

Připravili jsme pro vás seznam poskytovatelů krabičkových diet ve Žďáru nad Sázavou a okolí.