BezHladovění.cz
Žďár nad Sázavou

Výživový poradce Žďár nad Sázavou – Řešení pro úpravu váhy (hubnutí, přibírání, atd.)

Trápí vás nadváha, obezita nebo naopak chcete zdravě přibrat? Cítíte se unavení, potřebujete vyřešit zdravotní problém nebo se jen chcete naučit správně jíst? Svěřte se do rukou výživových poradců. Podívejte se, jaké máte možnosti ve Žďáru nad Sázavou a okolí.

reklama

Péče o tělo ve Žďáru nad Sázavou: Výživový poradceKrabičková dieta

Koho ve Žďáru nad Sázavou doporučujeme

Spolupracujeme se společnostmi, jejichž programy na hubnutí jsme si sami úspěšně prošli.

Nemůžeme sice dát ruku do ohně za každého jednoho specialistu (obě společnosti mají desítky poraden a stovky odborníků v celé ČR), ale oproti individuálním výživovým poradcům mají jednu velkou výhodu:

Díky velkému množství poboček a klientů, si specialisté můžou navzájem vyměňovat zkušenosti a osvědčené postupy.

Problém, který vás trápí, jistě už několikrát řešili.

Každý ze specialistů a specialistek těží ze zkušeností ostatních a využívá je k vašemu prospěchu. Nemusíte tak procházet slepými uličkami. Ať už chcete zhubnout, přibrat, udržet si stávající váhu nebo snížit riziko zdravotních problémů, najdou rychlé a udržitelné řešení.

Udělat první krok je to nejtěžší. Váš zdravotní stav by měl být sám o sobě tou nejsilnější motivací, ale raději vás ještě trošku popostrčíme. Pokud si u Nutriadapt nebo Naturhouse rezervujte nezávaznou úvodní konzultaci dnes 15.1.2021, získáte od nás 2 kuchařky plné zdravých receptů zdarma. Odkaz na stažení najdete na stránce s dokončením rezervace.

Nutriadapt

Adresa: Sadová 2237/17, 591 01 Žďár nad Sázavou

FotoPopis
NutriadaptNenabízíme zázračné diety, ale vysoce odbornou péči, která je založená na klinických studiích a nejnovějších trendech v oblasti výživy. Opíráme se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie.

Všichni naši specialisté musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Musí se neustále vzdělávat.

Proto se u nás můžete setkat se specialisty, kteří jsou oprávněni se starat například o klienty, kteří prošli onkologickou léčbou, trpí diabetes, jsou senioři nebo naopak nezletilí, sportovci apod.

Zobrazit proměny klientů

Pokud si chcete kvalitního výživového poradce či poradkyni najít sami, připravili jsme pro vás 2 návody, abyste se při hledání nespálili:

Po přečtení budete mít jasno, jaký je rozdíl mezi výživovým poradcem, dietologem a nutričním terapeutem. Budete vědět, jak by měl výživový poradce správně postupovat a na co si dát při jeho výběru pozor.

V dnešní době je specialistů na výživu jako hub po dešti. A ne každý má potřebné znalosti a zkušenosti. Proto buďte při výběru obezřetní. Zdraví máte jen jedno.

Další místa, kde vám pomůžou s hubnutím / úpravou stravy

FotoPopis
Táňa Wasserbauerová

Mgr. Táňa Wasserbauerová

Usiluji o celostní přístup ke zdraví, který plně podporuje a respektuje osobnost každého jedince. Svým klientů předávám reálné, praktické rady, přizpůsobené jejich fyziologickému nastavení, individuálnímu režimu a možnostem.

Mým cílem je klienty přirozeně nadchnout pro zdravé stravování, které ho už se nikdy nebudou chtít vzdát, a neustálá motivace ke zdravému tělu i mysli.

Adresa: Dolní 11, 591 01 Žďár nad Sázavou

Radka Brhelová

Radka Brhelová

Zaměřujeme se na komplexní přístup ke zdraví člověka. Můžete k nám přijít na skupinové lekce, pohybové terapie, výživové poradenství nebo masáže.

Adresa: Horní 36, 591 01 Žďár nad Sázavou

Výživové poradenství přehledně na mapě

Poradny pro hubnutí jsou označeny srdíčkem v červeném kruhu. I když doporučujeme orientovat se zejména podle kvalifikace a referencí, lokalita poradny je při výběru také důležitá. Šance na úspěch roste, když budete mít odbornou pomoc “po ruce”.

Výživové poradny v okolních městech

S úpravou stravy vám pomůžou výživoví specialisté i v dalších městech kraje Vysočina. Hledání toho pravého odborníka na hubnutí / přibírání vám ulehčí naši průvodci:

Havlíčkův Brod, Jihlava, Moravské Budějovice, Třebíč

Pokud se spíše pohybujete v jiném kraji, mrkněte na přehled podle krajů.

Když výživového poradce nepotřebujete…

Víte, co dělá vašemu tělu dobře, a jenom nestíháte vařit nebo vás příprava jídla nebaví? Vyzkoušejte krabičkovou dietu.

Krabičky s jídlem dostanete přímo domů nebo do práce – vy si je jen rozbalíte a jídlo ohřejete. O nic jiného se nestaráte. Strava je pestrá, chutná a sestavená nutričními specialisty tak, abyste neměli hlad a zároveň jste dosáhli vašeho cíle (zhubnout, přibrat, udržet si váhu, atd.).

Připravili jsme pro vás seznam poskytovatelů krabičkových diet ve Žďáru nad Sázavou a okolí.

reklama

Už jste ochutnali Zdravou jednohubku?

Každý všední den jeden tip pro lepší zdraví a snadnější hubnutí ve vaší emailové schránce.

Dejte si Zdravou jednohubku spolu s dalšími 4 562 čtenáři.

Varování: Po požití Zdravé jednohubky můžete být chytřejší a zdravější. Když vám přestane chutnat, můžete se kdykoli odhlásit.

reklama