Výživový poradce, co vám pomůže!

Chcete se zbavit přirozeně a trvale nadváhy? Mít hezčí postavu? Žít zdravě? Zlepšit si kondici? Být plni elánu? Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak jste na správném místě.

Můžeme vám pomoci, stejně jako jsme již pomohli stovkám lidí před vámi.

Od 17.1.2011 jsme našim klientům pomohli shodit více než 384 450 kilogramů. Bez rizika, bez hladovění.

 

Naše výživové poradny můžete najít v celé České republice, v každém větším městě. Centrálu máme v Praze 2, v ulici Americká 17.

Kromě ní nás můžete navštívit v jedné z dalších 86 poboček.

Na každé pobočce se setkáte s odborně vzdělanými výživovými poradci a poradkyněmi. Ti jsou vám připraveni pomoct. Jsou to profesionálové ve svém oboru. Mají výsledky.

Jsou přátelští, zkušení a samozřejmě diskrétní. Naši výživoví poradci vám umožní zhubnout přirozeně a trvale.

Nadváha je nemoc. Můžete se jí samozřejmě snažit vyléčit sami pomocí různých diet a přípravků na hubnutí.

S rizikem, že ublížíte svému tělu. Nenávratně. Stejně jako u jiných nemocí byste se měli svěřit do rukou odborníků.

Do rukou výživových poradců.

8 důvodů, proč je konzultace s výživovým poradcem lepší, než jiné způsoby hubnutí

1. Klademe důraz na to, aby bylo pro vás hubnutí bez zdravotního rizika. Nebudete si ničit tělo dietami nebo přípravky na hubnutí. Nebudete hladovět. Nebudete přibírat a shazovat kila jako na houpačce.

2. V našich výživových poradnách pracují odborně vzdělaní výživový poradci a poradkyně. Většinou mají za sebou několik let denního vysokoškolského studia. Problematice lidského stravování opravdu rozumí. Mají touhu se stále vzdělávat a využít všechny nové vědecké objevy ve váš prospěch.

3. Naši výživoví poradci jsou diskrétní. Dodržujeme lékařská tajemství. Všechno, co si s vaším výživovým poradcem řeknete, zůstává jen a jen mezi vámi.

4. Nemusíte vyhazovat peníze za nákladné diety a pochybné prášky. Bez toho aniž by vás důkladně vyšetřil výživový poradce, je kupování diet a různých přípravků na hubnutí nerozumné.

5. Naši výživoví poradci vám sestaví na míru takový program, při jehož dodržování nebudete mít hlad.

6. Všechny konzultace jsou individuální. Vytvoříme vám program na míru, který bude respektovat vaši genetickou přirozenost. Každý organismus potřebuje něco jiného. Jinou stravu, jiné fyzické aktivity. Respektujeme vaše chutě a případná pohybová omezení.

7. Hubnutí s výživovým poradcem je hubnutí bez jojo efektu. Když se budete řídit našimi radami, nemusíte se bát, že by se vám vaše kila vrátila.

8. V naší poradně vám sestavíme jídelníček na míru tak, abyste dali vašemu tělu všechny potřebné živiny a ve správném množství. To ale neznamená, že byste se museli nějak výrazně omezovat v jídle. Můžete jíst, co vám chutná. Například mnoho našich úspěšných klientů si stále nemůže odpustit koláčky.

Jak probíhá konzultace s výživovým poradcem?

Jistě vás zajímá, jak taková konzultace ve výživové poradně vypadá.

Abyste se mohli zúčastnit úvodní konzultace, musíte nejdříve odeslat vyplněný objednávkový formulář.

Vyplníte své kontaktní informace a vyberete pobočku, na kterou byste chtěli docházet. Nejdéle do 48 hodin po odeslání vyplněného formuláře vám zavolá naše operátorka a domluvíte se s ní na termínu úvodní konzultace. Můžete se s ní domluvit i na tom, jestli preferujete výživového poradce nebo poradkyni.

Úvodní konzultace stojí nyní jen 200 Kč a platí se až při vaší návštěvě.

Dalším krokem je samotná konzultace, na které výživový poradce zjistí všechno potřebné o vašem těle a dá vám první rady, jak vyřešit váš problém:

1. Začneme diagnostikou na profesionálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Diagnostika je bezbolestná. Přístroj vám ukáže, jaký je váš metabolický věk, kolik máte v těle svalové hmoty, kolik tuku, jaká je hodnota vašeho BMI a další důležité ukazatele vypovídající o vašem zdravotním stavu. Budete mít tak kompletní přehled o vašem těle. Jak zvenku, tak zevnitř.

2. Posoudíme váš jídelníček a dáme vám individuální tipy pro udržení ideální váhy.

3. Dostanete od nás odborná doporučení šitá přímo vám na míru.

4. Navrhneme vám konkrétní postup, jak můžete dosáhnout vašeho cíle s naší pomocí.

5. Stravovacím plán je jen začátek. Důležitou součástí jsou i pravidelné kontroly a konzultace s vaším výživovým poradcem. Ten vás bude samozřejmě dále kontrolovat, radit, motivovat a podporovat. S jeho pomocí se vám podaří dosáhnout vašeho cíle.

Proč jsme si jisti, že naše postupy opravdu fungují?

Naši výživoví poradci pomohli již stovkám lidí. Někteří nám dali svolení, abychom mohli jejich životní příběhy publikovat. Všechny postupy v našich výživových poradnách jsou garantovány lékaři a odborníky na lidské stravování, v čele s MUDr. Ondřejem Nývltem.

MUDr. Ondřej Nývlt
Předseda Lékařské rady, dříve IKEM (Institut klinické a experimentální medicíny) – kardiochirurgie.

Cílem Komplexní nutriční typologie je přistupovat k vám a vašemu tělu zcela komplexně a individuálně. Vyřešit nejenom následky, ale zejména příčiny vašeho špatného stravování. Aby byl systém hubnutí účinný, musí být především komplexní.

Nejedná se o jednostrannou dietu, kterou když přestanete dodržovat, tak budete mít vaše kila zpátky.

Jde o kombinaci vašeho metabolického typu a holistického přístupu. Budete jíst tak, jak je vašemu tělu přirozené.

Individualita vychází z toho, že je každý člověk jiný. Rozdíly mezi námi jsou už ve čtyřech krevních skupinách, dvou Rh faktorech, našich předcích, pohlaví, věku, rozdílných návycích a samozřejmě v genetice. Každý organismus potřebuje jinou skladbu a množství živin. Naše tělo pracuje s živinami různě, v závislosti na typu metabolismu a nervové a hormonální regulaci.

Pokud bude mít vaše tělo vhodných živin málo, budete strádat, přibírat na váze a cítit se unaveně. Dodáte-li tělu přesně ty živiny, které potřebuje, budete v metabolické rovnováze. Upraví se vaše váha a celkově se budete cítit lépe.

Je pro mě výživové poradenství vhodné?

Výživovou poradnu by měl navštívit každý. Nezáleží na vašem věku, pohlaví ani na tom, jestli máte nadváhu nebo ne.

Po úvodní konzultaci budete vědět, co vašemu tělu prospívá a co ho naopak ničí.

V dnešní hektické době, kdy potřebujete, aby vaše tělo pracovalo na 100%, jsou tyto informace k nezaplacení.

K našim výživovým poradcům docházejí lidé různých věkových kategorií. Od dětí až po seniory. Váš věk nehraje roli. Jediné, na čem záleží, je zda začnete pro své tělo něco dělat nebo ne.

Nejdůležitější je opravdu ZAČÍT. Každým dnem, který promarníte, budete dále od vašeho cíle – optimální váhy, zdravého těla a z toho plynoucí dobré psychiky.

Chci udělat něco pro své tělo. Chci začít hned!

Je jen důležité vědět, že žádný prášek nebo zázračný koktejl z vás hubeňoura neudělá. Je to jen o vůli a chuti něco změnit. (Marek)