Bez 29-ti kil je mi krásně a užívám si nemálo obdivů od jiných za to, co jsem dokázala. (Kateřina, 31 let)

Výživový poradce Brno

Hledáte schopného výživového poradce v Brně? Nepřejete si nic jiného než konečně zhubnout a pořád se vám to nedaří? Nebo máte opačný problém a potřebujete přibrat na váze? Chcete upravit svůj jídelníček? Změnit životní styl? Zjistit, v jakém stavu je vaše tělo?

 

Pak jste na správném místě.

 

Budeme k vám přistupovat zcela individuálně. Uvědomujeme si, že váš organismus je unikátní. Co funguje u jiného člověka nemusí fungovat u vás. A naopak. Společně zjistíme, co přesně vaše tělo potřebuje a jak konečně dosáhnout vaší vytoužené postavy.

 

Abyste měli úplnou představu o tom, jak probíhá spolupráce s výživovým poradcem, připravili jsme pro vás rozcestník s dalšími informacemi:

 

Nebudeme vám slibovat zázraky na počkání. Můžeme vám ovšem slíbit, že s našimi postupy můžete opravdu změnit váš životní styl. Bez depresí z neúspěchu. Bez zdravotního rizika. Přirozeně a trvale.

 

Naše postupy jsou garantovány lékaři. Jsou prověřené praxí. Vycházíme z nejnovějších vědeckých poznatků o lidském těle. Naší metodu můžete znát pod názvem Komplexní nutriční typologie.

 

Kde v Brně najdete naše pobočky?

 

NUTRIADAPT Běhounská
Běhounská 13, 602 00 Brno
Pondělí: 8:00 – 17:00
Úterý: 10:00 – 19:00
Středa: 8:00 – 17:00
Čtvrtek: 10:00 – 19:00
Pátek: 8:00 – 14:00
NUTRIADAPT Koliště
Koliště 13, 602 00 Brno