BezHladovění.cz

Brno

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Brně

 

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Pobočky:

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce  doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Pobočky:

Ing. Soňa Vybíralová

Ing. Soňa Vybíralová je zdravotní výživový kouč. Pomáhá s redukcí váhy, úpravou jídelníčku a s pochopením funkcí vašeho těla. Jejím cílem je zlepšit zdravotní stav svých pacientů pomocí komplexních analýz a začlenění zdravých návyků do vašeho života.

Cena: Vstupní konzultace 800 Kč

Adresa: Ing. Soňa Vybíralová, Bezručova 17a, 602 00 Brno

Web: http://www.sonavybiralova.cz/

Mgr. Monika Tělupilová, DiS.

Mgr. Monika Tělupilová se zabývá hubnutím bez doplňků stravy a změnou životního stylu. S klienty konzultuje jídelníčky, upravuje stravovací plány a pomáhá hubnout nebo nabrat svalovou hmotu. Jejím cílem je pomáhat klientům k trvalé změně životního stylu, zhubnutí přebytečných kil, zlepšení kondice, zvýšení sebevědomí, uvolnění a relaxace.

Cena: Vstupní konzultace s analýzou skladby těla 600 Kč

Adresa: Mgr. Monika Tělupilová, DiS., Cejl 93, 602 00 Brno

Web: http://www.vyzivovyporadce-brno.cz/

Mgr. Iva Nekulová

Mgr. Iva Nekulová nabízí program metabolic balance, komplexní program pro úpravu metabolismu. Na základě laboratorních výsledků sestavuje individuální jídelní plán a následně radí s výběrem s úpravou potravin.

Cena: Veřejná informační schůzka zdarma

Adresa: Mgr. Iva Nekulová, Kopečná 14, 602 00 Brno

Web: http://www.metabolic-balance-brno.cz/

Eva Beníšková

Eva Beníšková nenabízí dietu, ale trvalou změnu životního stylu. Mimo diagnostiku a sestavování jídelníčku dělá i výživové poradenství pro děti a dospívající, individuální pohybové plány a poradenství pro diabetes a celiakii.

Cena: Diagnostika 500 Kč

Adresa: Eva Beníšková, Keřová 21, 641 00 Brno

Web: http://beniskova.cz/

Ing. Pavla Gazdíková

Ing. Pavla Gazdíková je výživová specialistka a koučka. Provádí diagnostiku těla, radí jak na hubnutí a zdravý životní styl a v neposlední řadě nabízí detoxikaci organismu, nastartování metabolismu a redukci po padesátce.

Cena: Základní analýza 500 Kč

Adresa: Ing. Pavla Gazdíková, Kuklenská 17, 615 00 Brno

Web: http://hubnutivbrne.cz/

Nutrifit

Nutrifit je výživová poradna s týmem zaměřujícím se především na prevenci. Sestavují jídelníčky a individuální výživové programy. Radí s hubnutím a nabíráním, výživou dětí, těhotných, sportovců, starších lidí a i při nemoci.

Cena: Konzultace s měřením 500 Kč

Adresa: Nutrifit, Masná 34, 602 00 Brno

Web: http://www.poradnanutrifit.cz/

Mia Vita

Mia Vita nabízí výživové poradenství. Kromě sestavení jídelníčků, komplexních měření a výživového poradenství nabízí také asistenci při nákupu.

Cena: Vstupní konzultace 400 Kč

Adresa: Mia Vita, Bělohorská 91, 636 00 Brno

Web: http://miavita.cz/

Bc. Lenka Kazdová, MBA

Bc. Lenka Kazdová je fitness trenérka a výživová poradkyně. Spojuje zdravou výživu a cvičení s dalšími důležitými faktory – duševní zdraví, zdravé sebevědomí a zdravý životní styl. Nabízí sestavení jídelníčku na míru, poradenství při stravování a individuální trénink.

Cena: Metabolické testování zdarma

Adresa: Bc. Lenka Kazdová, MBA, Luční 64, 616 00 Brno

Web: http://www.antijojo.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: První týden zdarma, měsíční členství od 666 Kč.

Adresa: Contours, Orlí 482/3, 602 00 Brno

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-brno-orli-482-3/

Expreska

Podobný koncept jako Contours. Cvičení je opět zaměřené jen na ženy. Cvičíte formou kruhového tréninku. Celou dobu je vám k dispozici certifikovaná trenérka, která dohlíží na správnou techniku a motivuje vás ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: Úvodní trénink zdarma, měsíční členství od 444 Kč.

Adresa: Expreska, Makovského náměstí 2, 616 00 Brno

Web: https://www.cviceniprozeny.cz/expreska-brno-makovskeho-namesti-2/

BIG ONE FITNESS

Největší fitness klub v Brně, který nabízí 22 sálových lekcí. Mezi skupinovými lekcemi najdete dynamické tréninky (Team Pump, Boot Camp, Six Pack Abs, Funkční Trénink, Tabata, Rowing, Bossu&Balls, Míče Express), bojové sporty (Dynamic Fight, Box /Fitbox, Cardio Kick-Box), Body&Mind (pomalé zdravotně kompenzační lekce – Pilates, Power Yoga, Strečink, Flexi), taneční lekce (Pole Dance, Pole Workout, Pole Flexi, Pole Fitness), cross workout nebo i kurz pro ženy v posilovně.

Cena: Jeden den členství zdarma, měsíční členství od 690 Kč.

Pobočky:

fit4all CENTRUM

Sportovní centrum s rozsáhlou nabídkou sportů a aktivit pro děti. Součástí centra je posilovna, sály pro skupinové lekce (Body form, AcroYoga, Bosu, Aerobik, Funkční trénink, Pilates, Total Body, Zdravá záda), tenisové kurty, badmintonové kurty, venkovní dětské lanové hřiště Lanáček a vnitřní dětská herna s možností hlídání dětí.

Cena: Měsíční permanentka od 990 Kč.

Adresa: fit4all CENTRUM, Chironova 544/8, 642 00 Brno

Web: http://www.fit4all.cz/

Jumping Fitness Brno

Jumping Fitness Brno nabízí atraktivní aerobní cvičení na patentovaných trampolínách. V nabídce mají různé programy pro začátečníky i pokročilé.

Cena: Jedna lekce 120 Kč, studenti 100 Kč.

Adresa: Jumping Fitness Brno, Rašínova 12, 602 00 Brno

Web: http://www.jumping-fitness-brno.cz/

Fitness Blue Gym

Fitness Blue Gym má v nabídce nejen sálové lekce, ale i indoor cycling a solárium. Nabízí také velké množství skupinových tréninků (Aero Dance, Aerobik, Step, Kruhový trénink, Interval Body, Tabata, Body form, Power Jóga, Pilates, Portdebras, Fitball).

Cena: Měsíční permanentka 750 Kč

Adresa: Fitness Blue Gym, Kotlářská 51a, 602 00 Brno

Web: http://www.bluegym.cz/

AZ Fitness Brno

Součástí AZ Fitness Brno sportovně relaxačního centra je rozsáhlá posilovna, cardio zóna, 3 volně přístupné sály vybavené pro funkční trénink, cvičení s bosu či na TRX a také venkovní terasa určená pro trénink. Velký výběr skupinových lekcí (Bootcamp, Bosu, Funkční Trénink, Fitbox Freestyle, Kondiční Box, Kruhový Trénink, Pilates, Pump Fx, Silový Trénink, Tabata, Trx, Trx Core, Workout).

Cena: Měsíční členství od 1100 Kč.

Adresa: AZ Fitness Brno, Pražákova 1008/69, 639 00 Brno

Web: http://www.azfitnessbrno.cz/

ELITE Wellness & Fitness centrum

ELITE je spojením relaxačního wellness s vodními programy a fitness centra s velkým množstvím tréninků (Posilovna, TRX, Pilates, Bodyform, Bosu Core, Balls, Pump FX, Indoor Cycling, Kruhový trenink, Zdravá záda, Yoga, Aqua Aerobik).

Cena: Měsíční permanentka od 1450 Kč

Adresa: ELITE Wellness & Fitness centrum, Husova 16, 602 00 Brno

Web: http://www.elitewellnessfitness.cz/

Fitness Centrum Velký Průvan

Fitness Centrum Velký Průvan disponuje společnou smíšenou posilovnou a samostatnou dámskou posilovnou. Skupinové lekce – BodyFit, Pilates, Zumba, Kalanetika, Jóga, Fit Core, BodyBall, TRX.

Cena: Měsíční permanentka od 500 Kč

Adresa: Fitness Centrum Velký Průvan, Víděňská 77, 639 00 Brno

Web: http://velkypruvan.cz/

Spinning&Fitness

Spinning&Fitness se zaměřují na celkovou změnu životního stylu svých klientů. Nabízejí mimo tradičních tréninků a spinningu také tréninkové plány, úpravu jídelníčků a měření na přístrojích In body.

Cena: Úvodní trénink zdarma, měsíční členství od 990 Kč.

Adresa: Spinning&Fitness, Kounicova 20, 602 00 Brno

Web: http://www.spinningafitness.cz/

Fitness Boby

Fitness Boby nabízí sálové lekce (CrossTraining, zdravá záda/pevné břicho, TRX, jógu, fitbalet, sebeobranu, pilates, aerobic), posilovnu a soukromé lekce doplněné o relax zónu se saunou.

Cena: Měsíční permanentka od 950 Kč

Adresa: Fitness Boby, Sportovní 559/2A, 602 00 Brno

Web: http://www.fitnessboby.cz/

beFIT

Dámské fitness studio, kterému nejde jen o cvičení samotné ale i o networking, společné vzdělávání a cestování. Množství skupinových tréninků (Jumping, TRX, BodyPump, BodyAttack, BodyCombat, BodyBalance, Shbam, CX Worx, GRIT).

Cena: Měsíční členství od 1190 Kč.

Adresa: beFIT, Lidická 81, 602 00 Brno

Web: http://www.befitbrno.cz/

Mišmaš Fitness

Mišmaš fitness s kardio zónou, dva sály na aerobní i jiné hromadné sportovní aktivity. Nabízejí také několik osobních trenérů, kteří se zaměřují na různé tréninky a cíle.

Cena: Měsíční permanentka od 680 Kč.

Adresa: Mišmaš Fitness, Gajdošova 7, 615 00 Brno

Web: http://mismasfitness.cz/

Power Fitness

Power Fitness nabízí osobního trenéra v ceně vstupu. Mimo Power Plate a Vacushape také skupinové lekce (TRX, Power Kruháč, Tabata, Problémové partie).

Cena: kardio zóna zdarma pro klienty, vstup od 110 Kč

Adresa: Power Fitness, Pekařská 391/25, 602 00 Brno

Web: http://www.powerplatebrno.cz/

Bodyactive studio Fitness

Široká nabídka skupinových lekcí – Active, Spinning, Walking, EMS trénink, Power Jóga, Pilates, Step, Bosu, TRX, TBW.

Cena: Měsíční neomezený vstup 1460

Adresa: Bodyactive studio Fitness, Palackého třída 45, 612 00 Brno

Web: http://www.bodyactivestudio.cz/

Friends Fitness

Friends Fitness, tak jako Power Fitness, nabízí Power plate a Vacushape. V nabídce najdete i mnoho lekcí (FIT H.E.A.T., TRX, Jumping (s posilováním), Friends Hell, Tygr mix, Power Yoga, Core+Technika, Zdravá záda, Pevné bříško). Nabídka je rozšířená i o nutriční poradenství.

Cena: Měsíční permanentka 1290 Kč

Adresa: Friends Fitness, Arbesova 12, 638 00 Brno

Web: http://www.friendsfit.cz/

Yoga Brno

Klasická, Hot Yoga a další formy yogy. Studio Yoga Brno také pořádá školu yogy s mnoha workshopy.

Cena: Lekce od 110 Kč

Pobočky:

 • Studio Zábrdovická, Zábrdovická 2, 615 00 Brno
 • Studio Dobrák, Dobrovského 96/29, 615 00 Brno

Web: http://www.yogabrno.cz/

Fitness Evy Šabatové

Posilovna pro muže i ženy. Různé typy aerobního cvíčení (Aerobic, Step – Ae, P-class, Kondiční Cvičení, Body Forming, Intenzivní Posilovací Hodina, Pilates, Power Joga, Core – Stretch, Bosu, Flowtonic, Kruhový Trénink).

Cena: Měsíční permanentka 750 Kč

Adresa: Fitness Evy Šabatové, Horníkova 34, 628 00 Brno

Web: http://www.fitnessevysabatove.cz/

Obchody se zdravou výživou

Zdravka Hybešova

Prodejna zdravé výživy a farmářských produktů. Široký sortiment BIO farmážských mléčných výrobků.

Adresa: Zdravka Hybešova, Hybešova 22, 602 00 BrnoHybešova 22, 602 00 Brno

Web: https://www.facebook.com/zdravkahybeska

Brána ke zdraví

Potraviny a produkty šetrné nejen k lidskému tělu, ale také k životnímu prostředí. Bio zelenina, Bezlepková dieta, Dia výrobky, RAW, Fair trade zboží, čaje, bylinky, ekologické čistící prostředky, přírodní kosmetika. Produkty vhodné pro makrobiotické vaření. Možnost bezobalového prodeje.

Pobočky:

 • Brána ke zdraví s mini kavárnou, Orlí 17, 602 00 Brno
 • Brána ke zdraví, Bánskobystrická 176, 621 00 Brno

Web: http://branakezdravi.cz/

Zdravá výživa na Údolní

Biobedýnky, RAW potraviny, BIO maso a vejce. Hotová jídla, těstoviny, nápoje. Prodejna a výdejní místo značky Mixit. Prodej EKO drogerie a přírodní kosmetiky.

Adresa: Zdravá výživa na Údolní, Údolní 32, 602 00 Brno

Web: http://www.zdravavyziva-udolni.cz/

Zdravý život

Prodejna zdravé výživy a bioportavin. Prodej čajů Sonnentor. Možnost objednání zdravých dortů (Všechny dorty jsou celozrnné, slazené obilnými slady a ovocem. Neobsahují jednoduchý cukr, vejce, živočišné tuky ani chemické konzervanty a jiná zlepšovadla).

Adresa: Zdravý život, Lidická 26, 602 00 Brno

Web: http://www.zzbrno.cz/

Zdravá výživa 3 lístek

Prodejna Zdravá výživa 3 lístek nabízí velký sortiment chlazených potravin. Superpotraviny, pochutiny, byliny a kosmetika.

Adresa: Zdravá výživa 3 lístek, Štefánikova 23, 602 00 Brno

Web: http://www.3listek.cz/

Zdravá výživa aneb škopek není všechno

Prodej biopotravin, bezlepkových produktů, raw, superpotravin, čerstvého pečiva celozrného, potravin bez lepku, široký výběr chlazených produktů nejen bez laktózy, dále sezonní bio ovoce a zeleniny a velký výběr 100% přírodní kosmetiky.

Adresa: Zdravá výživa aneb škopek není všechno, Cimburkova 4, 612 00 Brno

Web: http://www.ebiopotraviny.cz/

Zdravá výživa Javor

Zdravá výživa, bio potraviny a kosmetika. Bio oleje, semínka, luštěniny, obiloviny, ořechy a suché plody.

Pobočky:

 • Zdravá výživa Javor, Náměstí 28. dubna 2, 635 00 Brno
 • Zdravá výživa Javor, Veslařská 36, 637 00 Brno

Web: http://www.zdrava-vyziva-brno.cz/

Zdraví s chutí

Spolupráce s lokálními dodavateli, šíroký sortiment raw stravy, vegan, potravin pro diabetiky. Nabízejí více než 4000 produktů zdravé výživy, biokosmetiky, ekodrogerie a doplňků stravy.

Adresa: Zdraví s chutí, Naměstí Svobody 9, 602 00 Brno

Web: http://www.zdravischuti.cz/

Sklizeno

Rozšířená síť prodejen s dobrým jídlem. Každá z prodejen má trochu jiný sortiment na základě lokálních dodavatelů. V každé ale najdete maso, uzeniny, mléčné výrobky, pečivo a mnoho dalšího. Nechybí ani produkty vlastní výroby určené k okamžité konzumaci a cukrářské výrobky.

Pobočky:

 • Sklizeno, U Dálnice 777, 664 42 Modřice
 • Sklizeno, Ve Vaňkovce 1, 602 00 Brno
 • Sklizeno, Radnická 376/11, 602 00 Brno
 • Sklizeno, Netroufalky 770, 625 00 Brno
 • Sklizeno, Josefská 14, 602 00 Brno
 • Sklizeno, Říčanská 970/23, 641 00 Brno
 • Sklizeno, Masarova 2407/7, 628 00 Brno
 • Sklizeno, Křídlovická 47, 603 00 Brno
 • Sklizeno, Palackého třída 93, 612 00 Brno

Web: https://www.sklizeno.cz/

Bystrcké farmářské trhy

Nepravidelné nedělní trhy se stálými prodejci od 8h do 12h. Široký sortiment farmářských produktů a ručně vyrobených výrobků.

Adresa: Bystrcké farmářské trhy, Přístavní 38, 635 00 Brno

Web: http://www.farmarsketrhyvbystrci.cz/

Farmářské pochoutky

Kamenná prodejna v budově Hlavního nádraží. Potraviny bez náhražek, chemie, dlouhého transportu a skladování. Čerstvé výrobky z farem v regionu Jižní Moravy.

Adresa: Farmářské pochoutky, Nádražní 1, 602 00 Brno

Web: http://www.farmarske-pochoutky.cz/

Vinohradské trhy

Trhy pořádané většinou jednou měsíčně v sobotu dopoledne.

Adresa: Vinohradské trhy, Velkopavlovická 25, 628 00 Brno

Web: https://www.facebook.com/trhyvinohradybrno

Starolískovecké farmářské trhy

Nepravidelné sobotní trhy. Kvalitní farmářské sýry, maso a uzeniny od moravských statkářů, zelenina, řemeslné výrobky. Lokální produkty od farmářů a pěstitelů z okolí.

Adresa: Starolískovecké farmářské trhy, parkoviště při zastávce Osová, Brno

Web: http://www.zivyliskovec.eu/16-staroliskovecke-farmarske-trhy

Dobrej Špajz

Prodejna s farmářskými potravinami. V Dobrém Špajzu můžete zakoupit mléčné výrobky, maso, uzeniny, čerstvá vejce od slepic ze dvora, sezónní ovoce a zeleninu, čerstvé pečivo, piva z malých pivovarů a mnoho dalšího.

Pobočky:

 • Dobrej Špajz, Marie Steyskalové 2, 616 00 Brno
 • Dobrej Špajz, Pekařská 2, 602 00 Brno

Web: http://www.dobrejspajz.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Vitalité Zdravý Restaurant

Vitalité Zdravý Restaurant vaří především ze zeleniny, bez chemických náhražek a polotovarů a s nízkou kalorickou hodnotou z čerstvých a kvalitních surovin. Restaurace nabízí i dovoz jídel pro firmy a větší akce.

Pobočky:

 • Vitalité Zdravý Restaurant, Lidická 2006/26, 602 00 Brno
 • Vitalité Zdravý Restaurant, Nové sady 996/25, 602 00 Brno

Web: http://www.vitalite.cz/

Avatár

Jediná vegetariánská, bez alkoholová a nekuřácká restaurace v Brně a okolí. Vybírat můžete i z veganských a bezlepkových jídel. Upřednostňují lokální a vypěstované produkty a místní suroviny. 

Adresa: Avatár, Mendlovo náměstí 10, 603 00 Brno

Web: http://www.avatarbrno.cz

Rebio

Bio restaurace zaměřená na zdravý životní styl. Restaurace jsou samoobslužné a tak si sami vybíráte, na co máte právě chuť a co si chcete dát.

Pobočky:

Restaurace Vegalité

Veganská a vegetariánská restaurace a hudební klub. Vaří si dvě vlastní piva. V restauraci na požádání připravují i bezlepkové pokrmy.

Adresa: Restaurace Vegalité, Slovákova 10, 602 00 Brno

Web: http://vegalite.cz/

Ponava Cafe

Podnik v lužáneckém parku nabízející bezlepkové, vegetariánské i jiné pokrmy. Maso sice nevaří, ale podávají i masové pochutiny.

Adresa: Ponava Cafe, Lužánecká 3, 602 00 Brno

Web: http://ponava.cafe/

Be Fresh

Be Fresh je zdravý fastfood v centru Brna. Podávají polévky, džusy, saláty, tortily. Ať už jste vegetarián, vegan, vitarián, celiak nebo zastánce paleo, v Be Fresh pro vás rádi uvaří.

Adresa: Be Fresh, Josefská 5, 602 00 Brno

Web: http://be-fresh.cz/

Haribol

Vegetariánská jídelna. Jejich klienty jsou z velké části nevegetariáni, kteří jsou vždy mile překvapeni z místní kuchyně.

Adresa: Haribol, Lužánecká 4, 602 00 Brno

Web: http://www.haribol.cz/

Bio Bistro Spirála

Bistro s bio nabídkou. Polední menu, zeleninové speciality, plněné bagety, domácí pečivo. Bez chemických látek.

Adresa: Bio Bistro Spirála, Malátova 2, 612 00 Brno

Web: http://www.bio-restaurace.cz/

Secret of Raw

Secret of Raw nabízí širokou nabídku dortů, dezertů, jídel a nápojů připravených dle zásady raw food. Bez lepku, laktózy a cukru.

Adresa: Secret of Raw, Lidická 1023/63c, 602 00 Brno

Web: http://www.secretofraw.cz/

Raw with Love

Brněnská raw cukrárna. Všechny produkty jsou raw, vegan, bez rafinovaného cukru a lepku. Výroba dortů na objednávku.

Adresa: Raw with Love, Anenská 7, 602 00 Brno

Web: http://www.rawwithlovebrno.com/

Forky's

Bistro, které veškeré jídlo připravuje pouze z čistě rostlinných surovin. Nabízí také veganské speciality z celého světa.

Adresa: Forky's, Jezuitská 6/1, 602 00 Brno

Web: http://www.forkys.cz/

Vegg-Go

Zdravý fastfood s nabídkou burgerů, salátů, polévek a dezertů. Vegetariánské, z čerstvých a kvalitních surovin.

Adresa: Vegg-Go, Masarykova 413/34, 602 00 Brno

Web: http://vegg-go.com/

Ugo

Uga nabízí především ovocné a zeleninové koktejly. S Salateriích potom najdete i saláty, polévky a teplá jídla. Používají zajímavé a netradiční ingredience i kombinace surovin a chutí.

Pobočky:

 • Ugo, Nádražní 418, 602 00 Brno
 • Ugo, Nádražní 681/2a, 602 00 Brno
 • Ugo Salaterie, Náměstí Svobody 87/18, 602 00 Brno
 • Ugo, Holandská 8, 693 00 Brno
 • Ugo Salaterie, Netroufalky 770, 625 00 Brno
 • Ugo, Skandinávská 2, 619 00 Brno
 • Ugo Salaterie, U Dálnice 777, 664 42 Modřice

Web: http://ugo.cz/

Fruitisimo

Fruitisimo je ovocný bar. V nabídce najdete ovocné a zeleninové koktejly, zmrzlinu, dezerty a zdravé svačinky.

Pobočky:

 • Fruitisimo, Ve Vaňkovce 462/1, 602 00 Brno
 • Fruitisimo, U Dálnice 777, 664 42 Modřice
 • Fruitisimo, Netroufalky 770, 625 00 Brno

Web: https://fruitisimo.cz/

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Krabičková strava složená z pěti porcí nutričně vyvážených jídel z kvalitních surovin je snadnou cestou, jak se přiblížit svému cíli. Vybrat si můžete programy bez mléčných výrobků, bez cukru, pro mámy a speciálně upravené pro sportovně aktivní lidi. Každý jídelníček je ovlivněn i cílem, jakého chcete dosáhnout. Jídla jsou rozvážena 5x týdně.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-brno

Linie Box

Krabičková dieta pro všechny, kteří chtějí hubnout nebo si jen váhu udržet. Všechny programy připravují i pro diabetiky. Nabízejí zkušební týden za zvýhodněnou cenu.

Způsob dodání: dovoz v neděli večer

Osobní odběr: Kolejní 14, Brno

Web: https://www.liniebox.cz/

Zdravá dieta

Zdravá dieta nabízí výběr ze čtyř programů: celodenní menu, dopolední menu, oběd a večeře, odpolední menu. Nabízejí zkušební týden za zvýhodněnou cenu.

Způsob dodání: rozvoz vždy na dva dny dopředu ve večerních hodinách

Osobní odběr: Modřice – Hotel Gregor

Web: http://www.zdravadieta.net/

Pepe Food&Gym

Krabičková dieta, která vznikla, jako služba navíc pro klienty fitness centra. Dnes nabízí 6 stravovacích programů: Hubnutí, Nabírání svalové hmoty, Udržovací, Sacharidové vlny, Individuální, Výběr konkrétních jídel.

Způsob dodání: dovoz do práce nebo domů ráno nebo odpoledne

Osobní odběr: Škrobárenská 1, Brno

Web: https://www.pepegym.cz/

Freshbox

Freshbox nabízí rozvor zdravých obědů. Vybrat si můžete ze čtyř různých menu a podle kalorických hodnot od 1400kJ až po 2600kJ.

Způsob dodání: rozvoz v dopoledních hodinách

Osobní odběr: Jarní 50, Maloměřice

Web: http://www.freshbox.cz/

Pohodlná Dieta

Redukce, Standart, Aktiv, Sport. Programy jsou rozdělené pro muže a ženy, podle chtěného výsledku. Jde o jeden jídelníček modifikovaný podle potřeb klienta.

Způsob dodání: den předem v odpoledních hodinách nejen po Brně

Web: http://www.pohodlna-dieta.cz/

Dieta do domu

Vybrat si můžete ze čtyř programů: Fit, Gurmán, Detox a Mini, dále upravovaných podle denní aktivity a pohlaví. Můžete využít možnost telefonické nebo osobní konzultace.

Způsob dodání: rozvoz v ranních hodinách na daný den nebo večer na den následující

Osobní odběr: Joštova 4, Brno

Web: http://dietadodomu.cz/

Ira's Boxes

Krabičková dieta zaměřená na hubnutí. Při vstupním pohovoru je možnost jídelníček upravit podle chutí klienta a jeho cílům.

Způsob dodání: rozvoz v ranních hodinách na daný den nebo večer na den následující

Osobní odběr: Štursova 63, Brno nebo Mazaný anděl, Šilingrovo nám. 4/5, Brno

Web: http://www.irasboxes.cz/

Fitness Food Menu

Součástí programu je přizpůsobení výsledné kalorické hodnoty pomocí individuálního Fitness Food Menu. Nabízí Vegetariánské menu, menu pro diabetiky, individuální menu a standardní plán.

Způsob dodání: rozvoz ve večerních hodinách

Web: http://www.ffmenu.cz/

Diet Fresh Menu

Pyšní se výrobou domácích produktů a spoluprací s místními dodavateli. Programy nabízí dva: Hubnutí a Udržení váhy jak pro ženy, tak pro muže.

Způsob dodání: rozvor v odpoledních hodinách na následující den

Osobní odběr: několik míst po celém Brně

Web: http://www.dietfreshmenu.cz/

Dietalinie

Rodinná firma, používá čerstvé potraviny, etické přísady, špičkového šéfkuchaře a odborníky na výživu. Nabízí programy: Redukce, Fit, Sport, ActiveSport, Mama, Diabetes, Celiak, Non-Lactose, Vegetarian, Baby Snack, Lunch, Individuální program a Detox.

Způsob dodání: rozvoz po domluvě

Web: http://www.dietalinie.cz/

Je v Brně podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

Share via
Send this to a friend