BezHladovění.cz

Ústí nad Labem

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Ústí nad Labem

Podívejte se:

Výživové poradenství

Svět zdraví

Svět zdraví zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Svět zdraví, Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-naturen-usti-nad-labem

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce  doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Fabiána Pulíře 4, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-usti-nad-labem-fabiana-pulire/

Centrum podpory zdraví

Centrum podpory zdraví je zaměřené na poradenství v oblasti výživy a pohybu. Vytvářejí jídelníčky pro klienty s nadváhou, na úpravu vysokého cholesterolu a krevního tlaku i pro pacienty trpící cukrovou či dnou. Zároveň pravidelně pořádají skupinové lekce Pilates, Cvičení pro seniory a Cvičení na velkých míčích.

Cena: Vstupní konzultace 500 Kč

Adresa: Centrum podpory zdraví, Veleslavínova 3108/14, 400 11 Ústí nad Labem

Web: http://cepoz.cz/

Zuzana Hroudová

Nutriční a výživová poradkyně Zuzana Hroudová vám poradí se správným složením stravy, vytvořením jídelníčku i s tím, jak do každého dne zařadit nějakou pohybovou aktivitu, abyste dosáhli vytoužené postavy i dobrého zdraví.

Cena: Vstupní konzultace 690 Kč

Adresa: Zuzana Hroudová, Masarykova 230, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://www.hubnuzhubnu.cz/

Mgr. Tereza Boháčková

Paní Boháčková si zakládá na individuálním přístupu, aby svým klientům mohla pomoci s redukcí váhy, a to pomocí běžně dostupných potravin (bez výživových doplňků a chemikálií). Jídelníčky tvoří tak, aby se skládaly ze zdravých a chutných potravin, byly pestré a pomohly klientům udržet si štíhlou linii. Toho jim pomáhá docílit také doporučením vhodné fyzické aktivity a pořádáním Kurzů zdravého snižování nadváhy.

Cena: Vstupní konzultace 400 Kč

Adresa: Mgr. Tereza Boháčková, Lidického náměstí 3, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://vyzivavusti.cz/

Mgr. Sabina Kubalová

Kromě ryze individuálního přístupu si paní Sabina Kubalová zakládá také na tom, aby její klienti zdravé stravování pochopili a po skončení programu si byli schopni sami spravovat svůj jídelníček. Mimo jiné vám pomůže s nákupy, vařením a se zařazením zdravého stravování do vašeho denního režimu.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Mgr. Sabina Kubalová, Resslova 10, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://www.mojezdravakuchyne.cz/

Ing. Karla Růžičková

Výživový poradce, lektorka břišních tanců. Používá úpravu životosprávy – s využitím klasických i alternativních potravin, pomocí výživových doplňků, odkyselovacích procedur, případně i biorezonančního působení (harmonizace, odstraňování blokád, podpora hubnutí, odvykání kouření). Kombinaci jednotlivých složek domlouvá na míru.

Adresa: Ing. Karla Růžičková, Stará 90, 400 11 Ústí nad Labem

Cena: Vstupní konzultace 500,- Kč

Web: http://www.revitalizacni-centrum.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: První týden zdarma, měsíční členství od 666 Kč.

Adresa: Contours, Dlouhá 1/12, 400 01 Ústí nad Labem

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-usti-nad-labem/

Fitness Factory

Plně vybavené fitness, které disponuje cardio zónou s běžeckými trenažéry, elipticaly a rotopedy, činkovou zónou s jednoručními činkami do 60 kg a také FIGHT & CROSS zónou se speciálními odhozovými plochami a bumpery. Můžete zde využít služeb osobního trenéra.

Cena: Měsíční členství od 600 Kč

Adresa: Fitness Factory, Svojsíkova 50, 400 11 Ústí nad Labem

Web: http://www.factoryfitness.cz/

REGEN klub

Široká nabídka skupinových lekcí (spíše pro ženy) jako bosu, zumba, kruhový trénink, aerobic class, pilates, cvičení na velkém míči, stepy, slimbox, bodystyling, bodyform a cvičení pro seniory (55+). Pravidelně pořádají sportovní a relaxační víkendové pobyty.

Cena: Jedna lekce od 70 Kč

Adresa: REGEN klub, Výstupní 2, 400 11 Ústí nad Labem

Web: http://www.regen.cz/

Fitness/Solar

Centrum disponuje posilovnou, která je vybavena posilovacími stroji značky KETTLER a  uspokojí jak začátečníky, tak i pokročilé cvičence. Pořádají především skupinové lekce – Aerobic, Bodystyling, Step Aerobic, Pilates, Jogalates, Ashtanga Jóga.

Cena: Liší se dle jednotlivých lekcí, jedna lekce od 70 Kč

Adresa: Fitness/Solar, Ke Hradu 843/2, 400 03 Ústí nad Labem

Web: http://www.fitness-usti.cz/

SIA multifunkční centrum

SIA multifunkční centrum disponuje cvičebním sálem, kde probíhají lekce Dance Fitness, Cvičení na velkých míčích a bodystylingu, Cvičení XXL a Hravé jógy pro děti. Je tu také dětská herna s kavárničkou, kde pohlídají vaše děti po celou dobu vašeho cvičení.

Cena: Jedna lekce od 55 Kč

Adresa: SIA multifunkční centrum, Gagarinova 2753/19, 400 11 Ústí nad Labem

Web: http://siacentrum.cz/

Obchody se zdravou výživou

Zdravá výživa – Club vital

Prodejna a e-shop s produkty zdravé výživy, které jsou převážně zaměřené na odkyselení organismu. Součástí nabídky jsou například luštěniny, semena a ořechy, řasy, zásadotvorné přílohy, ochucovadla, zásadité směsi do koupele, minerální doplňky, odkyselovací čaje a také knihy, které s touto tématikou souvisí.

Adresa: Zdravá výživa – Club vital, Hradiště 10, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://www.club-vital.cz/

Severočeské farmářské trhy

Osvědčená nabídka tradičních produktů, jako například uzenářského zboží a pekařských výrobků, a se začátkem sezóny i ovoce a zeleniny. Vše pochází od prověřených farmářů a zemědělců z České republiky. Trhy se konají každé úterý a čtvrtek od 8:00 do 16:00.

Adresa: Severočeské farmářské trhy, Mírové náměstí, Ústí nad Labem

Web: http://www.severoceskefarmarsketrhy.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Bistro Bonvián

Stálá nabídka Bistra Bonviván se skládá především z baget, sendvičů, wrapů a salátů, do kterých si můžete navolit suroviny dle vašich chutí a představ. Do 11 hodin sem můžete zajít i na snídaňové menu, například omeletu, jogurt s ovocem či vajíčka, nebo obědové menu složené z polévky hlavního jídla a dezertu.

Adresa: Bistro Bonvián, Vinařská 1014/2, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://www.bonvivan.cz/

Vegg-Go

Vegetariánský a veganský “fast-food” řetězec s nabídkou polévek, salátů, burgerů, tortil, sendvičů, sladkých tyčinek a sušenek, limonád a rostlinných nápojů.

Adresa: Vegg-Go, U Fortny 49/10, 746 01 Opava

Web: http://www.vegg-go.com/

Krabičkové diety

Fitness Food Menu

Společné i individuální denní menu skládající se ze snídaně, dopolední a odpolední svačiny, oběda a večeře. Jídelníček je zaměřený na nutričně bohaté stravování a především na doplnění mikronutrientů jako vitaminů a minerálů.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: http://www.ffmenu.cz/

Zdravé stravování

Poskytují širokou nabídku běžných denních jídelníčků (Pro Zdraví, Salát +, Pro mámy, Bez Masa, Lakto -) i jídelníčků pro sportovce (Protein +, Fit +). V nabídce je i speciální krátkodobý program Detox Pro. Na všechny jídelníčky lze aplikovat výjimku “Bez cukru”, která je vhodná i pro diabetiky.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-usti-nad-labem

Krabičková dieta Praha

Můžete si vybrat z několika programů  – Dieta, Linie, Fit, Fitness, Maminka (pro ženy v těhotenství), které se dále liší dle počtu jídel a dnů, ve které si přejete krabičky odebírat. Programy jsou lehce odlišné pro muže a ženy a jejich ceny se liší dle doby, na kterou si dietu objednáte, a podle denního příjmu kalorií. Nabízejí také programy pro bezlepkovou dietu a s nízkým obsahem laktózy.

Výdejní místo: pouze rozvoz

Web: http://krabickovadietapraha.cz/

Vitalbox

Nabízejí několik stravovacích programů – Six Pack Diet (hubnutí), Keep Fit (udržení váhy), Muscle Gain (nabírání svalové hmoty) a Carbs Tsunami (cyklování sacharidů). Mimo ně si můžete objednat pouze oběd a večeři nebo snídani a svačinu. Jídelníček je jednotný, rozdíl je ve velikosti porcí, které se liší podle pohlaví, věku, váhy a zvoleného programu.

Výdejní místo: Čerpací stanice MOL, Děčínská, Ústí nad Labem

Web: http://www.vitalbox.cz/

Chutné krabičky

Nabízejí jednotný jídelníček, který se skládá ze snídaně, dopolední svačiny, oběda, odpolední svačiny a večeře. Velikost porcí je individuální. Rozvoz zdarma.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: http://www.chutnekrabicky.cz/

Je v Ústí nad Labem podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.