BezHladovění.cz

Ústí nad Labem

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Ústí nad Labem

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Nutriadapt, Špitálské náměstí 3517/1a, 400 01 Ústí nad Labem

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-naturen-usti-nad-labem

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce  doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Fabiána Pulíře 4, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-usti-nad-labem-fabiana-pulire/

Centrum podpory zdraví

Centrum podpory zdraví je zaměřené na poradenství v oblasti výživy a pohybu. Vytvářejí jídelníčky pro klienty s nadváhou, na úpravu vysokého cholesterolu a krevního tlaku i pro pacienty trpící cukrovou či dnou. Zároveň pravidelně pořádají skupinové lekce Pilates, Cvičení pro seniory a Cvičení na velkých míčích.

Cena: Vstupní konzultace 500 Kč

Adresa: Centrum podpory zdraví, Veleslavínova 3108/14, 400 11 Ústí nad Labem

Web: http://cepoz.cz/

Zuzana Hroudová

Nutriční a výživová poradkyně Zuzana Hroudová vám poradí se správným složením stravy, vytvořením jídelníčku i s tím, jak do každého dne zařadit nějakou pohybovou aktivitu, abyste dosáhli vytoužené postavy i dobrého zdraví.

Cena: Vstupní konzultace 690 Kč

Adresa: Zuzana Hroudová, Masarykova 230, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://www.hubnuzhubnu.cz/

Mgr. Tereza Boháčková

Paní Boháčková si zakládá na individuálním přístupu, aby svým klientům mohla pomoci s redukcí váhy, a to pomocí běžně dostupných potravin (bez výživových doplňků a chemikálií). Jídelníčky tvoří tak, aby se skládaly ze zdravých a chutných potravin, byly pestré a pomohly klientům udržet si štíhlou linii. Toho jim pomáhá docílit také doporučením vhodné fyzické aktivity a pořádáním Kurzů zdravého snižování nadváhy.

Cena: Vstupní konzultace 400 Kč

Adresa: Mgr. Tereza Boháčková, Lidického náměstí 3, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://vyzivavusti.cz/

Mgr. Sabina Kubalová

Kromě ryze individuálního přístupu si paní Sabina Kubalová zakládá také na tom, aby její klienti zdravé stravování pochopili a po skončení programu si byli schopni sami spravovat svůj jídelníček. Mimo jiné vám pomůže s nákupy, vařením a se zařazením zdravého stravování do vašeho denního režimu.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Mgr. Sabina Kubalová, Resslova 10, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://www.mojezdravakuchyne.cz/

Ing. Karla Růžičková

Výživový poradce, lektorka břišních tanců. Používá úpravu životosprávy – s využitím klasických i alternativních potravin, pomocí výživových doplňků, odkyselovacích procedur, případně i biorezonančního působení (harmonizace, odstraňování blokád, podpora hubnutí, odvykání kouření). Kombinaci jednotlivých složek domlouvá na míru.

Adresa: Ing. Karla Růžičková, Stará 90, 400 11 Ústí nad Labem

Cena: Vstupní konzultace 500,- Kč

Web: http://www.revitalizacni-centrum.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: První týden zdarma, měsíční členství od 666 Kč.

Adresa: Contours, Dlouhá 1/12, 400 01 Ústí nad Labem

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-usti-nad-labem/

Fitness Factory

Plně vybavené fitness, které disponuje cardio zónou s běžeckými trenažéry, elipticaly a rotopedy, činkovou zónou s jednoručními činkami do 60 kg a také FIGHT & CROSS zónou se speciálními odhozovými plochami a bumpery. Můžete zde využít služeb osobního trenéra.

Cena: Měsíční členství od 600 Kč

Adresa: Fitness Factory, Svojsíkova 50, 400 11 Ústí nad Labem

Web: http://www.factoryfitness.cz/

REGEN klub

Široká nabídka skupinových lekcí (spíše pro ženy) jako bosu, zumba, kruhový trénink, aerobic class, pilates, cvičení na velkém míči, stepy, slimbox, bodystyling, bodyform a cvičení pro seniory (55+). Pravidelně pořádají sportovní a relaxační víkendové pobyty.

Cena: Jedna lekce od 70 Kč

Adresa: REGEN klub, Výstupní 2, 400 11 Ústí nad Labem

Web: http://www.regen.cz/

Fitness/Solar

Centrum disponuje posilovnou, která je vybavena posilovacími stroji značky KETTLER a  uspokojí jak začátečníky, tak i pokročilé cvičence. Pořádají především skupinové lekce – Aerobic, Bodystyling, Step Aerobic, Pilates, Jogalates, Ashtanga Jóga.

Cena: Liší se dle jednotlivých lekcí, jedna lekce od 70 Kč

Adresa: Fitness/Solar, Ke Hradu 843/2, 400 03 Ústí nad Labem

Web: http://www.fitness-usti.cz/

SIA multifunkční centrum

SIA multifunkční centrum disponuje cvičebním sálem, kde probíhají lekce Dance Fitness, Cvičení na velkých míčích a bodystylingu, Cvičení XXL a Hravé jógy pro děti. Je tu také dětská herna s kavárničkou, kde pohlídají vaše děti po celou dobu vašeho cvičení.

Cena: Jedna lekce od 55 Kč

Adresa: SIA multifunkční centrum, Gagarinova 2753/19, 400 11 Ústí nad Labem

Web: http://siacentrum.cz/

Obchody se zdravou výživou

Zdravá výživa – Club vital

Prodejna a e-shop s produkty zdravé výživy, které jsou převážně zaměřené na odkyselení organismu. Součástí nabídky jsou například luštěniny, semena a ořechy, řasy, zásadotvorné přílohy, ochucovadla, zásadité směsi do koupele, minerální doplňky, odkyselovací čaje a také knihy, které s touto tématikou souvisí.

Adresa: Zdravá výživa – Club vital, Hradiště 10, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://www.club-vital.cz/

Severočeské farmářské trhy

Osvědčená nabídka tradičních produktů, jako například uzenářského zboží a pekařských výrobků, a se začátkem sezóny i ovoce a zeleniny. Vše pochází od prověřených farmářů a zemědělců z České republiky. Trhy se konají každé úterý a čtvrtek od 8:00 do 16:00.

Adresa: Severočeské farmářské trhy, Mírové náměstí, Ústí nad Labem

Web: http://www.severoceskefarmarsketrhy.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Bistro Bonvián

Stálá nabídka Bistra Bonviván se skládá především z baget, sendvičů, wrapů a salátů, do kterých si můžete navolit suroviny dle vašich chutí a představ. Do 11 hodin sem můžete zajít i na snídaňové menu, například omeletu, jogurt s ovocem či vajíčka, nebo obědové menu složené z polévky hlavního jídla a dezertu.

Adresa: Bistro Bonvián, Vinařská 1014/2, 400 01 Ústí nad Labem

Web: http://www.bonvivan.cz/

Vegg-Go

Vegetariánský a veganský “fast-food” řetězec s nabídkou polévek, salátů, burgerů, tortil, sendvičů, sladkých tyčinek a sušenek, limonád a rostlinných nápojů.

Adresa: Vegg-Go, U Fortny 49/10, 746 01 Opava

Web: http://www.vegg-go.com/

Krabičkové diety

Fitness Food Menu

Společné i individuální denní menu skládající se ze snídaně, dopolední a odpolední svačiny, oběda a večeře. Jídelníček je zaměřený na nutričně bohaté stravování a především na doplnění mikronutrientů jako vitaminů a minerálů.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: http://www.ffmenu.cz/

Zdravé stravování

Poskytují širokou nabídku běžných denních jídelníčků (Pro Zdraví, Salát +, Pro mámy, Bez Masa, Lakto -) i jídelníčků pro sportovce (Protein +, Fit +). V nabídce je i speciální krátkodobý program Detox Pro. Na všechny jídelníčky lze aplikovat výjimku “Bez cukru”, která je vhodná i pro diabetiky.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-usti-nad-labem

Krabičková dieta Praha

Můžete si vybrat z několika programů  – Dieta, Linie, Fit, Fitness, Maminka (pro ženy v těhotenství), které se dále liší dle počtu jídel a dnů, ve které si přejete krabičky odebírat. Programy jsou lehce odlišné pro muže a ženy a jejich ceny se liší dle doby, na kterou si dietu objednáte, a podle denního příjmu kalorií. Nabízejí také programy pro bezlepkovou dietu a s nízkým obsahem laktózy.

Výdejní místo: pouze rozvoz

Web: http://krabickovadietapraha.cz/

Vitalbox

Nabízejí několik stravovacích programů – Six Pack Diet (hubnutí), Keep Fit (udržení váhy), Muscle Gain (nabírání svalové hmoty) a Carbs Tsunami (cyklování sacharidů). Mimo ně si můžete objednat pouze oběd a večeři nebo snídani a svačinu. Jídelníček je jednotný, rozdíl je ve velikosti porcí, které se liší podle pohlaví, věku, váhy a zvoleného programu.

Výdejní místo: Čerpací stanice MOL, Děčínská, Ústí nad Labem

Web: http://www.vitalbox.cz/

Chutné krabičky

Nabízejí jednotný jídelníček, který se skládá ze snídaně, dopolední svačiny, oběda, odpolední svačiny a večeře. Velikost porcí je individuální. Rozvoz zdarma.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: http://www.chutnekrabicky.cz/

Je v Ústí nad Labem podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

Share via
Send this to a friend