BezHladovění.cz

RECEPT: Smoothie afrodiziakum

Proč čekat na svátek zamilovaných? Hýčkejte sebe i svou drahou polovičku po celý rok, a to nejlépe nápojem plným lásky s obsahem zdraví prospěšných látek. Kromě afrodiziakálních účinků navíc pozitivně působí na činnost trávicího traktu, metabolické funkce i nervový systém. Tak šup na něj!

Smoothie supergreens s afrodiziakálními účinky

Ingredience:

smoothie supergreens s afrodiziakálními účinky

TIP: Získejte 100% bio mix zelených superpotravin Blendea se 100Kč slevou. Stačí při nákupu zadat kód „100usetrim“. Z jednoho balení připravíte až porcí 30 afrodiziakálního smoothie.

Postup:

  1. Všechny ingredience vložte do mixéru a mixujte dohladka.

Počet porcí: 2

Doba přípravy: 5 minut

Přejeme dobrou chuť!

TIP: Dopřejte si směs chlorelly, spiruliny, mladého ječmene a pšenice každé ráno. S čím vším vám pomůže? Čtěte v recenzi Blendea Supergreens.

slevovy-kupon.png

Baví vás žít zdravě? Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout.
Upozornění na nové články, jídelníčky a recepty posíláme 3x týdně (po, st, pá). Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit.
Mgr. Andrea Hrečková

Mgr. Andrea Hrečková

Nejsem kuchařka ani fotografka. Přesto vařím, peču a fotím s láskou a nadšením pro věc. Také věřím ve zdravotní benefity rostlinné stravy v její nejpřirozenější podobě. Mé recepty jsou čistě veganské, někdy raw i bezlepkové, vždy ale plné vitamínů, minerálů, zdravých tuků, komplexních sacharidů a plnohodnotných bílkovin.

reklama
reklama
reklama