BezHladovění.cz

Prostějov

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Prostějově

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Nutriadapt, Olomoucká 3199/1a, 796 00 Prostějov

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-rosa-prostejov

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce  doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Žižkovo nám. 143/12, 796 00 Prostějov

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-prostejov/

Nutrifit

V centru Nutrifit se zaměřují na výživu při hubnutí, onemocnění, v těhotenství, ve stáří, ale i na stravu sportovců nebo dětí. Po měření pomocí přístroje Bodystat a zhodnocení vašich současných stravovacích návyků vám vytvoří jídelníček na míru. Můžete si vybrat z několika zvýhodněných programů – Mini, Klasik, Exklusive a iProgram, které se liší délkou trvání a počtem zahrnutých konzultací.

Cena: Vstupní konzultace 500 Kč

Adresa: Nutrifit, Sadová 4006/28, 796 03 Prostějov

Web: http://www.poradnanutrifit.cz/

Lucie Němcová

Výživová poradkyně Lucie Němcová s vámi zkonzultuje váš dosavadní jídelníček a na základě diagnostické analýzy těla vám sestaví jídelníček, přičemž vám poskytne veškeré instrukce k jeho dodržování. Specializuje se na výživu dětí i dospělých, pomáhá lidem s poruchami příjmu potravy a dokonce vám poradí i s vyvážením vegetariánského jídelníčku.

Cena: Vstupní konzultace 600 Kč

Adresa: Lucie Němcová, Přemyslovka 19, 796 01 Prostějov

Web: http://www.vyziva-nemcova.cz/

Cvičení

PZ Fitness

Centrum je rozdělené na tři zóny – posilovací, činkovou a aerobní, které jsou navíc doplněny o stacionární kola a běžecké pásy.

Cena: Měsíční členství od 405 Kč

Adresa: PZ Fitness, Trávnická 8a, 796 01 Prostějov

Web: http://www.pezetfitness.cz/

Remi Sport

Zdejší prostory disponují posilovnou pro muže i ženy, kde můžete využít rady od přítomného instruktora či instruktorky, a také prostorem vyhrazeným speciálně pro ženy, kde najdete přístroje zkonstruované speciálně pro posilování ženských problematických partií. Najdete tu také aerobní sál, kde probíhají pravidelné lekce aerobiku.

Cena: Měsíční členství od 308 Kč

Adresa: Remi Sport, Českobratrská 13, 796 01 Prostějov

Web: http://www.remisport.cz/

Fitness studio Tommy

Posilovna Fitness studia Tommy funguje již od roku 1997. Je vybavena přístroji, které umožňují posílení všech svalových partií, a je dostupná pro muže i ženy. Začínající klienti mohou zdarma využít služeb trenéra, který jim cviky předvede a poradí s jejich správným provedením.

Cena: Měsíční členství od 416 Kč

Adresa: Fitness studio Tommy, Floriánské nám. 1, 796 01 Prostějov

Web: http://fitnessprostejov.webnode.cz/

FIT Studio www.slim-body.cz

Rekondiční a masážní studio pro ženy vybavené posilovacími přístroji zaměřenými na posilování ženských problematických partií. Kromě klasických trenažérů můžete využít také vibrační plošiny a přístroj VacuShape.

Cena: Jeden vstup od 56 Kč

Adresa: FIT Studio www.slim-body.cz, Drozdovice 4, 796 01 Prostějov

Web: http://slim-body-cz.webnode.cz/

Infitness

Prostějovská pobočka Infitness je rozdělená do fitness, kardio a strečink zóny. Nachází se tu také aerobní sál pro skupinové aktivity jako Alpininng, Power Jogu, TRX, Total Body Workout nebo Kruhový trénink.

Cena: Měsíční členství od 492 Kč

Adresa: Infitness, Újezd 10/4012, 796 01 Prostějov

Web: http://infitness.cz/

Fit klub Linie

Centrum, které pořádá skupinová cvičení převážně pro ženy. V nabídce najdete posilování na závěsném systému, Jump (trampolínky), Zumba, zumba 50+, zumba s posilováním, Bosu + bodyform, bosu posilování, Bodyform, Kruhový trénink, Power joga, Jóga pilates, pilates , Těhotenské a poporodní cvičení, SM – systém (zdravá záda), Cvičení na balónech,  Spinning, Fitness box, Total body workout, Dance aerobik, Břicho express, Břišní pekáč.

Cena: Jeden vstup od 85 Kč

Adresa: Fit klub Linie, Bulharská 1, 796 01 Prostějov

Web: http://www.fitklublinie.cz/

Obchody se zdravou výživou

Jeřabina

Prodejna výrobků zdravé výživy, biopotravin, produktů pro makrobiotiky a vegany, výrobků pro bezlepkovou, nízkobílkovinovou a bezlaktózovou dietu, Fair Trade produktů, ekologických čistících prostředků, kosmetiky, doplňků stravy a literatury. Vždy v úterý odebírají čerstvý kváskový chléb a ve čtvrtek bio zeleninu.

Adresa: Jeřabina, Školní 14, 796 01 Prostějov

Web: http://jerabina.webgarden.cz/

Zdravá výživa

V tomto obchodě můžete vybírat z širokého sortimentu potravin a zboží zdravé výživy, například čerstvého bezlepkového pečiva, koření, kávy a čajů, přírodních doplňků stravy,  superpotravin nebo bylin a bylinných tinktur.

Adresa: Zdravá výživa, Újezd 2166/ 25, 796 01 Prostějov

Web: http://www.centrumesence.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Koza zůstala celá

Vegetariánská a veganská restaurace s nabídkou denního obědového menu, stálou nabídkou salátů i několika zajímavými dezerty. Všechna jídla jsou připravená z kvalitních a čerstvých surovin. Na jídlo si můžete zajít přímo na pobočku, nebo si jej můžete objednat formou rozvozu.

Adresa: Koza zůstala celá, nám. Edmunda Husserla 1634/15, 796 01 Prostějov

Web: http://kozazustalacela.cz/

Krabičkové diety

Krabičky Rozvoz

Podobně jako u Krabek je možné vybírat z několika variant jídelníčků – Celodenní, Dopolední, Odpolední nebo jen snídaně oběd a večeře. Programy se dále liší dle denního příjmu kalorií. Dietu lze přizpůsobit pro diabetiky.

Výdejní místo: pouze rozvoz

Web: http://www.krabicky-rozvoz.cz/

Krabky

Výběr z Celodenního stravovacího programu (snídaně, svačina 1, oběd, svačina 2, večeře), OFFICE Menu (totéž ale bez oběda nebo večeře) nebo programu SOV (snídaně, oběd, večeře). Cena jídelníčku závisí na jeho kalorické stavbě, kterou si u zdejšího výživového poradce můžete nechat stanovit na míru.

Web: http://www.krabky.cz/

Zdravé stravování

Poskytují širokou nabídku běžných denních jídelníčků (Pro Zdraví, Salát +, Pro mámy, Bez Masa, Lakto -) i jídelníčků pro sportovce (Protein +, Fit +). V nabídce je i speciální krátkodobý program Detox Pro. Na všechny jídelníčky lze aplikovat výjimku “Bez cukru”, která je vhodná i pro diabetiky.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-prostejov

Dieta health&life

Domluvíte se na typu diety, způsobu doručovaní a délky programu, po kterou chcete dietu dostávat. Skládá se ze snídaně, svačiny, oběda, druhé svačiny a večeře. Kromě standardního jídelníčku nabízejí i vegetariánské, diabetické a bezlepkové menu, a to bez příplatku.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: http://www.dieta-krabicky.cz/

Fitness Food Menu

Společné i individuální denní menu skládající se ze snídaně, dopolední a odpolední svačiny, oběda a večeře. Jídelníček je zaměřený na nutričně bohaté stravování a především na doplnění mikronutrientů jako vitaminů a minerálů.

Web: http://www.ffmenu.cz/

Je v Prostějově podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

Share via
Send this to a friend