BezHladovění.cz

Plzeň

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Plzni

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Nutriadapt, Zbrojnická 229, 301 00 Plzeň

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-sunrise-plzen

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Pobočky:

Bc. Martina Korejčková, DiS.

Zdravé stravování může být radost a zábava. Nutriční terapeutka nabízí jídelníček, který se přizpůsobí vašemu životu. Po vstupní konzultaci následuje měření tělesných hodnot, na jejichž základě probíhá sestavení jídelníčku. Na kontrolní schůzce proběhne vyhodnocení dosažených výsledků a další změny v jídelníčku. Můžete se i zapsat do dlouhodobých individuálních redukčních programů. Dále se Martina Korejčková věnuje publikační a přednáškové činnosti.

Cena: konzultace a sestavení jídelníčku za 1 990 Kč

Adresa: Bc. Martina Korejčková, DiS., Smetanovy sady 6, 301 00 Plzeň

Web: http://martinakorejckova.cz/

Ing. Lucie Marečková

Nutriční poradkyně se s vámi ráda podělí o tajemství, jak si více než 20 let stále drží svojí váhu a že i vy můžete zdravě a udržitelně zhubnout. Získáte redukční program pro dosažení svých výsledků s běžnou stravou bez doplňků výživy.

Cena: konzultace 390 Kč

Adresa: Ing. Lucie Marečková, Terezie Brzkové 15, 318 00 Plzeň

Web: http://www.nutriella.cz/

Mgr. Petra Honzíková

Vykašlete se na diety a začněte konečně s hubnutím díky zdravému životnímu stylu. Základem je správně sestavený jídelníček s vyváženým poměrem živin a vhodným množstvím přijímané energie. Vybrat si můžete z programů, jako jsou zdravé hubnutí, čištění organismu, nebo prevence.

Cena: konzultace a diagnostika 350 Kč

Adresa: Mgr. Petra Honzíková, Klatovská třída 178, 301 00 Plzeň

Web: http://www.fit-cool.cz/

Bc. Petra Landergotová

Trvalé a udržitelné hubnutí pomocí správně sestaveného plánu je základním předpokladem úspěchu. Na základě analýzy podílu tukové a svalové tkáně je vytvořena strategie, jak účinně a zdravě zhubnout bez jojo efektu.

Cena: konzultace 400 Kč

Adresa: Bc. Petra Landergotová, Budilova 5, 301 00 Plzeň

Web: http://www.toplinie.cz/

Aleš Beránek, DiS.

Vytvoření individuálního jídelníčku s ohledem na váš životní styl je způsobem, jak můžete efektivně a zdravě zhubnout. Velkou předností je odborný a lidský přístup, kdy vám nejsou zbytečně nabízeny drahé doplňky stravy.

Cena: vstupní konzultace 250 Kč

Adresa: Aleš Beránek, DiS., Perlová 14, 301 00 Plzeň

Web: http://www.nutricni-terapeut-plzen.cz/

Zuzana Valentová

Nechte se provést základy zdravého stravování a životního stylu od výživové poradkyně. Měření tělesných parametrů ukáže, jak vhodně upravit jídelníček a součástí konzultace je i doporučení vhodných fyzických aktivit.

Cena: měření a konzultace 300 Kč

Adresa: Zuzana Valentová, Waltrova 35, 318 00 Plzeň

Web: http://www.poradkynevyziva.cz/

Žijfit

Proměňte své tělo v nástroj pro fascinaci díky správnému jídelníčku. Nemusíte užívat drahé pilulky na hubnutí a speciální doplňky stravy. Výživová poradkyně vám pomůže se sestavením vhodného jídelníčku a nalezením rovnováhy zdravého životního stylu.

Cena: vstupní konzultace 500 Kč

Adresa: Žijfit, Sokolovská 76, 323 00 Plzeň

Web: https://www.zijfit.eu/

Mgr. Taťána Rovnerová

Výživové poradenství pro děti i dospělé pracuje s potravinovými alergiemi, snaží se o pomoc při výživě dětí s poruchami chování a pomáhá řešit dětskou nadváhu a obezitu. V rámci poradenství pro dospělé je k dispozici pomoc s redukcí hmotnosti, detoxikace organismu a zdravá výživa pro přirozenou redukci užívaných léků.

Cena: on-line konzultace 300 Kč, osobní konzultace 500 Kč

Adresa: Mgr. Taťána Rovnerová, Alej Svobody 56, 326 00 Plzeň

Web: http://www.rovnerova.cz/

Cvičení

Avalon Fitness Center

Fitness centrum s moderními komplexními stroji, kde si zatrénuje každý. Nechybí kardio zóna a volné váhy. S kvalitním tréninkem vám pomohou trenéři nebo navštivte skupinové lekce, jako jsou Crossna, Fitbox, Zumba, HIIT trénink, Warrior training, Restart, Zpevni to a Sweat It Out.

Cena: měsíční permanentka 750 Kč

Adresa: Avalon Fitness Center, Poděbradova 2842/1, 301 00 Plzeň

Web: http://www.avalonfitness.cz/

Fitness Hulk

Pořádná posilovna, kde nechybí stroje, volné váhy ani kardio zóna. Využít můžete i tréninky pod vedením zkušených trenérů.

Cena: měsíční permanentka od 500 Kč

Adresa: Fitness Hulk, Gerská 1247/34, 323 00 Plzeň

Web: http://fitnesshulk.cz/

Wolverine Gym

Komplexně vybavená posilovna ve druhém patře hotelu Golden Fish. Kromě strojového vybavení zde nechybí volné váhy ani kardio zóna. V nabídce jsou i skupinové lekce, jako jsou Core, funkční workout, HIIT, Tabata, Flowin, TRX, Spartan race training, Spartan Kids a Double workout.  Využít můžete i tréninky pod vedením zkušených trenérů.

Cena: měsíční permanentka od 500 Kč

Adresa: Wolverine Gym, U Borského parku 27, 301 00 Plzeň

Web: http://wolverinegym.cz/

Fitness Centrum Alice

Moderní fitness centrum disponuje posilovacími stroji a kardio zónou. Osvěžit se můžete na sportovním baru, kde najdete nejrůznější doplňky výživy. Po tréninku si užijte relaxaci v soláriu.

Cena: měsíční permanentka 650 Kč

Adresa: Fitness Centrum Alice, Lábkova 38, 318 00 Plzeň

Web: http://www.fitness-alice.cz/

Fitness Husovka

Fitness centrum, kde se budete cítit jako doma a užijete si skvělý trénink. Kromě klasických posilovacích strojů a kardio zóny můžete využít i skupinové lekce, jako je spinning, jóga, flowin, bosu, pilates a kruhový trénink.

Cena: vstup 100 Kč, půlroční permanentka 3 600 Kč

Adresa: Fitness Husovka, Husova 52, 301 00 Plzeň

Web: http://www.fitness-husovka.cz/

Fitness studio KWK FIT

Příjemné rodinné fitness centrum vhodné pro začátečníky i pokročilé. V posilovně najdete všechno potřebné vybavení. K dispozici je vakuový trenažér pro ženy, solárium s kolagenem a měření na váze InBody. Součástí je crossová zóna, kde najdete vybavení pro trénování na základech principů crossfitu.

Cena: měsíční členství 799 Kč

Adresa: Fitness studio KWK FIT, Spolková 31, 312 00 Plzeň

Web: http://kwkfit.cz/

Fitness Aura

Ve fitness centru najdete 35 posilovacích strojů a vybavenou kardio zónu. Součástí je i individuální tréninkový plán a poradenství nejen pro úplné začátečníky. Pro lepší výsledky můžete využít trénink s osobním trenérem. V budově se nachází i solárium.

Cena: měsíční permanentka 650 Kč

Adresa: Fitness Aura, Denisovo nábřeží 4, 301 00 Plzeň

Web: http://www.fitnessaura.cz/

Fitness City

V moderním fitness centru na vás čeká vybavená posilovna, aerobní sál a bar se sportovními doplňky výživy pro osvěžení. Kromě vlastního cvičení můžete využít i širokou nabídku skupinových lekcí (Beach Body, Body forming, Bodystyling, Bosu, Dance, Deep Work, Flowin Core, kruhový trénink, Pilates, Powerjoga, Port de Bras, step, Tae-bo, Zumba).

Cena: měsíční permanentka 790 Kč

Adresa: Fitness City, náměstí Generála Píky 42, 326 00 Plzeň

Web: http://www.fitnesscity.cz/

Fitness Studio Mike

Fitness studio nabízí stroje na všechny partie, kardio zónu, volné činky. Pokud si nejste jistí, je zde možnost sestavení jídelního a tréninkového plánu na míru, případně vedené tréninky pod dohledem.

Cena: měsíční permanentka 700 Kč

Adresa: Fitness Studio Mike, Palackého náměstí 39/29, 301 00 Plzeň

Web: http://www.fitness-mike.cz/

Kotelna Slovany

Příjemné fitness centrum s vybavenou posilovnou a nabídku skupinových lekcí, jako je H.E.A.T, Tabata Workout, Břišní pekáč, Kruhový trénink, Pilates, TRX. Pro lepší regeneraci po tréninku můžete navštívit infrasaunu, lymfodrenáž a masáže.

Cena: měsíční permanentka 700 Kč

Adresa: Kotelna Slovany, náměstí Generála Píky 31a, 326 00 Plzeň

Web: http://www.kotelnaslovany.cz/

Sportpalace

Fitness centrum nabízí moderní cvičební stroje, kardio zónu a volné váhy pro vlastní trénink. Zajít si můžete i na vybranou skupinovou lekci ze široké nabídky – Bodystyling, Bosu, Chi-toning, Kruhový trénink, Pilates, Poledance, Port de Bras, Power jóga, Tabata, Thaibox aerobic a TRX. Po cvičení můžete relaxovat v sauně.

Cena: měsíční permanentka 420 Kč

Adresa: Sportpalace, Masarykova 75, 312 00 Plzeň

Web: http://www.sportpalace.cz/

CrossFit Plzeň

Jediná licencovaná crossfit posilovna v Plzni nabízí všechno potřebné vybavení a skupinové lekce vedené profesionálními trenéry. Hlavním cílem je zlepšení fyzické kondice, flexibility, síly, ale i hubnutí díky intenzivním tréninkům.

Cena: měsíční členství 1 800 Kč

Adresa: CrossFit Plzeň, U Ježíška 2, 326 00 Plzeň

Web: http://crossfitplzen.cz/

M-Faktory

Fitness centrum, kde hlavní roli hraje zdraví a profesionální služby, nabízí vybavenou posilovnu, skupinová cvičení (H.E.A.T.), vibrační plošinu solární studio a zónu věnovanou cvičení na bázi crossfitu.

Cena: měsíční permanentka 490 Kč

Adresa: M-Faktory, Rokycanská 33, 312 00 Plzeň

Web: http://mfaktory.cz/

Fitness Galerie

Vybavené moderní fitness centrum prostor pro vlastní tréninky a možnost využití služeb trenérů. V nabídce jsou i skupinové lekce (H.E.A.T., Power plate, Bosu, Jóga, Pilates, Piloxing, Fitness dance, Bodyforming, Kruhový trénink, TRX, Flowin, těhotenské cvičení, Fit jóga, AF training, Břišní pekáč, trampolínky, Ladies workout, Tabata, Indoor Cycling). Maminky jistě ocení i dětský koutek, kam můžete dát své dítě během cvičení.

Cena: měsíční permanentka 800 Kč

Adresa: Fitness Galerie, náměstí Generála Píky 2703/27, 326 00 Plzeň

Web: http://fitnessgalerie.cz/

Obchody se zdravou výživou

Her Bio

Zdravá výživa nabízí široký sortiment kvalitních racionálních potravin. Najdete zde bohatou nabídku zvláštní výživy pro bezlepkovou a bezlaktózovou dietu, BIO potraviny, zdravé doplňky stravy, přírodní kosmetiku a drogerii, byliny, čaje, masti a sirupy. Využít můžete i nákup přes e-shop.

Adresa: Her Bio, V Šipce 653/8, 301 00 Plzeň

Web: http://www.herbio.cz/

Bioplaneta

Sortiment rostlinné stravy pocházející z ekologického zemědělství představuje cestu, jak se zdravě stravovat a podporovat místní výrobce. Kromě kvalitních potravin je v nabídce ekologická drogerie a přírodní kosmetika šetrná pro vás i životní prostředí. Nakoupit si můžete i přes e-shop.

Adresa: Bioplaneta, Bezručova 11, 301 00 Plzeň

Web: http://www.bioplaneta.org/

Krámek zdraví z přírody & Centrum přírodní péče a homeopatie

Obchůdek s širokou nabídkou přírodních produktů je připraven ukázat vám skutečnou sílu přírody. Vyberte si z nabídky zdravé výživy, kde najdete čaje, alternativní sladidla, sušené ovoce, semínka, ořechy, zdravé obiloviny a další. V nabídce je i přírodní kosmetika a bylinné výrobky pro alternativní medicínu.

Adresa: Krámek zdraví z přírody, Terezie Brzkové 15, 318 00 Plzeň

Web: http://www.kramekzdravizprirody.cz/

U Lidušky

V obchodě najdete zdravé potraviny hlavně od místních farmářů a lokálních výrobců. Vybrat si můžete z čerstvého pečiva, mléčných výrobků, kvalitního masa, ryb, uzenin a výrobků určených pro alergiky. U Lidušky seženete i zdravé potraviny pro děti. Nakouit můžete také přes eshop http://www.farmarsky.cz. Pokud jste z Plzně, nákup vám dovezou až domů.

Adresa: U Lidušky, Na Roudné 105/1, 301 00 Plzeň

Web: http://www.obchodulidusky.cz/

Farmářský obchod Plzeň Slovany

Ve farmářském obchodě jsou ty nejkvalitnější potraviny místního původu. Široký sortiment zeleniny, ovoce, poctivých mléčných výrobků, kvalitního masa, koření a dalších mají záruku jasného původu a vysoké kvality. Pro nákup můžete využít také internetový obchod.

Adresa: Farmářský obchod Plzeň Slovany, Lobezská 63, 326 00 Plzeň

Web: http://www.farmarsky-obchod.cz/

Farmářský obchod Plzeň Centrum

Ve farmářském obchodě jsou ty nejkvalitnější potraviny místního původu. Široký sortiment zeleniny, ovoce, poctivých mléčných výrobků, kvalitního masa, koření a dalších mají záruku jasného původu a vysoké kvality. Pro nákup můžete využít také internetový obchod. V Plzni najdete hned dvě kamenné pobočky.

Adresa: Farmářský obchod Plzeň Centrum, Šafaříkovy sady 3, 301 00 Plzeň

Web: http://www.farmarsky-obchod.cz/

Plzeňské farmářské trhy

Téměř každou sobotu se na náměstí Republiky konají farmářské trhy, kde najdete poctivé potraviny od lokálních výrobců. Katalog prodejců je zveřejňován několik dnů dopředu, ale určitě se můžete těšit na poctivé mléčné výrobky, kvalitní maso, čerstvé ovoce, zeleniny a další.

Adresa: Plzeňské farmářské trhy, náměstí Republiky, Plzeň

Web: http://www.plzensketrhy.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Vegetka

Vegetariánská jídelna, kde na vás každý den čeká polévka a výběr ze dvou hlavních jídel. Součástí nabídky jsou i chlebíčky, cereální bageta, saláty, nápoje a moučníky podle denní nabídky.

Adresa: Vegetka, Americká 13, 301 00 Plzeň

Web: http://www.vegetka.cz/

Slunečnice

Samoobslužná jídelna, kde nabízí čerstvé jídlo připravené z kvalitních surovin bez zbytečné chemie. Pochutnat si můžete na vegetariánských polévkách, veganských jídlech, ale i na rybách, drůbeži a bio hovězím masu. Každý den je připraveno alespoň jedno bezlepkové jídlo. K pití si můžete dát čerstvou ovocnou či zeleninovou šťávu.

Adresa: Slunečnice, Jungmannova 4, 301 00 Plzeň

Web: http://www.slunecniceplzen.cz/

Raw bistro Plzeň

Vychutnejte se potraviny bez tepelného zpracování se všemi vitamíny a důležitými látkami ve veganském bistru. Ve stálé nabídce najdete sladké dezerty, smoothies. Každý den je připraveno hlavní jídlo a polévka podle zásad raw stravování.

Adresa: Raw bistro Plzeň, Veleslavínova 20, 301 00 Plzeň

Web: http://vitarka-rawbistro.cz/

Kantýna Fresh Bistro

Plno zdravých jídel připravených s láskou a z poctivých surovin. V denní nabídce si vyberou vegetariáni, vegani i lidé s bezlepkovou dietou. Pochutnat si můžete na domácích cookies, dortech, wrapech, bagetách a kvalitním pečivu.

Adresa: Kantýna Fresh Bistro, Palackého 13, 301 00 Plzeň

Web: http://www.bistrokantyna.cz/

Vegetarian Bistro Satyr

Vegetariánské bistro nabízí kvalitní stravování nejen pro vyznavače vegetariánství. Všechny pokrmy jsou připravovány z čerstvých surovin. Každý den jsou připraveny dvě polévky, jedno hotové jídlo, výběr z minutek, saláty, bagety a domácí dezerty.

Adresa: Vegetarian Bistro Satyr, Kardinála Berana 24, 301 00 Plzeň

Web: http://www.bistro-satyr.cz/

Bistro Anděl

V bistru jsou připravovány pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin. Maso pochází od prověřených farmářů. Každý den se v denní nabídce objeví polévka a dvě hlavní jídla, přičemž minimálně jedno z nich je vegetariánské.

Adresa: Bistro Anděl, Bezručova 7, 301 00 Plzeň

Web: http://www.andelcafe.cz/bistro/

Restaurace Le Bistro

Bistro, kde si skvěle pochutnají milovníci masa, vegetariáni i vegani. Pokrmy jsou připravovány z čerstvých surovin bez zbytečné chemie. Vybrat si můžete ze stálého menu, ale i z denní nabídky, kde je každý den čerstvá polévka a dvě varianty hlavního jídla.  

Adresa: Restaurace Le Bistro, Náměstí Republiky 14, 301 00 Plzeň

Web: http://www.lebistroplzen.cz/

Ugo

Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy do vás dostanou spoustu vitamínů a zdraví prospěšných látek. Jsou ideální jako rychlá svačina a možná budete překvapeni, jak vás dokážou zasytit. V nabídce freshbaru se pravidelně objevují sezónní kombinace.

Pobočky:

  • Ugo, Radčická 2, 301 00 Plzeň
  • Ugo, U Letiště 1074/2, 318 00 Plzeň
  • Ugo, Písecká 972/1, 326 00 Plzeň

Web: http://ugo.cz/

Fruitisimo

Čerstvé ovocné a zeleninové koktejly, skvělá ručně připravená zmrzlina, káva, vynikající a lehce ozdravené dorty a zdravé svačiny. To všechno najdete na pobočkách Fruitisimo. Vše je připravováno s ohledem na maximální čerstvost a zachování vitamínů v ovoci a zelenině. 

Pobočky:

  • Fruitisimo, Radčická 2, 301 00 Plzeň
  • Fruitisimo, Písecká 972/1, 326 00 Plzeň

Web: https://fruitisimo.cz/

Krabičkové diety

Krabičky Plzeň

Nutričně vyvážená krabičková dieta se skládá z pěti jídel denně a je připravována pod dohledem nutričních a výživových poradců. Zvolit si můžete mezi několika variantami jídelníčku a připravena je i verze pro bezlepkovou dietu.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.krabicky-plzen.cz/

Zdravé stravování

Zdravé stravování jsou krabičky s chutnými jídly připravenými pod dohledem nutriční specialistky. Zvolit si můžete z několika programů podle požadovaného cíle. Existují varianty bez masa, pro mámy, se sníženým obsahem mléčných výrobků, pro sportovně aktivní lidi, program pro detox těla a úprava bez cukru.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-plzen

Adifit

Krabičková dieta sestavená na míru potřebám vašeho těla. Vyberte si vhodný program a využijte poradenství v oblasti racionální výživy. Program je vhodný i pro vegetariány a diabetiky.

Výdejní místo: Provozovna ADIFIT, Školní 2

Web: http://www.adifit.cz/

Fit strava

Nutričně a kaloricky vyvážené jídlo obsahuje správný poměr bílkovin, sacharidů a tuků. Připravené krabičky na každý den vám pomohou získat vysněnou postavu. Vybrat si můžete z redukčního programu pro dámy a pány.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.fit-strava.cz/

Lucky krabičky

Zdravé krabičky připravené s domácí péčí obsahují jídla bez konzervantů a vyrobená z kvalitních surovin. Jídla jsou vyvážená, chutná a pestrá o správných porcích. Zvolit si můžete redukční nebo fit program.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.luckykrabicky.cz/

Fit Oáza

Čerstvé jídlo založené na principech zdravého stravování vás seznámí s méně tradičními druhy obilovin a surovin prospěšných pro vaše tělo. Každý den dostanete 5 krabiček pestrých jídel o vyvážených porcích.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.fit-oaza.cz/

Fitness Food Menu

Každý den si pochutnáte na 5 vyvážených jídlech. Program je možné přizpůsobit podle vašeho cíle – hubnutí, udržování, nabírání. Menu je sestavováno s ohledem na opravdu dostatečný příjem kalorií, které nebalancují pod hranicí bazálního metabolismu.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.ffmenu.cz/

Jitka Marešová

Zdravé krabičky s vyváženou porcí energie a živin připravené s minimem soli a cukru. Vybrat si můžete ze standardního programu, případně zvolit individuální plán. Celý program můžete vyzkoušet na týden zdarma.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.maresova-krabicky.cz/

Je v Plzni podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

Share via
Send this to a friend