BezHladovění.cz

Opava

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Opavě

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Nutriadapt, Dolní náměstí 306/20, 746 01 Opava

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-silesia-opava

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce  doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Ostrožná 211, 746 01 Opava

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-opava/

Petr Slavík

Pan Slavík je výživový poradce, osobní trenér a masér, který svým klientům pomáhá dostat se do kondice, shodit přebytečná kila, vyvážit a zpestřit jídelníček nebo nabírat svalovou hmotu.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Petr Slavík, Hlavní 68, 746 01 Opava

Web: http://www.slavikpetr.cz/

Věra Macošková

Paní Macošková je výživovou poradkyní a trenérkou centra SPORT PERFEKT, v němž spolu se svým týmem působí. Na výživové poradenství se specializuje již 11 let a za tu dobu získala mnoho certifikací jako například k práci měřícím přístrojem inBODY nebo také k oděru a následné analýze DNA za účelem tvorby výživových plánů.

Cena: Vstupní konzultace a měření 500 Kč

Adresa: Věra Macošková, Sady Svobody 4, 746 01 Opava

Web: http://www.sportperfekt.cz/

Mgr. Apolena Stellarová

Paní Stellarová získala magisterský titul v oboru nutriční specialista v roce 2014 a od té doby se zaměřuje na výživu dětí, dospělých i seniorů, stravu v těhotenství a po porodu. Pomáhá také lidem se zájmem o alternativní směry stravování a také se specializuje na výživu vhodnou k prevenci a léčbě různých onemocnění.

Cena: Vstupní konzultace 500 Kč

Adresa: Mgr. Apolena Stellarová, U Švédské kaple 878/4, 747 05 Opava

Web: http://nutricniterapeutopava.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: První týden zdarma, měsíční členství od 666 Kč.

Adresa: Contours, náměstí Svaté Hedviky 2680/9, 746 01 Opava

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-opava/

Fitness Bavaria

Fitness centrum s posilovací i kardio zónou a spiningovým sálem. Možnost cvičení s osobním trenérem nebo využití sportovních a regeneračních masáží.

Cena: Měsíční členství od 508 Kč

Adresa: Fitness Bavaria, Hlavní 68, 747 06 Opava

Web: http://www.bavaria-fitness.cz/

Czechbeast Gym Opava

Fit centrum zaměřené na funkční trénink, tedy zapojování co nejvíce svalových skupin najednou. Dostupné jsou programy Start, Basic, Core, Classic nebo Weightlifting, proto si zde vybere jak začátečník, tak i pokročilý. Můžete si zvolit i program Open – cvičíte, jak uznáte za vhodné, přičemž nejste pod dohledem trenéra.

Cena: První lekce zdarma, měsíční členství od 1333 Kč

Adresa: Czechbeast Gym Opava, Nám. Sv. Trojice 157/12, 746 01 Opava

Web: http://www.czechbeast-opava.cz/

Fit Trénink

Cvičení ve formě individuálních programů navržených trenéry a fyzioterapeutem. Pro zkušenější jsou k dispozici i skupinové lekce (Ranní TRX, TRX Fit, Kruhový trénink, Fit Trénink, Powerjóga s Markem). Můžete také podstoupit komplexní diagnostiku pohybového aparátu.

Cena: Jedna lekce od 100 Kč

Adresa: Fit Trénink, Popská 8, 746 01 Opava

Web: http://www.fit-trenink.cz/

Olymp Inn Sport Centrum

Výběr ze skupinových cvičení zaměřených především na ženy – Body&Mind, Body Balance Dance, Body Styling Slow, Body Balance, Bodystyling, Power Yoga, Fat Burner Aerobics, Chi-Tonning.

Cena: Jedna lekce od 70 Kč

Adresa: Olymp Inn Sport Centrum, 17. listopadu 2, 747 06 Opava

Web: http://www.olympinn.cz/

fitDAST Opava

Posilovna vybavená VibroGymem, závěsným systémem SPIDERAP, strojem Eliptical, balančními podložkami, Leg-trainerem a přístrojem Magic Gym 10v1. Cvičení probíhá pod dohledem trenéra.

Cena: Jeden vstup od 70 Kč, neomezené měsíční členství 900 Kč

Adresa: fitDAST Opava, Nákladní 895/41, 746 01 Opava

Web: http://www.fitdastopava.cz/

Obchody se zdravou výživou

Květ lotosu

Sortiment zboží vhodný pro makrobiotické, veganské a vitariánské stravování. V nabídce jsou takévlastnoručně vyrobené bezlepkové a raw pomazánky, cukrovinky a další zdravé pochutiny. Možnost využít rozvozu veganských obědů.

Adresa: Květ lotosu, Hrnčířská 124/9, 746 01 Opava

Web: http://www.kvetlotosu.cz/

Magnus

Nabízejí delikatesy, sýry, vína, čokoládu, kávu, čaje, byliny, regionální a BIO potraviny.

Adresa: Magnus, Pekařská 2, 746 01 Opava

Web: https://www.facebook.com/ObchodMAGNUS

Bobaja centrum zdravé výživy

Prodejna zdravé výživy a rozvoz veganských obědů.

Adresa: Bobaja centrum zdravé výživy, nám. Osvoboditelů 77/1, 746 01 Opava

Web: http://www.bobaja.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Vegg-Go

Vegetariánský a veganský “fast-food” řetězec s nabídkou polévek, salátů, burgerů, tortil, sendvičů, sladkých tyčinek a sušenek, limonád a rostlinných nápojů.

Adresa: Vegg-Go, U Fortny 49/10, 746 01 Opava

Web: http://www.vegg-go.com/

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Poskytují širokou nabídku běžných denních jídelníčků (Pro Zdraví, Salát +, Pro mámy, Bez Masa, Lakto -) i jídelníčků pro sportovce (Protein +, Fit +). V nabídce je i speciální krátkodobý program Detox Pro. Na všechny jídelníčky lze aplikovat výjimku “Bez cukru”, která je vhodná i pro diabetiky.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: http://www.zdravestravovani.cz/

Dieta health&life

Domluvíte se na typu diety, způsobu doručovaní a délky programu, po kterou chcete dietu dostávat. Skládá se ze snídaně, svačiny, oběda, druhé svačiny a večeře. Kromě standardního jídelníčku nabízejí i vegetariánské, diabetické a bezlepkové menu, a to bez příplatku.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: http://www.dieta-krabicky.cz/

Krabičky Krnov

Jednotný jídelníček, který je k dispozici ve dvou programech (Redukce a Standard) skládajících se ze snídaně, svačiny, oběda, druhé svačiny a večeře. Možnost sestavení jídelníčku na míru. Minimální počet zákazníků pro uskutečnění rozvozu do Opavy je 8 osob na jeden rozvoz (informují vás předem).

Výdejní místo: neuvádějí

Web: http://www.krabickykrnov.cz/

Je v Opavě podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

Share via
Send this to a friend