BezHladovění.cz

Liberec

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Liberci

Podívejte se:

Výživové poradenství

Svět zdraví

Svět zdraví zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Svět zdraví, Husova 29, 460 01 Liberec

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-health-liberec

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce  doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Liberec Plaza, Palachova 1404, 460 90 Liberec

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-liberec-plaza/

Lenka Brzková

Paní Lenka Brzková nabízí široké spektrum služeb z oblasti výživy zaměřených převážně na hubnutí. Kromě standardní vstupní konzultace, kde probíhá diagnostické měření a úvod do zdravého stravování, tvoří jídelníčky na míru, zaměřuje se na ketonovou dietu, provádí testy potravinové intolerance zvané Food Detective a pomáhá klientům s detoxikací prostřednictvím hubnoucí rýžové kúry.

Cena: Vstupní konzultace 1000 Kč

Adresa: Lenka Brzková, Železná 254/22, 460 01 Liberec

Web: http://kvalitni-vyzivovy-poradce.cz/

Monika Surmajová

Výživová poradkyně a fitness trenérka Monika Surmajová ke svým klientům přistupuje individuálně a pomáhá jim s redukcí hmotnosti, nabíráním svalové hmoty, celkovou optimalizací jídelníčku nebo řešením zdravotních potíží způsobených nezdravou stravou.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč (30 minut)

Adresa: Monika Surmajová, Halasova 898/12, 460 06 Liberec

Web: http://www.formovanitela.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: První týden zdarma, měsíční členství od 666 Kč.

Adresa: Contours, náměstí Soukenné 26, 460 07 Liberec

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-liberec/

Expreska

Podobný koncept jako Contours. Cvičení je opět zaměřené jen na ženy. Cvičíte formou kruhového tréninku. Celou dobu je vám k dispozici certifikovaná trenérka, která dohlíží na správnou techniku a motivuje vás ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: Úvodní trénink zdarma, měsíční členství od 444 Kč.

Adresa: Expreska, Moskevská 640/55, 460 01 Liberec

Web: https://www.cviceniprozeny.cz/expreska-liberec/

Power Fitness

Fitness středisko s posilovací i kardio zónou. Jsou zde k dispozici kurty na squash a cvičební sál, kde probíhají skupinové cvičební programy, které jsou zaměřené spíše na ženy, jako Břišní pekáč, Funkční břicho, zdravá záda, Chitoning, Jumping Cardio a Fitness, Pilates, cvičení s TRX závěsným posilovacím systémem, Power jóga, Dživamukti jóga a Lunární jóga. Můžete si tu také zahrát stolní tenis nebo si od výživového poradce nechat sestavit jídelníček na míru.

Cena: První vstup zdarma, měsíční členství do posilovací a kardio zóny od 491 Kč, v případě cvičebního sálu se cena liší dle programu

Adresa: Power fitness, Palachova 1404, 460 90 Liberec

Web: http://www.power-fitness.cz/

Fišer Fitness

Fitness centrum s infrasaunou poskytující především skupinová cvičení (skupinová spirální stabilizace těla, TRX a Kruhový trénink ladies). Také si tu můžete domluvit samostatný trénink pod dohledem trenéra a nebo si nechat vypracovat individuální tréninkový či výživový plán.

Cena: Měsíční členství od 417 Kč

Adresa: Fišer Fitness, Na Pískovně 565, 460 01 Liberec

Web: http://www.fiserfitness.cz/

Fit Hadrák

Posilovna zaměřená jak na kardio, tak na intenzivní posilování svalstva.

Cena: První vstup zdarma, měsíční členství od 416 Kč

Adresa: Fit Hadrák, Moskevská 50/22, 460 01 Liberec

Web: http://www.fithadrak.cz/

Ladies fitness

Výhradně ženské fitness centrum s posilovacím i kardio sálem, vibračními plošinami a širokým výběrem skupinových cvičení – Alpinning, TRX, Tabata, Pilates, Port de Bras, Power Balet, Flexi tělo, Kondiční cvičení, Shaping, Adidas Fitbody, Břišní pekáč, Hatha a Těhotenská jóga a Jóga pro maminky s dětmi.

Cena: Permanentka do posilovny od 650 Kč za měsíc, v případě skupinových cvičení od 70 Kč za jednu lekci

Adresa: Ladies fitness, Palachova 1404, 460 01 Liberec

Web: http://www.ladiesfitnessliberec.cz/

Hot Yoga Liberec

Studio zaměřené na bikram jógu neboli horkou jógu, která se cvičí v sálech, kde se teplota vzduchu udržuje na 40 °C Jedna lekce trvá 90 minut a skládá se z 26 pozic, jejichž pořadí se nemění. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé.

Cena: Pro začátečníky první měsíc 1000 Kč, druhý měsíc 1400; dále od 1250 Kč měsíčně

Adresa: Hot Yoga Liberec, Mrštíkova 399/2a, 460 03 Liberec

Web: http://www.hotyogaliberec.com/

Studio Pilates life

Kromě klasických skupinových lekcí (Uvedení do metody, Pilates pro začátečníky, pro mírně pokročilé, pro těhotné ženy, pro muže, Stott Pilates nebo Flowin Pilates) si tu můžete domluvit i individuální hodiny s instruktorem.

Cena: Uvedení do metody za 250 Kč, dále od 110 Kč za lekci

Adresa: Studio Pilates life, Hanychovská 596/22, 460 07 Liberec

Web: http://www.pilateslife.cz/

Obchody se zdravou výživou

Jo-bio

Biopotraviny, regionální výrobky, bezlepkové potraviny (pečivo, směsi na pečení, sušenky, mouky, instantní kaše, těstoviny), rostlinné produkty, Fair Trade potraviny a zdravá výživa. Prodejce doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologické drogerie pro domácnost.

Adresa: Jo-bio, Železná 249/12, 460 01 Liberec

Web: http://www.jobio.cz/

Gaia

Prodejna zdravé výživy, bezlepkových a rostlinných potravin, přírodních doplňků stravy, ekologické drogerie, potravin a výrobků podle ayurvédské medicíny a certifikované přírodní kosmetiky Khadi i dalších značek. Výrobky z kravského a kozího mléka z farem FILOUN a Ratibořice.

Adresa: Gaia, Frýdlantská 242/7, 460 01 Liberec

Web: http://www.gaia-liberec.cz/

Mi.Ja

Široký sortiment zdravé výživy, bezlepkových a rostlinných potravin i superpotravin. Prodej přírodní kosmetiky a ekodrogerie. Možnost nákupu online s osobním odběrem nebo doručením až domů.

Adresa: Mi.Ja, Zhořelecká 414/19, 460 01 Liberec

Web: http://www.mi-ja.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Jas zdravá výživa

Restaurace a prodejna zdravé výživy. Restaurace připravuje vegetariánské pokrmy (teplá i studená kuchyně, dezerty) a ve všední dny i denní menu. V prodejně mimo jiné najdete suché potraviny (obiloviny, luštěniny, semena a ořechy), rostlinné náhražky masa, přírodní šťávy, zdravé cukrovinky, včelí produkty, vitamíny a přírodní preparáty nebo také bylinné přípravky čínské tradiční medicíny.

Adresa: Jas zdravá výživa, Zámečnická 560/2, 460 01 Liberec

Web: http://www.jas-liberec.cz/

Ánanda

Bezbariérová, vegetariánská restaurace se samoobslužným salátovým barem a bufetem se studenou kuchyní. Nabídka snídaňového i obědového menu. Výběr dezertů bez cukru, lepku nebo živočišných bílkovin. Prodej produktů zdravé výživy.

Adresa: Ánanda, Frýdlantská 210/12, 460 01 Liberec

Web: http://www.anandaline.cz/

bistRAWveg

Restaurace a bistro zaměřené na RAW neboli syrovou rostlinnou stravu. Připravují svačinová i obědová menu, polévky, hlavní jídla, chuťovky, dezerty, freshe i smoothie. Poskytují i rozvoz, který je u objednávek s vyšší hodnotou se slevou nebo zcela zdarma.

Adresa: bistRAWveg, NC Plaza Liberec, Palachova 1404, 460 01 Liberec

Web: https://www.bistrawveg.cz/

Fruitisimo

V tomto řetězci si můžete pochutnat na čerstvě připravených ovocných a zeleninových koktejlech, zmrzlinách, kávě, dortech nebo svačince ve formě salátu či tyčinky. Servírují tu i tzv. “harmonizovanou” vodu, filtrovanou přes polodrahokamy, které jí nabíjejí pozitivní energií.

Adresa:

  • Fruitisimo, Soukenné náměstí 669/2a, 460 80 Liberec
  • Fruitisimo, České Mládeže 456, 460 03 Liberec

Web: https://fruitisimo.cz/

Krabičkové diety

Faldi

Liberecký rozvoz krabičkových jídel z paušálního či individuálního jídelníčku, který si zde na základě měření můžete nechat vytvořit. Součástí denního rozvozu je oběd a večeře, případně suroviny na přípravu svačiny.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: http://www.faldi.cz/

ABC dieta

Široký výběr variant, takže si vyberete, i když máte nějaké zdravotní omezení. Jídlo si můžete vyzvednout osobně na výdejním místě, nebo si ho nechat dovézt na domluvenou adresu (cena a dostupnost na dotaz).

Výdejní místo: Kavárna v zahradě, Tržní náměstí 876, 460 01 Liberec

Web: http://www.abcdieta.cz/

Zdravé stravování

Poskytují širokou nabídku běžných denních jídelníčků (Pro Zdraví, Salát +, Pro mámy, Bez Masa, Lakto -) i jídelníčků pro sportovce (Protein +, Fit +). V nabídce je i speciální krátkodobý program Detox Pro. Na všechny jídelníčky lze aplikovat výjimku “Bez cukru”, která je vhodná i pro diabetiky.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-liberec

Fitness Food Menu

Společné i individuální denní menu skládající se ze snídaně, dopolední a odpolední svačiny, oběda a večeře. Jídelníček je zaměřený na nutričně bohaté stravování, především na doplnění mikronutrientů jako vitaminů a minerálů.

Výdejní místo:

  • Jo-bio, Železná 249/12, 460 01 Liberec
  • Ladies fitness, Palachova 1404, 460 01 Liberec

Web: http://www.ffmenu.cz/

Dieta pro Tebe

Jednotný hubnoucí jídelníček sestavený pro ženy, založený na nízkém energetickém příjmu s tím, že tělo získá všechny potřebné živiny.

Výdejní místo: Květinářství “ Dopřejte si radost“, 5. Května 62/46 460 01 Liberec

Divišova 1102, 460 01 Liberec

Web: https://www.dietaprotebe.cz/

Je v Liberci podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.