BezHladovění.cz

Liberec

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Liberci

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Nutriadapt, Husova 29, 460 01 Liberec

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-health-liberec

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce  doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Liberec Plaza, Palachova 1404, 460 90 Liberec

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-liberec-plaza/

Lenka Brzková

Paní Lenka Brzková nabízí široké spektrum služeb z oblasti výživy zaměřených převážně na hubnutí. Kromě standardní vstupní konzultace, kde probíhá diagnostické měření a úvod do zdravého stravování, tvoří jídelníčky na míru, zaměřuje se na ketonovou dietu, provádí testy potravinové intolerance zvané Food Detective a pomáhá klientům s detoxikací prostřednictvím hubnoucí rýžové kúry.

Cena: Vstupní konzultace 1000 Kč

Adresa: Lenka Brzková, Železná 254/22, 460 01 Liberec

Web: http://kvalitni-vyzivovy-poradce.cz/

Monika Surmajová

Výživová poradkyně a fitness trenérka Monika Surmajová ke svým klientům přistupuje individuálně a pomáhá jim s redukcí hmotnosti, nabíráním svalové hmoty, celkovou optimalizací jídelníčku nebo řešením zdravotních potíží způsobených nezdravou stravou.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč (30 minut)

Adresa: Monika Surmajová, Halasova 898/12, 460 06 Liberec

Web: http://www.formovanitela.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: První týden zdarma, měsíční členství od 666 Kč.

Adresa: Contours, náměstí Soukenné 26, 460 07 Liberec

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-liberec/

Expreska

Podobný koncept jako Contours. Cvičení je opět zaměřené jen na ženy. Cvičíte formou kruhového tréninku. Celou dobu je vám k dispozici certifikovaná trenérka, která dohlíží na správnou techniku a motivuje vás ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: Úvodní trénink zdarma, měsíční členství od 444 Kč.

Adresa: Expreska, Moskevská 640/55, 460 01 Liberec

Web: https://www.cviceniprozeny.cz/expreska-liberec/

Power Fitness

Fitness středisko s posilovací i kardio zónou. Jsou zde k dispozici kurty na squash a cvičební sál, kde probíhají skupinové cvičební programy, které jsou zaměřené spíše na ženy, jako Břišní pekáč, Funkční břicho, zdravá záda, Chitoning, Jumping Cardio a Fitness, Pilates, cvičení s TRX závěsným posilovacím systémem, Power jóga, Dživamukti jóga a Lunární jóga. Můžete si tu také zahrát stolní tenis nebo si od výživového poradce nechat sestavit jídelníček na míru.

Cena: První vstup zdarma, měsíční členství do posilovací a kardio zóny od 491 Kč, v případě cvičebního sálu se cena liší dle programu

Adresa: Power fitness, Palachova 1404, 460 90 Liberec

Web: http://www.power-fitness.cz/

Fišer Fitness

Fitness centrum s infrasaunou poskytující především skupinová cvičení (skupinová spirální stabilizace těla, TRX a Kruhový trénink ladies). Také si tu můžete domluvit samostatný trénink pod dohledem trenéra a nebo si nechat vypracovat individuální tréninkový či výživový plán.

Cena: Měsíční členství od 417 Kč

Adresa: Fišer Fitness, Na Pískovně 565, 460 01 Liberec

Web: http://www.fiserfitness.cz/

Fit Hadrák

Posilovna zaměřená jak na kardio, tak na intenzivní posilování svalstva.

Cena: První vstup zdarma, měsíční členství od 416 Kč

Adresa: Fit Hadrák, Moskevská 50/22, 460 01 Liberec

Web: http://www.fithadrak.cz/

Ladies fitness

Výhradně ženské fitness centrum s posilovacím i kardio sálem, vibračními plošinami a širokým výběrem skupinových cvičení – Alpinning, TRX, Tabata, Pilates, Port de Bras, Power Balet, Flexi tělo, Kondiční cvičení, Shaping, Adidas Fitbody, Břišní pekáč, Hatha a Těhotenská jóga a Jóga pro maminky s dětmi.

Cena: Permanentka do posilovny od 650 Kč za měsíc, v případě skupinových cvičení od 70 Kč za jednu lekci

Adresa: Ladies fitness, Palachova 1404, 460 01 Liberec

Web: http://www.ladiesfitnessliberec.cz/

Hot Yoga Liberec

Studio zaměřené na bikram jógu neboli horkou jógu, která se cvičí v sálech, kde se teplota vzduchu udržuje na 40 °C Jedna lekce trvá 90 minut a skládá se z 26 pozic, jejichž pořadí se nemění. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé.

Cena: Pro začátečníky první měsíc 1000 Kč, druhý měsíc 1400; dále od 1250 Kč měsíčně

Adresa: Hot Yoga Liberec, Mrštíkova 399/2a, 460 03 Liberec

Web: http://www.hotyogaliberec.com/

Studio Pilates life

Kromě klasických skupinových lekcí (Uvedení do metody, Pilates pro začátečníky, pro mírně pokročilé, pro těhotné ženy, pro muže, Stott Pilates nebo Flowin Pilates) si tu můžete domluvit i individuální hodiny s instruktorem.

Cena: Uvedení do metody za 250 Kč, dále od 110 Kč za lekci

Adresa: Studio Pilates life, Hanychovská 596/22, 460 07 Liberec

Web: http://www.pilateslife.cz/

Obchody se zdravou výživou

Jo-bio

Biopotraviny, regionální výrobky, bezlepkové potraviny (pečivo, směsi na pečení, sušenky, mouky, instantní kaše, těstoviny), rostlinné produkty, Fair Trade potraviny a zdravá výživa. Prodejce doplňků stravy, přírodní kosmetiky a ekologické drogerie pro domácnost.

Adresa: Jo-bio, Železná 249/12, 460 01 Liberec

Web: http://www.jobio.cz/

Gaia

Prodejna zdravé výživy, bezlepkových a rostlinných potravin, přírodních doplňků stravy, ekologické drogerie, potravin a výrobků podle ayurvédské medicíny a certifikované přírodní kosmetiky Khadi i dalších značek. Výrobky z kravského a kozího mléka z farem FILOUN a Ratibořice.

Adresa: Gaia, Frýdlantská 242/7, 460 01 Liberec

Web: http://www.gaia-liberec.cz/

Mi.Ja

Široký sortiment zdravé výživy, bezlepkových a rostlinných potravin i superpotravin. Prodej přírodní kosmetiky a ekodrogerie. Možnost nákupu online s osobním odběrem nebo doručením až domů.

Adresa: Mi.Ja, Zhořelecká 414/19, 460 01 Liberec

Web: http://www.mi-ja.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Jas zdravá výživa

Restaurace a prodejna zdravé výživy. Restaurace připravuje vegetariánské pokrmy (teplá i studená kuchyně, dezerty) a ve všední dny i denní menu. V prodejně mimo jiné najdete suché potraviny (obiloviny, luštěniny, semena a ořechy), rostlinné náhražky masa, přírodní šťávy, zdravé cukrovinky, včelí produkty, vitamíny a přírodní preparáty nebo také bylinné přípravky čínské tradiční medicíny.

Adresa: Jas zdravá výživa, Zámečnická 560/2, 460 01 Liberec

Web: http://www.jas-liberec.cz/

Ánanda

Bezbariérová, vegetariánská restaurace se samoobslužným salátovým barem a bufetem se studenou kuchyní. Nabídka snídaňového i obědového menu. Výběr dezertů bez cukru, lepku nebo živočišných bílkovin. Prodej produktů zdravé výživy.

Adresa: Ánanda, Frýdlantská 210/12, 460 01 Liberec

Web: http://www.anandaline.cz/

bistRAWveg

Restaurace a bistro zaměřené na RAW neboli syrovou rostlinnou stravu. Připravují svačinová i obědová menu, polévky, hlavní jídla, chuťovky, dezerty, freshe i smoothie. Poskytují i rozvoz, který je u objednávek s vyšší hodnotou se slevou nebo zcela zdarma.

Adresa: bistRAWveg, NC Plaza Liberec, Palachova 1404, 460 01 Liberec

Web: https://www.bistrawveg.cz/

Fruitisimo

V tomto řetězci si můžete pochutnat na čerstvě připravených ovocných a zeleninových koktejlech, zmrzlinách, kávě, dortech nebo svačince ve formě salátu či tyčinky. Servírují tu i tzv. “harmonizovanou” vodu, filtrovanou přes polodrahokamy, které jí nabíjejí pozitivní energií.

Adresa:

  • Fruitisimo, Soukenné náměstí 669/2a, 460 80 Liberec
  • Fruitisimo, České Mládeže 456, 460 03 Liberec

Web: https://fruitisimo.cz/

Krabičkové diety

Faldi

Liberecký rozvoz krabičkových jídel z paušálního či individuálního jídelníčku, který si zde na základě měření můžete nechat vytvořit. Součástí denního rozvozu je oběd a večeře, případně suroviny na přípravu svačiny.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: http://www.faldi.cz/

ABC dieta

Široký výběr variant, takže si vyberete, i když máte nějaké zdravotní omezení. Jídlo si můžete vyzvednout osobně na výdejním místě, nebo si ho nechat dovézt na domluvenou adresu (cena a dostupnost na dotaz).

Výdejní místo: Kavárna v zahradě, Tržní náměstí 876, 460 01 Liberec

Web: http://www.abcdieta.cz/

Zdravé stravování

Poskytují širokou nabídku běžných denních jídelníčků (Pro Zdraví, Salát +, Pro mámy, Bez Masa, Lakto -) i jídelníčků pro sportovce (Protein +, Fit +). V nabídce je i speciální krátkodobý program Detox Pro. Na všechny jídelníčky lze aplikovat výjimku “Bez cukru”, která je vhodná i pro diabetiky.

Výdejní místo: neuvádějí

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-liberec

Fitness Food Menu

Společné i individuální denní menu skládající se ze snídaně, dopolední a odpolední svačiny, oběda a večeře. Jídelníček je zaměřený na nutričně bohaté stravování, především na doplnění mikronutrientů jako vitaminů a minerálů.

Výdejní místo:

  • Jo-bio, Železná 249/12, 460 01 Liberec
  • Ladies fitness, Palachova 1404, 460 01 Liberec

Web: http://www.ffmenu.cz/

Dieta pro Tebe

Jednotný hubnoucí jídelníček sestavený pro ženy, založený na nízkém energetickém příjmu s tím, že tělo získá všechny potřebné živiny.

Výdejní místo: Květinářství “ Dopřejte si radost“, 5. Května 62/46 460 01 Liberec

Divišova 1102, 460 01 Liberec

Web: https://www.dietaprotebe.cz/

Je v Liberci podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

Share via
Send this to a friend