BezHladovění.cz

Karlovy Vary

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Karlových Varech

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Nutriadapt, Náměstí Republiky 1068/3, 360 01 Karlovy Vary

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-vitale-karlovy-vary

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Moskevská 1010/18, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-karlovy-vary/

Welnessis

Navštivte poradce pro výživu, který vám ukáže směr ke zdravému životnímu stylu. Všechno začíná správnou analýzou pomocí vhodných přístrojů a na základě výsledků dostanete doporučení, co jíst a jak udělat pro své tělo to nejlepší.

Cena: měření, konzultace a roční poradenství za 1 600 Kč

Adresa: Welnessis, Anglická 22, 360 09 Karlovy Vary

Web: http://www.wellnessis.cz/

KamVy

Karlovarská ambulance výživy poskytuje léčbu pomocí dietoterapie. Konzultace s nutriční terapeutkou jsou individuálním poradenstvím v  oblasti řešení konkrétní stravovací problematiky. Například při nápravě životního stylu, při potížích zažívacího traktu, při sestavení vyváženého  a pestrého jídelníčku pro těhotné a kojící ženy. Praktické rady pro sestavení individuálního jídelního lístku při intoleranci potravin nebo redukci váhy.
 
Cena: Konzultace 200 Kč

Adresa: KamVy, Krymská 6, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.kamvy.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: týden cvičení zdarma, 3měsíční permanentka 2 790 Kč

Adresa: Contours, Na Výhledě 1004/1A, 360 17 Karlovy Vary

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-karlovy-vary/

Fitness Club Luky

K dispozici je vybavená posilovna s moderními stroji, volnými závažími a kardio zónou. Nechybí ani skupinové lekce, jako je Cross body, Power training, základy sebeobrany, Bodyform, power jóga, aerobic a spinning. K dispozici je i profesionální trenér, který poradí se správnou technikou cviků a tréninkovým plánem.

Cena: měsíční permanentka od 600 Kč

Adresa: Fitness Club Luky, Krymská 16, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.fitnessclubluky.cz/

Truflex

Moderní fitness centrum disponuje posilovacími stroji, kardio zónou a k dispozici jsou i skupinové lekce, jako je kickbox. Po tréninku můžete využít wellness, kde najdete solárium, vířivku a saunu.

Cena: vstupné 120 Kč

Adresa: Truflex, Slovenská 7A, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://truflex.cz/

Life Pro Gym

Fitness centrum a posilovna, kde se specializují na funkční trénink. Využít můžete volný prostor s váhami. Určitě navštivte i skupinovou Cross lekci založenou na principech stále více oblíbeného a všestranného cvičení crossfit.

Cena: první hodina cvičení zdarma, měsíční permanentka 750 Kč

Adresa: Life Pro Gym, Železniční 855/2, 360 05 Karlovy Vary

Web: http://www.lifepro.cz/

Sportstudio Prima

Fitness centrum s posilovnou, kardio zónou a sálem pro aerobic. Zacvičte si vlastní trénink, nebo se přidejte na skupinovou lekci. V nabídce je Tabata, pilates, fit-ball, Jogalates, kondiční trénink, PortDeBras, Power move, Fitbox a Zumba.

Cena: měsíční permanentka 950 Kč

Adresa: Sportstudio Prima, Buchenwaldská 460/7, 360 05 Karlovy Vary

Web: http://www.sportstudioprima.cz/

Fitclub Otto

Fitness centrum s komplexní nabídkou služeb pro klienty. Od osobního trenéra, přes výživové poradenství, až po fyzioterapeuta. Zacvičit si můžete na moderních strojích a k dispozici jsou skupinové lekce – jóga, kruhové tréninky, spinning, BOSU, SM systém a Power jóga. Po tréninku si dopřejte relax na masáži či v infrasauně.

Cena: měsíční členství 1 500 Kč

Adresa: Fitclub Otto, Chebská 355/49, 360 06 Karlovy Vary

Web: http://www.fitclubotto.cz/

Obchody se zdravou výživou

Zdravá výživa MiDa

Útulný obchůdek se zdravou výživou nabízí sortiment bio potravin, bezlepkové výživy a šetrně vyrobené potraviny s ohledem na zachování maxima živin a navrácení se zpět k přírodě. Správný jídelníček plný zdravých potravin je totiž tou nejlepší prevencí proti onemocněním.

Adresa: Zdravá výživa MiDa, Moskevská 978/24, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.kramekmida.cz/

VEGA

Zdravá výživa s bohatým sortimentem kvalitních potravin. Nechybí potraviny pro vegetariány, vegany, lidi s bezlepkovou dietou. V nabídce najdete řadu zdravých obilnin, chlazené výrobky, semínka, ořechy, koření a další.

Adresa: VEGA, Vítězná 1305/18, 360 01 Karlovy Vary

Web: https://www.facebook.com/VEGA-zdrav%C3%A1-v%C3%BD%C5%BEiva-Karlovy-Vary-1063716103668590/

Farmářské trhy

Farmářské trhy se konají každý pátek před Městskou tržnicí. Nakoupit si můžete poctivé mléčné výrobky, čerstvé pečivo, kvalitní maso, uzeniny, zeleninu, ovoce, koření a mnoho dalšího od lokálních výrobců.

Adresa: Farmářské trhy, Horova 1223/1, 360 01 Karlovy Vary

Web: https://www.karlovyvary.cz/cs/farmarske-trhy

Restaurace se zdravým jídlem

Kus Kus

Zdravé občerstvení ideální pro vegetariány a všechny, kdo se chtějí stravovat kvalitně. Každý den jsou připraveny čerstvé saláty, bagety, pomazánky, čerstvé ovoce, šťávy, dezerty, polévka a dvě teplá jídla připravená bez ochucovadel z co možná největšího podílu bio surovin.

Adresa: Kus Kus, Bělehradská 8, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.kus-kus.cz/

Tusculum

Restaurace, kde si užijete vynikající chuťový zážitek vytvořený z poctivých surovin z bio farmy. Na první ochutnání jistě poznáte rozdíl v chuti zeleniny i masa.

Adresa: Tusculum, Sadová 31, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.tusculumkv.cz/

Ugo

Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy do vás dostanou spoustu vitamínů a zdraví prospěšných látek. Jsou ideální jako rychlá svačina a možná budete překvapeni, jak vás dokážou zasytit. V nabídce freshbaru se pravidelně objevují sezónní kombinace.

Adresa: Ugo, Kpt. Jaroše 375/31, 360 06 Karlovy Vary

Web: http://ugo.cz/

Fruitisimo

Čerstvé ovocné a zeleninové koktejly, skvělá ručně připravená zmrzlina, káva, vynikající a lehce ozdravené dorty a zdravé svačiny. To všechno najdete na pobočkách Fruitisimo. Vše je připravováno s ohledem na maximální čerstvost a zachování vitamínů v ovoci a zelenině. 

Adresa: Fruitisimo, T. G. Masaryka 53/43, 360 01 Karlovy Vary

Web: https://fruitisimo.cz/

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Krabičková strava složená z pěti porcí nutričně vyvážených jídel z kvalitních surovin je snadnou cestou, jak se přiblížit svému cíli. Vybrat si můžete programy bez mléčných výrobků, bez cukru, pro mámy a speciálně upravené pro sportovně aktivní lidi. Každý jídelníček je ovlivněn i cílem, jakého chcete dosáhnout. Jídla jsou rozvážena 5x týdně.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-karlovy-vary

Krabičková dieta

Vybrat si můžete z několika variant programu podle požadovaného cíle (hubnutí, nabírání, udržování) a je možné objednat si různý rozsah jídelníčku od jednoho až do pěti jídel denně. Nabídka obsahuje programy určené pro ženy, muže, aktivní lidi, maminky, speciální detox program a program se sníženým obsahem mléčných výrobků.

Výdejní místo: Pension Clara, Na Kopečku 23

Web: http://www.krabickovesilenstvi.cz/

Fitness Food Menu

Každý den si pochutnáte na 5 vyvážených jídlech. Program je možné přizpůsobit podle vašeho cíle – hubnutí, udržování, nabírání. Menu je sestavováno s ohledem na opravdu dostatečný příjem kalorií, které nebalancují pod hranicí bazálního metabolismu.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.ffmenu.cz/

Je v Karlových Varech podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

Share via
Send this to a friend