BezHladovění.cz

Karlovy Vary

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Karlových Varech

Podívejte se:

Výživové poradenství

Svět zdraví

Svět zdraví zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Svět zdraví, Náměstí Republiky 1068/3, 360 01 Karlovy Vary

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-vitale-karlovy-vary

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Moskevská 1010/18, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-karlovy-vary/

Welnessis

Navštivte poradce pro výživu, který vám ukáže směr ke zdravému životnímu stylu. Všechno začíná správnou analýzou pomocí vhodných přístrojů a na základě výsledků dostanete doporučení, co jíst a jak udělat pro své tělo to nejlepší.

Cena: měření, konzultace a roční poradenství za 1 600 Kč

Adresa: Welnessis, Anglická 22, 360 09 Karlovy Vary

Web: http://www.wellnessis.cz/

KamVy

Karlovarská ambulance výživy poskytuje léčbu pomocí dietoterapie. Konzultace s nutriční terapeutkou jsou individuálním poradenstvím v  oblasti řešení konkrétní stravovací problematiky. Například při nápravě životního stylu, při potížích zažívacího traktu, při sestavení vyváženého  a pestrého jídelníčku pro těhotné a kojící ženy. Praktické rady pro sestavení individuálního jídelního lístku při intoleranci potravin nebo redukci váhy.
 
Cena: Konzultace 200 Kč

Adresa: KamVy, Krymská 6, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.kamvy.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: týden cvičení zdarma, 3měsíční permanentka 2 790 Kč

Adresa: Contours, Na Výhledě 1004/1A, 360 17 Karlovy Vary

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-karlovy-vary/

Fitness Club Luky

K dispozici je vybavená posilovna s moderními stroji, volnými závažími a kardio zónou. Nechybí ani skupinové lekce, jako je Cross body, Power training, základy sebeobrany, Bodyform, power jóga, aerobic a spinning. K dispozici je i profesionální trenér, který poradí se správnou technikou cviků a tréninkovým plánem.

Cena: měsíční permanentka od 600 Kč

Adresa: Fitness Club Luky, Krymská 16, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.fitnessclubluky.cz/

Truflex

Moderní fitness centrum disponuje posilovacími stroji, kardio zónou a k dispozici jsou i skupinové lekce, jako je kickbox. Po tréninku můžete využít wellness, kde najdete solárium, vířivku a saunu.

Cena: vstupné 120 Kč

Adresa: Truflex, Slovenská 7A, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://truflex.cz/

Life Pro Gym

Fitness centrum a posilovna, kde se specializují na funkční trénink. Využít můžete volný prostor s váhami. Určitě navštivte i skupinovou Cross lekci založenou na principech stále více oblíbeného a všestranného cvičení crossfit.

Cena: první hodina cvičení zdarma, měsíční permanentka 750 Kč

Adresa: Life Pro Gym, Železniční 855/2, 360 05 Karlovy Vary

Web: http://www.lifepro.cz/

Sportstudio Prima

Fitness centrum s posilovnou, kardio zónou a sálem pro aerobic. Zacvičte si vlastní trénink, nebo se přidejte na skupinovou lekci. V nabídce je Tabata, pilates, fit-ball, Jogalates, kondiční trénink, PortDeBras, Power move, Fitbox a Zumba.

Cena: měsíční permanentka 950 Kč

Adresa: Sportstudio Prima, Buchenwaldská 460/7, 360 05 Karlovy Vary

Web: http://www.sportstudioprima.cz/

Fitclub Otto

Fitness centrum s komplexní nabídkou služeb pro klienty. Od osobního trenéra, přes výživové poradenství, až po fyzioterapeuta. Zacvičit si můžete na moderních strojích a k dispozici jsou skupinové lekce – jóga, kruhové tréninky, spinning, BOSU, SM systém a Power jóga. Po tréninku si dopřejte relax na masáži či v infrasauně.

Cena: měsíční členství 1 500 Kč

Adresa: Fitclub Otto, Chebská 355/49, 360 06 Karlovy Vary

Web: http://www.fitclubotto.cz/

Obchody se zdravou výživou

Zdravá výživa MiDa

Útulný obchůdek se zdravou výživou nabízí sortiment bio potravin, bezlepkové výživy a šetrně vyrobené potraviny s ohledem na zachování maxima živin a navrácení se zpět k přírodě. Správný jídelníček plný zdravých potravin je totiž tou nejlepší prevencí proti onemocněním.

Adresa: Zdravá výživa MiDa, Moskevská 978/24, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.kramekmida.cz/

VEGA

Zdravá výživa s bohatým sortimentem kvalitních potravin. Nechybí potraviny pro vegetariány, vegany, lidi s bezlepkovou dietou. V nabídce najdete řadu zdravých obilnin, chlazené výrobky, semínka, ořechy, koření a další.

Adresa: VEGA, Vítězná 1305/18, 360 01 Karlovy Vary

Web: https://www.facebook.com/VEGA-zdrav%C3%A1-v%C3%BD%C5%BEiva-Karlovy-Vary-1063716103668590/

Farmářské trhy

Farmářské trhy se konají každý pátek před Městskou tržnicí. Nakoupit si můžete poctivé mléčné výrobky, čerstvé pečivo, kvalitní maso, uzeniny, zeleninu, ovoce, koření a mnoho dalšího od lokálních výrobců.

Adresa: Farmářské trhy, Horova 1223/1, 360 01 Karlovy Vary

Web: https://www.karlovyvary.cz/cs/farmarske-trhy

Restaurace se zdravým jídlem

Kus Kus

Zdravé občerstvení ideální pro vegetariány a všechny, kdo se chtějí stravovat kvalitně. Každý den jsou připraveny čerstvé saláty, bagety, pomazánky, čerstvé ovoce, šťávy, dezerty, polévka a dvě teplá jídla připravená bez ochucovadel z co možná největšího podílu bio surovin.

Adresa: Kus Kus, Bělehradská 8, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.kus-kus.cz/

Tusculum

Restaurace, kde si užijete vynikající chuťový zážitek vytvořený z poctivých surovin z bio farmy. Na první ochutnání jistě poznáte rozdíl v chuti zeleniny i masa.

Adresa: Tusculum, Sadová 31, 360 01 Karlovy Vary

Web: http://www.tusculumkv.cz/

Ugo

Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy do vás dostanou spoustu vitamínů a zdraví prospěšných látek. Jsou ideální jako rychlá svačina a možná budete překvapeni, jak vás dokážou zasytit. V nabídce freshbaru se pravidelně objevují sezónní kombinace.

Adresa: Ugo, Kpt. Jaroše 375/31, 360 06 Karlovy Vary

Web: http://ugo.cz/

Fruitisimo

Čerstvé ovocné a zeleninové koktejly, skvělá ručně připravená zmrzlina, káva, vynikající a lehce ozdravené dorty a zdravé svačiny. To všechno najdete na pobočkách Fruitisimo. Vše je připravováno s ohledem na maximální čerstvost a zachování vitamínů v ovoci a zelenině. 

Adresa: Fruitisimo, T. G. Masaryka 53/43, 360 01 Karlovy Vary

Web: https://fruitisimo.cz/

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Krabičková strava složená z pěti porcí nutričně vyvážených jídel z kvalitních surovin je snadnou cestou, jak se přiblížit svému cíli. Vybrat si můžete programy bez mléčných výrobků, bez cukru, pro mámy a speciálně upravené pro sportovně aktivní lidi. Každý jídelníček je ovlivněn i cílem, jakého chcete dosáhnout. Jídla jsou rozvážena 5x týdně.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-karlovy-vary

Krabičková dieta

Vybrat si můžete z několika variant programu podle požadovaného cíle (hubnutí, nabírání, udržování) a je možné objednat si různý rozsah jídelníčku od jednoho až do pěti jídel denně. Nabídka obsahuje programy určené pro ženy, muže, aktivní lidi, maminky, speciální detox program a program se sníženým obsahem mléčných výrobků.

Výdejní místo: Pension Clara, Na Kopečku 23

Web: http://www.krabickovesilenstvi.cz/

Fitness Food Menu

Každý den si pochutnáte na 5 vyvážených jídlech. Program je možné přizpůsobit podle vašeho cíle – hubnutí, udržování, nabírání. Menu je sestavováno s ohledem na opravdu dostatečný příjem kalorií, které nebalancují pod hranicí bazálního metabolismu.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.ffmenu.cz/

Je v Karlových Varech podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.