BezHladovění.cz

Jihlava

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Jihlavě

Podívejte se:

Výživové poradenství

Svět zdraví

Svět zdraví zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Svět zdraví, Mrštíkova 16, 586 01 Jihlava

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-eve-jihlava

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Palackého 44, 586 01 Jihlava

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-jihlava-oc-city-park/

Andrea Malečková

Nutriční poradna, kde na začátku probíhá analýza těla pomocí technologie InBody. Na základě výsledků dostanete vhodný stravovací a cvičební plán na míru. Bez zbytečného hladovění a trápení organismu.

Cena: na dotaz

Adresa: Andrea Malečková, Chlumova 5429/1a, 586 01 Jihlava

Web: http://www.vyzivajihlava.cz/

Indica

Individuální přístup a jídelníček sestavený na základě analýzy tělesného složení představuje zdravou cestu, jak zhubnout a posílit své zdraví. Pro rychlejší dosažení cíle a podporu organismu si můžete zakoupit přírodní doplňky stravy. Poradna je ideální pro klienty trpící diabetem I. a II. typu.

Cena: komplexní analýza a výživová doporučení 490 Kč

Adresa: Indica, Šípková 524/3, 586 01 Jihlava

Web: http://www.indica.cz/

Cvičení

Fitness Fitpeople Billa

Příjemné fitness centrum, kde kromě klasické posilovny najdete i celou řadu lekcí, jako jsou Alpinning, Bosu, Fotbox, Flowin, kruhový trénink, Pilates a TRX. Je jen na vás, jestli zvolíte vstupovou nebo časovou permanentku a jaké lekce si vyberete. K dispozici jsou i masáže a solárium po uvolnění po náročném tréninku.

Cena: měsíční členství od 690 Kč

Adresa: Fitness Fitpeople Billa, Havlíčkova 13, 586 01 Jihlava

Web: http://www.fitpeople.cz/

Fitness Fitpeople Bedřichov

Vybavená posilovna se stroji a volnými vahami není to jediné, co v tomto fitness centru najdete. Využít můžete širokou nabídku skupinových lekcí –  Bosu, Fitbox, Alpinning, Flowin, TRX a kruhový trénink. Po skončení cvičení se uvolněte na masáži, nebo navštivte solárium.

Cena: měsíční členství od 690 Kč

Adresa: Fitness Fitpeople Bedřichov, 8. března 2a, 586 01 Jihlava

Web: http://www.fitpeople.cz/

Fitness Factory

Fitness centrum nabízí posilovnu s moderními stroji a volnými váhami. K dispozici je i funkční zóna, kde můžete procvičit celé tělo s využitím různých pomůcek. Ve fitness se nachází i bar, kde se můžete občerstvit. Ještě předtím, než se pustíte do tréninkového plánu, nechte si udělat analýzu na InBody přístroji a poradit si od trenérů. Využít můžete i skupinové lekce, jako jsou Cycling, Alpinning, Pilates, Kardiofit, SM systém a Bodyform.

Cena: měsíční členství 650 Kč

Adresa: Fitness Factory, Žižkova 98, 586 01 Jihlava

Web: http://fitness-factory.cz/

Star Trac Fitness

Moderní fitness centrum nabízí stanoviště pro aerobní kardio cvičení, funkční trénink HumanSport a samozřejmě nechybí ani volné váhy. Navštívit můžete vybrané skupinové lekce, jako jsou Spinning, Kranking, TRX, power jóga nebo pilates. Po cvičení se zrelaxujete na masáži a v relaxační zóně.

Cena: první návštěva zdarma, cena členství individuální

Adresa: Star Trac Fitness, Žižkova 13, 586 01 Jihlava

Web: http://www.doubledrive.cz/

Obchody se zdravou výživou

DejsiBio

Obchod nabízí pestrý sortiment se zdravými potravinami pro vegany a vegetariány, čerstvým kváskovým pečivem, kvalitními produkty z kravského a kozího mléka. Nechybí ani fairtrade výrobky, ekologická drogerie bio kosmetika, byliny, čaje a tradiční japonské a čínské potraviny.

Adresa: DejsiBio, Nám. Svobody 1373/11, 586 01 Jihlava

Web: http://www.dejsibio.cz/

Natur styl

V prodejně najdete široký sortiment racionální výživy, potraviny v bio kvalitě, pečivo vlastní výroby, bezlepkové pečivo, sušené byliny a koření, nebo zeleninové šťávy a sirupy. Prodejna je propojena se zdravým bistrem s výběrem ze třech chutných jídel.

Adresa: Natur styl, Škrétova 2a, 586 01 Jihlava

Web: http://www.naturstyl.cz/

FYTON

Maloobchodní a velkoobchodní prodej zdravých potravin vyrobených technologiemi šetrnými k přírodě. Nechybí široká nabídka bezlepkových potravin, bio čokolády nebo výrobky z rakytníku. Využijte čistou sílu z přírody v semínkách a co nejšetrněji upravovaných potravinách.

Pobočky:

  • FYTON, Mrštíkova 1, 586 01 Jihlava
  • FYTON, Vrchlického 57, 586 01 Jihlava

Web: http://www.fytonjihlava.cz/

Farmářka

Příjemně působící farmářská prodejna s čerstvou zeleninou z ekofarmy, poctivým čerstvým chlebem, poctivé mléčné výrobky, zdravé výrobky od českých firem bez přidaných chemických látek. Sortiment je stále rozšiřován o nové chutné potraviny poctivé výroby.

Adresa: Farmářka, Masarykovo nám. 99/67, 586 01 Jihlava

Web: https://www.facebook.com/farmarkajihlava

Farmářské trhy

Pravidelně každou druhou sobotu se konají farmářské trhy, kde najdete tradiční bio potraviny, jako jsou kvalitní mléčné výrobky, poctivé maso z domácích farem a mnoho dalšího. Vychutnejte si poctivé a čerstvé potraviny od českých výrobců.

Adresa: Farmářské trhy, OC Březinky, Březinova 4690/144, 586 01 Jihlava

Web: http://ocbrezinky.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Restaurace zdravého životního stylu

Každý den je připravena polévka a výběr ze čtyř poctivě uvařených jídel, kdy nechybí veganské, vegetariánské a bezlepkové varianty. Ve stálé nabídce je samoobslužný bar se zeleninovými saláty a k dispozici jsou i čerstvé moučníky a dezerty z celozrnné mouky. Vše je připravováno bez umělých dochucovadel, chemických konzervantů a barviv.

Adresa: Restaurace zdravého životního stylu, Náměstí Svobody 1373/11, 586 01 Jihlava

Web: http://www.naturalcentrum.cz/

Divoká rýže

Bistro se zdravou výživou v příjemném prostředí nabízí stálou nabídku vynikajících jídel vhodných pro vegetariány, vegany, bezlepkáře a všechny, kdo se zajímají o zdravý životní styl. Pro každý den je připravena chutná polévka, po které si můžete zvolit něco z nabídky stálých jídel, případně rovnou zdravý dezert.

Adresa: Divoká rýže, Divadelní 17, 586 01 Jihlava

Web: http://www.divoka-ryze.cz/

Sweet Secret of Raw

Báječné dorty, zákusky, jídla a nápoje připravené podle zásad raw stravování. Vyzkoušejte chuť šetrně vyrobených pokrmů a budete překvapeni, jak skvěle chutnají. Vybrat si můžete ze stálého menu i denní nabídky. Nemusíte vyznávat raw styl stravování, ale stačí, když si odnesete inspiraci na degustačním menu, nebo na kurzu přípravy raw food ve sladkých i slaných variantách.

Adresa: Sweet Secret of Raw, Škrétova 1626/2, 586 01 Jihlava

Web: http://www.secretofraw.cz/

Fruitisimo

Čerstvé ovocné a zeleninové koktejly, skvělá ručně připravená zmrzlina, káva, vynikající a lehce ozdravené dorty a zdravé svačiny. To všechno najdete na pobočkách Fruitisimo. Vše je připravováno s ohledem na maximální čerstvost a zachování vitamínů v ovoci a zelenině.

Adresa: Fruitisimo, Hradební 1, 586 01 Jihlava

Web: https://fruitisimo.cz/

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Krabičková strava složená z pěti porcí nutričně vyvážených jídel z kvalitních surovin je snadnou cestou, jak se přiblížit svému cíli. Vybrat si můžete programy bez mléčných výrobků, bez cukru, pro mámy a speciálně upravené pro sportovně aktivní lidi. Každý jídelníček je ovlivněn i cílem, jakého chcete dosáhnout. Jídla jsou rozvážena 5x týdně.

Výdejní místo: rozvoz

Webhttps://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-jihlava

ABC dieta

Vyvážené menu plné kvalitních a svěžích surovin v 5 jídlech během dne je ideální cestou, jak dobře vyživovat své tělo. Krabičková dieta je sestavena s ohledem na potřeby organismu a zdravé hubnutí hlavně tukové tkáně. Vybrat si můžete i stravu s ohledem na vaši bezlaktózovou, vegetariánskou, bezlepkovou či diabetickou dietou.  

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.abcdieta.cz/

Fitness Food Menu

Každý den si pochutnáte na 5 vyvážených jídlech. Program je možné přizpůsobit podle vašeho cíle – hubnutí, udržování, nabírání. Menu je sestavováno s ohledem na opravdu dostatečný příjem kalorií, které nebalancují pod hranicí bazálního metabolismu.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.ffmenu.cz/

Je v Jihlavě podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.