BezHladovění.cz

Jihlava

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Jihlavě

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Nutriadapt, Mrštíkova 16, 586 01 Jihlava

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-eve-jihlava

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Palackého 44, 586 01 Jihlava

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-jihlava-oc-city-park/

Andrea Malečková

Nutriční poradna, kde na začátku probíhá analýza těla pomocí technologie InBody. Na základě výsledků dostanete vhodný stravovací a cvičební plán na míru. Bez zbytečného hladovění a trápení organismu.

Cena: na dotaz

Adresa: Andrea Malečková, Chlumova 5429/1a, 586 01 Jihlava

Web: http://www.vyzivajihlava.cz/

Indica

Individuální přístup a jídelníček sestavený na základě analýzy tělesného složení představuje zdravou cestu, jak zhubnout a posílit své zdraví. Pro rychlejší dosažení cíle a podporu organismu si můžete zakoupit přírodní doplňky stravy. Poradna je ideální pro klienty trpící diabetem I. a II. typu.

Cena: komplexní analýza a výživová doporučení 490 Kč

Adresa: Indica, Šípková 524/3, 586 01 Jihlava

Web: http://www.indica.cz/

Cvičení

Fitness Fitpeople Billa

Příjemné fitness centrum, kde kromě klasické posilovny najdete i celou řadu lekcí, jako jsou Alpinning, Bosu, Fotbox, Flowin, kruhový trénink, Pilates a TRX. Je jen na vás, jestli zvolíte vstupovou nebo časovou permanentku a jaké lekce si vyberete. K dispozici jsou i masáže a solárium po uvolnění po náročném tréninku.

Cena: měsíční členství od 690 Kč

Adresa: Fitness Fitpeople Billa, Havlíčkova 13, 586 01 Jihlava

Web: http://www.fitpeople.cz/

Fitness Fitpeople Bedřichov

Vybavená posilovna se stroji a volnými vahami není to jediné, co v tomto fitness centru najdete. Využít můžete širokou nabídku skupinových lekcí –  Bosu, Fitbox, Alpinning, Flowin, TRX a kruhový trénink. Po skončení cvičení se uvolněte na masáži, nebo navštivte solárium.

Cena: měsíční členství od 690 Kč

Adresa: Fitness Fitpeople Bedřichov, 8. března 2a, 586 01 Jihlava

Web: http://www.fitpeople.cz/

Fitness Factory

Fitness centrum nabízí posilovnu s moderními stroji a volnými váhami. K dispozici je i funkční zóna, kde můžete procvičit celé tělo s využitím různých pomůcek. Ve fitness se nachází i bar, kde se můžete občerstvit. Ještě předtím, než se pustíte do tréninkového plánu, nechte si udělat analýzu na InBody přístroji a poradit si od trenérů. Využít můžete i skupinové lekce, jako jsou Cycling, Alpinning, Pilates, Kardiofit, SM systém a Bodyform.

Cena: měsíční členství 650 Kč

Adresa: Fitness Factory, Žižkova 98, 586 01 Jihlava

Web: http://fitness-factory.cz/

Star Trac Fitness

Moderní fitness centrum nabízí stanoviště pro aerobní kardio cvičení, funkční trénink HumanSport a samozřejmě nechybí ani volné váhy. Navštívit můžete vybrané skupinové lekce, jako jsou Spinning, Kranking, TRX, power jóga nebo pilates. Po cvičení se zrelaxujete na masáži a v relaxační zóně.

Cena: první návštěva zdarma, cena členství individuální

Adresa: Star Trac Fitness, Žižkova 13, 586 01 Jihlava

Web: http://www.doubledrive.cz/

Obchody se zdravou výživou

DejsiBio

Obchod nabízí pestrý sortiment se zdravými potravinami pro vegany a vegetariány, čerstvým kváskovým pečivem, kvalitními produkty z kravského a kozího mléka. Nechybí ani fairtrade výrobky, ekologická drogerie bio kosmetika, byliny, čaje a tradiční japonské a čínské potraviny.

Adresa: DejsiBio, Nám. Svobody 1373/11, 586 01 Jihlava

Web: http://www.dejsibio.cz/

Natur styl

V prodejně najdete široký sortiment racionální výživy, potraviny v bio kvalitě, pečivo vlastní výroby, bezlepkové pečivo, sušené byliny a koření, nebo zeleninové šťávy a sirupy. Prodejna je propojena se zdravým bistrem s výběrem ze třech chutných jídel.

Adresa: Natur styl, Škrétova 2a, 586 01 Jihlava

Web: http://www.naturstyl.cz/

FYTON

Maloobchodní a velkoobchodní prodej zdravých potravin vyrobených technologiemi šetrnými k přírodě. Nechybí široká nabídka bezlepkových potravin, bio čokolády nebo výrobky z rakytníku. Využijte čistou sílu z přírody v semínkách a co nejšetrněji upravovaných potravinách.

Pobočky:

  • FYTON, Mrštíkova 1, 586 01 Jihlava
  • FYTON, Vrchlického 57, 586 01 Jihlava

Web: http://www.fytonjihlava.cz/

Farmářka

Příjemně působící farmářská prodejna s čerstvou zeleninou z ekofarmy, poctivým čerstvým chlebem, poctivé mléčné výrobky, zdravé výrobky od českých firem bez přidaných chemických látek. Sortiment je stále rozšiřován o nové chutné potraviny poctivé výroby.

Adresa: Farmářka, Masarykovo nám. 99/67, 586 01 Jihlava

Web: https://www.facebook.com/farmarkajihlava

Farmářské trhy

Pravidelně každou druhou sobotu se konají farmářské trhy, kde najdete tradiční bio potraviny, jako jsou kvalitní mléčné výrobky, poctivé maso z domácích farem a mnoho dalšího. Vychutnejte si poctivé a čerstvé potraviny od českých výrobců.

Adresa: Farmářské trhy, OC Březinky, Březinova 4690/144, 586 01 Jihlava

Web: http://ocbrezinky.cz/

Restaurace se zdravým jídlem

Restaurace zdravého životního stylu

Každý den je připravena polévka a výběr ze čtyř poctivě uvařených jídel, kdy nechybí veganské, vegetariánské a bezlepkové varianty. Ve stálé nabídce je samoobslužný bar se zeleninovými saláty a k dispozici jsou i čerstvé moučníky a dezerty z celozrnné mouky. Vše je připravováno bez umělých dochucovadel, chemických konzervantů a barviv.

Adresa: Restaurace zdravého životního stylu, Náměstí Svobody 1373/11, 586 01 Jihlava

Web: http://www.naturalcentrum.cz/

Divoká rýže

Bistro se zdravou výživou v příjemném prostředí nabízí stálou nabídku vynikajících jídel vhodných pro vegetariány, vegany, bezlepkáře a všechny, kdo se zajímají o zdravý životní styl. Pro každý den je připravena chutná polévka, po které si můžete zvolit něco z nabídky stálých jídel, případně rovnou zdravý dezert.

Adresa: Divoká rýže, Divadelní 17, 586 01 Jihlava

Web: http://www.divoka-ryze.cz/

Sweet Secret of Raw

Báječné dorty, zákusky, jídla a nápoje připravené podle zásad raw stravování. Vyzkoušejte chuť šetrně vyrobených pokrmů a budete překvapeni, jak skvěle chutnají. Vybrat si můžete ze stálého menu i denní nabídky. Nemusíte vyznávat raw styl stravování, ale stačí, když si odnesete inspiraci na degustačním menu, nebo na kurzu přípravy raw food ve sladkých i slaných variantách.

Adresa: Sweet Secret of Raw, Škrétova 1626/2, 586 01 Jihlava

Web: http://www.secretofraw.cz/

Fruitisimo

Čerstvé ovocné a zeleninové koktejly, skvělá ručně připravená zmrzlina, káva, vynikající a lehce ozdravené dorty a zdravé svačiny. To všechno najdete na pobočkách Fruitisimo. Vše je připravováno s ohledem na maximální čerstvost a zachování vitamínů v ovoci a zelenině.

Adresa: Fruitisimo, Hradební 1, 586 01 Jihlava

Web: https://fruitisimo.cz/

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Krabičková strava složená z pěti porcí nutričně vyvážených jídel z kvalitních surovin je snadnou cestou, jak se přiblížit svému cíli. Vybrat si můžete programy bez mléčných výrobků, bez cukru, pro mámy a speciálně upravené pro sportovně aktivní lidi. Každý jídelníček je ovlivněn i cílem, jakého chcete dosáhnout. Jídla jsou rozvážena 5x týdně.

Výdejní místo: rozvoz

Webhttps://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-jihlava

ABC dieta

Vyvážené menu plné kvalitních a svěžích surovin v 5 jídlech během dne je ideální cestou, jak dobře vyživovat své tělo. Krabičková dieta je sestavena s ohledem na potřeby organismu a zdravé hubnutí hlavně tukové tkáně. Vybrat si můžete i stravu s ohledem na vaši bezlaktózovou, vegetariánskou, bezlepkovou či diabetickou dietou.  

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.abcdieta.cz/

Fitness Food Menu

Každý den si pochutnáte na 5 vyvážených jídlech. Program je možné přizpůsobit podle vašeho cíle – hubnutí, udržování, nabírání. Menu je sestavováno s ohledem na opravdu dostatečný příjem kalorií, které nebalancují pod hranicí bazálního metabolismu.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.ffmenu.cz/

Je v Jihlavě podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

Share via
Send this to a friend