BezHladovění.cz

Hradec Králové

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Hradci Králové

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Nutriadapt, Emy Destinnové 233/36, 500 09 Hradec Králové

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-vitality-hradec-kralove

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Chelčického 1055/13, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-hradec-kralove-chelcickeho/

Ing. Hana Střítecká, Dis. Ph.D.

Nabídka individuálního výživového poradenství nejen pro zájemce o hubnutí, ale i osoby se zdravotními problémy (registrovaný nutriční terapeut). Součástí poradenství je měření složení těla, zhodnocení současných stravovacích návyků a návrh optimální pohybové aktivity.

Adresa: Ing. Hana Střítecká, Dis. Ph.D., Labská louka 656/11, 500 11 Hradec Králové

Web: http://stritecka.webnode.cz/

Ing. Kateřina Pecharová

Na základě výsledků měření složení těla vám nutriční specialista sestaví stravovací a cvičební plán pro dosažení cíle. Diagnostika a následný plán je navržen podle individuálních potřeb každého z nás. Ve výživových plánech nejsou žádné náhražky stravy a potravinové doplňky, ale mají vám ukázat cestu, jak se zdravě a hodnotně stravovat pomocí přirozených potravin.

Cena: analýza a konzultace výsledků 400 Kč

Adresa: Ing. Kateřina Pecharová, Plácelova 1257, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.nutricni-specialista.cz/

Martina Vrbická

Pomoc pro všechny, kteří chtějí přestat s dietami a začít se naplno věnovat zdravému životnímu stylu. Konzultace probíhají formou osobních schůzek, přímo u vás doma, nebo přes email či Skype. Zároveň provozuje školu zdravého vaření, kde se naučíte snadné a rychlé recepty, které hravě zvládnete i doma.

Cena: cena konzultace 300 Kč

Adresa: Martina Vrbická, Fričova 393, 500 06 Hradec Králové

Web: http://varmejinak.cz/

Bc. Martina Jandová

Certifikovaná nutriční poradkyně na základě vstupní konzultace a přesné měření sestaví plán, jak dosáhnout vašeho cíle. Na průběžných konzultacích zjistí váš pokrok a plán upraví podle potřeby. Podrobný redukční jídelníček obsahuje recepty na přípravu jídla a doporučení, jak si sestavovat vlastní skladbu jídla se všemi důležitými živinami a správnou energetickou hodnotou.

Cena: konzultace 400 Kč

Adresa: Bc. Martina Jandová, Nové Město 34, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Web: http://www.martina-jandova.cz/

Cvičení

Fitness Klub Filip

Fitness centrum s individuálním přístupem pro dosažení nejlepších výsledků nabízí vybavenou posilovnou se stroji i volnými váhami. Zacvičit si můžete i na skupinových lekcích, jako jsou TRX, power jóga, funkční trénink nebo fitbox.

Cena: měsíční permanentka 660 Kč

Adresa: Fitness Klub Filip, Jana Masaryka 1713, 500 12 Hradec Králové

Web: http://www.fitnessfilip.cz/

Fitness Fit4fun

Místo pro vlastní trénink na strojích a s váhami, ale i široká nabídka skupinových lekcí, jako jsou fitness lekce kondičního cvičení, funkčního a kruhového tréninku, TRX, full body training, Tabata core, Taebo a další. Nechybí ani klasické aerobní lekce, jako je aerobic, dance aerobic, bosu, fitball, power jóga, kalanetika, bodystyling, jumping a další. Po náročném tréninku si můžete užít saunu, solárium a masáž.

Cena: neomezená měsíční permanentka 990 Kč

Adresa: Fitness Fit4fun, Orlice shopping park, Víta Nejedlého 1063, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.fit4fun.cz/

Fit-studio

Ve fitness centru najdete 30 stanovišť s moderními posilovacími stroji, aerobní zónu a tělocvičnu, kde pravidelně probíhají skupinové lekce, jako jsou MMA a Thaibox. Posilovna je vybavena systémem TRX, kettlebelly a dalším závažím. K dispozici je i solárium.

Cena: měsíční permanentka 650 Kč

Adresa: Fit-studio, Karla IV. 430, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.fit-studio.cz/

FitStyle

Dámské fitness a posilovna nabízí dostatečný prostor pro vlastní tréninky, ale i oblíbené skupinové lekce, jako jsou Jumping, Piloxing, Bosu, Flowin, Pilates, Tabata, Alpinning a Fitball. Fitness centrum nabízí ideální podmínky pro funkční trénink, kdy ze začátku můžete využít pomoc trenérky.

Cena: neomezená měsíční permanentka 990 Kč

Adresa: FitStyle, Šafaříkova 666, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.fitstyle.cz/

Obchody se zdravou výživou

Zdravíčko

Obchod se zdravou výživou s opravdu širokým sortimentem. V prodejně Zdravíčko můžete využít služby odborné poradkyně pro zdravý životní styl, nebo si nakoupit bezlepkové, veganské, vegetariánské potraviny. Nechybí ani sortiment pro diabetiky. V rámci racionální výživy je většina sortimentu do českých dodavatelů doplněna kvalitními produkty za zahraničí. Kromě potravin zde najdete i ekologickou drogerii, bylinky, čaje a přírodní kosmetiku.

Adresa: Zdravíčko, tř. Karla IV. 867/12, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.zdravicko.com/

Bazalka Bio

Obchod se zdravou výživou nabízí bio potraviny, vegetariánské, veganské, bezlepkové, raw a další produkty pro zdravou a racionální výživu. Zakoupit si můžete bio zeleninu a ovoce a čerstvé pečivo. V sortimentu najdete ekologickou drogerii, přírodní kosmetiku. Pro nákup můžete využití i e-shop.

Adresa:

  • Bazalka Bio, Gočárova třída 516, 500 02 Hradec Králové
  • Bazalka V Kopečku, Rokitanského 169, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.bazalkahk.cz/

Bioobchod

Obchod se zdravou výživou nabízí kompletní sortiment potravin z ekologického zemědělství, přírodní kosmetiku a ekologicky šetrnou drogerii. Najdete zde širokou nabídku potravin pro vegany, vegetariány, pro všechny s bezlepkovou dietou a milovníky raw stravováni. Nakoupit si můžete i přes e-shop.

Adresa: Bioobchod, Chelčického 280, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.bioobchod.cz/

Jana Pinkasová

Zásilkový prodej bezlepkových potravin, jako jsou směsi na pečení, těstoviny, sušenky, pečivo, různé pochutiny a další.

Adresa: Jana Pinkasová, Na Jezírkách 160/16, 500 11 Hradec Králové

Web: http://pinkasovajana.sweb.cz/

Náš grunt

Farmářské potraviny bez zbytečné chemie, s jasným původem od malých a středních dodavatelů, včetně regionálních specialit.

Adresa: Náš grunt, Švehlova 363, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.nasgrunt.cz/

Farmářské trhy v Ternu

Každý pátek se v Ternu pořádají farmářské trhy, kde na vás čekají kvalitní farmářské výrobky. Najdete zde poctivé mléčné výrobky, pečivo, masné výrobky a další od regionálních farmářů a výrobců.

Adresa: Farmářské trhy v Ternu, Bratří Štefanů 994, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.terno.cz/terno-hradec-kralove/

Restaurace se zdravým jídlem

bistRAWveg

Bistro s nabídkou jídel připravených z čerstvých surovin s důrazem na zachování všech vitamínů a prospěšných látek. Přijďte si pochutnat na nutričně bohatém jídle přímo do bistra, nebo využijte rozvoz zdarma po Hradci Králové.

Adresa: bistRAWveg, Orlice park shopping, V. Nejedlého 1063, 500 03 Hradec Králové

Web: https://www.bistrawveg.cz/

Localis

Koncept gourmet bistra využívá sezónních surovin a poctivé přípravy pokrmu pro co možná nejlepší chuťový zážitek. Pochutnat si můžete na snídani, vybrat si něco z polední nabídky a zapomenout byste neměli ani na dezert.

Adresa: Localis, Velké náměstí 145/14, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.localis.cz/

Bazalka Ve Dvorku

Jídelna nabízí kvalitní pokrmy připravené ze zdravých surovin za přátelské ceny. Na výběr máte z několika variant hlavního chodu, polévek, čerstvého pečiva, dezertů, salátů a šťáv. Každý den je minimálně jedno jídlo vhodné pro osoby s bezlepkovou dietou. Využít můžete i rozvoz jídel po Hradci Králové, který stačí objednat přes internet.

Adresa: Bazalka Ve Dvorku, K. H. Máchy 747, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.bazalkahk.cz/

Vegg-Go

Veganské bistro vhodné pro všechny, kdo si chtějí pochutnat na kvalitních pokrmech připravených ze zdravých ingrediencí. V nabídce jsou potraviny odpovídající raw stravování, ale i teplá jídla.

Adresa:

  • Vegg-Go, Brněnská 1825/23a, 500 09 Hradec Králové
  • Vegg-Go, Gočárova třída 1754/48a, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.vegg-go.com/

Ugo

Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy do vás dostanou spoustu vitamínů a zdraví prospěšných látek. Jsou ideální jako rychlá svačina a možná budete překvapeni, jak vás dokážou zasytit. V nabídce freshbaru se pravidelně objevují sezónní kombinace.

Adresa:

  • Ugo, Riegrovo náměstí 914, 500 02 Hradec Králové
  • Ugo, Dukelská třída 1713/7, 500 02 Hradec Králové

Web: http://ugo.cz/

Ugo Salaterie

Kromě chutných ovocných a zeleninových šťáv připravují čerstvé domácí polévky, chutné a pestré saláty kombinující mnoho chutí. V nabídce si vyberou vegetariány, vegani, ale i masožravci.

Adresa: Ugo Salaterie, Brněnská 1825/23a, 500 09 Hradec Králové

Web: http://ugo.cz/

Fruitisimo

Čerstvé ovocné a zeleninové koktejly, skvělá ručně připravená zmrzlina, káva, vynikající a lehce ozdravené dorty a zdravé svačiny. To všechno najdete na pobočkách Fruitisimo. Vše je připravováno s ohledem na maximální čerstvost a zachování vitamínů v ovoci a zelenině. 

Adresa:

  • Fruitisimo, Gočárova třída 1754/48a, 500 02 Hradec Králové
  • Fruitisimo, Brněnská 1825, 500 09 Hradec Králové
  • Fruitisimo, Čelakovského 609/11, 500 02 Hradec Králové

Web: https://fruitisimo.cz/

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Krabičková strava složená z pěti porcí nutričně vyvážených jídel z kvalitních surovin je snadnou cestou, jak se přiblížit svému cíli. Vybrat si můžete programy bez mléčných výrobků, bez cukru, pro mámy a speciálně upravené pro sportovně aktivní lidi. Každý jídelníček je ovlivněn i cílem, jakého chcete dosáhnout. Jídla jsou rozvážena 5x týdně.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-hradec-kralove

ABC dieta

Vyvážené menu plné kvalitních a svěžích surovin v 5 jídlech během dne je ideální cestou, jak dobře vyživovat své tělo. Krabičková dieta je sestavena s ohledem na potřeby organismu a zdravé hubnutí hlavně tukové tkáně. Vybrat si můžete i stravu s ohledem na vaši bezlaktózovou, vegetariánskou, bezlepkovou či diabetickou dietou.  

Výdejní místo: seznam výdejních míst

Web: http://www.abcdieta.cz/

Fitness Food Menu

Každý den si pochutnáte na 5 vyvážených jídlech. Program je možné přizpůsobit podle vašeho cíle – hubnutí, udržování, nabírání. Menu je sestavováno s ohledem na opravdu dostatečný příjem kalorií, které nebalancují pod hranicí bazálního metabolismu.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.ffmenu.cz/

Je v Hradci Králové podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

 

Share via
Send this to a friend