BezHladovění.cz

Hradec Králové

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Hradci Králové

Podívejte se:

Výživové poradenství

Svět zdraví

Svět zdraví zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Svět zdraví, Emy Destinnové 233/36, 500 09 Hradec Králové

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-vitality-hradec-kralove

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, Chelčického 1055/13, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-hradec-kralove-chelcickeho/

Ing. Hana Střítecká, Dis. Ph.D.

Nabídka individuálního výživového poradenství nejen pro zájemce o hubnutí, ale i osoby se zdravotními problémy (registrovaný nutriční terapeut). Součástí poradenství je měření složení těla, zhodnocení současných stravovacích návyků a návrh optimální pohybové aktivity.

Adresa: Ing. Hana Střítecká, Dis. Ph.D., Labská louka 656/11, 500 11 Hradec Králové

Web: http://stritecka.webnode.cz/

Ing. Kateřina Pecharová

Na základě výsledků měření složení těla vám nutriční specialista sestaví stravovací a cvičební plán pro dosažení cíle. Diagnostika a následný plán je navržen podle individuálních potřeb každého z nás. Ve výživových plánech nejsou žádné náhražky stravy a potravinové doplňky, ale mají vám ukázat cestu, jak se zdravě a hodnotně stravovat pomocí přirozených potravin.

Cena: analýza a konzultace výsledků 400 Kč

Adresa: Ing. Kateřina Pecharová, Plácelova 1257, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.nutricni-specialista.cz/

Martina Vrbická

Pomoc pro všechny, kteří chtějí přestat s dietami a začít se naplno věnovat zdravému životnímu stylu. Konzultace probíhají formou osobních schůzek, přímo u vás doma, nebo přes email či Skype. Zároveň provozuje školu zdravého vaření, kde se naučíte snadné a rychlé recepty, které hravě zvládnete i doma.

Cena: cena konzultace 300 Kč

Adresa: Martina Vrbická, Fričova 393, 500 06 Hradec Králové

Web: http://varmejinak.cz/

Bc. Martina Jandová

Certifikovaná nutriční poradkyně na základě vstupní konzultace a přesné měření sestaví plán, jak dosáhnout vašeho cíle. Na průběžných konzultacích zjistí váš pokrok a plán upraví podle potřeby. Podrobný redukční jídelníček obsahuje recepty na přípravu jídla a doporučení, jak si sestavovat vlastní skladbu jídla se všemi důležitými živinami a správnou energetickou hodnotou.

Cena: konzultace 400 Kč

Adresa: Bc. Martina Jandová, Nové Město 34, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Web: http://www.martina-jandova.cz/

Cvičení

Fitness Klub Filip

Fitness centrum s individuálním přístupem pro dosažení nejlepších výsledků nabízí vybavenou posilovnou se stroji i volnými váhami. Zacvičit si můžete i na skupinových lekcích, jako jsou TRX, power jóga, funkční trénink nebo fitbox.

Cena: měsíční permanentka 660 Kč

Adresa: Fitness Klub Filip, Jana Masaryka 1713, 500 12 Hradec Králové

Web: http://www.fitnessfilip.cz/

Fitness Fit4fun

Místo pro vlastní trénink na strojích a s váhami, ale i široká nabídka skupinových lekcí, jako jsou fitness lekce kondičního cvičení, funkčního a kruhového tréninku, TRX, full body training, Tabata core, Taebo a další. Nechybí ani klasické aerobní lekce, jako je aerobic, dance aerobic, bosu, fitball, power jóga, kalanetika, bodystyling, jumping a další. Po náročném tréninku si můžete užít saunu, solárium a masáž.

Cena: neomezená měsíční permanentka 990 Kč

Adresa: Fitness Fit4fun, Orlice shopping park, Víta Nejedlého 1063, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.fit4fun.cz/

Fit-studio

Ve fitness centru najdete 30 stanovišť s moderními posilovacími stroji, aerobní zónu a tělocvičnu, kde pravidelně probíhají skupinové lekce, jako jsou MMA a Thaibox. Posilovna je vybavena systémem TRX, kettlebelly a dalším závažím. K dispozici je i solárium.

Cena: měsíční permanentka 650 Kč

Adresa: Fit-studio, Karla IV. 430, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.fit-studio.cz/

FitStyle

Dámské fitness a posilovna nabízí dostatečný prostor pro vlastní tréninky, ale i oblíbené skupinové lekce, jako jsou Jumping, Piloxing, Bosu, Flowin, Pilates, Tabata, Alpinning a Fitball. Fitness centrum nabízí ideální podmínky pro funkční trénink, kdy ze začátku můžete využít pomoc trenérky.

Cena: neomezená měsíční permanentka 990 Kč

Adresa: FitStyle, Šafaříkova 666, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.fitstyle.cz/

Obchody se zdravou výživou

Zdravíčko

Obchod se zdravou výživou s opravdu širokým sortimentem. V prodejně Zdravíčko můžete využít služby odborné poradkyně pro zdravý životní styl, nebo si nakoupit bezlepkové, veganské, vegetariánské potraviny. Nechybí ani sortiment pro diabetiky. V rámci racionální výživy je většina sortimentu do českých dodavatelů doplněna kvalitními produkty za zahraničí. Kromě potravin zde najdete i ekologickou drogerii, bylinky, čaje a přírodní kosmetiku.

Adresa: Zdravíčko, tř. Karla IV. 867/12, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.zdravicko.com/

Bazalka Bio

Obchod se zdravou výživou nabízí bio potraviny, vegetariánské, veganské, bezlepkové, raw a další produkty pro zdravou a racionální výživu. Zakoupit si můžete bio zeleninu a ovoce a čerstvé pečivo. V sortimentu najdete ekologickou drogerii, přírodní kosmetiku. Pro nákup můžete využití i e-shop.

Adresa:

  • Bazalka Bio, Gočárova třída 516, 500 02 Hradec Králové
  • Bazalka V Kopečku, Rokitanského 169, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.bazalkahk.cz/

Bioobchod

Obchod se zdravou výživou nabízí kompletní sortiment potravin z ekologického zemědělství, přírodní kosmetiku a ekologicky šetrnou drogerii. Najdete zde širokou nabídku potravin pro vegany, vegetariány, pro všechny s bezlepkovou dietou a milovníky raw stravováni. Nakoupit si můžete i přes e-shop.

Adresa: Bioobchod, Chelčického 280, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.bioobchod.cz/

Jana Pinkasová

Zásilkový prodej bezlepkových potravin, jako jsou směsi na pečení, těstoviny, sušenky, pečivo, různé pochutiny a další.

Adresa: Jana Pinkasová, Na Jezírkách 160/16, 500 11 Hradec Králové

Web: http://pinkasovajana.sweb.cz/

Náš grunt

Farmářské potraviny bez zbytečné chemie, s jasným původem od malých a středních dodavatelů, včetně regionálních specialit.

Adresa: Náš grunt, Švehlova 363, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.nasgrunt.cz/

Farmářské trhy v Ternu

Každý pátek se v Ternu pořádají farmářské trhy, kde na vás čekají kvalitní farmářské výrobky. Najdete zde poctivé mléčné výrobky, pečivo, masné výrobky a další od regionálních farmářů a výrobců.

Adresa: Farmářské trhy v Ternu, Bratří Štefanů 994, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.terno.cz/terno-hradec-kralove/

Restaurace se zdravým jídlem

bistRAWveg

Bistro s nabídkou jídel připravených z čerstvých surovin s důrazem na zachování všech vitamínů a prospěšných látek. Přijďte si pochutnat na nutričně bohatém jídle přímo do bistra, nebo využijte rozvoz zdarma po Hradci Králové.

Adresa: bistRAWveg, Orlice park shopping, V. Nejedlého 1063, 500 03 Hradec Králové

Web: https://www.bistrawveg.cz/

Localis

Koncept gourmet bistra využívá sezónních surovin a poctivé přípravy pokrmu pro co možná nejlepší chuťový zážitek. Pochutnat si můžete na snídani, vybrat si něco z polední nabídky a zapomenout byste neměli ani na dezert.

Adresa: Localis, Velké náměstí 145/14, 500 03 Hradec Králové

Web: http://www.localis.cz/

Bazalka Ve Dvorku

Jídelna nabízí kvalitní pokrmy připravené ze zdravých surovin za přátelské ceny. Na výběr máte z několika variant hlavního chodu, polévek, čerstvého pečiva, dezertů, salátů a šťáv. Každý den je minimálně jedno jídlo vhodné pro osoby s bezlepkovou dietou. Využít můžete i rozvoz jídel po Hradci Králové, který stačí objednat přes internet.

Adresa: Bazalka Ve Dvorku, K. H. Máchy 747, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.bazalkahk.cz/

Vegg-Go

Veganské bistro vhodné pro všechny, kdo si chtějí pochutnat na kvalitních pokrmech připravených ze zdravých ingrediencí. V nabídce jsou potraviny odpovídající raw stravování, ale i teplá jídla.

Adresa:

  • Vegg-Go, Brněnská 1825/23a, 500 09 Hradec Králové
  • Vegg-Go, Gočárova třída 1754/48a, 500 02 Hradec Králové

Web: http://www.vegg-go.com/

Ugo

Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy do vás dostanou spoustu vitamínů a zdraví prospěšných látek. Jsou ideální jako rychlá svačina a možná budete překvapeni, jak vás dokážou zasytit. V nabídce freshbaru se pravidelně objevují sezónní kombinace.

Adresa:

  • Ugo, Riegrovo náměstí 914, 500 02 Hradec Králové
  • Ugo, Dukelská třída 1713/7, 500 02 Hradec Králové

Web: http://ugo.cz/

Ugo Salaterie

Kromě chutných ovocných a zeleninových šťáv připravují čerstvé domácí polévky, chutné a pestré saláty kombinující mnoho chutí. V nabídce si vyberou vegetariány, vegani, ale i masožravci.

Adresa: Ugo Salaterie, Brněnská 1825/23a, 500 09 Hradec Králové

Web: http://ugo.cz/

Fruitisimo

Čerstvé ovocné a zeleninové koktejly, skvělá ručně připravená zmrzlina, káva, vynikající a lehce ozdravené dorty a zdravé svačiny. To všechno najdete na pobočkách Fruitisimo. Vše je připravováno s ohledem na maximální čerstvost a zachování vitamínů v ovoci a zelenině. 

Adresa:

  • Fruitisimo, Gočárova třída 1754/48a, 500 02 Hradec Králové
  • Fruitisimo, Brněnská 1825, 500 09 Hradec Králové
  • Fruitisimo, Čelakovského 609/11, 500 02 Hradec Králové

Web: https://fruitisimo.cz/

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Krabičková strava složená z pěti porcí nutričně vyvážených jídel z kvalitních surovin je snadnou cestou, jak se přiblížit svému cíli. Vybrat si můžete programy bez mléčných výrobků, bez cukru, pro mámy a speciálně upravené pro sportovně aktivní lidi. Každý jídelníček je ovlivněn i cílem, jakého chcete dosáhnout. Jídla jsou rozvážena 5x týdně.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-hradec-kralove

ABC dieta

Vyvážené menu plné kvalitních a svěžích surovin v 5 jídlech během dne je ideální cestou, jak dobře vyživovat své tělo. Krabičková dieta je sestavena s ohledem na potřeby organismu a zdravé hubnutí hlavně tukové tkáně. Vybrat si můžete i stravu s ohledem na vaši bezlaktózovou, vegetariánskou, bezlepkovou či diabetickou dietou.  

Výdejní místo: seznam výdejních míst

Web: http://www.abcdieta.cz/

Fitness Food Menu

Každý den si pochutnáte na 5 vyvážených jídlech. Program je možné přizpůsobit podle vašeho cíle – hubnutí, udržování, nabírání. Menu je sestavováno s ohledem na opravdu dostatečný příjem kalorií, které nebalancují pod hranicí bazálního metabolismu.

Výdejní místo: rozvoz

Web: http://www.ffmenu.cz/

Je v Hradci Králové podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.