BezHladovění.cz

České Budějovice

Průvodce zdravým životním stylem a hubnutím v Českých Budějovicích.

Podívejte se:

Výživové poradenství

Nutriadapt

Nutriadapt zahrnuje jedinečný koncept péče zaměřené na trvale udržitelnou výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Mají propracovanou detailní diagnostiku, sestavují individuální výživové plány pro klienty s nadváhou, podvýživou, pro sportovce i pro děti nebo diabetiky.

Cena: Vstupní konzultace 200 Kč

Adresa: Nutriadapt, Husova tř.17, 370 01 České Budějovice

Web: https://www.skvelehubnuti.cz/pobocky/svet-zdravi-cb-max-ceske-budejovice

Naturhouse

Dietetická centra Naturhouse se poprvé objevila v roce 1992 ve Španělsku. Od té doby se rozšířila do 32 zemí světa, včetně České Republiky. Diagnostika, konzultace s výživovým poradcem a jídelníčky na míru jsou zdarma. Klient si hradí doplňky stravy, které mu poradce doporučí na míru pro rychlejší dosažení cíle.

Cena: Vstupní konzultace zdarma

Adresa: Naturhouse, OC Mercury, Nádražní 1759, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.spravnehubnuti.cz/naturhouse-ceske-budejovice-oc-mercury/

Mgr. Daniela Šupková

Výživové poradenství s důrazem na individuální přístup a snahu o naučení základů zdravého stravování. Nebudete jenom slepě dodržovat přidělený jídelníček, ale díky přístupu manželů Šupkových pochopíte, jak hubnutí funguje a jak si získanou postavu dlouhodobě udržet díky kvalitnímu jídlu.

Cena: Vstupní konzultace 690 Kč

Adresa: Mgr. Daniela Šupková, Boženy Němcové 54, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.zij-zdrave.cz/

Bc. Michala Mikulášková

Výživové poradenství Harmona je příležitostí, jak najít cestu ke zdravému stravování. Pro každého to znamená něco trochu jiného, protože máme rádi rozdílná jídla. Při sestavování jídelníčku je brán ohled na to, co máte a naopak nemáte rádi. Jde o celkovou změnu životního stylu bez zbytečně drahých doplňků. Jídelníčky jsou složeny z běžně dostupných surovin pro snadné dodržování.

Cena: Vstupní konzultace 900 Kč (cena za 2 konzultace)

Adresa: Bc. Michala Mikulášková, Lannova tř. 92/53, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.harmona.cz/

Cvičení

Contours

Kruhový trénink pro ženy. V Contours cvičí ženy bez ohledu na věk, váhu a předešlé zkušenosti se cvičením. Při cvičení na vás dohlíží trenérka, která vás zároveň motivuje ke cvičení. Cvičení je spíše pro začátečnice a mírně pokročilé.

Cena: První týden zdarma, měsíční členství od 622 Kč.

Adresa: Contours, Galerie Dvořák, Nám. Přemysla Otakara II. 123/36, 370 01 České Budějovice

Web: https://www.supertrenink.cz/contours-ceske-budejovice/

Performance Power Center

Připravte se na pořádnou dávku Crossfitu a funkčního cvičení. V Performance Power Center najdete certifikované Crossfit lekce, ale i skupinové cvičení zaměřené na kardio, silovou vytrvalost, procvičení základních cviků a využití TRX a vlastní váhy. Nechybí ani tréninky pro ženy a lekce určené pro začátečníky. Cvičit můžete podle vlastní chuti i v open gymu, kde najdete všechno potřebné vybavení.

Cena: Performance Power Center, 10 dnů na zkoušku, měsíční členství od 890 Kč.

Adresa: Karolíny Světlé 540/6, 370 04 České Budějovice

Web: http://www.ppcentercb.cz/

Fitness Pouzar II.

Fitness Pouzar nabízí dvě fitness centra v Českých Budějovicích, kdy s jednou permamentkou můžete navštěvovat obě. K dispozici je klasické fitness centrum s posilovacími stroji a volnými váhami. Využít můžete i skupinové lekce, jako je spinning, crosstraining, kruhový trénink, fitbox a cardio-mix.

Cena: Měsíční členství od 650 Kč.

Adresa: Fitness Pouzar II., Sokolský ostrov 4, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.fitnesspouzar.cz/

Bikram Yoga CB

Dynamické cvičení s cílem protáhnou tělo a uvolnit mysl. U bikram yogy se rozhodně nebudete nudit a budete odcházet plní nové energie. Pravidelné cvičení pomáhá při formování postavy a posílení všech základních skupin svalů. Jedna lekce trvá přibližně 90 minut a přijít můžete i bez rezervace.

Cena: Prvních 10 dnů 400 Kč, měsíční členství od 1590 Kč.

Adresa: Bikram Yoga CB, Husova 624/43, 370 05 České Budějovice

Web: http://www.bikramyogacb.cz/

 

Obchody se zdravou výživou

Slunečnice

V tomto obchodě se zdravou výživou najdete široký sortiment biopotravin, bio zeleninu, ovoce, čerstvé biopečivo, vločky, semínka, čerstvé šťávy, výběr koření, zdravá sladidla, potraviny pro diabetiky, pečivo a potraviny pro bezlepkovou dietu, zdravé obiloviny, jako je pohanka, jáhly, amarant a další. Nechybí ani zdravé čaje a přírodní kosmetika. V obchodě najdete i vonné oleje, knihy o zdravém životním stylu a ekologické čisticí prostředky.

Adresa: Slunečnice, Chelčického 21, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.slunecnice-cb.cz/

Zdravá spižírna

Široký sortiment bio potravin v nejlepší kvalitě nabízí čerstvé ovoce a zeleninu, mléčná výrobky, pečivo a cereálie. Najdete zde i nápoje, bylinky a čaje. V nabídce jsou i produkty ze zahraničí pro větší pestrost a kvalitní výběr.

Adresa: Zdravá spižírna, Suchomelská 534/4, 370 04 České Budějovice

Web: http://www.zdravaspizirna.cz/

PYRAMIDA – zdravá výživa

Vyberte si z luštěnin, obilnin, sušeného ovoce, sojových výrobků, bezmasých výrobků, jogurtů, oříšků a dalších zdravých potravin. V nabídce figurují nejen české potraviny, ale i kvalitní zahraniční produkty.

Adresa: PYRAMIDA – zdravá výživa, Obchodní galerie Dvořák, Náměstí Přemysla Otakara II. 123/36, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.pyramida-cb.cz/

Náš grunt

V nabídce jsou farmářské potraviny bez zbytečných chemických přísad dodávané od malých a středních dodavatelů. V sortimentu se běžně vyskytují i regionální speciality. Nakupte si farmářské jogurty, sýry, vejce z volných chovů, poctivé uzeniny, poctivý chléb, maso, ovoce, zeleninu, bezlepkové potraviny, vegetariánské speciality a další.

Adresa: Náš grunt, Hroznová 18, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.nasgrunt.cz/

Lunter shop & bistro

Rostlinné produkty pro všechny, kdo se chtějí zdravě stravovat. Produkty jsou přímo od výrobce a jedná se o oblíbené tofu pomazánky, tofu, hotová jídla, párky a salámy, nápoje a další. V bistru najdete čerstvě balené bagety, sendviče, ovesné a rýžové kaše, chia pudingy, ovocné šťávy a zeleninové a ovocné saláty.

Adresa: Lunter shop & bistro, Fráni Šrámka 1170/31, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.lunter.com/cs/

Obchod U Dobráka

V nabídce najdete ovoce, zeleninu, houby, kvalitní maso, čerstvé pečivo, sladké dobroty, slané potraviny, obilniny, ořechy, různé druhy semínek, bylinky, koření, oleje, zdravé nápoje, bezlepkové potraviny, raw speciality a výrobky pro diabetiky.

Adresa: Obchod U Dobráka, Česká 17/49, 370 01 České Budějovice

Web: https://www.obchodudobraka.cz/

Farmářské trhy v pasáži Terna

Každý pátek probíhají farmářské trhy s regionálními výrobky, jako jsou uzeniny, čerstvé pečivo, jogurty, sýry, cukrářské výrobky, koření, ovoce, sirupy a mošty. Poctivá kvalita farmářských potravin nabízí skvělou chuť a prožitek z jídla.

Adresa: Farmářské trhy v pasáži Terna, Suchomelská 2251, 370 04 České Budějovice

Web: http://www.terno.cz/terno-ceske-budejovice/

 

Restaurace se zdravým jídlem

Secrets

Mezinárodní bezlepková restaurace nabízí výbornou kuchyni z kvalitních surovin. Využít můžete i rozvoz jídel po Českých Budějovicích, soukromé akce a bar s dobrými moravskými víny.

Adresa: Secrets, Náměstí Přemysla Otakara II. 117/32, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.secrets.cz/

Zeleninový bar

V zeleninovém baru najdete netradiční pokrmy ze zdravých surovin. Zelenina umí nabídnout nepřebernou škálu chutí a díky šetrné úpravě se zachovává převážný podíl zdravých vitamínů a minerálů. Vyberte si zeleninové pokrmy podle chuti a pochutnejte se na si na čistě přírodních potravinách.

Adresa: Zeleninový bar, Česká 41/26, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.zeleninovybar.cz/

Slunce

Vychutnejte si čistě rostlinnou stravu z kvalitních surovin v bio kvalitě od kvalitních dodavatelů a lokálních farmářů. Po chutném veganském jídle si dopřejte RAW dezerty v cukrárně v přízemí. Osvěžit se můžete i čerstvě lisovanými ovocnými a zeleninovými šťávami.

Adresa: Slunce, Krajinská 238/23, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.restaurantslunce.cz/

Vegetárna Impala

V nabídce najdete pestré vegetariánské pokrmy bez palmového oleje připravované s láskou a citem. Tam, kde to jde, jsou využívány bezlepkové suroviny, bio potraviny a suroviny z lokálních zdrojů. Vše je možné si vzít s sebou zabalené v ekologických obalech. Jídlo si můžete objednat i přes rozvozové firmy.

Adresa: Vegetárna Impala, Nová 13, 370 01 České Budějovice

Web: http://vegetarna.cz/

Naše farma

Ochutnejte poctivé pokrmy připravené z masa z pastevních chovů a lokálních farmářských surovin. Přímo v centru Českých Budějovic najdete restauraci, která se vrací ke kořenům poctivé sedlácké kuchyně bez zbytečné chemie a náhražek.

Adresa: Naše farma, U Černé věže 15, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.nasefarma.cz/

Fér Café

Chutné domácí dezerty v bio kvalitě s využitím regionálních zdrojů. V obědové nabídce najdete bio polévky a chutné hlavní jídlo z poctivých surovin ideálně z lokálních zdrojů bez zbytečné chemie a bez lepku.

Adresa: Fér Café, Česká 153/38, 370 01 České Budějovice

Web: http://fercafe.net/

Greenhouse

V každodenní nabídce je 5 hlavních jídel s vyváženým poměrem živin. Jedno jídlo obsahuje maso, minimálně jedno je veganské a vegetariánské a nechybí ani bezlepkové jídlo. Sami si vyberete skladbu pokrmu a celkové množství. Přijít můžete i na chutnou snídani, využít salátový bar a užít si posezení u kvalitní kávy s domácími dezerty v odlehčených verzích.

Adresa: Greenhouse, Biskupská 3/130, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.greenhouse-food.cz/

 

Krabičkové diety

Zdravé stravování

Krabičková strava složená z pěti porcí nutričně vyvážených jídel z kvalitních surovin je snadnou cestou, jak se přiblížit svému cíli. Vybrat si můžete programy bez mléčných výrobků, bez cukru, pro mámy a speciálně upravené pro sportovně aktivní lidi. Každý jídelníček je ovlivněn i cílem, jakého chcete dosáhnout. Jídla jsou rozvážena 5x týdně.

Výdejní místo: rozvoz

Web: https://www.zkrabicky.cz/krabickova-dieta-ceske-budejovice

Zdravá jídelna Spirála

Rozvoz jídel přizpůsobených všem různým dietám a s dodržením zásad zdravého stravování. Ušetříte čas a starosti při vymýšlení zdravých jídel do práce. Každý den můžete vybírat z několika variant hlavního jídla.

Výdejní místo: Rozvoz zdarma.

Web: http://www.jidelnaspirala.cz/

ABC dieta

Široký výběr variant, takže si vyberete, i když máte nějaké zdravotní omezení. Porce jsou dodávány dna dny dopředu a strava je sestavena s ohledem na ztrátu tukových zásob s minimálním úbytkem svalů. Jídlo si můžete vyzvednout, případně nechat dovézt na uvedenou adresu.

Výdejní místo: Boženy Němcové 54, 370 01 České Budějovice

Web: http://www.abcdieta.cz/

Fitness Food Menu

Každý den si pochutnáte na 5 vyvážených jídlech. Program je možné přizpůsobit podle vašeho cíle – hubnutí, udržování, nabírání. Menu je sestavováno s ohledem na opravdu dostatečný příjem kalorií, které nebalancují pod hranicí bazálního metabolismu.

Výdejní místo: Jen rozvoz. Cena na dotaz.

Web: http://ffmenu.cz/

 

Je v Českých Budějovicích podnik, který by na seznamu neměl chybět? Nebo jste našli nějakou chybu? Napište nám, prosím, na info@bezhladoveni.cz, rádi přehled upravíme.

Share via
Send this to a friend