Rámcový jídelníček, který se přizpůsobí vám

Na míru, z pohodlí domova, od nutriční terapeutky

Díky rámcovému jídelníčku vždy víte, co jíst, abyste dali vašemu tělu potřebné živiny pro hubnutí nadbytečného tuku či přibírání svalové hmoty. 

Zároveň nejste omezováni jedním konkrétním jídlem, které si musíte dát, i když na něj třeba nemáte chuť. Vždy máte na výběr z několika zdravých variant. 

Postupně se učíte správným stravovacím návykům, za které vám vaše tělo poděkuje větší energií, lepší náladou a pevnějším zdravím.

Co všechno dostanete od nutriční terapeutky?

 • Rámcový jídelníček (vám na míru)
 • Možnost se s Martinou poradit přes email či telefon
 • Další doporučení pro kvalitnější a zdravější život (pitný režim, pohybové aktivity a další doporučení ve vztahu k vašemu zdravotnímu stavu)
 • Odkaz na recepty, které zvládne uvařit každý
 • Tabulku doporučených potravin (vám na míru)
 • Praktický materiál: Tipy na rychlé a vyvážené snídaně, obědy a večeře, kdy si do těchto tipů dosadíte svoje porce z rámcového jídelníčku na míru

Díky jídelníčku jsem zhubla asi 6 kilo, ale to hlavní, co mi jídelníček a změna stravování přinesla, bylo neuvěřitelné množství energie. Jako student trávím spoustu času sezením a za dobu studia jsem zjistila, že je jen velmi málo věcí tak vyčerpávajících, jako dvanáct hodin učení denně… díky novému jídelníčku jsem ale zjistila, že mi zbývá dost energie na to, jít si pravidelně zaběhat, začala jsem se věnovat i několika novým sportům, a tak se přiblížení vysněné postavě událo vlastně velice přirozeně a nenásilně… Pokud uvažujete o změně životního stylu, začněte od jídla, můžu to vřele doporučit 🙂Barbora V.

Je rámcový jídelníček dobrým řešením i pro vás?

Jestli se poznáváte v některé z následujících situací, pak vám může rámcový jídelníček od nutriční terapeutky pomoct:

 • Toužíte změnit vaše stravovací návyky, abyste shodili přebytečný tuk, nabrali svalovou hmotu nebo si jen udrželi optimální váhu
 • Máte za sebou několik neúspěšných pokusů o úpravu hmotnosti a stále bloudíte v kruhu
 • Vyzkoušeli jste drastické redukční diety nebo jiné způsoby hubnutí, které skončily jojo efektem
 • Přejídáte se, neustále vás honí mlsná nebo máte hlad
 • Cítíte se unavení a potřebujete získat zpět ztracenou energii
 • Chcete zlepšit vaše sportovní výkony
 • Váš zdravotní stav má specifické požadavky na výživu (potravinové intolerance, alergie, těhotenství, kojení, vysoký cholesterol, vysoký tlak, cukrovku, dnu, štítná žláza atd.)
 • Chcete jíst zdravě, ale nechce se vám nad jídlem a vařením tolik přemýšlet
 • Chcete se naučit jíst zdravě a přitom nemůžete fyzicky docházet na konzultace s nutričním terapeutem

Díky pohybu a jídelníčku od Martiny se mi podařilo za pár měsíců shodit nadbytečná kila a celkově se cítím lépe. Má přátelský a osobní přístup a nikdy nebyl problém poupravit její jídelníček podle mých konkrétních potřeb. Díky testu jsme spolu objevili další intolerantní potraviny, které měly vliv na můj atopický ekzém. Stále spolu vymýšlíme, jak zdravě obohatit můj jídelníček, když se některým potravinám musím vyhýbat. Některé věci jsem si uvědomoval, ale bez Martiny zásahu, jídelníčku a konzultací bych určitě nedosáhl takového pokroku. Tímto ti děkuji a přeji hodně úspěchů. – Michal V.

Není jídelníček jako jídelníček

U klasického jídelníčku nemáte na výběr. Máte přesně stanovené jedno jídlo, které si musíte dát. A je jedno, jestli na něj máte v tu chvíli chuť, čas na jeho přípravu nebo suroviny. Prostě musíte.

Rámcový jídelníček vám dává možnost volby. U každého denního jídla (snídaně, svačiny, oběda, večeře) je uvedeno několik kombinací potravin a jejich množství v gramech. Sami si tak vyberete, na co máte v danou chvíli chuť či zásoby. Zároveň máte jistotu, že jsou všechna jídla zdravá a přijmete přesně tolik energie, kolik potřebujete pro dosažení vašeho cíle (hubnutí, přibírání, atd.).

Každý den si můžete dát to, na co máte chuť, a přesto dodržíte plán

Rámcový jídelníček od nutriční terapeutky

 • Je sestavený z běžně dostupných potravin, které nezruinují váš rodinný rozpočet (není nutné kupovat speciální potraviny či doplňky stravy)
 • Respektuje vaše chutě
 • Obsahuje jídla, která zasytí, abyste neměli hlad a nehonila vás mlsná
 • Zohledňuje váš zdravotní stav (potravinové intolerance, alergie, těhotenství, kojení, vysoký cholesterol, vysoký tlak, cukrovku, dnu, štítná žláza atd.)
 • Je přizpůsobený vašemu dennímu režimu (práce na směny, atd.), časovým možnostem pro přípravu jídel a vašim cílům
 • Jídelníček je možné rozplánovat do libovolného množství denních jídel dle vaší potřeby
 • Je pestrý a neomrzí se
 • Vydrží do doby, než se ve vašem těle udějí zásadní změny

Martino, moc děkuju za jídelníček a další zaslané materiály. Musím se přiznat, že když jsem si jídelníček četla poprvé, byla jsem nadšená! Jsou tam samé dobroty 🙂 Za všemi zaslanými materiály je kus práce a já si to moc cením, jste úžasná! Věřím, že když budu důsledná, výsledky se časem dostaví. Děkuji! – Mirka N.

Jídelníček sestavuje vysokoškolsky vzdělaný odborník

Martina Rusňáková Korejčková

Rámcové jídelníčky na míru sestavuje nutriční terapeutka Bc. Martina Rusňáková Korejčková, DiS., kterou můžete znát nejen z našeho magazínu, ale i z dalších médií či projektů o výživě. Například:

 • Pořad Sama doma na České televizi
 • Odborné komentáře v reportážích televize Nova
 • Jedna ze čtyř výživových specialistek MISS 2017
 • Externí nutriční terapeutka pro Léčebné lázně Konstantinovy lázně
 • Lektorka výživy v Yoda institut
 • Lektorka odborných předmětů oboru Diplomovaný nutriční terapeut na SZŠ a VOŠZ Plzeň
 • Autorka odborných článků na Celostnimedicina.cz
 • A další

Co udělat, když chcete vlastní rámcový jídelníček

Vytvořit rámcový jídelníček na míru je časově náročné. Protože Martina provozuje vlastní praxi a spolupracuje na dalších projektech, může měsíčně sestavit pouze 5 rámcových jídelníčků.

Proto pokud máte o jídelníček zájem, objednejte si ho raději dnes.

Aktuální volná kapacita do konce měsíce: 3 jídelníčky

Co všechno od Martiny dostanete

 • Rámcový jídelníček (vám na míru)
 • Možnost se s Martinou poradit přes email či telefon
 • Další doporučení pro kvalitnější a zdravější život (pitný režim, pohybové aktivity a další doporučení ve vztahu k vašemu zdravotnímu stavu)
 • Odkaz na recepty, které zvládne uvařit každý
 • Tabulku doporučených potravin (vám na míru)
 • Praktický materiál: Tipy na rychlé a vyvážené snídaně, obědy a večeře, kdy si do těchto tipů dosadíte svoje porce z rámcového jídelníčku na míru

Moc děkuji za přehledně popsaný jídelníček a veškeré informace k němu. Z jídelníčku mám opravdu radost. Již několika jídelníčky jsem si prošla a nyní cítím, že tento bude pro mě ten udržitelný. Jsou tam veškeré moje oblíbené potraviny a hlavně mnoho zeleniny a ovoce, které potřebuji. Jsem ráda, že se mohu držet nějakého plánu a zároveň vím, že dám tělu vše potřebné. – Eliška S.

S jídelníčkem budete spokojeni. To vám garantujeme

Nejste první, komu Martina jídelníček sestaví. Za její odbornost a perfektně odvedenou práci hovoří stovky spokojených klientů.

Věříme, že Martina pomůže i vám. 

Proto vám bez obav garantujeme, že pokud nebudete s jídelníčkem z jakéhokoli důvodu spokojeni, rádi vám vrátíme peníze – obratem. Stačí napsat na email info@bezhladoveni.cz

Jak na to?

 1. Vyplňte a odešlete objednávkový formulář
 2. Po odeslání formuláře vás přesměrujeme na zabezpečenou online platební bránu, kde jídelníček zaplatíte platební kartou
 3. Obratem vám přijde email s potvrzením o zaplacení a dotazníkem (anamnézou)
 4. Vyplněný dotazník pošlete Martině zpět
 5. Do 5 pracovních dnů dostanete od Martiny emailem rámcový jídelníček a všechny další materiály šité vám na míru
 6. Stravujete se podle rámcového jídelníčku. Cítíte a vidíte výsledky. Všímá si jich i vaše okolí
 7. Průběh můžete s Martinou konzultovat přes email nebo po telefonu. S jídelníčkem se dá pracovat dle vývoje situace (zmenšovat, zvětšovat, upravovat, přepočítat jídelníček z „redukčního/nabíracího“ na „udržovací“…)

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Budete spokojeni. Stejně, jako lidé před vámi…

Na jídelníček jsem najela prakticky ihned. Říká se, že všechno je v hlavě… Velká pravda je ta, že člověk musí přijmout fakt, že pokud chce při hubnutí i normálně žít, nemůže čekat, že zhubne za měsíc to, co si střádal léta. Tedy v hlavě jsem si nastavila, že se chci cítit dobře a u toho pár kilo zhubnout. Jsem nesmírně spokojená s volností, kterou Váš Jídelníček poskytuje, zároveň moje tělo skutečně reaguje na složení jídla a nastavená odpolední svačina je prakticky záchrana před večerním přejídáním. Děkuji moc za Váš návod v podobě rámcového jídelníčku, protože je to zatím to nejjednodušší a nejlepší, čím jsem se kdy řídila. – Monika Z.

Jako každá druhá jsem vyzkoušla spousty nesmyslných diet, hladovění a stějně jsem pak skončila tak, že jsem vyjedla celou lednici. Řekla jsem dost a nechala si od Martinky sestavit jídelníček. Dodržuji stravování, co mi poradila a cítím se báječně. Jelikož jako zdravotní sestra pracuji i v noci, mám sestavené stravování, jak jíst i na noční směně. Jím několikrát denně, zkouším recepty, které Martinka s námi sdílí. A to mě baví! Život máme jenom jeden a je jen na nás jak se o něj staráme… – Lucka Š.

Se službami Martiny jsem byla moc spokojená. Slečna Korejčková byla vždy moc příjemná a na každou schůzku jsem se těšila. Věnovala se mi na 100% a velmi mi pomohla nabrat pár kilo, což bylo pro mě dost obtížné. Nyní mám konečně svou vysněnou váhu a za to vděčím jen slečně Korejčkové. Jídelníček byl skvěle zhotovený, přímo na míru. Vše mi krásně vysvětlila, dala i užitečné rady ohledně potravin, poslala spoustu zdravých receptů a kdykoliv jsem se na ni mohla obrátit. Určitě ještě služby slečny Martiny někdy využiji, i kdyby jen na kontrolu váhy, hodnot v těle nebo ohledně správného stravování. Velmi doporučuji a přeji spoustu spokojených zákazníků do budoucna. 🙂 – Simona B.

Přiznám se, že jsem nejprve měla pocit, že budu mít s jídelníčkem hlad, ale skladba potravin a jejich výživové hodnoty způsobily to, že žádný hlad nepociťuji. Překvapivě ani chutě, ačkoliv bylo několik příležitostí ke zhřešení. 🙂 Jinak vnímám velká pozitiva v běžných dnech, kdy se mi po obědě nechce spát (porce mě neutlumí), přijde mi, že trávím méně času v kuchyni, což beru jako pozitivum pro volný čas a je prostě fajn pocit se najíst tolik, kolik tělo a ne hlava potřebuje. 🙂 – Simona K.

Milá Martinko, děkujeme za odbornou péči o naše tělesné schránky. Začalo to v březnu 2015, Dita – 71 kg/164 cm a Patrik – 116 kg/190 cm. Je prosinec 2015 a výsledky jsou – Dita 64 kg , Patrik 102 kg. Oba jsme moc spokojení, nakopla jsi nás k lehčímu, spokojenějšímu žití. Ochotně kdykoli poradíš, přidáš zdravé recepty, doporučíš pro nás neznámé potraviny. Děkujeme a i nadále se rádi necháme od Tebe „hlídat“. – Dita a Patrik

Martina mě svým odborným, ale zároveň srdečným a pozitivním přístupem postupně přesvědčila, že lze změnit léta špatného stravování téměř jako mávnutím proutku. A bezbolestně. Nyní už věřím, že si současnou váhu udržím i do budoucna. Od ledna do září 2017 mi pomohla shodit 17 kg (vážím méně, než na konci střední ;)) a také jsem se zbavila spousta cm v problémových partiích. Pocit k nezaplacení! Proto se s ní budu ráda potkávat i při dalších konzultacích, protože vždy se dá něco zlepšit. – Jitka J.

Myslím, že sama mám přirozeně relativně zdravé návyky, ale vzhledem k mému výdeji jsem chtěla mít jistotu, že mému tělu nic neschází/nepřebývá. A výsledek předčil všechna má očekávání. Žádná striktní doporučení a tabulkové osekání potravin, ale opravdu citlivý přístup k mému celkovému biorytmu a dokonce započtení mých hříchů do energetického příjmu. Což je pro požitkáře, jako jsem já, opravdu důležité. Děkuji za tuto nevšední zkušenost a vřele doporučuji všem, kteří o změně uvažují. – Dita K.

Před 5 lety jsem dostala celiakii. Nevěděla jsem, co mám jíst, sehnala jsem si pár receptů na internetu, ale nevěděla jsem, jaké množství si mohu dovolit… Raději jsem si dávala malé porce a jedla jen saláty, maso jsem také vypustila, měla jsem pocit, že ho nepotřebuji. Během 4 let jsem měla JO-JO efekt minimálně 6x. Martina mi upravila jídelníček na mojí dietu a další alergie potravin, které mám. Viděla jsem v ní „anděla“ :-), který mi pomůže. Po úpravě jídelníčku jsem měla pocit, že jím strašně moc, ale teď vím, že mi ukázala správnou cestu. Bez správného jídelníčku a pohybu to prostě nejde. Nyní jsem se vrátila do „normální“ váhy, která je i nižší, než jsem dostala celiakii. Nejen mně, ale i na mé doporučení mým rodinným příslušníkům, pomohla k veselosti, spokojenosti a cítit se velice dobře a nestydět se za to, jak vypadáme. Tímto děkuji Martince Korejčkové za pomoc a budu doporučovat její poradenství s čistým štítem, že každému se dá pomoci od tuků, stresu, nervů a s pocitem, jak vypadá. Přeji všem mnoho štěstí a zdravého životního stylu. – Jana C.

Martinko, váhu si i s odstupem měsíců držím bez jakéholi strádání či odříkání, stravování jedu víceméně dál podle vás a je mi v tom moc moc dobře. S velkou láskou a vděčností na vás vzpomínám a jako chodící reklama občas k vám zašlu nějaké další klienty. 🙂 Jsem moc ráda, že jste mi vstoupila do života, bylo to a je velmi obohacující a prospěšné. Děkuji! – Katka M.