Tipy pro snížení cholesterolu

První krok pro zdravější cévní soustavu

Nejrychlejší krok pro zdravější cévy a srdce, který můžete udělat hned teď a nic vás nebude stát, je přihlášení se do našeho bezplatného emailového vzdělávacího kurzu.

Zabere vám to doslova jen pár vteřin – když přeskočíte následující řádky, v kterých popisujeme, o čem kurz je.

Dobře, asi máte víc času 🙂

Takže detailněji:

Chceme vám postupně ukázat zajímavé potraviny, zdravé návyky, jídelníčky a recepty, které vám pomůžou ozdravit cévní soustavu a celé tělo.

Malou ochutnávku vám odtajníme hned, abyste nekupovali pověstného zajíce v pytli – i když je kurz kompletně zdarma.

Hned po přihlášení vám pošleme první email, v kterém najdete seznam 66 potravin, které by neměly chybět ve vašem jídelníčku pro zdravější srdce a cévy.

Další emaily vám budou chodit postupně. Nemáme v úmyslu vás zahltit informacemi. Budeme vám je dávkovat. Každý všední den jeden krátký email.

Kromě seznamu 66 potravin pro zdravější cévy a srdce se můžete těšit na:

Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí náhled emailu. Chceme, abyste měli jistotu, že vám budeme posílat kvalitní informace, které vám můžou reálně pomoct.

Možná vás napadá otázka, proč všechny informace nepublikujeme rovnou v magazínu. Původně jsme o tom přemýšleli, ale emailový vzdělávací kurz se nám jeví jako lepší řešení z několika důvodů:

  1. Informace můžeme dávkovat postupně – lépe si je zapamatujete.
  2. Informace chceme podávat stravitelnou formou – krátké emaily, přímo k věci. Abyste si na jejich čtení nemuseli brát dovolenou a zvládli je přečíst do minuty.
  3. Magazín čtou i lidé, kteří řeší jiné problémy. Kdybychom všechny informace o cholesterolu publikovali online, můžeme se rovnou přejmenovat na „bezcholesterolu.cz“ 😀

Jak se bezplatného emailového kurzu přihlásit?

Stačí vyplnit váš email, stisknout tlačítko „Chci se přihlásit“ a chvíli počkat. Následně se zobrazí potvrzení – a do vaší emailové schránky se odesílá první email – se seznamem 66 potravin, které se vyplatí zařadit do jídelníčku.

[wpforms id=“53883″]

Co když se mi nebudou emaily líbit?

I když se nám odhlašuje minimum lidí, stát se to může. Třeba zjistíte, že už informace nepotřebujete, protože se váš zdravotní stav srovnal. Emaily vám nesednou nebo jen chcete ten seznam 66 potravin. 🙂 Na důvod se vás ptát nebudeme.

V každém emailu, včetně toho první, najdete v patičce tento odkaz:


Odhlášení z kurzu na jedno kliknutí

Stačí na něj kliknout a už vám další email nepřijde.

Dokonce nám pár lidí psalo, jestli je nemůžeme do kurzu „vrátit“, protože se uklikli.

Pro nás je to signál, že:

  1. Odhlášení je až moc snadné 😀
  2. Lidem vnímají informace v emailech jako užitečné. A my je nechceme zklamat.

Za zkoušku nic nedáte. Přihlaste se a sami uvidíte.