Bezhladoveni.cz

Martin: Byl jsem zvyklý jíst a přejídat se uzeninami, pít sladké nápoje, alkohol a pivo.

Martin si dal za cíl shodit 10,5 kg za 4 měsíce. Dokázal to dokonce o měsíc dřív. Váhu si drží a začíná nabírat svalovou hmotu na úkor tuku. Jak se mu to povedlo?

reklama

Martine, vzpomenete si, jak začala vaše cesta k hubenější postavě?

Moje cesta do Světa zdraví začala, když mi do poštovní schránky přišel letáček s pozvánkou na první konzultaci zdarma. To jsem už v té době začal s úpravou jídelníčku po svém. Za měsíc jsem zhubl nějakých cca 8 kg.

Jak jste se stravoval před tím, než jste se rozhodl svěřit do péče specialistů?

Do té doby jsem byl zvyklý jíst a přejídat se uzeninami, pít sladké nápoje, alkohol a pivo.

Co jste se díky konzultacím dozvěděl?

Po první návštěvě ve Světě zdraví jsem byl překvapen, jak špatně na tom mé tělo je, a jak sám sobě ubližuji dosavadním životním stylem.

Velice ochotná a příjemná specialistka slečna Simona Mikulová mi poradila ve všech směrech ohledně stravy, co a kdy jíst.

Například mi poradila, jak často jíst, nevynechávat svačiny, ve kterou dobu jíst ovoce a zeleninu, jaké množství, a které potraviny jsou pro mě vhodné a nevhodné.

Jaký byl váš cíl, když jste přišel do Světa zdraví?

Ve Světě zdraví jsem začal 29. 11. 2016, kdy jsem vážil 90,5 kg. S mou specialistkou jsme si dali za cíl dostat se do konce března na hranici 80 kg.

Pravdou je, že jsem tuto hranici pokořil s měsíčním předstihem. Čímž jsem překvapil nejen sebe, ale i všechny v mém okolí.

Jak jste na tom v současnosti?

Nyní jsem začal nabírat místo tuku svalovou hmotu a cítím se plný energie. Zmizely i mé zdravotní obtíže, které jsem měl díky nadváze a špatnému životnímu stylu.

Je něco, co byste chtěl čtenářům říci na závěr?

Tímto bych rád poděkoval své specialistce Simoně Mikulové, díky které jsem nejen zhubnul, ale také se naučil jíst potraviny, o kterých jsem dříve ani nevěděl, a také za to, že se cítím mnohem lépe. Zlepšila se mi fyzická a hlavně psychická stránka.

Všem, kteří ještě váhají, mohu doporučit nebát se a nechat si poradit – stojí to za to.

Děkujeme Martinovi za jeho příběh a gratulujeme mu k úspěšné změně životního stylu.

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.


Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.

Nenechte si ujít

reklama
reklama