Řešení na míru: Jak zdravě přibrat

Základem zdravého přibírání je pravidelná zdravá strava, v dostatečném množství. Pokud nemáte na přípravu jídel čas nebo vás vaření a s tím spojené činnosti (vymýšlení jídel, nakupování surovin, atd.) nebaví, nabízí se jedno moderní řešení.

Nebojte, restaurace to nejsou.

Jak jsme řekli na začátku, základem je zdravá strava. Ačkoli se úroveň restaurací neustále zlepšuje, nabídka zdravých jídel (a jejich pestrost) je stále hodně omezená.

Nicméně, existují společnosti, které se specializují na krabičkové stravování. Častěji se používá výraz „krabičková dieta“, ale my slovo „dieta“ nemáme rádi. Máme ho spojené s omezováním se, hladověním nebo nemocniční stravou.

A naštěstí ani jedno se netýká krabičkového stravování. Naopak.

Pokud si vyberete dobrého poskytovatele, budete pravidelně dostávat zdravá jídla a hlavně v takovém množství, abyste zdravě přibírali.

Spolupracujeme se společností Zdravé stravování, která působí na většině území ČR. Líbí se nám, že mají v týmu nutriční specialisty. Nejsou tedy jen „vývařovna“. Stravovací programy dávají smysl a je nad nimi odborný dohled.

Nutriční specialisté vám navíc pomůžou s výběrem programu, který vám bude nejlépe vyhovovat.

S krabičkovým stravováním jídlo nemusíte tolik řešit. Dostáváte ho pravidelně, v dostatečném množství, je zdravější než v restauracích a i cenově výhodnější.

Pro zdravé přibírání doporučujeme tyto programy

IkonaProgram
Pro zdraví

PRO ZDRAVÍ

Zdravý program je určen pro každého, kdo se chce zdravě stravovat nebo má nadbytečná kila, která potřebuje shodit. Samozřejmě bez zbytečného hladovění. Vhodné pro rychlou dietu i dlouhodobé stravování. více informací

Pro zdraví +

PRO ZDRAVÍ +

Nejoblíbenější program PRO ZDRAVÍ obohacený ještě o více zeleniny a ovoce (salátky, nakrájená zelenina, ovocná a zeleninová smoothie, atd.). více informací

Protein +

PROTEIN +

Program pro všechny, kteří se věnují silovému tréninku. Dostatek správných živin je základem pro růst svalů a regeneraci. více informací

Konkrétní program a velikost porcí vám pomůžou vybrat nutriční specialisté na základě telefonické konzultace.