Řešení na míru: Jak zdravě přibrat

Základem zdravého přibírání je pravidelná zdravá strava, v dostatečném množství. Pokud nemáte na přípravu jídel čas nebo vás vaření a s tím spojené činnosti (vymýšlení jídel, nakupování surovin, atd.) nebaví, nabízí se jedno moderní řešení.

Nebojte, restaurace to nejsou.

Jak jsme řekli na začátku, základem je zdravá strava. Ačkoli se úroveň restaurací neustále zlepšuje, nabídka zdravých jídel (a jejich pestrost) je stále hodně omezená.

Nicméně, existují společnosti, které se specializují na krabičkové stravování. Častěji se používá výraz „krabičková dieta“, ale my slovo „dieta“ nemáme rádi. Máme ho spojené s omezováním se, hladověním nebo nemocniční stravou.

A naštěstí ani jedno se netýká krabičkového stravování. Naopak.

Pokud si vyberete dobrého poskytovatele, budete pravidelně dostávat jídla respektující vaše výživová omezení a hlavně v takovém množství, abyste zdravě přibírali.

Spolupracujeme se společností Zdravé stravování, která působí na většině území ČR. Líbí se nám, že mají v týmu nutriční specialisty. Nejsou tedy jen „vývařovna“, stravovací programy dávají smysl a je nad nimi odborný dohled. Navíc, nutriční specialisté vám pomůžou s výběrem programu, abyste přibrali.

A navíc vytvořili speciální programy pro:

  • vegetariány
  • vegany
  • lidi, kteří mají intoleranci na laktózu

S krabičkovým stravováním jídlo nemusíte tolik řešit. Dostáváte ho pravidelně, v dostatečném množství, je zdravější než v restauracích a i cenově výhodnější.

IkonaProgram
Bez masa

BEZ MASA

Ne každému vyhovuje jídelníček obsahující maso. Vhodnou stravu si mohou objednat i vegetariáni. Jídelníček je sestavený tak, aby maso bylo nahrazeno rostlinnými bílkovinami. více informací

Vegan +

VEGAN +

V programu nenajdete maso a masné výrobky, mléko a mléčné produkty, vejce, ale ani med, želatinu a sádlo. Veškeré suroviny jsou rostlinného původu. více informací

lakto-minus

LAKTO -

Program LAKTO - se sníženým obsahem laktózy obsahuje speciální mléčné výrobky, zároveň je pestrý, vyvážený a splňuje potřebné nutriční parametry. Je vhodný pro klienty s intolerancí na laktózu a všechny, kteří se z jakéhokoliv důvodu vyhýbají určitým druhům mléčných výrobků. více informací