Máme pro vás výsledek!

Ano, kvíz skončil dřív, než začal.

Bohužel, hubnutí se zdravotním problém (nebo kvůli němu) je hodně specifické. Je velice důležité, aby bylo hubnutí šité na míru přímo vám a zdravotnímu problému.

Prvním krokem by měla být konzultace s vašim praktickým lékařem nebo školeným odborníkem na výživu – ideálně nutričním terapeutem (záleží na závážnosti vašeho zdravotního problému).

Rozhodně bychom vám nedoporučovali hubnout „na vlastní pěst“, zkoušet různé jednostranně zaměřené diety nebo všechny hubnoucí programy, které nejsou přizpůsobeny přímo vám.

Proč je důležitý dohled odborníka?

  • Bez odborného dohledu si můžete ublížit a zdravotní problém ještě zhoršit.
  • Zdravotní problém vám může hubnutí komplikovat nebo úplně blokovat. Výsledky se tak nemusí vůbec dostavit a budete jen zklamaní.

Jaký udělat první krok?

Objednejte se na nezávaznou konzultaci do výživové poradny. Se specialisty osobně proberte váš zdravotní problém. Podle jeho závažnosti vás buď odkáží na konkrétního nutričního terapeuta nebo vám s hubnutím pomůžou sami.

Dárek od nás

NahledPopis
Dva ebooky zdarmaUdělat první krok je to nejtěžší. Váš zdravotní stav by měl být sám o sobě tou nejsilnější motivací, ale raději vás ještě trošku popostrčíme. Pokud si u Nutriadapt nebo Naturhouse rezervujte nezávaznou úvodní konzultaci dnes [current_date format='j.n.o'], získáte od nás 2 kuchařky plné zdravých receptů zdarma. Odkaz na stažení najdete na stránce s dokončením rezervace konzultace.

Výživové poradny najdete ve větších městech. Pokud v seznamu vaše město nenajdete, vyberte si to nejbližší. Konzultaci můžete absolvovat i po telefonu / online.