Máme pro vás výsledek!

Ano, kvíz by mohl být o něco dělší – ALE

Pokud máte za sebou neúspěšné pokusy o hubnutí, možnosti se zužují.

Proč?

  • Je možné, že se vám po minulých pokusech zpomalil metabolismus – a hubnutí bude nyní náročnější.
  • V minulosti se vám nedařilo zhubnout, protože máte nějaký skrytý zdravotní problém, který hubnutí brání.
  • V minulosti se vám nedařilo zhubnout, protože jste dělali nějakou chybu – a je velká šance, že ji budete opakovat.
  • Minulé neúspěchy oslabují současnou sebedůvěru. Je větší šance, že to sami vzdáte dřív, než dosáhnete výsledku.

Proto vám doporučujeme nezávaznou konzultaci s výživovým specialistou. Osobně s ním proberete historii vašich pokusů. Udělá vám diagnostiku těla (zjistí množství podkožního tuku, viscerálního tuku, hmotnost kostry a svalů, atd.). A přijde na to, proč se vám v minulosti nedařilo.

Je možné, že jste jen dělali nějakou drobnou chybu, ale opakovaně. Specialista na ni přijde a společně ji odstraníte. Zároveň vás bude motivovat – a budete se o něj moct „opřít“ v nejtěžších chvílích.

Nedoporučovali bychom vám začít hubnout „na vlastní pěst“, zkoušet různé jednostranně zaměřené diety nebo všechny hubnoucí programy, které nejsou přizpůsobeny přímo vám. Minimálně do té doby, dokud nebudete přesně vědět, co jste dělali v minulosti špatně.

Jaký udělat první krok?

Objednejte se na nezávaznou konzultaci do výživové poradny. Specialista vám pomůže odhalit případný skrytý zdravotní problém nebo chyby v jídelníčku. Ušije vám cestu na míru a provede vás po ní – abyste tentokrát opravdu zhubli a váhu si dlouhodobě udrželi.

Dárek od nás

NahledPopis
Dva ebooky zdarmaUdělat první krok je to nejtěžší. Váš zdravotní stav by měl být sám o sobě tou nejsilnější motivací, ale raději vás ještě trošku popostrčíme. Pokud si u Nutriadapt nebo Naturhouse rezervujte nezávaznou úvodní konzultaci dnes [current_date format='j.n.o'], získáte od nás 2 kuchařky plné zdravých receptů zdarma. Odkaz na stažení najdete na stránce s dokončením rezervace konzultace.

Výživové poradny najdete ve větších městech. Pokud v seznamu vaše město nenajdete, vyberte si to nejbližší. Konzultaci můžete absolvovat i po telefonu / online.