#
Výživové poradenství NUTRIADAPT
Zhubněte podle metabolického typu

Co získáte konzultací
s výživovým poradcem v NUTRIADAPT?

Začnete hubnout bez hladu a omezování se v jídle. Budete motivováni k úspěšnému hubnutí.
Budete vědět, jak vypadá vaše tělo zevnitř. Na základě osobní diagnostiky zjistíme váš metabolický věk.
Nutriční specialista vám dá konkrétní rady a doporučení ohledně výživového plánu a vzorový jídelníček.
Celkově budete v lepším zdravotním stavu. Budete mít více energie, protože dodáte organismu to, co potřebuje.
CHCI KONEČNĚ
zhubnout!
Jak to funguje?

Hubnutí s odborníky

MUDr. Ondřej Nývlt

MUDr. Ondřej Nývlt je předsedou Lékařské rady, dříve IKEM (Institut klinické a experimentální medicíny) – kardiochirurgie.

„Používané přírodní / BIO nutriční doplňky skvěle doplňují poskytované poradenství a pomáhají klientům dosahovat jejich cílů daleko rychleji a efektivněji.“

... podle NUTRIADAPT

 

NUTRIADAPT je nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka.

Na základě biochemického screeningu přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování a pohybu a mnoho dalšího.

Objednejte se
na konzultaci v NUTRIADAPT
 
 

Původní cena
za konzultaci 600 Kč
DNES 29.09. pouze

200 Kč

Platí na 1. konzultaci

×
Ručíme Vám za to,
že budete s konzultací spokojeni.
Pokud ne, vrátíme vám peníze.
Na e-mailovou adresu nám zašlete:
  • Vaše jméno a příjmení
  • Pobočku, na které jste konzultace absolvovali
  • Konkrétní důvody, v čem konzultace nesplnila vaše očekávání
  • Číslo účtu, na které chcete zaslat peníze
  • Telefonní číslo pro ověření stížnosti
Chci se vrátit zpět na web
Po třech měsících, když jsem byla na poslední kontrole, jsem měla dole asi 15kilo a -11cm přes boky a bříško. (Jana, 29 let)

Zkušenosti klientů výživového poradenství NUTRIADAPT

Lada Vojtková

Šla jsem tam se smíšenými pocity, vždyť žena se 67 kg přece nepatří do výživové poradny, vždyť se mi akorát vysmějí…

Julie Ottelová

Se svou hmotností jsem teď spokojená a cítím se velice dobře. Také jsem se naučila, jak zdravě a chutně vařit, něco o potravinách a hlavně dodržovat pitný režim.

Ladislav Kosiec

Nastavili mi vhodný jídelníček i přes celou řadu léků, které beru a jejich vedlejších účinků. Za půl roku jsem se dostal s hmotností na 85,5 kilo! Cítím se dobře, lépe se mi chodí a můj kardiolog jásá.

Jana Víchová

Specialistka nás zvážila, přeměřila a první sdělila výsledné hodnoty mé mamince. Ta ihned rozhodla za obě: „Jdeme do toho!“

Jan Kahoun

Po pár měsících jsem měl dole 20 kg, což byl můj původní cíl! A tak jsem řekl, že dáme 30 kg a šlo to. Nakonec jsem za téměř rok shodil neuvěřitelných 34 kilo!

Dagmar Jacyková

Během roku jsem zhubla téměř 20 kilo, získala obdiv všech přátel a známých a v průběhu té cesty i novou lásku. Nedokážu ani popsat, jaké štěstí prožívám.

3 základní principy hubnutí

Pokud chcete zhubnout, musíte v první řadě odstranit skryté příčiny nadváhy, které vám hubnutí ztěžují. Většina lidí žije v domnění, že za jejich nadváhu může buď nedostatek pohybu, nebo nadměrný příjem kalorií.

Ovšem podle odborníků na zdravou výživu existují i další faktory, které mají na nadváhu stejně velký vliv. Proto většině lidí pouhé snížení příjmu kalorií nemůže v boji s nadváhou dlouhodobě pomoci.

Ať už si to chcete přiznat nebo ne, nadváha je zdravotní komplikace. Avšak na rozdíl třeba od angíny se lidé v případě nadváhy neradi svěřují do rukou odborníků, protože se stydí. Je mnoho lidí, kteří se snaží léčit sami přísnými dietami nebo pravidelným pohybem, ale i tak se nemohou nadváhy za žádnou cenu zbavit. Může za to zdravotní problém nebo špatný stravovací návyk, které hubnutí znemožňují. Bohužel, jen málokdo si je tohoto faktu vědom.

Stačí tedy pouze daný faktor odstranit a hubnutí bude daleko snadnější a účinnější. Ideální váha by tak nemusela být pouhým snem. Takových faktorů, které hubnutí ztěžují, existuje celá řada.

Mezi ty nejčastější patří překyselení organismu, vlivem kterého se v těle usazuje voda a organismus má tak zhoršenou schopnost spalovat tuky.

To je také důvod, proč jen tak málo lidí dlouhodobě zhubne pomocí klasické diety nebo produktu na hubnutí. Samozřejmě, že takoví lidé existují. Ti byli buď ve výborném zdravotním stavu, nebo měli to štěstí, že narazili na dietu nebo produkt, který řešil jejich skutečnou příčinu nadváhy.

Zbylých 90% lidí vlastními silami nikdy nezhubne. Ne proto, že by neměli dostatek vůle nebo schopnost sebekontroly, ale kvůli tomu, že sami neodhalí a nevyřeší svou skutečnou příčinu nadváhy. Příčinu nadváhy vám pomůže odhalit jen specialista - dietolog.

Pokud odhalíte vaši skutečnou příčinu nadváhy, můžete začít s druhou fází – úpravou jídelníčku tak, abyste skutečně hubli. Musíte se však vyvarovat toho, abyste se dostali do „metabolické pasti“ . S tímto problémem se trápí mnoho lidí.

Jak metabolická past vzniká? Jednoduše. Snížíte porce jídla a tím omezíte i příjem kalorií. Vaše tělo začne sice přijímat méně kalorií, ale také živin. Ty jsou pro lidské tělo velice důležité. Vaše tělo začne tento krok chápat jako „nouzový režim“. Zpomalí se vám metabolismus (klesne rychlost spalování kalorií) a začne se vám v těle více ukládat tuk. Váš organismus si tak buduje zásoby na horší časy. A to je samozřejmě pro snížení nadváhy špatně!

Existuje z této, na první pohled neřešitelné situace, nějaké východisko? Samozřejmě. Řešení je v podstatě jednoduché. Stačí, když budete jíst stravu, která sice obsahuje méně kalorií, ale zároveň je bohatá na živiny, které vaše tělo potřebuje. Na světě však není univerzálního jídla, které by bylo vhodné k hubnutí pro každého.

Každý potřebuje přijímat jiné množství živin, aby jeho tělo fungovalo tak, jak má. Stejně tak každý musí snížit jiné množství kalorií, aby zhubnul. Z toho vyplývá, že taková strava, po které se hubne, musí být sestavena na míru.

To je také důvod, proč tak málo lidí zhubne podle diet či jídelníčků z televize, časopisů nebo internetu. Někomu samozřejmě mohou fungovat, ale většině lidí ne.

Abyste byli úspěšní při vaší cestě za nižší hmotností a lepším zdravotním stavem, potřebujete jídelníček, který je šitý přesně na míru vašemu organismu. Takový jídelníček vám můžou sestavit například v obezitologické poradně.

O tom, zda uspějete a opravdu zhubnete, rozhoduje především vaše psychika. Vaše pocity při hubnutí mají na dlouhodobý úspěch či neúspěch velký vliv.

Pokud budete trpět hladem, zvyšuje se pravděpodobnost, že se vrátíte ke starým návykům a nezhubnete. Pokud si budete různá jídla zakazovat, budete mít o to větší chuť si je dát. Bude-li pro vás cvičení nepříjemné, nebudete chtít dále pokračovat.

Pro úspěšné dosažení vašeho cíle je velice důležité, abyste při sestavování jídelníčku neměli hlad a zároveň nemuseli cvičit častěji, než je vám milé.

Naskýtá se tedy otázka, zda je vůbec možné sestavit jídelníček, díky kterému budete hubnout a zároveň nebudete mít hlad? Ano, je to možné. Takový jídelníček je navíc schopný sestavit každý průměrný výživový poradce.

Jídelníček musí být vytvořen individuálně, na základě vaší váhy, věku, zdravotního stavu, metabolismu, atd. Jídelníček, který bude fungovat vám, už nemusí fungovat někomu jinému.

Chcete-li zhubnout, musíte spojit tyto tři principy dohromady. Objevit skrytou příčinu vaší nadváhy a nechat si sestavit jídelníček na míru, s jehož dodržováním nebudete mít problémy – nebudete mít hlad a nebudete muset nadměrně cvičit.

Skloubit všechny tři principy dohromady vám pomohou naši odborníci z výživového poradenství Svět zdraví. Dovolte nám, abychom vám pomohli.