BMI kalkulačka

Je mi Toto je povinná položka. Vyplňte prosím celé číslo. let
Jsem Žena Muž
Má váha je Toto je povinná položka. Vyplňte prosím celé číslo. kg
Má výška je Toto je povinná položka. Vyplňte prosím celé číslo. cm
Výsledky měření
{{bmi|number:1}} {{l.name}}

BMI {{bmi|number:1}} – Co to pro vás znamená?

Výsledky spolu se zdravotními doporučeními jsme odeslali na váš email. Podívejte se, prosím, do vaší emailové schránky. …

Máte-li BMI nižší než 18,5, spadáte do kategorie podváha – tedy příliš nízká hmotnost vzhledem k vaší výšce.

Podváha znamená zvýšené riziko zdravotních komplikací v důsledku tzv. podvýživy (malnutrice). Tělo nemá k dispozici dostatečné množství živin a energie. To může mít nepříznivý dopad na jeho fungování.

Vyřešte problém s přibíráním jednou provždy

Navštivte výživového specialistu ve vašem městě, který má zkušenosti se zdravým nabíráním. Zjistíte, proč se vám nedaří přibrat a získáte jasný plán, jak docílit vysněné postavy. Nezávazná konzultace stojí jen 200 Kč.

ikonkaPopis
free-consultation-list-2

Přesná diagnostika vašeho těla

V rámci první nezávazné konzultace vás změříme na speciálním přístroji, certifikovaném pro užití ve zdravotnictví. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla. Na základě těchto informací výživový specialista pozná, jaký je váš největší problém při přibírání a jaké je jeho nejvhodnější řešení.

free-consultation-list-1

Zjistíme, proč se vám nedaří přibrat

Na konzultaci s vámi probereme vaše stravovací návyky a odhalíme největší chyby, kterých se dopouštíte. Poradíme vám, co změnit, abyste přibrali a neohrozili své zdraví.

free-consultation-list-pribirani (1)

Získáte základ pro svou sílu

Každý máme jinou stavbu těla a genetické předpoklady. S vhodnými potravinami a jídelníčkem na míru budou vaše pokroky v tréninku viditelnější a výraznější.

Vyberte si město pro více informací

Pokud v seznamu nenajdete to vaše, nezoufejte. Vyberte nejbližší město, přečtěte si všechny informace, podívejte se na zkušenosti klientů, rezervujte si nezávaznou konzultaci a s asistentkou se domluvíte na konzultaci po telefonu či online.

Komplikace podvýživy

Podvýživa hrozí řadou významných zdravotních komplikací. Ty mohou v extrémním případě vést i k ohrožení života.

Intenzita projevů odpovídá závažnosti podvýživy. K nejčastějším patří např. zácpa, svalová slabost (zhoršuje se pohyblivost, zvyšuje se riziko pádů a zranění), oslabení imunity, dále zpomalené hojení ran, vypadávání vlasů, kožní problémy, narušení krvetvorby. U žen může dojít k vymizení menstruace.

V závažnějších stavech podvýživy dochází i k narušení vnitřního prostředí a orgánovým komplikacím.

Důležité je se při jakýchkoliv potížích souvisejících s podváhou včas obrátit na lékaře nebo výživového specialistu.