Bezhladoveni.cz
Praha

Výživový poradce Praha 1 – Řešení pro úpravu váhy (hubnutí, přibírání, atd.)

Trápí vás nadváha, obezita nebo naopak chcete zdravě přibrat? Cítíte se unavení, potřebujete vyřešit zdravotní problém nebo se jen chcete naučit správně jíst? Svěřte se do rukou výživových poradců. Podívejte se, jaké máte možnosti v Praze 1 a okolí.

Péče o tělo v Praze 1: Výživový poradceKrabičková dietaCvičení pro ženy

Koho v Praze 1 doporučujeme

Spolupracujeme se společnostmi, jejichž programy na hubnutí jsme si sami úspěšně prošli.

Nemůžeme sice dát ruku do ohně za každého jednoho specialistu (obě společnosti mají desítky poraden a stovky odborníků v celé ČR), ale oproti individuálním výživovým poradcům mají jednu velkou výhodu:

Díky velkému množství poboček a klientů, si specialisté můžou navzájem vyměňovat zkušenosti a osvědčené postupy.

Problém, který vás trápí, jistě už několikrát řešili.

Každý ze specialistů a specialistek těží ze zkušeností ostatních a využívá je k vašemu prospěchu. Nemusíte tak procházet slepými uličkami. Ať už chcete zhubnout, přibrat, udržet si stávající váhu nebo snížit riziko zdravotních problémů, najdou rychlé a udržitelné řešení.

Udělat první krok je to nejtěžší. Váš zdravotní stav by měl být sám o sobě tou nejsilnější motivací, ale raději vás ještě trošku popostrčíme. Pokud si u Nutriadapt nebo Naturhouse rezervujte nezávaznou úvodní konzultaci dnes [current_date format='j.n.o'], získáte od nás 2 kuchařky plné zdravých receptů zdarma. Odkaz na stažení najdete na stránce s dokončením rezervace.

Nutriadapt

Adresa: Dlážděná 5, 110 00 Praha 1

FotoPopis
NutriadaptNenabízíme zázračné diety, ale vysoce odbornou péči, která je založená na klinických studiích a nejnovějších trendech v oblasti výživy. Opíráme se o fakta, nikoliv o domněnky nebo nepodložené studie.

Všichni naši specialisté musí projít velice intenzivním vzdělávacím procesem zakončeným odbornou zkouškou. Musí se neustále vzdělávat.

Proto se u nás můžete setkat se specialisty, kteří jsou oprávněni se starat například o klienty, kteří prošli onkologickou léčbou, trpí diabetes, jsou senioři nebo naopak nezletilí, sportovci apod.

Zobrazit proměny klientů

Naturhouse

Adresa:

  • Zlatnická 1121/17, 110 00 Praha 1
  • Lékárna Těšnov 1163/5, 110 00 Praha 1
  • Vodičkova 34/701, pasáž EGAP, 111 21 Praha 1
FotoPopis
naturhouse

Každý jsme jiný. To, co jednomu pomůže, může jinému způsobit problémy. Neexistují stravovací rady vhodné pro všechny zároveň.

Zjistíme, co pomůže právě vám.

Ověříme, jak rychlý je váš metabolismus a v jaké jste kondici, kolik je ve vašem těle tuku a zda je správně hydratované. Zjistíme, jaké potraviny vašemu tělu pomůžou a kterým se raději vyhnout.

Společně sestavíme vyvážený jídelníček. Zdravý, chutný a dostupný.

Zobrazit proměny klientů

Pokud si chcete kvalitního výživového poradce či poradkyni najít sami, připravili jsme pro vás 2 návody, abyste se při hledání nespálili:

Po přečtení budete mít jasno, jaký je rozdíl mezi výživovým poradcem, dietologem a nutričním terapeutem. Budete vědět, jak by měl výživový poradce správně postupovat a na co si dát při jeho výběru pozor.

V dnešní době je specialistů na výživu jako hub po dešti. A ne každý má potřebné znalosti a zkušenosti. Proto buďte při výběru obezřetní. Zdraví máte jen jedno.

Další místa, kde vám pomůžou s hubnutím / úpravou stravy

FotoPopis
hana-mojzisova

MUDr. Hana Mojžíšová

Zaměřuji se na problematiku výživy ve zdraví i nemoci, zdravého životního stylu a zdravého hubnutí. Působím ve vlastní praxi nutričního poradenství pro individuální klienty a nabízím poradenství zdravého životního stylu pro firmy. Externě pracuji na OB klinice jako lékařka, která se zabývá léčbou obezity a metabolických onemocnění.

Adresa: Opletalova 1535/4, 110 00 Praha 1

Václava Kunová

MUDr. Václava Kunová

Individuální konzultace je nejlepším způsobem, jak nastartovat změnu. Jídelníček, který budete schopni opravdu dodržovat, musí vzít v úvahu váš zdravotní stav, tělesný typ, pracovní a rodinné okolnosti.

Na základě měření ultrazvukovým přístrojem Bodymetrix nastavíme váš reálný cíl a správnou energetickou hodnotu vašeho budoucího jídelníčku. Nenabízím žádné produkty ani doplňky výživy.

Adresa: Opletalova 25, 110 00 Praha 1

Nutriční ordinace

Nutriční ordinace

Na nezávazné vstupní konzultaci se nutriční terapeut seznámí s vaším zdravotním stavem, životosprávou a stravovacími návyky. Změří vás na tělním analyzátoru, díky kterému zjistí aktuální složení vašeho těla (tuk, voda, viscerální tuk, svalová hmota, bazální metabolismus...).
Tyto údaje se kontrolují při každé návštěvě. Dále vám výživový poradce vysvětlí, jak lidské tělo funguje, jaká pravidla je nutné dodržovat a především odhalí všechny chyby, kterých se i nevědomky dopouštíte.


Adresa: Na Poříčí 17, 110 00 Praha 1

Zdroj: Katalog specialistů na výživu v Praze 1

Výživové poradenství přehledně na mapě

Poradny pro hubnutí jsou označeny srdíčkem v červeném kruhu. I když doporučujeme orientovat se zejména podle kvalifikace a referencí, lokalita poradny je při výběru také důležitá. Šance na úspěch roste, když budete mít odbornou pomoc “po ruce”.

Výživové poradny v okolních městech

S úpravou stravy vám pomůžou výživoví specialisté i v dalších částech Prahy. Hledání toho pravého odborníka na hubnutí / přibírání vám ulehčí naši průvodci:

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11

Pokud se spíše pohybujete v jiném kraji, mrkněte na přehled podle krajů.

Když výživového poradce nepotřebujete…

Víte, co dělá vašemu tělu dobře, a jenom nestíháte vařit nebo vás příprava jídla nebaví? Vyzkoušejte krabičkovou dietu.

Krabičky s jídlem dostanete přímo domů nebo do práce – vy si je jen rozbalíte a jídlo ohřejete. O nic jiného se nestaráte. Strava je pestrá, chutná a sestavená nutričními specialisty tak, abyste neměli hlad a zároveň jste dosáhli vašeho cíle (zhubnout, přibrat, udržet si váhu, atd.).

Připravili jsme pro vás seznam poskytovatelů krabičkových diet v Praze 1 a okolí.