BezHladovění.cz

Kategorie - Recepty s rýžovým sirupem

Rýžový sirup je skvělou alternativou bílého cukru. Obsahuje draslík, hořčík, mangan, zinek. Organické druhy ukrývají také vitaminy skupiny B.

Neobsahuje škodlivou fruktózu, která je součástí mnoha jiných sladidel. Díky tomu vám konzumace rýžového sirupu nezpůsobí cukrovku, srdeční onemocnění, mykózu ani trávicí potíže.

Rýžový sirup má příjemně sladkou a zároveň neutrální chuť. Využijete ho do jogurtu, kaše, ovesných vloček, palačinek, koláčů, sušenek, ale také slaných pokrmů. Typickým příkladem může být rajská omáčka, které dodá nasládlou a jemnější chuť.

Přečtěte si více v našem magazínu:

RECEPT: Zdravý dort pro vegany

Dort k narozeninám, svatbě či jiné příležitosti nemusí být plný máslového krému, čokoládové polevy, marcipánu, vajec, bílé mouky nebo cukru. Stačí obligátní bílou mouku nahradit libovolnou celozrnnou variantou či směsí...

RECEPT: Velikonoční beránek zdravě

Co by to bylo za Velikonoce bez beránka? Samozřejmě můžete skočit do obchodu a přinést si domů již hotového bez vynaložení práce. Není ale nad to vytvořit ho vlastnoručně, s láskou a radostí. Zvlášť když beránek patří k...