Nutriční poradce, co vám pomůže!

Chcete žít zdravě? Mít hezčí postavu? Zbavit se přirozeně a trvale nadváhy? Zlepšit si kondici? Být plni elánu? Žít déle? Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli ANO, pak jste na správné adrese.

Můžeme vám pomoci, stejně jako jsme již pomohli stovkám lidí před vámi. Od 17.1.2011 jsme našim klientům pomohli shodit více než 384 450 kilogramů. Bez hladovění, bez rizika. Jsme nutriční poradci z nutriční poradny Svět zdraví, Sunkins a.s..

Komplexní nutriční typologieNaše nutriční poradny můžete najít v celé České republice, v každém větším městě. Centrálu máme v Praze 2, v ulici Americká 17. Kromě ní nás můžete navštívit v jedné z dalších 86 poboček. V každé pobočce pracují odborně vzdělaní nutriční poradci a poradkyně. Ti jsou vám připraveni pomoct. Jsou to profesionálové ve svém oboru. Mají výsledky. Jsou zkušení, přátelští a samozřejmě diskrétní.

Naši nutriční poradci vám umožní zhubnout přirozeně a trvale.

Špatné stravovací návyky a z nich plynoucí nadváha je nemoc jako každá jiná. Můžete se jí snažit léčit sami doma, ale pravděpodobnost úspěchu je velice nízká. Spíš svému tělu ublížíte. Je lepší se přímo obrátit na odborníka. V případě stravování a hubnutí tedy na nutričního poradce.

8 důvodů, proč je konzultace s nutričním poradcem lepší, než jiné způsoby hubnutí

1. V našich nutričních poradnách pracují odborně vzdělaní nutriční poradci a poradkyně. Nejsou to lidé, kteří absolvovali týdenní kurz pro výživové poradce. Většinou mají za sebou několik let denního vysokoškolského studia. Problematice lidského stravování opravdu rozumí. Mají touhu se stále vzdělávat a využít všechny nové vědecké objevy ve váš prospěch.

2. Nemusíte vyhazovat peníze za nákladné diety a pochybné prášky. Bez toho aniž by vás důkladně vyšetřil nutriční poradce, je kupování diet a různých přípravků na hubnutí nerozumné. Může to být hazard s vaším zdravím.

3. Naši nutriční poradci vám sestaví na míru takový program, při jehož dodržování nebudete mít hlad.

4. Hubnutí s nutričním poradcem je hubnutí bez jojo efektu. Když se budete řídit našimi radami, nemusíte se bát, že by se vám vaše kila vrátila.

5. V naší poradně vám sestavíme jídelníček na míru tak, abyste dali vašemu tělu všechny potřebné živiny a ve správném množství. To ale neznamená, že byste se museli nějak výrazně omezovat v jídle. Můžete jíst, co vám chutná. Například mnoho našich úspěšných klientů si stále nemůže odpustit koláčky.

6. Klademe důraz na to, aby bylo pro vás hubnutí bez zdravotního rizika. Nebudete si ničit tělo dietami nebo přípravky na hubnutí. Nebudete hladovět. Nebudete přibírat a shazovat kila jako na houpačce.

7. Všechny konzultace jsou individuální. Vytvoříme vám program na míru, který bude respektovat vaši genetickou přirozenost. Každý organismus potřebuje něco jiného. Jinou stravu, jiné fyzické aktivity. Respektujeme vaše chutě a případná pohybová omezení.

8. Naši nutriční poradci jsou diskrétní. Dodržujeme lékařská tajemství. Všechno, co si s nutričním poradcem řeknete, zůstává jen a jen mezi vámi.

Jak probíhá konzultace s nutričním poradcem?

Jistě vás zajímá, jak taková konzultace v nutriční poradně vypadá. Nejdříve si vybere, jestli chcete docházet k nutričnímu poradci nebo poradkyni. Dále musíte projít úvodní konzultací, kde zjistíme všechno potřebné o vašem těle a dáme vám první rady, jak vyřešit váš problém. Úvodní konzultace stojí 200 Kč. Její průběh vypadá následovně:

1. Začneme diagnostikou na přístroji certifikovaném pro použití ve zdravotnictví. Diagnostika je samozřejmě bezbolestná. Přístroj vám řekne, kolik máte v těle tuku, kolik svalové hmoty, jaká je hodnota vašeho BMI, jaký je váš metabolický věk a další důležité ukazatele vašeho zdravotního stavu. Budete mít tak představu i o tom, jak vypadá vaše tělo zevnitř.

2. Posoudíme váš jídelníček a dáme vám individuální tipy pro udržení ideální váhy.

3. Dostanete od nás odborná doporučení šitá přímo vám na míru.

4. Navrhneme vám konkrétní postup, jak můžete dosáhnout vašeho cíle s naší pomocí.

Proč jsme si jisti, že naše postupy opravdu fungují?

Naši nutriční poradci pomohli již stovkám lidí. Někteří se dokonce rozhodli o své zkušenosti s vámi podělit. Jejich příběhy jsou 100% autentické.

Všechny postupy v našich nutričních poradnách jsou garantovány lékaři a odborníky na lidské stravování, v čele s RNDr. Petrem Fořtem, CSc. a MUDr. Ondřejem Nývltem. Tito odborníci vytvořili celou metodologii, kterou můžete znát pod názvem Metabolická diagnostika KNT.

RNDr. Petr Fořt, Csc. MUDr. Ondřej Nývlt MUDr. René Vlasák
Nezávislý odborník, expert a konzultant pro výživu s více než dvacetiletou praxí. Předseda Lékařské rady, dříve IKEM (Institut klinické a experimentální medicíny) – kardiochirurgie. Přednosta kliniky Centra preventivní péče a autor programu Prevence 2000.

Jejím cílem je přistupovat k vám a vašemu tělu zcela individuálně a komplexně. Vyřešit nejenom následky, ale zejména příčiny vašeho špatného stravování.

Individualita vychází z toho, že je každý člověk jiný. Rozdíly mezi námi jsou už ve čtyřech krevních skupinách, dvou Rh faktorech, našich předcích, pohlaví, věku, rozdílných návycích a samozřejmě v genetice. Každý organismus potřebuje jinou skladbu a množství živin. Naše tělo pracuje s živinami různě, v závislosti na typu metabolismu a nervové a hormonální regulaci.

Pokud bude mít vaše tělo vhodných živin málo, budete strádat, přibírat na váze a cítit se unaveně. Dodáte-li tělu přesně ty živiny, které potřebuje, budete v metabolické rovnováze. Upraví se vaše váha a celkově se budete cítit lépe.

Aby byl systém hubnutí účinný, musí být především komplexní. Nejedná se o jednostrannou dietu, kterou když přestanete dodržovat, tak budete mít vaše kila zpátky. Jde o kombinaci vašeho metabolického typu a holistického přístupu. Budete jíst tak, jak je vašemu tělu přirozené.

Pro koho jsou konzultace v nutriční poradně určeny?

Navštívit nutriční poradnu by měl každý člověk. Nezáleží na vašem věku, pohlaví ani na tom, jestli máte nadváhu nebo ne. Po úvodní konzultaci budete vědět, co vašemu tělu prospívá a co ho naopak ničí. V dnešní hektické době, kdy potřebujete, aby vaše tělo pracovalo na 100%, jsou tyto informace k nezaplacení.

Naše nutriční poradny navštěvují lidé různých věkových kategorií. Od dětí až po seniory.

Není důležité kolik je vám let. Jediné, na čem záleží, je zda začnete pro své tělo něco dělat nebo ne. Důležité je ale opravdu ZAČÍT. Každým dnem, který promarníte, budete dále od vašeho cíle – optimální váhy, zdravého těla a z toho plynoucí dobré psychiky.

Chci udělat něco pro své tělo. Chci začít hned!

Je jen důležité vědět, že žádný prášek nebo zázračný koktejl z Vás hubeňoura neudělá. Je to jen o vůli a chuti něco změnit. (Marek)