Jak to funguje?

Na této stránce se dozvíte v čem spočívá metoda NUTRIADAPT, jak se tato metoda odlišuje od ostatních způsobů hubnutí a co to vše obnáší. 

NUTRIADAPT je nejpokročilejší výživový systém zaměřený na řízení hmotnosti člověka. Na základě biochemického screeningu přináší nejlepší cestu k vysněné hmotnosti pomocí výživového plánu, který zohledňuje individuální potřeby jako jsou chuťové preference, věk, pohlaví, možnosti stravování a pohybu a mnoho dalšího.

Díky individuálnímu přístupu budete hubnout tak, jak je vám geneticky přirozené. Bez hladovění, bez většího omezování v jídle, bez jojo efektu. Vymyslíme vám způsob stravování, který je pro vaše tělo nejvhodnější. Samozřejmě s ohledem na váš způsob života, pohybové aktivity a zdravotní omezení.

Opět budete mít radost ze svého těla – dostanete se do dobré kondice, dosáhnete optimální tělesné hmotnosti a budete v lepším zdravotním stavu.

Co vás nejprve čeká?

Během první konzultace vám změříme krevní tlak, provedeme analýzu složení těla na certifikovaném přístroji Tanita pro použití ve zdravotnictví a vysvětlíme, kterými vyšetřeními je třeba projít, abychom vám mohli nastavit co nejlepší cestu k jeho cíli.

Může se například jednat o službu Index hubnutí, která nám napoví, zda se u vás vyskytuje možnost prediabetu či metabolického syndromu.

Dalšími důležitými vyšetřeními i jsou Analýza střevního mikrobiomu a Metabolická diagnostika.

Získané výsledky se následně zohlední při sestavování Osobního výživového plánu a gramážové kuchařky a to tak, abyste nejen hubli, ale s pomocí správné stravy úspěšně čelili případným začínajícím nebo rozvinutým chorobám.

Osobní výživový plán s kuchařkou je možné vytvořit i pro klienty, jejichž cílem je hmotnost nabrat nebo si ji udržet.

Jak vypadá osobní výživový plán?

Při vaší druhé návštěvě podrobně probereme výsledky analýz a společně budeme hledat cesty a řešení, jak dosáhnout co nejefektivnějšího hubnutí (přibírání, nebo udržení hmotnosti).

Zhodnotíme časové možnosti vašeho stravování, chuťové preference, zohledníme zdravotní stav a možnosti aktivního pohybu.

V této fázi jsme schopni nabídnout zpracování Osobního výživového plánu a to v rámci jednoho ze 6 výživových směrů Nutriadapt, který pro vás bude nejvhodnější.

Společně s Osobním výživovým plánem vám vždy ještě připravíme podrobnou Kuchařku na míru NUTRIADAPT s gramážovými recepty.

Jak probíhají pravidelné konzultace?

V případě, že se rozhodnete s námi dlouhodobě hubnout, zpracujeme pro vás gramážovou kuchařku na míru vytvořenou přesně podle vašich individuálních potřeb.

Na dalších konzultacích budeme probírat případné změny stravovacího režimu, budeme vás podporovat i hlídat.

Na konci naší spolupráce už budete vědět, jak se stravovat, abyste po ukončení programu byli schopni se vyznat v potravinách i vlastním těle, v budoucnu již svá kila nenabrali zpět a dokázali tak svoji hmotnost udržovat trvale.

Konzultace probíhají v našich příjemných kancelářích, které máme ve všech větších městech po celé České republice.

Představte si, jak by mohlo hubnutí podle osobního plánu vypadat…

Nemusíte se stále strachovat, zda po jídle, které sníte, přiberete nebo ne. S plánem sestaveným od výživového poradce, na základě Komplexní nutriční typologie, prostě hubnete.

Nemusíte se bát, že budete mít hlad a plán porušíte. Individuální výživový plán je sestaven tak, abyste hlad neměli.

Nemusíte si dělat starosti s tím, že si hubnutím přivodíte zdravotní komplikace. Plán je sestaven na míru vašemu organismu.

Naši výživoví poradci jsou dobře vyškoleni a mají zkušenosti. Jsou špičkami ve svém oboru.

Každý týden zjišťujete úbytek váhy.

Postupem času si vaší štíhlejší postavy začínají všímat i vaši známí a kamarádi. Ptají se vás, jak jste to dokázali. Pociťujete radost ze svého těla, lepší kondice a z komplimentů, kterých se vám dostává.

Najednou se raději pohybujete mezi lidmi. Jste na sebe pyšní, nejenom kvůli tomu, jak nyní vypadáte a jak se cítíte, ale hlavně proto, že jste to nakonec dokázali.

Pokud jste stále skeptičtí, nebyli byste první ani poslední. Mnoho z našich klientů také bylo. Nejedná se však o žádné sci-fi. Podívejte se na zkušenosti našich klientů a zjistíte, že to opravdu funguje.

Už je mi vše jasné a chci se objednat na konzultaci

I po skončení mého společného programu s vámi se mi stále daří váhu udržovat i pomaličku snižovat a cítím se velmi dobře. (Lenka)