Jak to funguje?

Na této stránce se dozvíte v čem spočívá Metabolická diagnostika KNT, jak se tato metoda odlišuje od ostatních způsobů hubnutí a co to vše obnáší. 

Metabolická diagnostika KNT je ucelený systém hubnutí, který vytvořil RNDr. Petr Fořt, CSc., spolu s dalšími odborníky na lidské stravování. Tato metoda využívá toho nejlepšího z tradiční indické medicíny, celostní medicíny a z trendů medicíny západní.

Metabolická diagnostika KNT nám umožňuje určit přesný typ vašeho metabolismu. Pokud budeme vědět, jak vaše tělo zpracovává a spaluje různé druhy potravin, můžeme vám sestavit individuální výživový plán.

Díky individuálnímu přístupu budete hubnout tak, jak je vám geneticky přirozené. Bez hladovění, bez většího omezování v jídle, bez jojo efektu. Vymyslíme vám způsob stravování, který je pro vaše tělo nejvhodnější. Samozřejmě s ohledem na váš způsob života, pohybové aktivity a zdravotní omezení.

Opět budete mít radost ze svého těla – dostanete se do dobré kondice, dosáhnete optimální tělesné hmotnosti a budete v lepším zdravotním stavu.

Co vás nejprve čeká?

Začneme diagnostikou vašeho těla na certifikovaném přístroji pro použití ve zdravotnictví.

Jedná se o bezbolestnou proceduru, díky které získáte podrobné informace o vašem organismu. Budete tak vědět, kolik máte v těle tuku, kolik svalové hmoty, jaká je hodnota vašeho BMI, jaký je váš metabolický věk a další důležité ukazatele vašeho zdravotního stavu. Jednoduše zjistíte, jak vypadá vaše tělo zevnitř a kolik kilogramů musíte shodit, abyste se dostali do dobré kondice.

Následně s vámi projde výživový specialista váš jídelníček a na základě něj vám dá individuální tipy pro udržení ideální váhy.

Na úvodní konzultaci od nás dostanete odborná doporučení šitá přímo vám na míru a návrh konkrétního postupu, jak dosáhnete svého cíle s naší pomocí.

Jak vypadá individuální plán?

Na základě výsledků měření a konzultace s výživovým poradcem získáte konkrétní rady a doporučení pro snížení váhy a celkové zlepšení kondice.

Individuální výživový plán, vypracovaný podle Metabolické diagnostiky KNT, obsahuje vzorový jídelníček a výpis potravin, které vám geneticky pomohou spalovat tuky. V plánu je také uvedeno, které potraviny jsou naopak pro vaše tělo nevhodné.

Protože je plán sestavený individuálně, na míru, bude pro vás jednoduché ho dodržovat. Nebudete se muset v jídle nijak výrazně omezovat. Nebudete mít hlad. Budete hubnout. Přirozeně, bez potřeby silné vůle.

Jak probíhají konzultace?

U sestavení individuálního výživového plánu naše spolupráce samozřejmě nekončí. Důležitou součástí hubnutí jsou pravidelné kontroly a konzultace. Víme, jak moc je důležité mít někoho, kdo vás v hubnutí motivuje a podporuje. Naši odborníci vás budou podporovat, motivovat a kontrolovat v celé vaší cestě za zdravější a krásnější postavou.

Od našich výživových poradců získáte další cenné rady, díky kterým bude pro vás celý proces hubnutí snadnější a rychlejší. Na základě zkušeností našich klientů si troufáme tvrdit, že si to i užijete :).

Konzultace probíhají v našich příjemných kancelářích, které máme ve všech větších městech po celé České republice.

Představte si, jak by mohlo hubnutí podle individuálního plánu vypadat…

Nemusíte se stále strachovat, zda po jídle, které sníte, přiberete nebo ne. S plánem sestaveným od výživového poradce, na základě Komplexní nutriční typologie, prostě hubnete.

Nemusíte se bát, že budete mít hlad a plán porušíte. Individuální výživový plán je sestaven tak, abyste hlad neměli.

Nemusíte si dělat starosti s tím, že si hubnutím přivodíte zdravotní komplikace. Plán je sestaven na míru vašemu organismu.

Naši výživoví poradci jsou dobře vyškoleni a mají zkušenosti. Jsou špičkami ve svém oboru.

Každý týden zjišťujete úbytek váhy.

Postupem času si vaší štíhlejší postavy začínají všímat i vaši známí a kamarádi. Ptají se vás, jak jste to dokázali. Pociťujete radost ze svého těla, lepší kondice a z komplimentů, kterých se vám dostává.

Najednou se raději pohybujete mezi lidmi. Jste na sebe pyšní, nejenom kvůli tomu, jak nyní vypadáte a jak se cítíte, ale hlavně proto, že jste to nakonec dokázali.

Pokud jste stále skeptičtí, nebyli byste první ani poslední. Mnoho z našich klientů také bylo. Nejedná se však o žádné sci-fi. Podívejte se na zkušenosti našich klientů a zjistíte, že to opravdu funguje.

Už je mi vše jasné a chci se objednat na konzultaci

Všem Svět zdraví doporučuji, je to prima zkušenost a cesta pro všechny, co si neví rady. (Věra, 47 let)