Časté dotazy

Jak časté budou mé návštěvy?

Ze začátku budete docházet každý týden, poté se frekvence kontrol upraví podle dosahovaných výsledků. Vše samozřejmě závisí na konzultaci s naším specialistou. Na kontroly je nutné chodit proto, abychom mohli odhalit případné chyby ve stravování, ale hlavně kvůli podpoře a motivaci v hubnutí.

V čem je tato metoda jiná?

Unikátnost metody spočívá především v komplexní nutriční typologii, jejímž autorem je známý odborník na výživu RNDr. Pert Fořt, Csc. Ta kombinuje čínskou a tradiční indickou medicínu s metabolickými typologiemi. Na základě výsledků vstupní diagnostiky vám naši odborníci vyberou tu nejvhodnější dietu na míru.

Co je potřeba dodržovat?

Individuální stravovací plán společně s konzultacemi s našimi odborníky vám pomůže lehce dodržet to, co máte. A to především proto, že je vytvořen přímo pro vás. Nebude tedy potřeba se s ničím stresovat.

Proč nejsou vaše rady zadarmo?

Především proto, že musíme platit naše kvalifikované odborníky a ostatní náklady s touto službou spojené.

Jaké výsledky mohu očekávat?

To záleží pouze a jenom na vás, ale pokud budete dodržovat dietní plán a pohybové aktivity, máme ověřeno, že v průměru naši klienti zhubnou 0,5 – 1kg / týdně.

Jak dlouho je potřeba vše dodržovat?

Záleží na tom, kolik chcete shodit, v jakém zdravotním stavu se nacházíte, jaké používáte léky apod. Je to tedy vysoce individuální. Výhodou ale je, že výsledkem je stabilní váha bez jo-jo efektu.

Budu jíst normálně?

Ovšem, pouze s mírnou úpravou množství. Na základě vyšetření vám řekneme, která jídla jsou pro vás vhodná ke snížení váhy a která ne. S naším jídelníčkem nebudete hladovět, ale budete moci jíst svá oblíbená jídla.

Je zapotřebí vyšetření krve?

Není, avšak vyšetření krve vám velmi doporučujeme ještě před návrhem jídelníčku.
Umožní našemu specialistovi sestavit tu nejvhodnější skladbu jídelníčku. Navíc díky rozsahu biochemického vyšetření krve vás upozorní na případné problémy.

Jak vzdělaný je váš personál?

Každý náš specialista je akreditovaný a celý personál absolvoval odborný kurz Nutriční typologie. Mnoho našich specialistů pracovalo dříve jako nutriční terapeuti, dietní sestry, případně přímo jako lékaři. Všichni naši zaměstnanci pravidelně prochází semináři, na kterých se jim věnují přední odborníci.

Už je mi vše jasné a chci se objednat na konzultaci

Bez 29-ti kil je mi krásně a užívám si nemálo obdivů od jiných za to, co jsem dokázala. (Kateřina, 31 let)