BezHladovění.cz

Hubnoucí prádlo

Hubnoucí prádlo – další výmysl v nekonečné řadě produktů slibujících snadné hubnutí absurdními metodami a způsoby, anebo konečně naděje pro lidi nespokojené s vlastní postavou?

Je to teprve relativně nedávno, co k nám západní větry přivanuly jakousi prapodivnou novinku pod obchodním jménem Revolution Slim, která u nás zdomácněla pod názvem „hubnoucí prádlo“. Samozřejmě to zní přinejmenším zajímavě, a tak se pojďme podívat, jak by to mělo údajně fungovat a co si od toho – alespoň podle výrobců – máme slibovat.

Prádlo na hubnutí Revolution Slim, které má sloužit také jako prádlo stahovací, je jakýsi speciální vynález – totiž spodní prádlo (tedy ne přímo spodní prádlo v tom běžném slova smyslu, jako spíše upnuté oblečení nošené zejména pod šaty), které je vyrobené z přírodního vlákna obohaceného o látky, které mají napomáhat zlepšení lymfatického oběhu, spalování tuků, tvarování postavy a tak dále.

Jaké látky to jsou?

Výrobci uvádějí:

 • Kofein
 • Aloe Vera
 • Mastné kyseliny
 • Retinol
 • Vitamín E
 • Vitamín A

A jak se výrobcům podařilo tyto látky do oblečení dostat? Prý jsou ve vláknech ukryty jakési mikrokapsle, které jsou jimi naplněny (nějaké skutečně podrobné informace o technologickém postupu byste asi sháněli stěží).

Podívejme se tedy raději, čeho že můžeme díky nošení hubnoucího prádla dosáhnout.

 • Zlepšení celulitidy
 • Stimulace spalování tuků
 • Zpevnění dané partie a vyhlazení pokožky
 • Zlepšení mikrocirkulace

Hubnoucí prádlo je vyrobeno z lehké, tenké a prodyšné látky snadno pohlcující pot. Existují přitom kolekce jak pro ženy, tak i pro muže. Oblečení má také dokonale přiléhat k pokožce, udržovat si tvarovou stálost, a dokonce chránit proti UV záření a v neposlední řadě je samozřejmě velmi elegantní. Zdá se, že takovou technologii by mohli závidět i v NASA.

Výrobci samozřejmě nezaháleli a předložili nám také výsledky jakýchsi testů prováděných po dobu 56 dnů na 20 ženách ve věku 18 až 60 let. A jaké jsou výsledky při nošení hubnoucího prádla Revolution Slim po 8 hodin denně, 56 dní?

 • Zmenšení obvodu boků a stehen v až o 2,5 cm
 • Zlepšení problémů s celulitidou v 75 % případů
 • Zpevnění pokožky v 85 % případů
 • Zlepšení mikrooběhu v 80 % případů

Výsledky jsou samozřejmě dokonale vágní a nicneříkající, protože se asi nikdy nedozvíme, co přesně je podle výrobců například „zlepšení mikrooběhu“, podle jakých měřítek se hodnotilo „zpevnění pokožky“ nebo jaké bylo průměrné zmenšení obvodu stehen a boků, jestliže maximum představuje 2,5 cm.

Jak hubnoucí prádlo používat?

Hubnoucí prádlo je určeno především pod oděv a prý je možné jej nosit pod jakékoli oblečení. Maximálního efektu má pak být dosaženo při fyzické námaze (stačí i chůze, domácí práce apod.), ale prádlo má fungovat i při odpočinku.

Závěrem

Hubnoucí prádlo vypadá rozhodně pohodlně, zajímavě a slibuje mnohé. Člověka sice napadá (tedy mezi jiným), kolik té látky v oněch mikrokapslích musí být, když se má „vylučovat“ do kůže, nejen když je zpocená a zahřátá námahou, ale i v klidu, a přesto mají zásoby vydržet až 100krát vyprání. Ohlasy na prádlo jsou však často spíše kladné, zejména co se týče zlepšení problémů s celulitidou.

Baví vás žít zdravě? Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout.
Upozornění na nové články, jídelníčky a recepty posíláme 3x týdně (po, st, pá). Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit.
Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.

Share via
Send this to a friend