Bezhladoveni.cz

Hubnoucí prádlo

Hubnoucí prádlo – další výmysl v nekonečné řadě produktů slibujících snadné hubnutí absurdními metodami a způsoby, anebo konečně naděje pro lidi nespokojené s vlastní postavou?

reklama
Popis

Udělejte první krok pro úspěšné hubnutí ještě dnes

Rezervujte si nezávaznou konzultaci s výživovým poradcem, na které získáte:

 • Diagnostiku těla na přístroji typu InBody / Tanita
 • Posouzení jídelníčku a tipy, jak ho upravit, aby šla vaše váha dolů
 • Doporučení, co dělat pro lepší zdravotní stav i kondici
 • Motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé hubnutí

Je to teprve relativně nedávno, co k nám západní větry přivanuly jakousi prapodivnou novinku pod obchodním jménem Revolution Slim, která u nás zdomácněla pod názvem „hubnoucí prádlo“. Samozřejmě to zní přinejmenším zajímavě, a tak se pojďme podívat, jak by to mělo údajně fungovat a co si od toho – alespoň podle výrobců – máme slibovat.

Prádlo na hubnutí Revolution Slim, které má sloužit také jako prádlo stahovací, je jakýsi speciální vynález – totiž spodní prádlo (tedy ne přímo spodní prádlo v tom běžném slova smyslu, jako spíše upnuté oblečení nošené zejména pod šaty), které je vyrobené z přírodního vlákna obohaceného o látky, které mají napomáhat zlepšení lymfatického oběhu, spalování tuků, tvarování postavy a tak dále.

Jaké látky to jsou?

Výrobci uvádějí:

 • Kofein
 • Aloe Vera
 • Mastné kyseliny
 • Retinol
 • Vitamín E
 • Vitamín A

A jak se výrobcům podařilo tyto látky do oblečení dostat? Prý jsou ve vláknech ukryty jakési mikrokapsle, které jsou jimi naplněny (nějaké skutečně podrobné informace o technologickém postupu byste asi sháněli stěží).

Podívejme se tedy raději, čeho že můžeme díky nošení hubnoucího prádla dosáhnout.

 • Zlepšení celulitidy
 • Stimulace spalování tuků
 • Zpevnění dané partie a vyhlazení pokožky
 • Zlepšení mikrocirkulace

Hubnoucí prádlo je vyrobeno z lehké, tenké a prodyšné látky snadno pohlcující pot. Existují přitom kolekce jak pro ženy, tak i pro muže. Oblečení má také dokonale přiléhat k pokožce, udržovat si tvarovou stálost, a dokonce chránit proti UV záření a v neposlední řadě je samozřejmě velmi elegantní. Zdá se, že takovou technologii by mohli závidět i v NASA.

Výrobci samozřejmě nezaháleli a předložili nám také výsledky jakýchsi testů prováděných po dobu 56 dnů na 20 ženách ve věku 18 až 60 let. A jaké jsou výsledky při nošení hubnoucího prádla Revolution Slim po 8 hodin denně, 56 dní?

 • Zmenšení obvodu boků a stehen v až o 2,5 cm
 • Zlepšení problémů s celulitidou v 75 % případů
 • Zpevnění pokožky v 85 % případů
 • Zlepšení mikrooběhu v 80 % případů

Výsledky jsou samozřejmě dokonale vágní a nicneříkající, protože se asi nikdy nedozvíme, co přesně je podle výrobců například „zlepšení mikrooběhu“, podle jakých měřítek se hodnotilo „zpevnění pokožky“ nebo jaké bylo průměrné zmenšení obvodu stehen a boků, jestliže maximum představuje 2,5 cm.

Jak hubnoucí prádlo používat?

Hubnoucí prádlo je určeno především pod oděv a prý je možné jej nosit pod jakékoli oblečení. Maximálního efektu má pak být dosaženo při fyzické námaze (stačí i chůze, domácí práce apod.), ale prádlo má fungovat i při odpočinku.

Závěrem

Hubnoucí prádlo vypadá rozhodně pohodlně, zajímavě a slibuje mnohé. Člověka sice napadá (tedy mezi jiným), kolik té látky v oněch mikrokapslích musí být, když se má „vylučovat“ do kůže, nejen když je zpocená a zahřátá námahou, ale i v klidu, a přesto mají zásoby vydržet až 100krát vyprání. Ohlasy na prádlo jsou však často spíše kladné, zejména co se týče zlepšení problémů s celulitidou.

 

Zjistěte za pár vteřin, zda máte na svou výšku optimální váhu

Jsem . Je mi let.

Vážím kg. Měřím cm.


Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.

Nenechte si ujít

Reklama

První krok pro úspěšné hubnutí – nezávazná konzultace s výživovým specialistou

Nezávazná konzultace je bezplatná nebo za 200 Kč, zálěží na poradně. V rámci nezávazné konzultaci získáte:

ikonkaPopis
free-consultation-list-2

Přesnou bioimpedanční analýzu vašeho těla

Výživový specialista vás změří na přístroji typu InBody / Tanita. Získáte detailní přehled o stavbě svého těla: % podkožního tuku, množství rizikového viscerálního tuku, hmotnost svalové hmoty a kostry, množství vody, metabolický věk, atd. 

free-consultation-list-1

Zjistíte, proč se vám nedaří zhubnout

Specialista vám ihned předá a vysvětlí výsledky diagnostiky. Pro ucelenější pohled se vás poté zeptá na zdravotní historii a váš běžný jídelníček. Na základě všech těchto dat vyhodnotí, jaké jsou vaše největší problémy, a poradí, jak nejlépe dosáhnete vysněné váhy.

Vyberte si město pro více informací

Pokud v seznamu nenajdete to vaše, nezoufejte. Vyberte nejbližší město, přečtěte si všechny informace, podívejte se na zkušenosti klientů, rezervujte si nezávaznou konzultaci a s asistentkou se domluvíte na konzultaci po telefonu či online.

reklama
Doprava zdarma na všechny nákupy na Powerlogy.cz Doprava zdarma
Doprava zdarma na všechny nákupy na Powerlogy.cz
Naše potraviny obsahují výrazně méně cukru. Protože jejich skutečná síla spočívá v přírodní chuti. Víme, že i funkční potraviny mohou chutnat skvěle a lahodně. Při dodržení nejvyšších standardů kvality jsme dosáhli čistou chuť každé jedné Powerlogy potraviny. Doprava zdarma na všechny nákupy.

Zobrazit další slevové kupony →

Už jste ochutnali Zdravou jednohubku?

Každý všední den jeden tip pro lepší zdraví a snadnější hubnutí ve vaší emailové schránce.

Dejte si Zdravou jednohubku spolu s dalšími 4 562 čtenáři.

Varování: Po požití Zdravé jednohubky můžete být chytřejší a zdravější. Když vám přestane chutnat, můžete se kdykoli odhlásit.

reklama
Pošlete článek přátelům