BezHladovění.cz

Chcete zjistit, jak zhubnout a proč vám to nejde? Přijďte na FOOD NEWS 2018

O výživě seriózně. Tak zní podtitul konference o výživě, která proběhne 19. května 2018 v Kongresovém centru Praha. Přednášet bude 7 expertů z České republiky a 3 ze zahraničí.

3 tematické bloky, 10 přednášejících z řad lékařů, vědců i odborníků na výživu

Jaký vliv má výživa na vaše zdraví? Jak souvisí s civilizačními onemocněními? Na tyto a další otázky, které pálí spoustu lidí, odpoví 10 renomovaných odborníků. Těšit se můžete mimo jiné na PharmDr. Margit Slimákovou, sporthackera Vítka Schlesingera nebo odborníka Světa zdraví MUDr. Ondřeje Nývlta. Postupně se vystřídají v nabitém 6hodinovém programu, kterým provede moderátorka České televize Daniela Písařovicová.

1.    BLOK: Lidský metabolismus

Dozvíte se odpovědi na zásadní otázky vlivu kvality potravy na vaše tělo.

  • Jak spolu orgány komunikují při zpracování potravy?
  • Jakou roli hrají při tloustnutí hormony?
  • Proč a jak změnit svůj metabolismus?

2.    BLOK: Nemoci z obezity

Čeští i zahraniční odborníci promluví o celosvětové epidemii obezity a dalších civilizačních onemocněních. Zaměří se především na nemoci srdce a cév – celosvětově nejčastější příčinu náhlých úmrtí. „Omezte cholesterol a nasycené tuky, snížíte riziko cévní příhody,“ hlásali roky odborníci z řad výživářů i lékařů.

Nové výzkumy tuto zásadu ale vyvracejí. Jak tedy jíst zdravě? To se dozvíte z úst současných uznávaných expertů z Čech, Velké Británie, Irska nebo Maďarska.

3.    BLOK: Vlivy okolního prostředí

Skoro každý den se objevují nové „zaručené“ studie, které popírají výsledky těch předchozích. Potraviny, které jednou vynášejí do nebes, jsou druhý den považovány za „gastrohříchy“, kterým bychom se měli – pokud si chceme zachovat zdraví co nejdéle – zdaleka vyhnout.

Jak se tedy orientovat v informační džungli fakt a mýtů o výživě? To ve své přednášce vysvětlí advokát a nezávislý poradce ve zdravotnictví Mgr. Jan Vyjídák, LLM, MSc. Dozvíte se také, jaký vliv má průmyslové zpracování potravin na metabolické poruchy nebo jak  se na vašem vztahu k jídlu může podílet vaše rodina.

Chcete přijít? Neváhejte: Míst je jenom 300

Pokud chcete mít jistotu, že se na konferenci bez problémů dostanete, registrujte se co nejdříve na oficiálních stránkách konference FOOD NEWS 2018. V ceně vstupenky je zahrnutý také oběd (samozřejmě ze zdravých dobrot) a o přestávkách voňavá káva a chutné občerstvení. Klienti Světa zdraví mají vstupenky na konferenci o třetinu levnější.

Potkáme se? Těšíme se na vás!

Baví vás žít zdravě? Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout.
Upozornění na nové články, jídelníčky a recepty posíláme 3x týdně (po, st, pá). Z odběru novinek se můžete kdykoli odhlásit.
Redakce

Redakce

Každý den vám přinášíme novinky a zajímavosti ze světa zdravého životního stylu a hubnutí.

reklama
reklama
reklama